„Vládnoucí třída má školy a tisk pod palcem. To umožňuje hýbat pocity davů.“ (Albert Einstein)

Evropské volby: Kdo jsou skuteční nepřátelé Evropy?

Autor: Gerhard Wisniewski | Publikováno: 11.6.2014 | Rubrika: V BRUSELU
Ilustrace

V rámci diskuse, která se týká Evropy, panuje zmatení pojmů. Stále znovu se hovoří o „nepřátelích Evropy“ a o „euroskepticích.“ Přitom „odpůrci Evropy“ samozřejmě vůbec nekritizují Evropu, nýbrž Evropu zorganizovanou do podoby jednoho státu v rámci Evropské unie (EU) – tedy evropský centralizovaný stát. Média a politické strany drze ztotožňují evropský kontinent se svojí umělou konstrukcí v Bruselu. Takovýmto způsobem dělají z každého kritika EU „nepřítele Evropy“. Přitom je zcela zřejmé, kde ve skutečnosti sedí skuteční nepřátelé Evropy, a sice přímo v Bruselu.

Pomocí pojmů se tvoří politika - známe to – „konspirační teoretici“, „homofobové“, „populisté“. Toto vše jsou smrtící zbraně těch politicky korektních. A nyní jsou to tedy „ti, kteří nenávidí Evropu“. „Jak nebezpeční jsou ti, kteří nenávidí Evropu?“ ptá se, za použití obrovského písma, na své webové stránce, 7. května 2014, deník Bild. Handelsblatt (online 23.05.14) naříká: „Ve Velké Británii jsou ti, kteří nenávidí Evropu silnější, než kdy dříve“ a Westdeutsche Allgemeine Zeitung, 25. května 2014, lituje: „Volební triumf těch, kteří nenávidí Evropu“.

Ideologové EU náhle uchvátili celou Evropu a prohlásili kritiky EU za nepřátelé celého kontinentu. Uveďme ale nyní věci na pravou míru – nic není více vzdálené pravdě. Ve skutečnosti jsou tito údajní „nepřátelé Evropy“ jejími nejlepšími přáteli.

Blyštivý diamant

Jak je to možné? Zcela jednoduše: projekt Evropské unie neznamená mnohost, ale jednotvárnost. Nejedná se o multikulturnost, ale o monokulturnost. EU není pestrá, nýbrž šedá, nejedná se zde o toleranci, ani o zrovnoprávnění, EU nereprezentuje domov, ale vykořenění, nejde tu o rovnoprávnost, ale o zglajchšaltování. Je ničena blyštivá mnohotvárnost Evropy a jejích lidí a Evropě jsou vnucovány jednotné normy. Jednotlivé kultury, třpytící se svojí jedinečností, jsou rozpouštěny a jsou podřízeny jednomu režimu. EU unesla Evropu a nyní tvrdí, že EU je identická s kontinentem jejích kultur. Kdo je proti EU, je proti Evropě. Takováto drzost snad ani nemá obdoby. Přitom je to zcela naopak, skutečným nepřítelem Evropy je EU. Ti, kteří sedí v Bruselu, nenávidí Evropu nejvíce – jsou to ti, kteří chtějí blyštivé diamanty, jež představují jednotlivé země, vybrousit do bezduché a matné podoby. Zde v Evropě se na tom nejužším prostoru rozvinula moderní civilizace – a EU se snaží, prostřednictvím svého autoritářství a zglajšaltování, tuto civilizaci znovu odstranit. Každá země přirozeně fungovala jako jeden orgán, který reprezentoval celek Evropy. Když se zbavíte hranic mezi jednotlivými zeměmi, je to stejné, jako když odstraníte hranice mezi jednotlivými orgány v těle člověka. Tento člověk pak zemře. A pokud se zbavíme hranic mezi jednotlivými evropskými zeměmi, je to stejné, jako když zmizí hranice mezi jednotlivými tělesnými orgány. Pokud se zbavíme hranic mezi jednotlivými evropskými zeměmi, zemře rovněž Evropa, a sice ta úspěšná a prosperující Evropa, kterou jsme znali kdysi: tedy reálný kontinent a nikoliv umělá konstrukce EU.

Přestěhování do tělocvičny

Úplné odstranění hranic a unifikace vede k odbourání veškerého napětí a tím nemám na mysli vojenské, nýbrž kulturní napětí. Tam, kde došlo k odstranění napětí, nebude brzy cirkulovat žádný proud. Umělá a chladná konstrukce EU bude žít, ale Evropa zemře. Fascinace Evropy byla v kulturním rozdělení jednotlivých úloh: organizovanost a racionalita Němců, emocionalita a vitalita Italů, hrdost Francouzů a Španělů, abychom vyjmenovali pouze některé z mentálních vlastností.

Konečně, žádná vesnice by nedovolila, aby byly z jejích domů vymontovány všechny dveře – nebo jste snad někdy takovouto šílenou vesnici viděli? Dosud v žádné vesnici se její obyvatelé nesestěhovali do jedné tělocvičny a dosud v žádné vesnici nedošlo k tomu, aby byly strženy všechny stěny jednotlivých domů, jež by byly nahrazeny jednou společnou střechou. Konec konců: vesnice žije díky svým organizačním jednotkám, a sice díky svým jednotlivým domům a rodinám.

