„Vládnoucí třída má školy a tisk pod palcem. To umožňuje hýbat pocity davů.“ (Albert Einstein)

Ústřední výbory aneb Kádrováci a ochránci ideové čistoty

Autor: David Hibsch | Publikováno: 9.5.2011 | Rubrika: MÉDIA
Ilustrace

Konzervativní platforma Koruny České – monarchistické strany Čech, Moravy a Slezska se znepokojením sleduje mediální bouři, která se strhla v minulých dnech, vůči některým názorům, vysloveným zástupcem vedoucího prezidentské kanceláře panem Petrem Hájkem, nebo novinářem Adamem Bartošem. Jejich politicky nekorektní názory v mnohých ústředních výborech, podvýborech, uličních radách a mezi věřícími v multikulturní náboženství, vyvolávají natolik silné emoce, že přehlušují jejich údajné svobodomyslné a demokratické myšlení. Protiargumenty se místo věcné oponentury mění v otevřené zesměšňování, označování dotyčných za duševně nemocné, případně padají hrozby trestního postihu za kacířské myšlenky. Domníváme se, že tyto reakce dokazují, nakolik přesně se jmenovaným daří „tnout do živého“.

Ani dvacet let po pádu komunismu zde nepřestaly fungovat ideologické komise střežící tzv. čistotu myšlení a ideovou linii, zvlášť to platí o „svobodném tisku“. Stále nás kádrují a rozhodují, kdo je rozvracečem a čí přítomnost ve vládní funkci není možné tolerovat, neb tito lidé narušují „klid na práci“. Někomu přítomnost pana Bátory na ministerstvu školství skutečně nepřestává ležet v žaludku a usiluje všemi způsoby jej vystrnadit. Útoky se postupně rozšiřují také na ty, kteří se Ladislava Bátory zastávali či zastávají využívajíce obehraných písní bez pointy – totiž bez důkazů. Evidujeme medializované lži, které tito „demokraticko-humanističtí“ politruci bezostyšně produkují, byť je nepodloží ničím jiným než nenávistnými frázemi. K lživým obviněním o údajném rasismu a neonacismu pana Bátory, již nemá smysl se vyjadřovat. Jen pro připomenutí odkazujeme na toto poděkování.

O čem tato situace svědčí? Především ukazuje, že svoboda je ohrožena vždy, a že zlo se vždy prezentuje ve vznešených šatech a diktátor vždy povykuje „sejměte diktátora“. Zároveň svědčí o tom, že ideologii komunistickou v hlavách lidí vystřídala ideologie jiná, avšak stejně agresivní, vyžadující po lidech opět tu „správnou“ víru ve „světlé zítřky“. Smutný výsledek za dvacet let demokracie.

Konzervativní platforma Koruny České touto cestou naopak děkuje všem, kteří mají odvahu plavat proti proudu, přinášet podněty narušující ideologické šiky nových věřících a jejich politruků. Právě takové lidi, zvlášť výše zmiňované, považujeme za skutečně ochránce a milovníky svobody a kritického myšlení.

Za konzervativní platformu

David Hibsch
Jakub Moravčík
Richard Pech
Bohumil Šourek
Miroslav Krupka
Jaromír Fojtík
Antonín Fornadel

3698 čtenářů | 
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Tisknout článek Poslat článek e-mailem
Vaše hodnocení: 

Zde můžete nastavit své hodnocení

Podpořte nás
Přihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

Zasílání upozornění
Aktuálně nejčtenější
Články autora
Průzkum
Žádné aktivní ankety nebyly nalezeny