„Vládnoucí třída má školy a tisk pod palcem. To umožňuje hýbat pocity davů.“ (Albert Einstein)

Varování před zloději revolucí (křičícími "chyťte zloděje!")

Autor: Daniel Solis | Publikováno: 2.6.2011 | Rubrika: U NÁS
Ilustrace

NEpodporujme vznik účelového manifestu "Veřejnost proti korupci" podporovaný kontroverzní bandou nastrčených obhájců cizích zájmů vojensko-průmyslového komplexu. Chceme snad skočit na vějičku konstruktérům barevných revolucí?

Operace "Veřejnost proti korupci", leč na první pohled bohulibá akce, bude bohužel spíše zcela nedůvěryhodnou a nepřijatelnou pátou kolonou lidí kolem nařčeného korupčníka v kauze ProMoPro, defraudanta a označeného vlastizrádce Alexandra Vondry, kteří jsou s ním a dalšími agenty Trilaterální komise, Bilderbergu a jestřábů zahraniční zbrojní lobby, vzájemně propojeni. Pro některé snad ještě poslední možnost nasednout do "revolučního" výtahu k moci, který je vyveze zpět na výsluní politické moci.

Petiční výbor této "spontánní" iniciativy to zřetelně naznačuje. Odmyslíme-li si totiž obligátní stafáž umělců, kteří mají být 20 let po revolučním fiasku nadále někomu zárukou mravnosti (tzv. ověřený koktejl z osobností veřejného života a politiky), zůstanou tam výhradně exponenti, kteří zde prosazovali cizí zájmy a deinstalaci státní svébytnosti republiky, například Vondrův radar (Gabal), či jsou jinak spjatí se subverzivní osou CIA/CFR/NED/USAID/Freedom House - Woolsey - Havel, sdružující se dlouhodobě s Vondrou v lóžích typu Lípa, Osma, Fórum 2000, nadace Bohemiae, atd.

Tato osa je zaměřena na de-konstrukci suverenity a transfer moci z národní úrovně demokratické směrem k úrovni nadnárodní, kde již déle není řeč o volených zastupitelích z řad občanů, ale o neprůhledných zákulisních machinacích neokorporativních nadnárodních soukromých zájmových skupin, jakými jsou zejména finanční, těžařské, zbrojní a farmaceutické lobby (například cf. článek http://blisty.cz/art/39136.html).

Petiční výbor se totiž skládá z velice nedůvěryhodných entit:

- Jiří Pehe, politolog - rezident, pseudolevicový reakcionář úzce napojený na SSA, machiavelistický manipulátor veřejného mínění, nejnověji protagonista levicového think-tanku Bohuslava Sobotky CESTA (odtud podpora tušícího/netušícího Sobotky této akci
(cf. http://www.parlamentnilisty.cz/parlament/politici-volicum/198348.aspx).

- Hana Marvanová, advokátka - politická vykopávka z Vondrovy diskusní lóže OSMA a předlistopadové enturáže VH. Expředsedkyně Unie Svobody

- Ivan Gabal, sociolog - radarový politruk, příštipkář, manžel Jany Hybáškové - vojenská rozvědka ČLA.

- Martin Čáslavka, sociální podnikatel - exmanager žvejkačkového imperia Wrigley, samozvaný "enviromentalista" a hrobař primátora Korytáře, bratr  Jiřího "larvy" Čáslavky - exporadce Schwarzenberga, ex unionisty. Politický hochstapler.

- Petr Drulák, (nájemný) politolog - exponent potenciální další barevné revoluce v režii CIA.

- Monika MacDonagh-Pajerová, rezidentka, sestra Kateřiny Jau Jau - poradkyně Nečase

- Jan Ruml, publicista, "otec" Kubiceho, novopečený účelový člen SZ. Cf. kauza bratři Helbigové. Expředseda Unie Svobody.

- Jiřina Šiklová, socioložka - pomatená feministická aktivistka ve službách VH a spol (čti skryté depopulační agendy Římského klubu)

Dalšími signatáři jsou například: samozřejmě mravokárce, velebný pán Tomáš Halík, další člen oněch zmíněných lóží... a Markéta Reedová paradoxně z Věcí veřejných, ex"The Financial Times" (hlásná trouba NWO), exSNK/ED, eurohujerského seskupení v žoldu zahraničních zpravodajských služeb (viz článek http://dolezite.sk/EU_jako_projekt_zpravodajskych_sluzeb_USA.html), nenapomáhala v Bémově kabinetu rozkrádání peněz magistrátu předraženými zakázkami typu Tunel Blanka, etc?

