„Vládnoucí třída má školy a tisk pod palcem. To umožňuje hýbat pocity davů.“ (Albert Einstein)

Americká vláda otrávila milióny ptáků

Autor: Mike Adams | Publikováno: 17.2.2011 | Rubrika: VE SVĚTĚ
Ilustrace

Ne všechna zvířata v poslední době hynou z nevysvětlitelných příčin. Americké ministerstvo zemědělství (USDA) se angažuje prostřednictvím programu „Sbohem kose“ („Bye Bye Blackbird“), v němž otrávila v posledních deseti letech desítky miliónů ptáků. Ministerstvo dokonce podává zprávu o počtech otrávených ptáků v PDF dokumentu vyvěšeném na svém webu.

Lze předvídat, že ministerstvo by mohlo tento dokument stáhnout, a proto jsme vystavili kopii na NaturalNews:

http://www.naturalnews.com/files/USDA-Bye-Bye-Blackbird.pdf

Původní dokument na webu Ministerstva zemědělství:

http://www.aphis.usda.gov/wildlife_damage/prog_data/2009_prog_data/PDR_G...

Tento dokument ukazuje, že jenom v roce 2009 americké ministerstvo zemědělství otrávilo a zabilo za peníze daňových poplatníků tyto ptáky (viz v dokumentu sloupce „Intentional (Záměrné)“ a „Killed/Euthanized (Zabito/Usmrceno)“:

    Američtí polní špačci: 1,046,109
    Evropští špačci: 1,259,714
    Červenokřídlí kosi: 965,889
    Kanadské husy: 24,519
    Vlhovci: 93,210
    Holubi: 96,297

K tomu desetitisíce vran, hrdliček, kachen, sokolů, pěnkav, racků, volavek, sov, havranů, vrabců, vlaštovek, labutí, krocanů, supů, datlů, a další zvířata. http://www.naturalnews.com/animals.html

Tabulka rovněž ukazuje, že Americké ministerstvo zemědělství „neúmyslně“ provedlo euthanasii jednoho orla bělohlavého.

V roce 2009 byly oběťmi ministerstva zemědělství i další zvířecí druhy:

27 000 bobrů, 1 700 rysů, 81 000 kojotů, 2 000 šedých lišek, 336 horských lvů, 1 900 svišťů, 130 dikobrazů, 12 000 mývalů, 20 000 veverek, 30 000 divokých prasat, 478 vlků.

Podívejte se sami na seznam: http://www.naturalnews.com/files/USDA-Bye-Bye-Blackbird.pdf

Pamatujte, že vraždění zvířat je násilným činem. Na smutečním shromáždění po nedávné střelbě na Giffordovou však oficiální zástupci americké vlády pobíhali a vykřikovali, jak velice nesouhlasí s násilím, a říkali, že „k řešení problémů by se nikdy nemělo používat násilí“.

Ale jejich činy říkají něco jiného: násilí vůči jiným formám života než lidským je nejen tolerováno a schvalováno federální vládou, ale dokonce podněcováno. Prostřednictvím tohoto masového vybíjení ptáků, pum, kachen a jiných zvířat je americká federální vláda aktivně zapojena do rozsáhlých aktů násilí vůči přírodě, tím, že ročně zabíjí doslova milióny zvířat.

Pamatujte, že uvedená čísla jsou jenom za rok 2009. Podobné počty byly zabity Ministerstvem zemědělství i v ostatních letech, zpětně až do 60. let, kdy byl program „Sbohem kose“ zahájen.

Podle mých odhadů Americké ministerstvo zemědělství aktivně zavraždilo v Americe v minulých čtyřech dekádách nejméně 100 miliónů zvířat.

Nemluvte o mušce ani váhavém střelci

V období po střelbě na Giffordovou se vytvořil politicky korektní jazykový kód, kdy některá slova z oblasti střelby jsou tabu. Například použití výrazu „mít na mušce“ vyvolá v médiích sérii omluv. Nesmíte ani říci, že někdo je „váhavý střelec“.

Ale když pracujete pro USDA, můžete vraždit zvířata po desítkách miliónů a ani jedna zpravodajská stanice si toho nevšimne. Zdá se, že není dost na tom, že lidé již způsobili rozsáhlou destrukci životního prostředí zvířat v celé severní Americe; naše vláda nyní doslova vraždí každoročně milióny zvířat.