 

Hranice je třeba obnovit

Uzavřené dveře (=hranice) rovněž neznamenají válku. Nýbrž dveře jsou, stejně tak jako hranice, pouze řízením dopravy. Přesto je možné se navštěvovat na kávu. Nebo spát v místnosti pro hosty. Za to nabízí takovýto dům svým obyvatelům domov a identitu a jeho návštěvníkům specifickou atmosféru a originalitu. To, že je Evropská unie mírovým projektem, je lež pro ty důveřivé. Jednotný stát EU není mírový projekt, nýbrž představuje totální válku proti Evropě.

Avšak na rozdíl od stalinismu a hitlerismu byla diktatura EU, až doposud, „měkkou diktaturou“. EU neuchvátila moc otevřeně, ale získala ji podvodným způsobem. Tato diktatura není založena na fyzických represích, ale na vlichocování se a na přemlouvání, přesněji: prostřednictvím podvádění, klamu a intrik – inu jezuitsky. Jezuité a tajné služby také stáli u zrodu EU. Prakticky byla tato měkká diktatura umožněna díky technickému rozvoji a díky všudypřítomnosti hypnotických médií, především televize.

Silné obrazy, vemlouvavé hlasy a rozesmáté obličeje předstírají na obrazovce dobrou vůli a bezpečnost, ale obojí je pouhou iluzí. Dobrá vůle v rámci globálních strategií a u loutkovodičů EU neexistuje, je tu pouze bezpodmínečná vůle – a sice vůle ovládnout Evropu a podrobit si ji prostřednictvím roztavení jejích jednotlivých států.

 

Největší lež EU

Zatímco údajní „nepřátelé Evropy“ chtějí (národní a kulturní) organizace kontinentu znovu obnovit, je Evropa ničena prostřednictvím rozpouštění jednotlivých zemí či prostřednictvím války anebo prostřednictvím obojího. To, že jsou jednotlivé státy nemocí a jednotný stát představuje léčbu, to je největší lež EU. Tato lež může být šířena pouze z toho důvodu, jelikož lidé odmítají analyzovat skutečné příčiny obou světových válek ve 20. století. Není to totiž, člověk to již dopředu tuší, politicky korektní.

Původ těchto válek nebyl v národní organizaci kontinentu, ale jejich původem byly intriky jistých imperiálních geostratégů, jejichž působení můžeme pozorovat opět i v současné době. Po první a po druhé světové válce je nyní tedy na programu ta třetí a od toho nám nepomůže ani EU. Naopak: jak potvrzuje úskočná dohoda s Ukrajinou a puč NATO v Kyjevě, spolupracuje EU velmi vehementně na vzniku třetí světové války.

 

 

Europawahl: Wer sind Europas Feinde wirklich? Článek vyšel 30.05. na info.kopp-verlag.de, překlad R.Václav.

Klíčová slova: EU  | světovláda
2692 čtenářů | 
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Tisknout článek Poslat článek e-mailem
Vaše hodnocení: 

Zde můžete nastavit své hodnocení

Podpořte nás
Přihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

Zasílání upozornění
Čtěte také

FreeGlobe.cz

Chaluhy, třeste se! Bílí dredaři ve skutečnosti šíří rasismus. Taková je dikce nového stupně politické korektnosti (+ foto)Ruské špičky: USA nemají prostředky k nátlaku na politiku RuskaEuroopilec Juncker si užívá za naše peníze! Vůbec se s tím nemazlí. Podívejte se, jak si žije šlechta, poddaníBrutalita francouzské policie. Milovníci demokracie mlčí, není to v Rusku (+ foto)Neuvěřitelná epidemie útoků kyselinou! Policie si neví rady. Další kulturní obohacení Evropy

ePortal.cz

Dotační socialismus nás žene do pekelPrávo samozvaných držitelů klíčů a té správné ideologie

euPortal.cz

Radši se nechá mlátit Afričanem? Aby nebyl radši označen za xenofoba a rasistu? Podívejte se na otřesné videoAmerické impérium praská ve všech švech

Eurabia.cz

Další případ násilí francouzské policie: Střelili muže do hlavy a přišel o oko. Tohle si nedovolili ani komunisti v 1989 u nás!Spisovatel Petr Hampl přeje Okamurovi konkurenci na politické scéně

Nezdravi.cz

Co je podstatou stárnutí? Je to cílená autodestrukce? Proč se to vyvinulo? Jak ho zpomalit, anti-aging? Tímto si můžete prodloužit životHliník sa nachádza v mnohých vakcínach/vysoká hladina jedovatého hliníku v mozgu autistov

euServer.cz

Bandera se prokazatelně 13x tajně setkal s představiteli CIA. Například: 22.3.1950 v Hamburku, 17.5.1950 s CIA, 7.5.1951 na letecké základně USA ve Wiesbadenu...Přemrštěné náklady nekončící války mohou vést k tomu, že Spojené státy budou muset překonat pocit ponížení a z Afghánistánu se stáhnou. Už dnes Čína, Rusko a Indie přebírají v oblasti politickou inciativu

ParlamentniListy.cz

Zní to šíleně, ale „dějeBIS“ navazuje na nacisty. Přesně toto se dělalo se školními osnovami za protektorátu, píše Jaroslav BaštaObsadí cizí dům, zfetují se tam, že by nepoznali matku. Potěš pánbů, až převezmou otěže této země, obává se Ivan Vyskočil. A má vzpomínku na Palacha, která mnohé naštve...
Články autora
Průzkum
Žádné aktivní ankety nebyly nalezeny