„Vládnoucí třída má školy a tisk pod palcem. To umožňuje hýbat pocity davů.“ (Albert Einstein)

EXKLUZIVNĚ: Teroristický útok hrozí bezprostředně aneb Další cíl Nobelovy ceny míru: Pákistán

Autor: Daniel Solis | Publikováno: 23.5.2011 | Rubrika: ZA OPONOU
Ilustrace

„Jakékoliv vměšování do záležitostí Pákistánu budou vnímány jako útok na Činu“ (premiér Wen Jiabao, 19. května 2011)

Ptáme se politika Daniela Solise, zahraničně-politického analytika a experta na mezinárodní bezpečnost na aktuální mezinárodní dění.

Redakce: Pane Solisi, vidíte aktuálně reálnou možnost dalšího teroristického útoku na Spojené státy americké?

Daniel Solis: Dobrý den, ano, analytici po celém světě jsou doslova alarmováni. Jsem přesvědčen, že se opět chystá událost, která poslouží jako casus belli pro další fázi v již rozehrané šachové partii o strategické zdroje a produktovody středního východu.

Pokud v dohledné době dojde k dalšímu teroristickému útoku ve stylu 11. září, nebude s podivem, že jeho pachateli budou teroristé z organizace Al-Kájda, kteří se ve spolupráci s pákistánskou armádou a pákistánskou tajnou službou ISI nejprve zmocní pákistánské jaderné zbraně, kterou pak zlovolně umístí na nějakém výrazném místě, kde bude v příhodný okamžik, kdy se toto místo stane dějištěm všeobecně sledované kulturní, společenské, nebo sportovní události, jaderná nálož odpálena tak, aby to proběhlo pokud možno v přímém přenosu, před kamerami televizních stanic celého světa a aby dopad teroristického útoku měl co největší psychologický efekt na co možná největší počet obyvatel planety. Konec konců žijeme v globalizovaném světě, který je z pozadí ovládán prostřednictvím medií.

Bude se muset proto jednat o něco strašlivého, neslýchaného a nehorázného. Práh bolesti byl totiž u civilizované společnosti dlouhodobým úsilím a drastickými opatřeními jako jsou katastrofické filmy, počítačové hry a války v přímém přenosu úspěšně zvýšen na nejvyšší možné maximum. Teroristický útok bude tedy cílen na děti a ženy z různých koutů světa. Mohlo by se jednat o několik útoků na jednou, nebo v řadě za sebou. Obětí bude muset být mnoho. Svět bude uveden v hrůzu a šok. Útok se nejspíše odehraje někde v Evropě – také v Evropě. Určité náznaky zde jsou, že by se mohlo jednat o Berlín. Zdali bude útok proveden i jinde, nelze přesně odhadnout. Je dost možné, že někde bude útok zásahem bdělých agentů tajných služeb a policie zmařen. To by pomohlo při identifikaci nastraženého zařízení. Pro lepší představivost si připomeňme film z roku 1983 - Octopussy.

V zápětí bude odhalen pachatel – velmi pravděpodobně všudypřítomná neviditelná skupina padouchů operujících pod zavedenou obchodní značkou Al-Kájda. Spojitost s oficiálními kruhy Pákistánu bude prokázána. Již nyní se připravuje důkladně půda pro toto nařčení: „Američané se domnívají, že bin Ládina kryl zřejmě někdo z armády. V Abbottábádu se nacházejí kasárna a vojenská škola.“ Zdroj: http://www.novinky.cz/zahranicni/amerika/234082-obama-utok-jako-proti-bin-ladinovi-jsme-pripraveni-zopakovat.html

Původ jaderné zbraně bude jednoznačný. Motiv taktéž – již dlouho předem oznámená pomsta zabití vůdce teroristické organizace Al-Kájda, Usámy bin Ládina. O autenticitě varování zveřejněného svého času již před údajným zabitím bin Ládina nebude již déle pochyb. Svět bude vyžadovat spravedlnost a trest pro pachatele tak hrůzného a bezprecedentního zločinu!

Takzvaná „storyline“ útoku – tedy jeho scénář musí být velmi jednoduchý, srozumitelný pro širokou masu televizních diváků a pochopitelný i pro laiky neznalé v branně bezpečnostních otázkách:

1. Prezident Obama konečně dopadl a zneškodnil arci-teroristu Usámu bin Ládina, toho, který stojí za útoky z 11. září 2001 na dvojčata a pentagon a co se od té doby někde skrýval.

2. Pohrobci bin Ládina se ale budou chtít pomstít, což již veřejně oznámili, takže vymyslí dle odkazu svého vůdce pekelný plán, který rafinovaně uskuteční tam, kde to nikdo nebude čekat.

3. Dojde k nevídanému teroristickému útoku, který buď zmaří mnoho životů, nebo bude na poslední chvíli odvrácen. Pachatelé budou usvědčeni.

4. Nastane čas odplaty, pachatelé a jejich pomahači budou potrestáni. Země, která toto zlo dopustila, bude napadena a vyčištěna od elementů stojících za terorizmem. Již nikdy se nesmí stát něco tak strašlivého. Kdo by chtěl pochybovat o správnosti postupu, kdo by chtěl kritizovat spravedlivou odplatu, natož bránit zloduchy, kteří si zaslouží být potrestáni!

