„Vládnoucí třída má školy a tisk pod palcem. To umožňuje hýbat pocity davů.“ (Albert Einstein)

Sestřelený Boeing 777 letu MH17 má otevřít cestu k vyhlášení „bezletové“ zóny nad Ukrajinou, kterou by zajišťovalo NATO!

Autor: odjinud | Publikováno: 21.7.2014 | Rubrika: VE SVĚTĚ
Ilustrace

Tak to netrvalo dlouho. Jako blesk z čistého nebe přichází další pokus a cesta, jak dostat na Ukrajinu jednotky a ozbrojené síly NATO jinak, než vstupem Ukrajiny do NATO. Na Ukrajině byl sestřelen dopravní letoun Malajských Aerolinií [1]. Ano, schyluje se tady k libyjskému scénáři, tedy k tomu, že západní politici řeknou, že vzdušný prostor nad Ukrajinou není bezpečný, že tento prostor ohrožují teroristé, protože v této chvíli, dámy a pánové, už nejde o lokální konflikt mezi Kyjevem a pro-ruskými povstalci, nyní už se jedná o mezinárodní konflikt, neboť bylo sestřeleno dopravní letadlo třetí země s pasažéry mnoha zemí, tedy jde už o věc, která překračuje po právní stránce vnitřní záležitosti Ukrajiny. Je úplně jedno v této chvíli, kdo bude ze sestřelení stroje obviněn, protože je to úplně nepodstatné. Mezinárodní společenství prohlásí, že vzdušný prostor Ukrajiny není už bezpečný, že Kyjev není schopen zabezpečit svůj vzdušný prostor a Kyjev požádá NATO o pomoc s vytvořením bezletove zóny nad východem Ukrajiny a tato „bezletová“ zóna se poté zneužije (po vzoru Libye) k zahájení náletů letadly NATO na pozice pro-ruských povstalců. Tuto „bezletovou“ zónu ale nemá Kyjev sám jak vytvořit nebo dokonce udržet, protože nedisponuje prostředky pro zničení protiletadlových mobilních komplexů rozmístěných na východě Ukrajiny, které jsou v držení povstalců, vlastních ukrajinských vojáků, kteří dezertovali i s toutou technikou anebo údajných ruských ozbojenců, takže „pomoc“ od NATO bude nezbytná.

Co bude následovat? Dají se očekávat následující události: Kyjev a západní země označí za původce sestřelu letadla pro-ruské separatisty. Ti to odmítnou, spolu s nimi i Rusko. To však nezabrání tomu, aby Kyjev nepožádal NATO o vytvoření a zajištění „bezpečného nebe“ nad Ukrajinou, což bude znamenat, že letadla NATO spolu s personálem  dostanou úkol v rámci boje proti mezinárodnímu terorismu chránit vzdušný prostor Ukrajiny. Dobře si všimněte, Kyjev nemohl požádat NATO o vojenskou podporu dokud šlo pouze o lokální konflikt odehrávající se mezi Kyjevem a východem země. Ale nyní je všechno jinak. Došlo k sestřelení letadla cizí země a už tedy nejde o lokální konflikt, ale o „mezinárodní terorismus“. A to znamená zelený signál pro NATO, že může vstoupit na území Ukrajiny, protože když jde o ochranu mezinárodní bezpečnosti a boje proti terorismu, NATO nemá problém s vysláním vojáků do třetích zemí, i když nejsou členy NATO. Chytře vymyšlené.

Bílý dům tady rozehrál velkou partii. Za každou cenu chce vojáky NATO dostat na Ukrajinu do blízkosti ruských hranic. Tahle nebezpečná hra, která má zatáhnout Rusko do války se západem, začíná nabírat hrozivě nebezpečné obrysy. Kde a kdy se to proboha zastaví? Washington potřebuje válku za každou cenu, aby zachránil dolar. Rusko chce na Kubě obnovit vojenskou přítomnost, hrozí i nasazením balistických raket na Kubě, dnes Ukrajina sestřelí dopravní letadlo, aby mohla obvinit separatisty a získat tak mezinárodní vojenskou pomoc a ochranu od NATO.

