„Vládnoucí třída má školy a tisk pod palcem. To umožňuje hýbat pocity davů.“ (Albert Einstein)

Francouzští rodiče nepustili své děti na hodiny sodomie

Autor: BKP | Publikováno: 3.6.2014 | Rubrika: VE SVĚTĚ
Ilustrace

Dne 12. 5. 2014 francouzští rodiče nepustili své děti do školy na hodiny sodomie jako protest proti nadvládě genderové ideologie ve školním programu Francie. Podle francouzských zákonů má každé dítě právo jednou za měsíc vynechat školu.

Akce byla provedena Rodičovskou Asociací Francie JRE (viz http://www.jre2014.fr/). Symbolem této akce byl plakát, na němž byla máma v sukni, táta v kalhotách a děti: chlapci v kalhotách a děvčata v šatičkách. Francouzští rodiče zvolili tyto klasické symboly jako protiváhu k nové genderové ideologii, kterou vnucují dětem ve školách dnešní Francie. Nové slabikáře pro prvňáčky se nazývají „Táta nosí sukni“. V učebnicích matematiky jsou zobrazeni muži v sukních, a dokonce i ve cvičebnicích francouzského jazyka jsou také všichni chlapci namalováni v sukních.

V Paříži 11. května 2014, den před svátkem Johanky z Arku, asi 1000 rodičů protestovalo proti homosexuální ideologii ve francouzských školách a vyšli do ulic na „pochod za ochranu dětí“. Organizátoři pochodu položili květiny k pomníku Johanky z Arku. Demonstranti nesli transparenty s požadavkem, aby ve školách Francie byla zakázána genderová ideologie.

http://medias-presse.info/defile-dhommage-a-jeanne-darc-et-saint-louis/9752

Klíčová slova: rodina
5235 čtenářů | 
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Tisknout článek Poslat článek e-mailem
Vaše hodnocení: 

Zde můžete nastavit své hodnocení

Podpořte nás
Přihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

Zasílání upozornění
Aktuálně nejčtenější
Články autora
Průzkum
Žádné aktivní ankety nebyly nalezeny