„Vládnoucí třída má školy a tisk pod palcem. To umožňuje hýbat pocity davů.“ (Albert Einstein)

Ropotámo navržen na Nobelovu cenu míru!

Autor: odjinud | Publikováno: 13.2.2011 | Rubrika: U NÁS
Ilustrace

Když jsem si přečetl na Novinkách článek Neziskovky a zahraniční aktivisté navrhují Kocába na Nobelovu cenu míru nevěděl jsem, zda se mám křečovitě smát nebo křičet, že se svět zbláznil. Bohužel se musím přiklonit k druhé variantě. Lidskoprávním aktivistům a dalším zvěstovatelům lepších multikulturních zítřků narůstá hřebínek a ztrácí i elementární zbytky soudnosti. Zde se zřejmě není čemu divit. Celý svět se těmto apoštolům falešné lásky a míru poddává a oni si uvědomují svoji moc. Stačí jejich pomatený výkřik do tmy a je spuštěna řetězová reakce, kdy se všichni dotčení zoufale snaží dokázat, že oni jsou rovněž uvědomělými následovníky ideologie politické korektnosti a jednoho globálního multi-kulti světa. A s jídlem roste chuť. Požadavky se tedy stupňují do absurdnosti.

Ostatně po tom, co Nobelovu cenu míru dostal minulý rok vše slibující Obama, je jasné každému rozumně uvažujícímu člověkovi, k čemu tato nejvyšší multi-kulti cena slouží. K odměňování a propagování uvědomělých zvěstovatelů Nového světového řádu. Zde má Kocáb smůlu zřejmě z jediného důvodu. Svou rozvratnou činnost prováděl v malém státním útvaru a jeho jméno není tudíž celosvětově známo. Určitě se však najde pro útěchu nějaký ten jiný metál. Kocáb si prožije pár minut slávy mezi svými, na kontě přibude nějaký ten peníz a jistě se mu rovněž dostane odměny i od jeho „exotické krásky“.

V nominaci rovněž zaznělo o jeho podpoře kavkazských teroristů. Zde se dostáváme opět k jednomu paradoxu dnešní doby. Kdy jedni islamisté (např. Afgánistán) jsou tvrdě potírání, zatímco ti stejní (Rusko či Kosovo) jsou obhajování. Zřejmě záleží pouze na regionálním umístění, tedy spíše na tom, proti komu bojují. To je zřejmě jediné měřítko, které v dnešní upřímné době dělí od toho, být dobrý nebo špatný. O tom by premiér Kosova Thaci, u něhož je veřejným tajemstvím napojení na mafiánské struktury, mohl vyprávět. Stejně tak na privatizaci kosovského mobilního operátora IPKO zbohatlá humanitární bombarďačka Madeleine Albrightová.

http://cz.altermedia.info

4698 čtenářů | 
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Tisknout článek Poslat článek e-mailem
Vaše hodnocení: 

Zde můžete nastavit své hodnocení

Podpořte nás
Přihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

Zasílání upozornění
Aktuálně nejčtenější
Články autora
Průzkum
Žádné aktivní ankety nebyly nalezeny