„Vládnoucí třída má školy a tisk pod palcem. To umožňuje hýbat pocity davů.“ (Albert Einstein)

Prohlášení Národního sjednocení k vládní krizi

Autor: odjinud | Publikováno: 19.4.2011 | Rubrika: U NÁS
Ilustrace

Po roce 1989 se naše vlast stala předmětem zájmu světového sionismu, a velkokapitálu západních zemí, jenž tehdy vyplnil mocenské a politické vakuum v naší zemi, vzniklé rozpadem sovětského impéria. Světové sionistické hnutí jako nástroj k ovládání států a národů v euroamerické kulturní oblasti používá k svým cílům liberální demokracii, jejíž konkrétní tvář v současnosti představuje globalizace, mulitikuturalismus a pseudohumanismus; v národní společnosti je pak kladen důraz jen a jen na vlastnění peněz, čili peníze se v liberální demokracii pro občany staly nutným fetišem; hovoříme o zbožtění peněz.

Politický režim liberální demokracie v České republice odmítá tradiční duchovně-morální hodnoty, včetně smyslu pro povinnost a odpovědnost, jimiž se národy Evropy řídily dva tisíce let; v oblasti práva popírá přirozený mravní zákon a řád. Výsledkem toho všeho je fakt, že ve společnosti, v níž všechno stojí a padá s penězi, nutně vznikají skandály systémového druhu. Nemravná sionistická liberální demokracie ze své podstaty generuje fatální mafiánské praktiky a různé kriminální kauzy, před nimiž nejsou imunní ani vládní představitelé. Proto politickou stranu Národní sjednocení nepřekvapují krizové situace v chodu řízení státu, včetně té současné vládní krize, způsobené korupčním skandálem mezi představiteli vlády, buď skutečným, či zpravodajskými hrátkami na něčí pokyn vyprovokovaným. Dříve nebo později musí tak dojít v každé vládě tohoto nemravného filosoficko-politického typu.

Politické strany liberální demokracie, ať už ty „nalevo“, či „napravo“, během své více něž dvacetileté existence, přivedly náš stát na pokraj bankrotu, a teď chtějí, aby řadoví občané v rámci jakýchsi reforem, zaplatili jejich neschopnost a neumětelství – za současného stálého bohatnutí českých miliardářů. Pro nás, řadové občany, tato okolnost zavdává minimálně příčinu k občanské neposlušnosti.

Jedno je jisté – režimy a vlády odcházejí, ale národ zůstává!

V Praze, dne 14.4.2011

Za Národní sjednocení:
David Macháček, předseda NSJ
Radek Rosenhöfer, místopředseda NSJ
Ladislav Malý, jednatel pověřený předsednictvem NSJ

3718 čtenářů | 
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Tisknout článek Poslat článek e-mailem
Vaše hodnocení: 

Zde můžete nastavit své hodnocení

Podpořte nás
Přihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

Zasílání upozornění
Aktuálně nejčtenější
Články autora
Průzkum
Žádné aktivní ankety nebyly nalezeny