„Vládnoucí třída má školy a tisk pod palcem. To umožňuje hýbat pocity davů.“ (Albert Einstein)

Obchod s dětmi v Norsku: malou Annu odebrali z tradiční rodiny k adopci pro sodomity

Autor: BKP | Publikováno: 28.6.2014 | Rubrika: VE SVĚTĚ
Ilustrace

Malinkou Annu, které ještě není ani rok, 23. května odebrali z tradiční rodiny v Norsku k adopci pro sodomity. Unesení dítěte provedla speciální jednotka „Barnevarn“ (dětská policie Norska). 19minutový film o tomto zločinu můžete vidět na http://www.rifinfo.ru/news/36777. Bylo nemožné bránit se před třemi „dráby“, kteří mladé matce vykroutili ruce a přitlačili ji k zemi. Dítě odvezli na tajné místo.

Podle oficiálních statistik Norského království kradou takových dětí jako je Anna 10 000 ročně, a to bez soudu, vyšetřování a bez jakýchkoliv dokumentů. Každou hodinu to je 5 až 6 dětí…. Kdo si tyto děti „objednává“, vědí pouze vládní úředníci Norska. Korupce v oblasti obchodu s dětmi v Norsku je obrovská a provádí se v největším měřítku na světě. Někteří dokonce hovoří o norské mafii – lovcích … dětí.

Tradiční matky v Norsku nazývají „pytle pro vynošení státního potomstva“. Cílem vlády Norska je odebrat biologickým rodičům 100 % dětí. Kurs na zničení tradiční rodiny se nazývá „Plán Platona“.

Toto vše lze nalézt na stránkách organizací zastávajících se práv rodičů v Norsku. STOP juvenilní justici! Nedovolíme takovou hrůzu ve své zemi!

Zdroj: http://www.rifinfo.ru/news/36777

http://vkpatriarhat.org.ua/

Klíčová slova: rodina  | juvenilní justice
4747 čtenářů | 
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Tisknout článek Poslat článek e-mailem
Vaše hodnocení: 

Zde můžete nastavit své hodnocení

Podpořte nás
Přihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

Zasílání upozornění
Aktuálně nejčtenější
Články autora
Průzkum
Žádné aktivní ankety nebyly nalezeny