„Vládnoucí třída má školy a tisk pod palcem. To umožňuje hýbat pocity davů.“ (Albert Einstein)

Chystá se v Berlíně nové 11. září? Video to tvrdí

Autor: Adam B. Bartoš | Publikováno: 18.5.2011 | Rubrika: VE SVĚTĚ
Ilustrace

Po internetu koluje video, které naznačuje, že se na 26. června chystá v Berlíně zinscenovaný útok teroristů. A přímo jaderný.

Tvůrci půlhodinového videa sestříhaného ze záběrů hollywoodských filmů a proloženého německými titulky se snaží upozornit, že Evropu možná už brzy čeká šokující podívaná.

Nebude ale v režii islámských teroristů (jako nebyla ani ta před deseti lety), nýbrž v rukou globalistů, kteří zrežírovaný útok použijí jako záminku k zostření boje proti terorismu, který poslední dobou upadá. A někteří naznačují, že může jít i o rozbušku k plánované třetí světové válce.

Nechceme vyvolávat paniku a šířit poplašnou zprávu, říkají tvůrci videa, na druhou stranu ale nemůžeme mlčet o indiciích, které jsme objevili, dodávají.

Jakkoli zní podobné tvrzení neuvěřitelně a některé kouzly s čísly na videu na první pohled nepřesvědčivě, zpráva není zas až tolik nereálná pro toho, kdo události poslední dekády sleduje zdravým selským rozumem a bez naivní důvěry v médii předkládané informace.

Už samotné "dopadení" Usámy bin Ládina v předvečer desetiletého výročí útoků na New York vyvolává pochybnosti, zda spíše než o náhodu a korunovaci desetiletého úsilí v hledání tohoto teroristy nešlo o další manipulaci veřejným míněním, která má společnost připravit na nadcházející události.

Zmíněné video navíc působí přesvědčivěji ve světle nedávno zveřejněné (z WikiLeaks údajně "uniklé") informace, podle které Al-Kajda varovala, že dojde-li k dopadení Usámy bin Ládina, pomstí se odpálením jaderné nálože na území Evropy.

"Strůjce útoku 9/11 varoval, že al-Kaida ukryla v Evropě jadernou bombu a rozpoutá jaderné peklo, bude-li Osama bin Laden chycen. Teroristická skupina rovněž plánovala útok podobný 9/11 na londýnské letiště Hearthrow. Chystala náraz letadlem do jednoho z terminálu. Chalid Šejk Mohamed sdělil vyšetřovatelům v Guantanamo Bay, že teroristická skupina by odpálila jadernou bombu, pokud by byl šéf al-Kaidy chycen nebo zabit. Vyplývá to z tajné zprávy, kterou zveřejnila Wikilekas," píše se ve zprávě, kterou zaznamenala některá zahraniční média 26. dubna (Al-Qaeda to detonate nuke bomb in Europe if Osama bin Laden captured: Wikileaks).

Jaká to náhoda - šest dní poté, co byla tato informace vypuštěna, byl Ládin údajně dopaden, zabit a zneškodněn. Máme se těšit na atomovou odplatu?

Není jasné, zda autoři videa o této informaci věděli, video je na internetu v několika verzích a nejstarší pochází z 30. dubna. Všechny dohromady mají zatím jen několik tisíc shlédnutí. Celkem přesvědčivě ale ukazují, že se možná v Evropě schyluje k monstrózní psychologické operaci v gesci zpravodajských služeb.

O co jde? Není žádným tajemstvím, že útoky z 11. září byly "předpovězeny" hned v několika hollywoodských filmech či jiných výtvorech popkultury (písních, klipech, knihách). Často jde o neuvěřitelně přesné zmínky, zobrazení pádu dvou věží nebo zkrátka kamera jen tak "náhodou" spočine na datu 11. září nebo na něčem, co ho evokuje - a to ve filmech, které události několik let předcházely.

S těmito záběry zmíněné video pracuje - ukazuje skrytá posleství ve filmech jako Godzila (1998), Terminátor 2 - Soudný den (1991), Super Mario bros. (1993), Záměny (Trading Places) (1983), Gremlins 2 (1990), Lumpíci v Paříži (Rugrats in Paris) (2000), New York vs. Homer Simpson (1997) či Matrix 1 (1999), ve kterých můžeme vidět symboliku 11. září. Podle tvůrců jde o "podpisy" těch, kteří 11. září připravili a podprahově na něj veřejnost už dopředu upozorňovali skrze média (příkladů je mnohem více, stačí se na YouTube podívat na jiné video - 11/9 Mega Ritual - které nabízí desítky podobných předpovědí).

A tvůrci vyslovují domněku - pokud bylo 11. září spolehlivě odkryto ve filmech roky dopředu, existují i ve filmech poslední dekády zmínky o něčem, co by mohlo následovat?

Těžko říci, odkud vzali datum 26. června, ale nabízejí ukázky z celkem tří filmů, které tu více, tu méně skrytě nabízejí číselnou symboliku, která k tomuto datu ukazuje.

Jde o filmy TRON: Legacy 3D (2010), Neznámý (Unknown Identity) (2011) a epizodu z dosud v Německu nevysílané série kresleného seriálu Simpsonovi (i ten kdysi obsahoval skryté poselství o 11. září). Číselné kódy či číselná symbolika na těchto záběrech prý odkazují k Berlínu a červnovému termínu.

A co se má stát 26. června v 18:00 hodin v Berlíně?

čtěte celý text zde
 

5588 čtenářů | 
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Tisknout článek Poslat článek e-mailem
Vaše hodnocení: 

Zde můžete nastavit své hodnocení

Podpořte nás
Přihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

Zasílání upozornění
Aktuálně nejčtenější
Články autora
Průzkum
Žádné aktivní ankety nebyly nalezeny