„Vládnoucí třída má školy a tisk pod palcem. To umožňuje hýbat pocity davů.“ (Albert Einstein)

Náboženský kult roku 2012 – falešná cesta? (1)

Autor: Josef Šédl | Publikováno: 29.3.2011 | Rubrika: KLIMA
Ilustrace

Vše, co píšu v tomto článku, vyjadřuje moje osobní rozčarování nad nekritickým uvažováním v oblasti náboženství a v ekologii duše člověka. Každý kult má svůj začátek ale i svůj konec. Pokud je některá z níže popsaných částí tohoto hnutí pravdivá, pravda vyjde najevo, pokud ale ne, považujme níže popsanou cestu za cestu do propasti. Netrpím jako učedník Kristův nenávistí nebo něčím podobným k odlišnosti, ale nemůžu přihlížet k tomu, jak mnoho lidí místo k Bohu směřuje do svého vlastního vymyšleného náboženství, které bohužel nikam nevede.

Je rok 2007 a na náboženské scéně v ČR se objevuje, a to hodně razantně, takzvané hnutí Kult 2012. Toto pojmenování není oficiální, je to moje základní označení tohoto nového fenoménu spojujícího pozůstatky hnutí, které nikdy neexistovalo, ale je známo pod názvem Hnutí Nového věku neboli Věk Vodnáře. Kult 2012 má za stěžejní a nejpodstatnější období mezi roky 2008 – 2012, tedy naši skromnou současnost. Vrchol ale tvoří rok 2012.  Co se má vlastně stát? Už nyní začala duchovní proměna lidstva řítícího se do záhuby a tato proměna má pokračovat až k vrcholu evoluce, kdy člověk dospěje k hranici svých maximálních schopností a celý svět bude světem absolutního míru a místem k duchovnímu probuzení lidstva jako celku. Na této cestě jsou povoleny všechny náboženské praktiky mimo černé magie a satanismu. Tato cesta má být “bílou” cestou. Tato nová stezka vede tedy člověka ke světlejším zítřkům. Ale je tomu skutečně tak? Jaké jsou kořeny tohoto fenoménu?

Jako správný lovecký pes se vydávám po stopě na zajímavé duchovně orientované a ekologicky zaměřené weby - www.matrix-2001.cz, www.gnosis9.net, www.osud.cz a další podobné české weby.

Nebudu hodnotit kvalitu těchto webů, k tomu skutečně nemám právo, ale mě osobně zajímá hodnota informací sdělovaná těmito weby a jejich autory vztahující se ke kultu 2012.

Obrovská spousta článků na webu Matrix2001 hovoří o kultu 2012 jako o něčem, s čím je třeba počítat a co je třeba brát vážně a mnoho článků vykazuje stejnou orientaci k tomuto kultu 2012. Hodnota informací je ale něco jiného. Jako lovecký pes se pídím po pravdivé informaci, ale přichází docela zmatený guláš, ve kterém se dozvíme o již připravované revoluci ducha, která je v plném proudu. Hodně informací přichází z alternativních zdrojů, od andělů, od různých tajných rad vyspělých mimozemšťanů nebo od nám kamarádských světlých andělů. Způsob předávání informací směrem k lidstvu je přes channeling a nebo přes vyvolené jedince, kteří byli vybráni k přenosu skrytého vědění – takzvané indigové děti – viz článek na http://hledani.gnosis9.net/view.php?cisloclanku=2007030014.

Uvedu zde z tohoto článku několik opravdu zajímavých perliček, které mě přivedly k poznání, že tato cesta může vést do propasti:

1. příklad – Jak získat autoritu. Stačí o sobě nechat napsat pro mnohé čtenáře tyto věty a hle, máte punc duchovní autority: Proto chci nyní pozvat k rozhovoru mé přátele, “indigáčka”, 13letou Lucii z Vyškova, a jejího “bodyguarda” anděla Andrease. Lucka, i když věkově na to nevypadá, plní ve spolupráci s vyššími inteligencemi a bytostmi Univerza a Zdroje, úkoly, nad kterými se klasickému smrtelníkovi tají dech. Určitě čtenáře bude zajímat informace, že v jedné ze 163 dosavadních pozemských inkarnací byla její duše součástí fyzické podstaty Marie Magdaleny, Ježíšovy manželky a její duše dala život i několika dalším zajímavým osobnostem z uplynulých věků. Namátkou můžeme uvést královnu Alžbětu Pomořanskou, velitele Kleopatřiny výzvědné čety, ale i v nedávné minulosti mediální pracovnici NASA, která se snažila o kontakt s mimozemskými civilizacemi.

