„Vládnoucí třída má školy a tisk pod palcem. To umožňuje hýbat pocity davů.“ (Albert Einstein)

Za zemětřesení může HAARP, píše novinář z Pákistánu

Autor: -abb- | Publikováno: 21.5.2011 | Rubrika: KLIMA
Ilustrace

Renomovaný pákistánský sloupkař Nusrat Mirza obvinil Spojené státy z japonského zemětřesení. USA provedly druhý jaderný útok na Japonsko, napsal.
 
V nedávném článku proslulý pákistánský fejetonista Nusrat Mirza obvinil USA z toho, že 11. března uměle způsobily zemětřesení a tsunami v Japonsku a nazval únik záření coby výsledek poškozené jaderné elektrárny  "druhým jaderným útokem" na japonský národ.


Argumentoval tím, že zemětřesení v březnu bylo uměle způsobeno americkým vesmírným letounem X-37B pouhých šest dní poté, co byl vypuštěn.

Na článek upozornil MEMRI institut, který monitoruje středovýchodní mediální výstupy.

Nusrat Mirza je senior novinář a publicista píšící pro noviny Roznama Jang vycházející v urdském jazyce. Má více než 25 let zkušeností v žurnalistice a působil také jako poradce pákistánské vlády a vlády provincie Sindh.

Ve svém sloupku s názvem "Japonské zemětřesení a tsunami - přírodní nebo umělé?" Nusrat Mirza tvrdil, že svět se bude muset rozhodnout, zda zemětřesení v roce 2005 v Pákistánu, povodně v Pákistánu v roce 2010, tsunami v Indonésii z roku 2004 a nyní v roce 2011 japonské zemětřesení a následná tsunami nebyly uměle vyvolané z USA pomocí HAARP technologií umístěných ve vědeckém výzkumném centru na Aljašce.

"Kdykoli je americký vesmírný koráb X-37B vyslán do vesmíru, někde na světě se objeví přírodní katastrofa," napsal například.

"Loni 22. dubna byl tento raketoplán vypuštěn do vesmíru, aby sledoval Perský záliv, Afghánistán, Pákistán a korejské vody a aby, kdyby bylo třeba, kdekoli zaútočil. Tento letoun může využívat HAARP technologii (z Aljašky) a vyvolat tak umělé přírodní katastrofy," napsal.

"Po startu letadla do vesmíru byl Pákistán zasažen neobvykle silnými monzumovými dešti 26. července, které přinesly neobyčejnou pohromu. Během nich utrpěla země ztráty ve výši 43 miliard amerických dolarů, dva tisíce lidí zemřelo a okolo jedné pětiny země bylo zničeno povodní. Nicméně, země měla štěstí, že její jaderný program zůstal během této katastrofy v bezpečí, jako zůstal v bezpečí i během zemětřesení v roce 2005."

"Přestože zemětřesení zasáhlo zemi v hornaté oblasti [v pákistánském Kašmíru], někteří lidé říkají, že bylo umělé, a že technologie HARRP byla použita k jeho vyvolání. Podle některých lidí jisté kruhy věřiliy, že pákistánský jaderný majetek je ukryt v tomto hornatém regionu; jaderné zařízení Khushab [v pákistánské provincii Paňdžáb] by bylo pravděpodobně cílem povodní," uvedl také novinář s tím, že Spojené státy pokračují ve svém úsilí o světovou nadvládu a nechtějí připustit, že by nějaká jiná mocnost nebo skupina mocností jejich dominanci narušila.

Sloupkař také tvrdí, že podobný útok před časem zažilo Japonsko - to, že jeho tři reaktory byly zasaženy a začalo z nich unikat záření, dává za vinu Spojeným státům. Japonsko se totiž spolu s dalšími zeměmi snažilo nahradit americký dolar v mezinárodním obchodě jinou měnou. Japonský císař se z těchto důvodů třikrát sešel s čínským prezidentem.

Sloupkař také připomněl slova bývalého japonského ministra financí Heizo Takenaky, který byl varován, že pokud Spojené státy ztratí nad japonskou ekonomikou kontrolu, bude jeho země zasažena zemětřesením.

Podle něj jsou ale cílem Spojených států v tuto chvíli převážně muslimské země, které jsou bohtaé, ale slabé. Zde vidí příčinu ve vlně změn v muslimských zemích v Africe a na středním východě. Pouze Libye se tomuto Amerikou sponzorovanému tlaku postavila.

www.prvnizpravy.cz

6467 čtenářů | 
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Tisknout článek Poslat článek e-mailem
Vaše hodnocení: 

Zde můžete nastavit své hodnocení

Podpořte nás
Přihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

Zasílání upozornění
Aktuálně nejčtenější
Články autora
Průzkum
Žádné aktivní ankety nebyly nalezeny