„Vládnoucí třída má školy a tisk pod palcem. To umožňuje hýbat pocity davů.“ (Albert Einstein)

Za zemětřesení může HAARP, píše novinář z Pákistánu

Autor: -abb- | Publikováno: 21.5.2011 | Rubrika: KLIMA
Ilustrace

Renomovaný pákistánský sloupkař Nusrat Mirza obvinil Spojené státy z japonského zemětřesení. USA provedly druhý jaderný útok na Japonsko, napsal.
 
V nedávném článku proslulý pákistánský fejetonista Nusrat Mirza obvinil USA z toho, že 11. března uměle způsobily zemětřesení a tsunami v Japonsku a nazval únik záření coby výsledek poškozené jaderné elektrárny  "druhým jaderným útokem" na japonský národ.


Argumentoval tím, že zemětřesení v březnu bylo uměle způsobeno americkým vesmírným letounem X-37B pouhých šest dní poté, co byl vypuštěn.

Na článek upozornil MEMRI institut, který monitoruje středovýchodní mediální výstupy.

Nusrat Mirza je senior novinář a publicista píšící pro noviny Roznama Jang vycházející v urdském jazyce. Má více než 25 let zkušeností v žurnalistice a působil také jako poradce pákistánské vlády a vlády provincie Sindh.

Ve svém sloupku s názvem "Japonské zemětřesení a tsunami - přírodní nebo umělé?" Nusrat Mirza tvrdil, že svět se bude muset rozhodnout, zda zemětřesení v roce 2005 v Pákistánu, povodně v Pákistánu v roce 2010, tsunami v Indonésii z roku 2004 a nyní v roce 2011 japonské zemětřesení a následná tsunami nebyly uměle vyvolané z USA pomocí HAARP technologií umístěných ve vědeckém výzkumném centru na Aljašce.

"Kdykoli je americký vesmírný koráb X-37B vyslán do vesmíru, někde na světě se objeví přírodní katastrofa," napsal například.

"Loni 22. dubna byl tento raketoplán vypuštěn do vesmíru, aby sledoval Perský záliv, Afghánistán, Pákistán a korejské vody a aby, kdyby bylo třeba, kdekoli zaútočil. Tento letoun může využívat HAARP technologii (z Aljašky) a vyvolat tak umělé přírodní katastrofy," napsal.

"Po startu letadla do vesmíru byl Pákistán zasažen neobvykle silnými monzumovými dešti 26. července, které přinesly neobyčejnou pohromu. Během nich utrpěla země ztráty ve výši 43 miliard amerických dolarů, dva tisíce lidí zemřelo a okolo jedné pětiny země bylo zničeno povodní. Nicméně, země měla štěstí, že její jaderný program zůstal během této katastrofy v bezpečí, jako zůstal v bezpečí i během zemětřesení v roce 2005."

"Přestože zemětřesení zasáhlo zemi v hornaté oblasti [v pákistánském Kašmíru], někteří lidé říkají, že bylo umělé, a že technologie HARRP byla použita k jeho vyvolání. Podle některých lidí jisté kruhy věřiliy, že pákistánský jaderný majetek je ukryt v tomto hornatém regionu; jaderné zařízení Khushab [v pákistánské provincii Paňdžáb] by bylo pravděpodobně cílem povodní," uvedl také novinář s tím, že Spojené státy pokračují ve svém úsilí o světovou nadvládu a nechtějí připustit, že by nějaká jiná mocnost nebo skupina mocností jejich dominanci narušila.

Sloupkař také tvrdí, že podobný útok před časem zažilo Japonsko - to, že jeho tři reaktory byly zasaženy a začalo z nich unikat záření, dává za vinu Spojeným státům. Japonsko se totiž spolu s dalšími zeměmi snažilo nahradit americký dolar v mezinárodním obchodě jinou měnou. Japonský císař se z těchto důvodů třikrát sešel s čínským prezidentem.

Sloupkař také připomněl slova bývalého japonského ministra financí Heizo Takenaky, který byl varován, že pokud Spojené státy ztratí nad japonskou ekonomikou kontrolu, bude jeho země zasažena zemětřesením.

Podle něj jsou ale cílem Spojených států v tuto chvíli převážně muslimské země, které jsou bohtaé, ale slabé. Zde vidí příčinu ve vlně změn v muslimských zemích v Africe a na středním východě. Pouze Libye se tomuto Amerikou sponzorovanému tlaku postavila.

www.prvnizpravy.cz

6137 čtenářů | 
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Tisknout článek Poslat článek e-mailem
Vaše hodnocení: 

Zde můžete nastavit své hodnocení

Podpořte nás
Přihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

Zasílání upozornění
Čtěte také

FreeGlobe.cz

Italská mafie vyměkla. Bere i homosexuály a syn jednoho z šéfů je...Kolik zatím stála válka proti terorismu peněz i životů?Chtějí zrušit výuku hymny na základních školáchVeganství zachrání naši planetu, tvrdí slavný závodník formule 1. Dostal pádné odpovědi od svých kolegů (+ foto)Švédská vláda ztratila kontrolu nad zemí: 120 pumových útoků za půl roku. Integrace migrantů v praxi

ePortal.cz

Sluníčkáři chtějí vyvolat anarchii a urychlují svou revoluci a totální převzetí moci. Buď se budeme bránit, nebo náš svět zanikneObrana hotovosti

euPortal.cz

Šílenství politické korektnosti a hnutí Black lives matter (BLM, Na černých životech záleží) vede k tomu, že si běloši poklekají před černochyPred bitkou pri Lepante v roku 1571 boli islamské sily pripravené ovládnuť svet a zabíjali bezpočet európskych kresťanov. Tisíce žien bolo odvlečených ako sexuálne otrokyne. Moslimské sily ničili a vypaľovali kostoly...

Eurabia.cz

„Pesticid proti bezuzdné imigraci“: Rozruch v RakouskuOkamura chtěl řešit vyhrožování Němců, ale poslanci KDU-ČSL, ANO, ČSSD a Pirátů mu to zakázali

Nezdravi.cz

Co je podstatou stárnutí? Je to cílená autodestrukce? Proč se to vyvinulo? Jak ho zpomalit, anti-aging? Tímto si můžete prodloužit životVeganka tvrdí, vejce jsou pro vaše zdraví horší než kouření. Takto to prý zjistila

euServer.cz

Koněvobijci a churchillobijci vyvolávají dojem fašistů. Na které straně stály za okupace a protektorátu rodiny pana Hřiba, Koláře a Novotného?Evropská komise vypracovala další dokument, jenž počítá s rozmísťováním migrantů do členských zemí, které bude možno provádět i bez jejich souhlasu. Solidaritu si v EU prostě rozvracet nedáme

ParlamentniListy.cz

Prodali české zlato v nejhorší možnou dobu! Ekonom Kovanda odhaluje hrůzu z konce 90. letVIDEO Bratislava, poledne. Dva týmy policistů a blázen s nožem. Pak přišly výstřely. To, co následovalo, může mít dohru
Aktuálně nejčtenější
Články autora
Průzkum
Žádné aktivní ankety nebyly nalezeny