[VIDEO] Záběry z místa dopadu letadla…

Co když dojde k tomu, že v bezletové zóně nad východem Ukrajiny potom NATO sestřelí ruské letadlo, které třeba ani nebude v bezletove zóně ale jen v její blízkosti? Jak zareaguje Rusko na takový nepřátelský akt? Začne bombardovat pozice NATO na Ukrajině? Vyšle trestné stíhačky, aby sestřelily několik letadel NATO? Tohle není už žádná legrace, tohle, co se tady začíná odehrávat, to je cesta k otevřenému válečnému konfliktu v Evropě. Situaci budeme na AE News nadále sledovat.

Zajímavost: Hrozivé znamení čísla „7”

Všimli jste si číselné symboliky celé tragédie? Let MH17, letadlo Boeing 777, zřítilo se dne 17. 7. tohoto roku 2014, když sečtete čísla roku 2014, dostanete opět číslo 7. A to není celé, letadlo se zřítilo v 16:20 místního času, tedy v průběhu 17. hodiny onoho dne. Jsou lidé, kteří věří, že čísla mají souvislost s velkými katastrofami. Otázkou ale je, zda-li jde pouze o shodu náhod anebo o smysl pro černý humor toho, kdo za sestřelením letadla stojí… i takovýchto detailů je dobré si všímat.

Proč se stroj odchýlil z letového kurzu?

Let MH17 měl velkou navigační odchylku od běžného letového koridoru nad Ukrajinou [3]. Než stroj vstoupil do letového prostoru Ukrajiny, kopíroval let běžně obvyklou letovou trasu. Odchylovat se začal náhle až nad Ukrajinou. Tady se opět dostáváme ke kauze letu MH370 z března tohoto roku. Pokud opravdu má Boeing 777 po softwarové stránce nějaký „heartbleed bug“, programovací zneužitelnou chybu ve Fly-by-Wire systému letadla, která umožňuje útočníkovi na dálku pozměnit letovou dráhu stroje anebo v tichosti překalibrovat GPS navigační software letadla, potom je naprosto logické, proč stroj změnil svoji trasu narozdíl od všech před ním letících letadel v koridoru.

[MAPA] Let MH17 zcela plynule opustil běžný letový koridor narozdíl od všech předchozích letů, nikdo neví proč…

Pokud došlo k dálkovému překalibrování GPS navigace v letounu, znamená to, že byl stroj úmyslně naveden nad území povstalců. Je naprosto vyloučené, aby za tímto stála jenom kyjevská vláda anebo dokonce povstalci. Zde musely v takovém případě zasáhnout americké zpravodajské služby, dost možná tytéž služby, které dodnes stojí za naprosto bezprecedentním únosem letu MH370 z jara tohoto roku.

Překalibrování GPS prostřednictvím falešného pozičního vysílače umístěného v letadle letícím v závěsu?

Už včera zazněly zprávy, že v blízkosti letu MH17 se nacházely ukrajinské stíhačky, že v dosahu stroje letělo i jiné další letadlo, které ho sledovalo celou dobu [4]. To by potvrzovalo teorii o elektronickém útoku na letoun, konkrétně na jeho GPS systém. Jak je totiž už nějakou dobu známo, signál GPS se dá snadno „fejkovat“, kdy zařízení z vašeho přijímače nezískává údaje ze skutečných satelitů, ale z vysílače útočníka ve vaší rádiové blízkosti. Tým studentů z Texasu dokázal takto převzít kontrolu nad jachtou za 80 milónů dolarů, text je zde. Pokud vám spadla brada, že tohle dokázali studentíci z Texasu, tak si jen těžko představíte, co asi dokážou americké tajné služby s neomezenými rozpočty.