A kvůli čemů? Jaké je ospravedlnění pro tyto akce? Podle USA „obtěžují“ farmáře.

Kdy je v pořádku zabít zvíře?

Mám vysoký respekt k farmářům, a chápu, že jsou období, kdy se predátoři mohou vymknout kontrole a způsobit mnoho škod. Kojoti se mohou dostat do kurníků a zabít vám kuřata, takže na většině farem a rančů jsou kojoti považování za živý cvičný cíl při jakékoli příležitosti. Proto skoro všichni američtí rančeři vlastní pušky jako nástroje, které jsou určeny ke střelbě na americké sviště a krtky, kteří mají tendenci přivlastňovat si více než svůj spravedlivý díl z úrody na zahradě.

Znám jednoho majitele ranče, který si vysadil ovocný sad, a jednoho rána se probudil a viděl, že jeho nově nasázené stromky byly všechny zničeny partičkou hyperaktivních bobrů. Je zbytečné dodávat, že všichni skončili na mušce jeho pušky.

Také chápu, že divoká prasata mohou při svém hledání potravy vyrýt farmářské plodiny. Jsou období, kdy se některé druhy zvířat stanou pro rančery velmi obtížnými. I když se mi to pomyšlení nezamlouvá, alespoň dovedu pochopit, že může existovat ekonomické ospravedlnění v myslích farmářů a rančerů pro zabití některých zvířat, která ničí jejich úrodu (nebo sady nebo kuřata). Ale nikdy jsem se nesetkal s farmářem, který by zabíjel zvířata jen tak pro zábavu. Munice je příliš drahá, a farmáři na to nemají ani čas. Většina farmářů má mimochodem velmi vysoký respekt k životu a zabíjejí jen tehdy, když cítí, že není dostupná jiná možnost.

Ale odkdy představují pro někoho reálné nebezpečí vrabci, špačci a kosi? Vaši krávu vám neodnesou, a obviňovat je z toho, že zobou zrní pro krmení krav, je směšné, protože krávy nemají žrát zrní.

Krávy mají žrát trávu. Pokud chováte krávy a ptáci jim žerou zrní, a vy se domníváte, že ptáci jsou problém, pak skutečným problémem je, že krmíte krávy špatným krmivem! Když krmíte své krávy trávou, ptáci nemají přístup k zrní, a vy je nemusíte trávit jedem!

Vidíte, že když se jeden ekologický prvek vymkne z rovnováhy (například krmení krav zrním), pak to způsobí další problém, s nímž je třeba se vypořádat nějakým jiným destruktivním způsobem (jako otrávit ptáky). Cyklus disharmonie pokračuje a narůstá, až se porouchají celé ekosystémy. Pak se ministerstvo zemědělství naloží dodávku plnou jedovaté návnady a vydá se trávit zvířata.

Řešením není dále trávit zvířata a snažit se kontrolovat jejich populaci toxickými chemikáliemi, ale vrátit se k holistickým farmářským metodám, které fungují v souladu s přírodou, a nezacházet s přírodou jako s nepřítelem.

Potom zde opět budeme mluvit o Americkém ministerstvu zemědělství. I když toto ministerstvo má řadu skutečně užitečných programů (jako např. označování značkou „organické“, což je vysoce poctivý program), tato organizace jako celek zůstává vězet v konvenční zemědělské mytologii o pesticidech, geneticky modifikovaných potravinách a „trávení škodné“.

Jak federální vláda zneužívá dolary z vašich daní

To vše ve mně skutečně vyvolává pochyby o celém sporu Velká vláda versus Malá vláda. Argument těch, kteří říkají, že bychom měli platit daně, je, že vláda potřebuje naše peníze „na stavbu silnic a škol“.

Ti se však nenamáhají sdělit, že vláda používá naše peníze k velmi destruktivním účelům, jako například k trávení zvířat a protlačování geneticky modifikovaných potravin do Evropy http://www.naturalnews.com/030828_GMOs_Wikileaks.html

Osobně se eticky a morálně stavím proti tomu, aby moje peníze byly používány na podobné destruktivní účely. A i když budu nadále platit své daně, silně protestuji proti skutečnosti, že moje vlastní vláda páchá zločin proti přírodě – s pomocí dolarů, které neochotně posílám do Washingtonu.