Ošálit hromadu slušných lidí, kteří nesouhlasí s korupcí a mizérií v politice, pak už nebude těžké. Stavu, v jakém se společnost nachází, morálního úpadku elit, nedostatku alternativ a nehorázné blazeovanosti politického establishmentu, máme skutečně všichni dost. Veřejnost proti korupci je čítankový příklad infiltrace občanských iniciativ agenty cizích zájmů a přetvoření skutečného a upřímného proudu v "kontrolovanou" opozici. Jak hanebné ale zároveň jak průhledné! Připomeňme si, že i Karel Schwarzenberg byl do Senátu kandidován Unií svobody a nyní sedí v kritizované vládě na postu ministra zahraničí. Znovu zde vidíme strategii "nedávat všechna vajíčka do jednoho košíku".

V zásadě reinkarnace Unie Svobody... - tak jak se za dnů Havlovy prodloužené ruky Bursíka, přelila do SZ a vedla ke konci věrohodnosti Zelených, se nyní, coby věrný nástroj zaoceánské zbrojní a surovinové lobby, angažuje ke "stabilizaci" českého politického prostoru v zájmu věci. Věc je zde nadcházející světová válka, ve které bude impérium potřebovat každého spojence. Takže je to jen jedna velká finta protagonistů Nového světového řádu, převlečená za revolucionáře. Naprostá habaďůra těch samých lidí, kteří již jednou tuto zemi zhuntovali a rozkradli. Ostražitost před touto iniciativou je proto na místě. Je to vskutku absurdní podnik!


Zdroje:
http://www.alexandrvondra.cz/osma.php

http://www.parlamentnilisty.cz/arena/nazory-a-petice/198206.aspx

http://www.ceskenarodnilisty.cz/clanky/kdo-je-jiri-pehe.html

http://www.sds.cz/docs/prectete/marv_a_m.htm

http://spilderberg.wordpress.com/2010/07/20/novy-svetovy-rad-a-jeho-cesti-protagoniste-ii-cesi-na-bilderbergu-adam-b-bartos/


O cílené infiltraci protestních hnutí zde:

State and corporate infiltration of radical groups and movements
http://libcom.org/forums/theory/state-corporate-infiltration-radical-groups-movements-22012011

SYRIA: Who is Behind The Protest Movement? Fabricating a Pretext for a US-NATO “Humanitarian Intervention”
http://willyloman.wordpress.com/2011/05/09/syria-who-is-behind-the-protest-movement-fabricating-a-pretext-for-a-us-nato-humanitarian-intervention/

The Protest Movement in Egypt: “Dictators” do not Dictate, They Obey Orders
http://theglobalrealm.com/2011/01/28/the-protest-movement-in-egypt-dictators-do-not-dictate-they-obey-orders/

Mr Sarkozy And The CIA
http://www.rense.com/general83/skr.htm

Operation Sarkozy: How the CIA Placed One of its Agents at the Presidency of the French Republic
http://ce399fascism.wordpress.com/2011/03/21/operation-sarkozy-how-the-cia-placed-one-of-its-agents-at-the-presidency-of-the-french-republic/

Recycle Al Qaeda to stop the Arab Spring
http://www.libreidee.org/en/2011/05/riciclare-al-qaeda-per-fermare-la-primavera-araba/

The Middle East counter-revolution
http://www.voltairenet.org/article170005.html

In Bed With NED - The National Evisceration of Democracy
http://www.antiwar.com/szamuely/sz-col.html

Soft and Undercover Coups d’État - The Albert Einstein Institution: non-violence according to the CIA
http://www.voltairenet.org/article30032.html


Všeobecné:

Kontrola globální ekonomiky: Bilderberg, Trilaterální komise a Federální rezervy
http://www.zvedavec.org/komentare/2009/08/3269-kontrola-globalni-ekonomiky

4233 čtenářů | 
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Tisknout článek Poslat článek e-mailem
Vaše hodnocení: 

Zde můžete nastavit své hodnocení

Podpořte nás
Přihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

Zasílání upozornění
Aktuálně nejčtenější
Články autora
Průzkum
Žádné aktivní ankety nebyly nalezeny