„Vládnoucí třída má školy a tisk pod palcem. To umožňuje hýbat pocity davů.“ (Albert Einstein)

Sopečný popel? Další podivná "pandemie"

Autor: Radomil Hradil | Publikováno: 13.7.2010 | Rubrika: OBČANSKÉ SVOBODY
Ilustrace

Rok 2009 se nesl ve znamení vymyšlené a intenzivně propagované pandemie prasečí chřipky a následné očkovací vlny - která byla ovšem pravou příčinou pandemie: protože chtěl někdo obyvatelstvu vpravit jakousi "vakcínu", ať už za jakýmkoli účelem, byla zinscenována celá "pandemie".

Podivná hra se světovým obyvatelstvem však pokračuje novou kapitolou, na úplně novém poli. Kvůli vymyšlenému mraku popela, který nikdo nikdy neviděl jinak než na počítačových simulacích, byl zastaven téměř veškerý letecký provoz nad Evropou v běžné letové hladině. Za jakým účelem bylo třeba vyprázdnit na řadu dnů náš vzdušný prostor? To je otázka, na kterou zatím neznáme jednoznačnou odpověď.

Podivné je, že některé letecké společnosti v Německu a Holandsku provedly zkušební lety bez cestujících a letadla neměla žádné potíže. Ještě podivnější je, že v Německu právě probíhá velké letecké cvičení NATO (Brilliant Ardent, 12.-22. dubna), kterého se účastní bojové letouny Německa, Francie, Itálie, Polska, ČR a Turecka. V jejich případě se zřejmě tajemného "popela" nikdo neobává. Ani meteorologové zatím nemohli předložit žádné výsledky zkoumání popela, žádné meteorologické balony, radary ani jiné přístroje ho nezaznamenaly. Žádný popel totiž nejspíš není, alespoň nad kontinentální Evropou ne. Všechny údaje vycházejí jen z převzatých dat, která jsou vložena do počítačových modelů a na jejichž základě se celá situace "simuluje". Skutečná pozorování a měření veškerá žádná.

Příznačné je, že zatímco v západní Evropě se už i meinstreamová média začínají ptát, k čemu celý ten humbuk s popelem, který nikdy nikdo neviděl a nenašel, u nás jedou všechna opět silně prorežimní zpravodajství, ve kterém se prostě o hlásaných "pravdách" nepochybuje, nýbrž tyto "pravdy" se jednoduše šíří dle zadání.

Ukazuje se, že budeme muset být mnohem více ve střehu, než jsme byli doposud zvyklí.

Bližší informace o možném pozadí a skutečných důvodech zákazu letů nad Evropou (v NJ)

http://prasecichripka.blog.cz/

4358 čtenářů | 
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Tisknout článek Poslat článek e-mailem
Vaše hodnocení: 

Zde můžete nastavit své hodnocení

Podpořte nás
Přihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

Zasílání upozornění
Aktuálně nejčtenější
Články autora
Průzkum
Žádné aktivní ankety nebyly nalezeny