Už jenom z toho pomyšlení je mi špatně. Byl bych více než šťasten, kdybych přispíval penězi na skutečné stavění silnic a škol. Ale když vidím, jak se mé těžce vydělané dolary používají na vraždění nevinných zvířat, to je pro mě velmi pobuřující, a je to porušením mých vlastních etických principů. Hlavním cílem mé služby jako editor NaturalNews je chránit život. A v mé mysli se tato ochrana vztahuje nejen na lidský život. Věřím, že máme důvodnou povinnost chránit životy zvířat kolem nás – a ekosystémy, na nichž jsme konec konců závislí.

I když dovedu pochopit, že v některých vzácných případech může být zabití zvířete pro farmáře jedinou logickou volbou, když mu ničí úrodu a ohrožuje život, zdá se, že současné zabíjení zvířat americkým ministerstvem zemědělství je divoké, plošné a postrádá morální a dokonce i ekonomické opodstatnění.

Tráví také lidi?

V předchozím článku jsem vznesl větší otázku na toto téma: Pokud americká vláda schvaluje zabíjení desítek miliónů ptáků a savců, kteří se stali „škodnou“, co se stane, když se lidská populace stane „příliš velkou“ a bude třeba ji také mít pod kontrolou?

Budou nás prostě krmit jedem a doufat, že vymřeme jako ptáci?

Tím napovídám, že takový program už funguje. Nazývá se fluoridace vody. Přídavné látky v potravinách. Vakcíny. Farmaceutika.

Vláda mimochodem zabíjení zvířat nenazývá zabíjením. Hovoří o tom jako o eutanázii.

Jediný rozdíl je, že lidi zabíjejí pomaleji.

 

Mike Adams, NaturalNews, 22. 1. 2011

http://www.naturalnews.com/031084_bird_deaths_holocaust.html

Preklad: Orgonet

Zdroj: Orgo-net.blogspot.com

4667 čtenářů | 
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Tisknout článek Poslat článek e-mailem
Vaše hodnocení: 

Zde můžete nastavit své hodnocení

Podpořte nás
Přihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

Zasílání upozornění
Čtěte také

FreeGlobe.cz

Italská mafie vyměkla. Bere i homosexuály a syn jednoho z šéfů je...Kolik zatím stála válka proti terorismu peněz i životů?Chtějí zrušit výuku hymny na základních školáchVeganství zachrání naši planetu, tvrdí slavný závodník formule 1. Dostal pádné odpovědi od svých kolegů (+ foto)Švédská vláda ztratila kontrolu nad zemí: 120 pumových útoků za půl roku. Integrace migrantů v praxi

ePortal.cz

Pomozte nám, prosímJsme hákliví, když si na nás otevřou ústa Čínani a Rusové. Ale když von der Lejnová hovoří o tom, že nám Brusel nařídí přijetí uprchlíků a nemáme na vybranou, kde jsou hrdinové Hřib, Kolář, Novotnej, Vystrčil...

euPortal.cz

Tato věc podle mého názoru dokazuje, že elity Evropské unie prosazují, aby Česká republika i Evropa byla osídlena imigranty...V čele OSN pomatený feminista: Pořád je tu patriarchát. Hrdé stvůry usilují o likvidaci civilizace. Pandemie nerovnosti? Svět vybudovaný muži musí být zničen. Jsou na to v Africe a Asii zvědavi?

Eurabia.cz

NOVINKA: AMERICKÉ VÁLKY - FAKTA A REALITAŘídí vedení EU agenti turecké tajné služby MIT?

Nezdravi.cz

Co je podstatou stárnutí? Je to cílená autodestrukce? Proč se to vyvinulo? Jak ho zpomalit, anti-aging? Tímto si můžete prodloužit životVeganka tvrdí, vejce jsou pro vaše zdraví horší než kouření. Takto to prý zjistila

euServer.cz

Už i ta žárovka zčernalaZápadní civilizace prochází inkluzí

ParlamentniListy.cz

Ven z EU! velí Okamura. Slova Leyenové o migrantech a penězích ho vytočilaZkušený doktor: Ten virus musel někdo připravit, pak to uniklo. Šmucler je žvanil, Babišovi chtějí přišít, co není jeho vina
Aktuálně nejčtenější
Články autora
Průzkum
Žádné aktivní ankety nebyly nalezeny