Tento přístup se mi zdá absurdní, odvolávat se na údajnou minulost našeho novodobého GURU nikam přece nevede, všechno to samozřejmě mohou být nesmysly, ale pro někoho tyto nesmysly stačí, aby přijal duchovní autoritu Indigového dítěte?

2. příklad – Proč naše indigové dítě dělá duchovní práci? V podstatě splácím dluh za to, jak mi moc pomohla, ovšem nejen z tohoto důvodu, ale proto, že jsem indigové dítě a vyslali mě sem, abych pomáhala světu. To je můj úkol, to je má mise. Jsem indigové dítě a svět tu pomoc potřebuje. A čeká ji právě od nás, Indigových dětí…”

Myslím že nikomu dluh splácet nemusíme (v křesťanství jsme my sami obdarováni Ježíšovým vykoupením a skutky víry jsou pouze přirozeným následkem našeho vykoupení). Bohužel v magii a u Indigových dětí je tomu jinak (že by něco za něco?).

3. příklad – Kdo skutečně řídí lidstvo? Přímým zodpovědným za Lucčino současné konání je vyšší bytost Andreas, její strážný anděl. Andreas se mi představil jako součást 22členné andělské Rady s přímým napojením na Zdroj. Jak upřesnil, jde o Božskou podstatu bytí, která vše ve Stvoření řídí a reguluje.

“Naše Rada se zabývá v rámci Univerza prakticky vším, od A do Z… Podle aktuálního stavu upravujeme kroniku osudů lidstva Akášu, kontrolujeme veškeré procesy a dění včetně umravňování některých entit, které narušují vesmírnou rovnováhu svými negacemi”, dodává Andreas.

Kdo pověřil tuto moudrou radu touto prací – zdá se, že oni sami, o Bohu není jediná zmínka v celém článku a drsná věta o umravňování některých entit mě vede k tomu, že někdo chce řídit, hrát si na Dohlížitele nad světem lidí. Že by andělé Světla, kteří spadli z nebe?

4. příklad – Hvězdný tým Indigového dítěte. Kdo Ti kromě Andrease pomáhá ve Tvé práci? Můžeš nám sdělit informace o některých konkrétních událostech, které jste v rámci planety nebo určitého regionu řešili a napravovali? “Já mám svůj hvězdný tým, který tvoří andělské bytosti – Andreas (průvodce), Ariel (filtruje mi dušičku od negací, kontroluje má rozhodnutí a celkově moji psychiku), Rastan, který je bratr Andrease (kontroluje tok informací), Keira (dává pozor na všechny ty černé, negativní stvořence, aby mi neublížili) a sestavu doplňuje archanděl Michael, který dává pozor na všechno. Společně s mojí lidskou skupinou, složenou z několika bezvadných přátel, jsme již řešili například odklonění části komety WS 73 P (před 25. květnem 2006) od obydlené oblasti, likvidaci meteoritů, na kterých k nám směřovali nějací šmejdíci, protože si jejich vlastní planetu zlikvidovali – jeden jsme zničili prostřednictvím satelitu tak, že meteorit do něj narazil, druhý byl menších rozměrů a shořel v atmosféře a třetí dopadl do oceánu a naši přátelé delfínci to zařídili tak, že nevznikla ničivá vlna tsunami. Navíc jsme několikrát důrazně “domluvili” skřetům, kteří se na Zemi prodírají z jiných dimenzí. Vzpomínám si, že jsme také odkláněli poškozené letadlo, aby nespadlo na atomovou elektrárnu a tak podobně…”

Myslím, že Superman může závidět, jsou všude a bdí nad námi. Trochu mě zaráží, že jednají vždy skrytě, když na světě je tolik ohavností.

http://kult2012.wordpress.com

4852 čtenářů | 
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Tisknout článek Poslat článek e-mailem
Vaše hodnocení: 

Zde můžete nastavit své hodnocení

Podpořte nás
Přihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

Zasílání upozornění
Aktuálně nejčtenější
Články autora
Průzkum
Žádné aktivní ankety nebyly nalezeny