„Vládnoucí třída má školy a tisk pod palcem. To umožňuje hýbat pocity davů.“ (Albert Einstein)

Kult 2012: Transformace, příliv nových energií, ztracení mesiášové (4)

Autor: Josef Šédl | Publikováno: 19.4.2011 | Rubrika: ZA OPONOU
Ilustrace

Jako vždy, když napíšu nějaký článek, ozve se mi skupinka „ortodoxních vyznavačů bojovníků“, aby se mě snažila přesvědčit o mém špatném pohledu na věc. Pro tyto „bojovníky“ ale nepíšu. Píšu pro Ty, kdo v úžasu stojí před Tajemstvím a chtějí poznávat a ne se nechat manipulovat.

Dnešní zamyšlení ohledně kultu 2012 věnuji pozoruhodnému tématu, které se stalo dalším zaklínadlem kultu 2012. Tímto zaklínadlem je slovo Transformace. Je, ale podivuhodné, co se za tímto slovem pro vyznavače vlastně skrývá. Podle Wikipedie se Transformace používá ve více významech, obvykle však má význam provedení změny. Pro Ty, kteří následují cestu Kultu 2012, je Transformace magickým zaklínadlem, je to cesta podivuhodných zásahů do života jednotlivých lidí nebo lidstva, jenž má za úkol člověka pozdvihnout v jeho „duchovním“ vývoji.

Příznakem proměny, transformace směrem k roku 2012 je také, jak jsem se dozvěděl z různých článků na českých i zahraničních stránkách, všechno možné, jsou to různé vlny energií sloužící k povzbuzení člověka z nějakého nedefinovatelného kosmického zdroje nebo u andělského kultu i Boha nebo některého z Andělů. Transformační energie, která nás vede k duchovnímu obrození roku 2012 způsobuje také ale zapalování požárů, neobvyklé sny, noční probuzení, nekvalitní spánek, příznaky opakujících se nemocí, výpadky el. proudu a další a další „rozumem nevysvětlitelné úkazy“ podobné kvality jako jsem jmenoval.

Už teď slyším, že vlastně nechápu novou duchovnost, že jsem zaujatý, že si musím konečně protřít oči, podobně jak mi od různých lidí chodily i reakce na mé minulé články. Asi mi bude vysvětleno, že Transformace je procesem proměny k lepšímu člověku, k proměně planety Země na pozemský ráj, je to proces duchovního vzestupu k nekonečnému oceánu lásky, proměně člověka ve vyšší bytost, k nekonečnému prameni poznání.

Někteří vyznavači by mi napsali, že se bude taky jednat o Transformaci v tom stylu, jakou předložil nový film Den, kdy se zastavila Země. V extrémním chápání, kterou předložil tento film, je člověk jen parazitem na planetě Zemi a bez Transformace k lepšímu člověku musí být preventivně odstraněn z povrchu planety Země. Podle tohoto filmu jsme tedy parazity, kteří se musí změnit, transformovat v bytosti lásky, jinak neprojdeme skrze rok 2012 do čtvrté nebo páté dimenze, do které se transformuje celý nám známý vesmír.

Někdy jsem v úžasu četl články o projevech transformace, jak lidé na ni reagují, jako selhání zdraví politiků i sportovců nemající údajně racionální vysvětlení. Zkuste si zadat do vyhledávače slovo Transformace a zjistíte, že toto magické slovo zaujímá na dnešním trhu „duchovních pravd“ první místo. Aby došlo k pomyslnému babylonskému zmatení jazyků a pojmům je Transformace každým ortodoxním vyznavačem kultu 2012 chápána jinak. Někdy se klade důraz na kvalitu života, někdy se klade důraz na kvalitu vztahu člověka k přírodě a k planetě Zemi, někdy je posunut bod důrazu k chápání Transformace jako nejdůležitější záležitosti lidského života.

Trh idejí v Babylóně je vskutku pozoruhodný. Za stovkami článků se také skrývá obrovské varování, nepřijímat slepě každou konkrétní Transformační vizi vázanou obvykle na dostatečně silně Transformovaného a Informovaného Gurua, který právě pro Vás má tu jedinou správnou transformační cestu dlážděnou slušným balíkem peněz za duchovní práci. Nad každou novou vlnou transformace a novou duchovní vizí je potřeba pořádně přemýšlet, pořádně do hloubky prožít, jaké důsledky pro dost krátký a křehký život člověka ta která Vize má, jinak riskujete svoji ztrátu a otroctví v řece Transformace.

