„Vládnoucí třída má školy a tisk pod palcem. To umožňuje hýbat pocity davů.“ (Albert Einstein)

Ministerstvo vnitřní bezpečnosti USA plánuje podrobovat občany behaviorálním testům během veřejných událostí

Autor: Paul Joseph Watson | Publikováno: 27.3.2011 | Rubrika: OBČANSKÉ SVOBODY
Ilustrace

Právě v momentě, kdy Christina Aguilera znásilňovala slova americké hymny před začátkem Super Bowl, tvrdě dobyté svobody, o kterých se mluví v oné písni, byly pošlapávány, když najmutí chlápci prováděli osahávání, které porušuje čtvrtý článek ústavy, na lidech vstupujících na stadion.

Ale pokud si myslíte, že to bylo příliš invazivní, ještě jste nic neviděli. V rámci ustanovení kompletní kontroly Ministerstva vnitřní bezpečnosti (Department of Homeland Security) nad společností vás budou na příštích Super Bowlech agenti TSA vyslýchat na zvláštních checkpointech, kde budou využívány  „fyziologické“ a „behaviorální“ testy, které mají určit, zda jste terorista či zločinec.

„Jako součást prověřovacího procesu musí každý, kdo vztupuje na stadion, projít skrz magnetometr, jako jsou ty, které se používají na letištích, a být ohmatán. Většina fanoušků projde skrze checkpointy na východní straně Cowboys Stadium,“ oznámil v pátek Dallas Star-Telegram.

Velká sestra se chopila příležitosti nasytit během Super Bowlu veřejnost inherentně fašistickým veřejno-privátním partnerstvím, které dalo vzniknot monstrozitě nazvané „Když něco vidíš, řekni něco“ (See Something, Say Something), práskačským programem pro občany, který definitivně zrušil poslední pochybnost o tom, že Amerika je nyní prohnilou banánovou republikou.

Toto je ale pouze začátek role, kterou MVB vidí, že má na sebe vzít, jako součást okupace země.

Vnitřní bezpečnost také vyvíjí technologii, která má být použitá v případě „bezpečnostních událostí“, a která má údajně monitorovat „špatné úmysly“ jednotlivců, kteří prochází checkpointy. Níže uvedené video vysvětluje, jak checkpointy vybavené „Budoucí atributivní monitorovací technologie“ (Future Attribute Screening Technology – FAST) budou provádět „fyziologické“ a „behaviorální“ testy, které mají zachytit podezřelé teroristy a zločince.

Videoklip ukazuje, jak jsou osoby, které se účastní „bezpečnostní události“, zavedeny do přívěsů předtím, než jsou dotazováni, zda nejsou teroristé, během čehož počítačové programy podobné detektoru lži analyzují fyziologické reakce. Subjekty mají poskytnout osobní informace a odpovědět na otázky, jestli se pokouší o pašování bomb nebo filmovacích zařízení do prostoru „expa“, což vypovídá o tom, že tato technologie je zamýšlena pro veřejná míst, a ne pouze pro letiště. Jednotlivcům, kteří neprojdou prvním testem ve stylu detektoru lži, jsou posléze pokládány „dodatečné dotazy“.

Fakt, že vlastní interní zprávy Vnitřní bezpečnosti uvádí podporu politickým kandidátům jako je Ron Paul, vyvěšování amerických vlajek, vlastnictví zlata, lepení nálepek s politickým obsahem na automobily, vlastnictví zbraní jako známky špatného úmyslu, který může být spojený s terorizmem a extremizmem, vám napovídá vše, co potřebujete vědět o tom, jak checkpointy FAST můžou být využity k šikaně politických disidentů, kteří se dopustili zločinu tím, že stále věří, že jim jsou americkou ústavou garantovány práva, které Janet Napolitano s potěšením trhá na kusy.

(celý článek: Forget Super Bowl Pat Downs, Big Sis Wants Interrogations And Behavioral Tests)

Paul Joseph Watson, Infowars.com

http://srsen.wordpress.com

4945 čtenářů | 
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Tisknout článek Poslat článek e-mailem
Vaše hodnocení: 

Zde můžete nastavit své hodnocení

Podpořte nás
Přihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

Zasílání upozornění
Aktuálně nejčtenější
Články autora
Průzkum
Žádné aktivní ankety nebyly nalezeny