Nic nebude stát v cestě útoku na Pákistán s cílem „zabavení“ a zničení celého pákistánského jaderného arzenálu a nabourání státní svrchovanosti a územní celistvosti.

Oficiální přítomnost obchodníka s jadernými zbraněmi Marca Grossmana v regionu je velice alarmující. Subverze Pákistánu a vměšování CIA je přitom v plném chodu. Zdroj: http://news.xinhuanet.com/english2010/world/2011-05/21/c_13887218.htm

O temných obchodech Marca Grossmana zde:
http://aconstantineblacklist.blogspot.com/2008/06/path-to-911-parts-9-16.html

Tento zrojní lobbysta je mimochodem spojován s pozadím útoků z 11. září. 2001. Lze tedy předpokládat, kdo by mohl být i za eventuálním útokem budoucím. Viz: http://911review.org/Alex/Khashoggi-37_COHEN_DEAN.html  

Skutečný důvod k invazi leží v geopolitických záměrech impéria. Írán, zdroj ropy a zemního plynu Číny, bude obklíčen a izolován, produktovody budou pod kontrolou impéria. Čína, největší věřitel západních zemí se tak rázem stane rukojmím diktátu svých dlužníků.

Také proto Čína již dlouho tuto eventualitu očekává: Začátkem roku započala dodávku do Pákistánu letadel včasného varování.
Zdroj:
http://www.cnkeyword.info/russia-reported-that-china-has-become-the-worlds-fourth-largest-exporter-of-early-warning/


Čína také Pákistánu právě dodává 50 kusů stíhaček JF-17. Agrese Spojených států amerických je nicméně patrně bezprostřední. Dne 19. května 2011 Čína vydala oficiální varování Spojeným státům americkým, že jakékoliv vměšování do záležitostí Pákistánu budou vnímány jako útok na Čínu. Toto je velmi závažné a silné stanovisko, které nevěští nic dobrého. Válka velmi pravděpodobně bude, ať už bude vyprovokována teroristickým útokem pod falešnou vlajkou, či nikoliv.
Zdroj: http://www.paktribune.com/news/index.shtml?239475

Čína se tedy rozhodla zaštítit svého spojence Pákistán a hájit již zcela explicitně své regionální strategické zájmy: Čína je nejlepším přítelem Pákistánu, zaznělo ve společném prohlášení k 60. výročí diplomatických vztahů mezi oběma zeměmi.
Zdroj: 
http://news.xinhuanet.com/english2010/china/2011-05/21/c_13886156.htm
(Celé prohlášení: 
http://news.xinhuanet.com/english2010/china/2011-05/20/c_13886050.htm
)

Scénář agrese prezentuje také investigativní novinář Webster Tarlpay zde:
http://www.youtube.com/watch?v=7uKbovoNrNo

Pákistán se stává nepochybným terčem další uměle vyprovokované války. Již nyní prezident SSA Obama veřejně prohlašuje: „Naším úkolem je zajistit bezpečnost Spojených států. Respektujeme suverenitu Pákistánu, ale nemůžeme někomu dovolit, aby aktivně plánoval zabití našich obyvatel a obyvatel našich spojenců. Nemůžeme dovolit naplnění takovýchto aktivních plánů, bez toho, že bychom něco podnikli.“
Zdroj:  http://www.novinky.cz/zahranicni/amerika/234082-obama-utok-jako-proti-bin-ladinovi-jsme-pripraveni-zopakovat.html

Během horečnatých příprav na události příštích dní samozřejmě nemůže být opomenut stěžejní a dlouhodobý zájem Izraele proto samozřejmě nezůstane opomenut ani Írán – již nyní se nad ním znovu zatahují mraky:

„Soud v USA, momentálně zjišťuje škody íránské "přímé podpory a sponzorství nejvíce smrtícího teroristického aktu v americké historii." Přeběhlík íránské tajné služby prohlásil, že Írán byl zapojen do plánování útoku. Identita přeběhlíků a jejich přesné svědectví nebylo zveřejněno, ale bylo předloženo soudci pod přísahou, řekli právníci, kteří přinesli žalobu proti Íránu jménem desítek rodin obětí 11. září.“

Zdroj:
http://www.smh.com.au/world/iran-accused-of-september-11-role-20110520-1ewq7.html


Doufám, že uvedené informace budou v nadcházejících dnech, týdnech a měsících brány jen jako výplod bujné fantazie a důsledek prudkého stoupnutí teploty vzduchu. Velice rád bych se totiž v těchto temných prognózách spolu s dalšími zpravodajci i analytiky mýlil. Přeji Vám i Vašim čtenářům pěkný den!

Redakce: Děkujeme za rozhovor!

9506 čtenářů | 
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Tisknout článek Poslat článek e-mailem
Vaše hodnocení: 

Zde můžete nastavit své hodnocení

Podpořte nás
Přihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

Zasílání upozornění
Aktuálně nejčtenější
Články autora
Průzkum
Žádné aktivní ankety nebyly nalezeny