Nyní se zkusím posunout o kus dál, k pojmu, jenž je také oblíbeným v prostředí kultu 2012. Tímto tématem a očekávaným projevem je Příliv nových energií a poselství ze zaručeně pravého zdroje, jenž má člověka povznést dál k novému vidění světa. Měsíčně s podivuhodným zájmem pročítám články o přílivu různých dobrých energií, o jejich přílivu do lidského života. Autoři nebo autorky mají zvláštní schopnost přijímat vize, energii a lásku z různých zdrojů a posílat mezi své čtenáře v tisících povzbuzujících článcích, aby dodali energii pro jejich běžný život a dodali odvahy. Snaží se předat svoje zkušenosti z běžného života, produkují články o vlnách a odlivech a strachují se, jak bude příval energií přijímán. Mají na to právo, ale mají také plnou zodpovědnost za důsledek „své“ produkce, po některých duchovních vizích zůstává v člověku jen obyčejné a mrtvé ticho a žádný příval energie odnikud to bohužel nemůže zachránit.

Na závěr dnešního článku se podívám na poslední pojem, který do budoucna zaujme vyznavače kultu 2012. V posledních týdnech proběhl ve zprávách zajímavý příspěvek o nalezení věčně ztraceného a nalezeného starého mesiáše Parsifala Imanuella, který k nám nezavítal, jak sliboval, ze slunné tisícileté říše z Itálie, ale zjevil se ze studené zimní Belgie, kde se momentálně skrývá. Ti, kteří mají delší paměť, si vzpomenou na jeho likvidační sektářskou komunitu a jeho neTransformující poselství po Sametové revoluci. Tehdy zasáhl do života lidí v Čechách destruktivní silou, kterou nikdo doposud po revoluci u nás nepoznal. Prohlásil se za Mesiáše a začal se svou „duchovní“ prací, jejíž výsledek byl ve zničených životech jeho následovníků a končil úprkem do tajemné tisícileté říše. No a dnes se podobní mesiášové znovu vrací na scénu. A jak bude vzrůstat celosvětová panika z uměle vytvořené finanční americké krize a začne zasahovat do života různých národů, do života obyčejných lidí budou přicházet na scénu noví neokoukaní mesiášové a budou nabízet svá jedinečná řešení. Nedávno jsem četl článek o přicházejícím novodobém Maitréjovi, tajemném učiteli, který se brzy přihlásí s poselstvím k celému světu pomocí televizní obrazovky. Takže se i do budoucna máme na co těšit.

http://kult2012.wordpress.com

4470 čtenářů | 
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Tisknout článek Poslat článek e-mailem
Vaše hodnocení: 

Zde můžete nastavit své hodnocení

Podpořte nás
Přihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

Zasílání upozornění
Čtěte také

FreeGlobe.cz

Švédská vláda ztratila kontrolu nad zemí: 120 pumových útoků za půl roku. Integrace migrantů v praxiTak tohle nedokážete! Greta prý vidí oxid uhličitý pouhým okem!Hrdinové z Antify proti důchodkyni s chodítkem (+ video)Na antirasistické konferenci zakázali bělochům pokládat otázkyGreta není první! Už před 27 lety tleskali světoví potentáti holčičce, která nechtěla dýchat vzduch a kupodivu dodnes blahobytně žije (+ video)

ePortal.cz

Rebelie lhářů. Vzpoura proti neexistujícímu „šestému masovému vymírání“ODS na cestě od modré k červené. K tomu můžeme ještě přičíst návštěvu předsedy ODS Petra Fialy v Řeporyjích, kam přijel podpořit místního hulváta Pavla Novotného

euPortal.cz

Další šílenosti, které se dějí ve Čtvrté říši Angely Merkelové. Každý, kdo je v Německu proti imigraci, je automaticky označován za „rasistu“ či „pravicového extremistu“...Tajné služby: Vyšší forma diplomacie? Náš významný zpravodajský důstojník o tom byl přesvědčen. Bývali špióni statní jonáci! Poslední Polreichova "zpráva o stavu světa"

Eurabia.cz

V Brně na ZŠ Vejrostova propagují dětem lásku k islámu!Erdogan hodil Trumpův dopis do koše, z Německa udělal blbečka

Nezdravi.cz

Co je podstatou stárnutí? Je to cílená autodestrukce? Proč se to vyvinulo? Jak ho zpomalit, anti-aging? Tímto si můžete prodloužit životVeganka tvrdí, vejce jsou pro vaše zdraví horší než kouření. Takto to prý zjistila

euServer.cz

Rasputina na PutinaŽe Praha volí jako rozšířený ústav pro choromyslné, je věcí známou a ostatním lidem českým , moravským i slezským svorně proklínanou

ParlamentniListy.cz

Zeman zklamal Bakalovy novináře. Také ty z ČT, kvůli penězům. „Naprdne“ i RychetskéhoHulvát Zeman říká ku*da. Ondráček je zm*d. Jsem Ježíš, anděl pravdy. Pavel Novotný vytáhl šibenici a vytočil Drtinovou
Články autora
Průzkum
Žádné aktivní ankety nebyly nalezeny