„Vládnoucí třída má školy a tisk pod palcem. To umožňuje hýbat pocity davů.“ (Albert Einstein)

Globalisté masivně útočí a přitom si potichu budují vládu EU

Autor: Vít Jedlička | Publikováno: 24.3.2011 | Rubrika: SVĚTOVLÁDA
Ilustrace

Diktátor Kaddáfí, který se ještě v listopadu 2010 objímal se všemi špičkami EU včetně prezidenta EU Hermana van Rompuye a mimo jiné sponzoroval francouzskému prezidentovi Sarkozymu volební kampaň, upadl v nemilost. Nositel „Nobelovy ceny míru“ Barak Obama zatáhnul zbankrotované USA protiústavně již do třetí války… zas tu něco nehraje.

Je příznačné, že za hluku (mediálně přitažlivějších) bomb se projednává historicky největší přesun moci od národních států a vybudování takzvané hospodářské vlády EU s rozpočtem 700 mld Euro, na kterém se také budeme muset podílet. Jak je to možné, že obě věci tak hladce prošly?

1) Senát i Parlament je plný ignorantů.

2) Všude v Evropě i USA jsou u kormidla globalisté – členové Rockefellerových spolků, o kterých se nesmí mluvit ani psát - BilderberguRady pro mezinárodní vztahyTrilaterální komise. Prototyp takého člověka je v ČR Karel Schwarzenberg, který je členem všech těchto organizací naráz a z hospodářské vlády EU a humanitarního bombardování je nadšený. Myslíte, že je možné, že by si neuvědomoval, že jeho počínání naplňuje definici vlastizrady? Globalisté prostě budují přes mrtvoly globální vládu. Na překážku jim jsou národní státy a mezinárodní právo, ale z toho si moc hlavu nedělají…  vždyť jsou přeci taaaak populární… a ty rezoluce ani právo stejně nikdo nečte…

SOUHRN TOHO, CO VŠECHNO JE V LÍBYI ŠPATNĚ:

  • Jak upozorňuje kongresman Ron Paul, USA vstoupily do války v Libyi protiústavně – Podobně jako se to stalo již v Iráku a Afgánistánu. Ústava USA výslově vyžaduje hlasování kongresu při vyhlášení války. Celá věc se ale obchází tím, že nejde o válku, ale vynucování rezoluce OSN.
  • Žádné ustanovení Charty OSN nedává Organizaci spojených národů právo, aby zasahovala do věcí, které patří do vnitřní pravomoci suverénních států.
  • Útok spojenců přišel i přes to, že Kaddáfí vyhlásil přiměří v celé zemi v souladu s rezolucí.
  • Rezoluce hovoří o bezletové zóně. Letectvo zasahujících států však ničí veškeré pozemní vojenské cíle.
  • Nepokoje v Líbyi jsou z části rozpoutány organizacemi sídlícími v USA.
  • Lybie má největší ropné zásoby v Africe. Proč se bombardující globalisté nezajímali o Rwandu, kde umřelo milión lidí? Naopak vysledek spojeneckých intervencí v Afgánistánu a Iráku je už skoro milión lidských obětí.

Vít Jedlička, předseda Reformy.cz o.s.

www.reformy.cz

5113 čtenářů | 
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Tisknout článek Poslat článek e-mailem
Vaše hodnocení: 

Zde můžete nastavit své hodnocení

Podpořte nás
Přihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

Zasílání upozornění
Čtěte také
Aktuálně nejčtenější
Články autora
Průzkum
Žádné aktivní ankety nebyly nalezeny