Útok spočívá ve zranitelném designu GPS systému, který nepoužívá zabezpečenou identitu vysílače (podobně zranitelná je GSM síť, ale u ní je to spíš úmyslný záměr, aby orgány státního režimu mohly v případě potřeby fejkovat BTS věže a odposlouchávat sledované osoby, které často mění telefony a čísla). Pokud je takto zranitelná GPS síť, stačí vyslat do vzduchu letadlo s vysílačem falešného GPS signálu a pokud bude letadlo v blízkosti sledovaného stroje, napadené letadlo začne přebírat GPS signály od nejsilnějšího zdroje GPS údajů v blízkosti, tedy z falešného vysílače umístěného na palubě letadla letícího v závěsu pár kilometrů za ním. Napadený stroj poté můžete odklonit naprosto kamkoliv, bez vědomí pilotů, neboť na displeji GPS navigace v kokpitu žádnou odchylku od kurzu neuvidi, protože navigace získává překalibrované GPS souřadnice od útočníka v reálném čase. I proto je zde podezření, že stejný útok na GPS mohl proběhnout i při únosu stroje MH370 v březnu, kdy piloti ani potom nemohli tušit, že jejich GPS modul v letadle sice ukazuje původní trasu směrem na Thajsko, ale ve skutečnosti už stroj letí úplně jinam. Navíc to bylo v noci, takže i kdyby se stroj otočil pětkrát kolem dokola nad mořem, tak nic neuvidí, tedy s výjimkou Měsíce a hvězd, ale pokud je vysoká oblačnost, piloti neuvidí opravdu nic.

Pokud ale jde o odchylku z letového kurzu nad Ukrajinou, která není prudká a velmi výrazná, nemají piloti šanci ani za dne zjistit, že stroj letí fyzicky trochu jinam, než kam ukazuje teď už falešně GPS navigace, která přebírá podvržené a překalibrované GPS souřadnice z falešného GPS vysílače. Zvláště, když stroj letí ve výšce přes 10 kilometrů.

http://aeronet.cz

Klíčová slova: USA  | terorismus  | válka  | Ukrajina
4525 čtenářů | 
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Tisknout článek Poslat článek e-mailem
Vaše hodnocení: 

Zde můžete nastavit své hodnocení

Podpořte nás
Přihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

Zasílání upozornění
Čtěte také

FreeGlobe.cz

Íránský útok na tankery? Japonci zpochybňují americkou a saúdskoarabskou propaganduDvě lesby uřízly malému chlapečkovi… A pak… (+ foto)Googlem ke světovládě? Vyhledávač, po němž se blbne, ale správně volíČetba knih způsobuje změny v mozku!Svět se mění. K lepšímu? Pride 1959 vs Pride 2019

ePortal.cz

Naprosto neuvěřitelné vyjádření ministra vnitraRobinson musí zmizet. Je málo pokrokový

euPortal.cz

Temná minulost hraběte Walderode: Pomáhal vytipovat Lidice jako odplatu za atentát na Heydricha? Prolomení Benešových dekretů v den popravy parašutistů. Náhoda, nebo symbol?Totálně odporné. Mladík pod hrozbou smrti musel sledovat, jak mu migrant znásilňuje jeho přítelkyni na výletě v Německu

Eurabia.cz

Syrský “uprchlík” plánoval masakr v kosteleDíky infiltraci bavorských mešit českou antiislamistkou Křížkovou jsme potvrdili propojení pražských islamistů na ty v Mnichově

Nezdravi.cz

Co je podstatou stárnutí? Je to cílená autodestrukce? Proč se to vyvinulo? Jak ho zpomalit, anti-aging? Tímto si můžete prodloužit životSilnější než chemoterapie: Bylinka na rakovinu, která vám roste přímo pod nosem

euServer.cz

Probíhá pokus spodiny o majdanizaci našich politických poměrů. O fašistický převrat, který se pro tupý dav a herce, nemající o politických faktech zbla tušení, zamaskoval do hávu demokracieMůže vůle 1/3 občanů přetlačit vůli 2/3 občanů?

ParlamentniListy.cz

Profesor Chýla: Milion chvilek se musí na Letné omluvit. S Babišem a EU je to jinak. Mrzí mě přístup mladých„Magor, cvok. Blb? Ne, to není. On je…“ Jaromír Soukup drsně vyjel po novináři. Znáte ho
Články autora
Průzkum
Žádné aktivní ankety nebyly nalezeny