„Vládnoucí třída má školy a tisk pod palcem. To umožňuje hýbat pocity davů.“ (Albert Einstein)

Zpráva Pentagonu: Lasery mohou posílat hlasy do hlav lidí

Autor: BKP | Publikováno: 17.7.2014 | Rubrika: OBČANSKÉ SVOBODY
Ilustrace

Nedávno odtajněná zpráva Pentagonu z roku 1998 odhalila využívání laserových paprsků k několika potenciálním metodám neusmrcujícího mučení. Některé aplikace, které zpráva vyšetřovala, zahrnují vyslání hlasů do hlavy nějaké osoby, využívání laserů pro spuštění neovladatelného vystřelení neuronů a pomalého zahřívání lidského těla do bodu hořečnatého zmatení – a to ze vzdálenosti stovek metrů.

Asi před rokem byl objeven tajný dokument s názvem „Biologické účinky vybraných neusmrcujících zbraní“ (Bioeffects of Selected Non-Lethal Weapons).

Mluví se zde o několika typech neusmrcujících laserových aplikací, které zahrnují mikrovlnné slyšení, a mikrovlnné zahřívání. První typ jsou krátké pulzy radiofrekvenční energie (2450 MHz), které mohou vytvořit tlakové vlny v pevných látkách a tekutinách. Při vystavení radiofrekvenční energii lidé zažívají pocit „mikrovlnného slyšení“ – zvuk, který může zahrnovat hučení, tikání, prskání nebo klepání pocházející z hlavy.

„Vliv zvuků je seřiditelný, jejich rozdíl a intenzita závisí na charakteristikách RF energie.“ Mohou být přenášeny nejen zvuky, ale celá slova. Ale mikrofony vedle osoby zažívající hlas tyto zvuky nezachytí. Vyslání hlasů do hlav lidí může podle zprávy mít ničivý psychologický dopad. Technologie dokonce dovolují komunikovat např. se zajatou osobou obklopenou svými vězniteli.

Zpráva popisuje metody synchronizovaného vystřelování neuronů na dálku několika stovek metrů. Vysoké napětí (100 kV/m) elektromagnetických pulzů trvajících jednu nanosekundu může způsobit vystřelení neuronu, narušit kontrolovanou aktivitu těla. Krátkodobé dopady mohou zahrnovat ztrátu vědomí, svalové spasmy, oslabování svalů a záchvaty trvající několik minut.

Další formou neusmrcujícího mučení je mikrovlnné zahřívání. Při zvyšování teploty těla na 41°C mohou lidé zažít pocity ztráty paměti a dezorientace a menší agresi. Lidé mohou přežít teplotu jen do 42°C, proto trvalé působení termo zbraní může vést k trvalému poškození mozku nebo ke smrti.

Tyto techniky mohou být využívány pro ovládání davů nebo při vyjednávání na dálku, tzn. pro manipulaci s lidmi bez jejich vědomí.

Zdroj:http://govtslaves.info/pentagon-report-lasers-used-put-voices-head/

http://vkpatriarhat.org.ua

Klíčová slova: USA  | technologie  | tajné služby  | propaganda
3615 čtenářů | 
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Tisknout článek Poslat článek e-mailem
Vaše hodnocení: 

Zde můžete nastavit své hodnocení

Podpořte nás
Přihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

Zasílání upozornění
Čtěte také

FreeGlobe.cz

Chaluhy, třeste se! Bílí dredaři ve skutečnosti šíří rasismus. Taková je dikce nového stupně politické korektnosti (+ foto)Ruské špičky: USA nemají prostředky k nátlaku na politiku RuskaEuroopilec Juncker si užívá za naše peníze! Vůbec se s tím nemazlí. Podívejte se, jak si žije šlechta, poddaníBrutalita francouzské policie. Milovníci demokracie mlčí, není to v Rusku (+ foto)Neuvěřitelná epidemie útoků kyselinou! Policie si neví rady. Další kulturní obohacení Evropy

ePortal.cz

Jan Palach nebyl hrdina. To opravdu neRazítkovací mánie snad nikdy neskončí

euPortal.cz

V minulosti Kliniku podpořil Andrej Babiš a dokonce hrál roli při jakési provizorní užívací smlouvě, za což byl tehdy levičáckými kruhy adorovánTvrdá realita: V Británii díky muslimům 15 útoků kyselinou týdně. Z toho 3/4 v Londýně

Eurabia.cz

Jak muslimové skrývají svou agresivitu za obviňování druhých z perzekuce muslimů Jak potom kvalifikovat chování NATO v Srbsku či v Afghánistánu a některých jeho členů v Iráku a v Libyí?

Nezdravi.cz

Co je podstatou stárnutí? Je to cílená autodestrukce? Proč se to vyvinulo? Jak ho zpomalit, anti-aging? Tímto si můžete prodloužit životHliník sa nachádza v mnohých vakcínach/vysoká hladina jedovatého hliníku v mozgu autistov

euServer.cz

Bandera se prokazatelně 13x tajně setkal s představiteli CIA. Například: 22.3.1950 v Hamburku, 17.5.1950 s CIA, 7.5.1951 na letecké základně USA ve Wiesbadenu...Přemrštěné náklady nekončící války mohou vést k tomu, že Spojené státy budou muset překonat pocit ponížení a z Afghánistánu se stáhnou. Už dnes Čína, Rusko a Indie přebírají v oblasti politickou inciativu

ParlamentniListy.cz

Tohle je smrtelné. Blíží se k TOP 09. A Petříček do vedení? Ne! Bývalý vysoký funkcionář ČSSD jde do akceRodinu tvoři máma, táta a děti! Senátor Valenta je pobouřen tím, co ČT pustila dětem
Články autora
Průzkum
Žádné aktivní ankety nebyly nalezeny