„Vládnoucí třída má školy a tisk pod palcem. To umožňuje hýbat pocity davů.“ (Albert Einstein)

Vakcíny proti prasečí chřipce spojené s 900% vyšším rizikem vzniku narkolepsie

Autor: FreePub | Publikováno: 29.3.2011 | Rubrika: ZDRAVÍ
Ilustrace

(NaturalNews) Světová zdravotnická organizace (WHO) v současné době vyšetřuje zprávy z 12 různých zemí, které prohlašují, že očkování proti prasečí chřipce (H1N1) je odpovědné za způsobení narkolepsie - poruchy zahrnující extrémní chronickou únavu a tendenci usnout náhle a bez varování. Jedna zpráva z Finska například zjistila, že u dětí, které obdržely vakcínu proti prasečí chřipce, byla o 900 % větší pravděpodobnost vzniku narkolepsie než u neočkovaných dětí.
 
"Od srpna 2010, po rozšíření používání očkovacích látek proti chřipce typu H1N1, byla narkolepsie - a to zejména u dětí a dospívajících - hlášena nejméně z 12 zemí," řekla WHO. Úředníci přiznávají, že obavy jsou platné a říkají, že je dále prošetří, ale WHO stejně pokračuje v doporučení vakcín proti prasečí chřipce, zahrnující Pandemrix (vakcína proti chřipce) od GlaxoSmithKline (GSK) .
 
Finská studie, která byl uvolněna z Národního institutu Finska pro zdravotnictví a sociální péči (THL), který zastavil úplně obviňování vakcín přidáním varování o možných "společných účincích vakcíny a nějako jiného faktoru či faktorů)." Ale vakcína jasně koreluje s podmínkou, a všemi předběžnými vystoupeními, se zdá být hlavním příčinným faktorem.
 
Vzhledem k vedoucí roli WHO v podpoře prasečí chřipky a "pandemii", která vedla k hromadné očkovací kampani na prvním místě, je vysoce nepravděpodobné, že tato zkorumpovaná agentura vyjde najevo a odsoudí vakcíny proti prasečí chřipce bez ohledu na to, kolik zpráv a studií se objeví. Po tom všem přiznání, že vakcíny nejsou tím čím se zdály, by se WHO jevila jako dodavatel lží.
 
Na počátku roku 2010 vyšla najevo pravda, že WHO a její pandemie nebylo nic jiného než organizovaná fraška k vytváření strachu a sklízení obscénních zisků. Farmaceutické společnosti byly odhaleny jak vyvíjeli tlak na WHO, aby vyhlásila pandemii s cílem prosazovat své vakcíny. Firma GlaxoSmithKline si svou vakcínou Pandemrix nahrabala více než 1,4 miliardy dolarů v důsledku strašící kampaně.
 
 
 

4408 čtenářů | 
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Tisknout článek Poslat článek e-mailem
Vaše hodnocení: 

Zde můžete nastavit své hodnocení

Podpořte nás
Přihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

Zasílání upozornění
Aktuálně nejčtenější
Články autora
Průzkum
Žádné aktivní ankety nebyly nalezeny