„Vládnoucí třída má školy a tisk pod palcem. To umožňuje hýbat pocity davů.“ (Albert Einstein)

Zpráva Pentagonu: Lasery mohou posílat hlasy do hlav lidí

Autor: BKP | Publikováno: 17.7.2014 | Rubrika: OBČANSKÉ SVOBODY
Ilustrace

Nedávno odtajněná zpráva Pentagonu z roku 1998 odhalila využívání laserových paprsků k několika potenciálním metodám neusmrcujícího mučení. Některé aplikace, které zpráva vyšetřovala, zahrnují vyslání hlasů do hlavy nějaké osoby, využívání laserů pro spuštění neovladatelného vystřelení neuronů a pomalého zahřívání lidského těla do bodu hořečnatého zmatení – a to ze vzdálenosti stovek metrů.

Asi před rokem byl objeven tajný dokument s názvem „Biologické účinky vybraných neusmrcujících zbraní“ (Bioeffects of Selected Non-Lethal Weapons).

Mluví se zde o několika typech neusmrcujících laserových aplikací, které zahrnují mikrovlnné slyšení, a mikrovlnné zahřívání. První typ jsou krátké pulzy radiofrekvenční energie (2450 MHz), které mohou vytvořit tlakové vlny v pevných látkách a tekutinách. Při vystavení radiofrekvenční energii lidé zažívají pocit „mikrovlnného slyšení“ – zvuk, který může zahrnovat hučení, tikání, prskání nebo klepání pocházející z hlavy.

„Vliv zvuků je seřiditelný, jejich rozdíl a intenzita závisí na charakteristikách RF energie.“ Mohou být přenášeny nejen zvuky, ale celá slova. Ale mikrofony vedle osoby zažívající hlas tyto zvuky nezachytí. Vyslání hlasů do hlav lidí může podle zprávy mít ničivý psychologický dopad. Technologie dokonce dovolují komunikovat např. se zajatou osobou obklopenou svými vězniteli.

Zpráva popisuje metody synchronizovaného vystřelování neuronů na dálku několika stovek metrů. Vysoké napětí (100 kV/m) elektromagnetických pulzů trvajících jednu nanosekundu může způsobit vystřelení neuronu, narušit kontrolovanou aktivitu těla. Krátkodobé dopady mohou zahrnovat ztrátu vědomí, svalové spasmy, oslabování svalů a záchvaty trvající několik minut.

Další formou neusmrcujícího mučení je mikrovlnné zahřívání. Při zvyšování teploty těla na 41°C mohou lidé zažít pocity ztráty paměti a dezorientace a menší agresi. Lidé mohou přežít teplotu jen do 42°C, proto trvalé působení termo zbraní může vést k trvalému poškození mozku nebo ke smrti.

Tyto techniky mohou být využívány pro ovládání davů nebo při vyjednávání na dálku, tzn. pro manipulaci s lidmi bez jejich vědomí.

Zdroj:http://govtslaves.info/pentagon-report-lasers-used-put-voices-head/

http://vkpatriarhat.org.ua

Klíčová slova: USA  | technologie  | tajné služby  | propaganda
3660 čtenářů | 
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Tisknout článek Poslat článek e-mailem
Vaše hodnocení: 

Zde můžete nastavit své hodnocení

Podpořte nás
Přihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

Zasílání upozornění
Čtěte také

FreeGlobe.cz

Íránský útok na tankery? Japonci zpochybňují americkou a saúdskoarabskou propaganduDvě lesby uřízly malému chlapečkovi… A pak… (+ foto)Googlem ke světovládě? Vyhledávač, po němž se blbne, ale správně volíČetba knih způsobuje změny v mozku!Svět se mění. K lepšímu? Pride 1959 vs Pride 2019

ePortal.cz

Naprosto neuvěřitelné vyjádření ministra vnitraRobinson musí zmizet. Je málo pokrokový

euPortal.cz

Temná minulost hraběte Walderode: Pomáhal vytipovat Lidice jako odplatu za atentát na Heydricha? Prolomení Benešových dekretů v den popravy parašutistů. Náhoda, nebo symbol?Totálně odporné. Mladík pod hrozbou smrti musel sledovat, jak mu migrant znásilňuje jeho přítelkyni na výletě v Německu

Eurabia.cz

Syrský “uprchlík” plánoval masakr v kosteleDíky infiltraci bavorských mešit českou antiislamistkou Křížkovou jsme potvrdili propojení pražských islamistů na ty v Mnichově

Nezdravi.cz

Co je podstatou stárnutí? Je to cílená autodestrukce? Proč se to vyvinulo? Jak ho zpomalit, anti-aging? Tímto si můžete prodloužit životSilnější než chemoterapie: Bylinka na rakovinu, která vám roste přímo pod nosem

euServer.cz

Probíhá pokus spodiny o majdanizaci našich politických poměrů. O fašistický převrat, který se pro tupý dav a herce, nemající o politických faktech zbla tušení, zamaskoval do hávu demokracieMůže vůle 1/3 občanů přetlačit vůli 2/3 občanů?

ParlamentniListy.cz

Komunista Valenta udeřil: Demonstrace organizuje nejzákeřnější skupina osob v zemi. Většina protestujících ani neví, o co běží! A vesnice? Ta má jiné starostiProfesor Chýla: Milion chvilek se musí na Letné omluvit. S Babišem a EU je to jinak. Mrzí mě přístup mladých
Články autora
Průzkum
Žádné aktivní ankety nebyly nalezeny