„Vládnoucí třída má školy a tisk pod palcem. To umožňuje hýbat pocity davů.“ (Albert Einstein)

Politolog Daniel Solis: Schwarzenberg slouží partě okultistických starců

Autor: Daniel Solis | Publikováno: 24.5.2014 | Rubrika: SVĚTOVLÁDA
Ilustrace

S dvojkou kandidátky NE Bruselu - Národní demokracie Danielem Solisem o Karlu Schwarzenbergovi v Trilaterální komisi, o Novém světovém řádu, zednáři Halíkovi a snaze TOP 09 zakázat Národní demokraty.

Vaše strana vyzvala k odstoupení poslance a předsedu zahraničního výboru Karla Schwarzenberga pro jeho členství v Trilaterální komisi. Co je vlastně Trilaterální komise zač?

Trilaterální komise je důmyslný globalizační nástroj elit, jehož posláním a cílem je nastolení světovlády úzkého kruhu superbohatých finančních magnátů a průmyslníků, kteří dlouhá léta pracují na způsobech, jak odstranit obchodní bariéry, jak zpřístupnit světové trhy, jak ovládnout komodity, zejména neobnovitelné suroviny, jak si podmanit vzpupné mocnosti a dosadit do čela států své loutky, které napomůžou stát jako společenskou mocenskou instituci totálně zdecimovat a posléze zrušit a nahradit vlastní nadnárodní strukturou, která by již byla pod jejich kontrolou.

Tento nástroj byl vyvinut v první polovině sedmdesátých let minulého století na zakázku finančního magnáta Davida Rockefellera, polským nenávistivým intelektuálem Zbygnievem Brzezinskim.

Cílem je tedy světovláda nastolená prostřednictvím tzv. Nového světového pořádku. Tedy díky různým opatřením, především ekonomického a obchodního charakteru, částečně i politického a vojenského, zejména tam, kde se nedaří dostat finanční a ekonomické struktury jako je centrální bankovnictví pod jejich kontrolu. Zřejmé to bylo během arabského jara a nyní během ukrajinské krize.

Trilaterální komise je tedy soukromý klub finančních magnátů, bankéřů vlivných politiků, lobbistů a průmyslníků, kteří se pravidelně setkávají na třech kontinentech, Ameriky, Evropy a Asie a jsou centrálně koordinováni v úsilí o získání absolutní kontroly nad daným územím.

Co Vám na Schwarzenbergově výroku, že se v Trilaterální komisi hlasovalo o bombardování Srbska vadí? Vždyť se přiznal, že bombardování Srbska nedoporučoval...

Jeho výrok jasně dokládá, že významná politická rozhodnutí, jako je třeba vyhlášení války, bombardování suverénní země, vyvolání vojenské agrese, státního převratu atd. nejsou přijímána v parlamentech nepřátelských států, ale na setkáních těchto nikým nevolených finančních elit s přesahem do někdejších feudálních struktur, které se v Trilaterální komisi prolínají s velkokapitálem bankéřů a lichvářů staré krve. Jedná se o takzvanou černou šlechtu ("aristocrazia nera").

Vysvětlil bych to na silně zjednodušeném scénáři: Schwarzenberg dostane na jednání Trilaterální komise povel vyvolat válku proti Slovensku. Vrátí se z jednání Trilaterální komise a pověří patřičné kruhy k vytvoření politického napětí díky nějakým fabrikovaným incidentům a patřičného sentimentu veřejnosti skrze media. Stejnou práci vykoná slovenský agent TK na druhé straně (ku příkladu, slovenský člen TK, Ivan Šramko). Vzhledem k přesahu do státního aparát, který tito agenti na obou stranách mají, dojde - i proti vůli obyvatelstva a politické opozice k mobilizaci, přesunu ozbrojených sil do konfliktní zóny a jejich smrtelnému střetu. Jakmile padnou první oběti, konflikt se rozhoří spolu se sentimenty samovolně. Historie potvrzuje dostatečně pravdivost tohoto silně zjednodušeného scénáře. Opozice se umlčí kooptací nebo likvidací, pacifisté se internují a aktivní mužská část populace se ve válečném šílenství navzájem povraždí. Vlády a parlamenty států se stávají jen loutkami, popřípadě pasivními aktéry katastrofy.

Takže nejde o to, co v případě Jugoslávie Schwazenberg doporučoval, či nikoliv. Jde o princip střetu zájmů, který je neakceptovatelný. Jde o vlastizradu a o působení agenta cizích (nestátních) mocností na našem území, infiltrovaného do nejvyšších pater státní moci. Jde také o neskutečně velký rozsah tohoto spiknutí proti suverenitě států a národů, který je v dnešní době globální. Jeho působení je vysoce destruktivní, protože samozvaní rádoby vládci světa jsou degenerovaní sociopaté, naprosto odtržení od reality a lze je kvalifikovat jako společensky velmi nebezpečné šílence.

Představme si, že je to parta zhruba 300 lidí, kteří slouží ještě užšímu vnitřnímu kruhu okultistických starců, žijících již jen díky pravidelným transplantacím orgánů a transfuzím dětské krve, kteří spřádají megalomanské plány na ovládnutí světa a následující absolutistickou světovládu krutých despotů. To vše v líbivém jménu pokroku a osvobození lidstva a vyhlídek lepších zítřků, tak jak už to tu mnohokrát bylo a pokaždé to dopadlo tragicky.

Jací další politici či veřejně činné osobnosti jsou členem této skupiny?

Existují seznamy, které se vyskytují volně na webu. Jednou jsem to osobně ověřoval. Napsal jsem do kanceláře evropské pobočky Trilaterální komise a vyžádal si aktuální seznam. Sekretariát mi jej ochotně poskytl. Za ČR je tam krom Schwarzenberga ještě Dlouhý v kapacitě místopředsedy, Kunert, Vondra a Telička. Osobně tyto lidi považuji za prachsprosté vlastizrádce, i když si mohu představit, že jim členství přináší obrovské výhody a pocit nepředstavitelné nadřazenosti nad normální smrtelníky.

Nutno dodat, že to není exkluzivní výčet vlastizrádců. Existuje totiž mnoho dalších podivných tajných klubů, spolků a lóží. Řadový zednář bude přesvědčen, že koná dobro a pomáhá vzestupu civilizace, aniž by si uvědomoval, že v dlouhém sledu dělá jen užitečného idiota globalizačním kruhů neokolonialistů. Halík je takovým smutným příkladem normalizačního kariéristy z dob komunismu, který se nyní zaprodal plánu elit zničit stávající náboženství a vytvořit jedno celosvětové (univerzální) náboženství s prvky všech těch původních. Neopohan Templeton a spol. mu patrně neřekli, ale asi by mu to bylo stejně jedno, že v čele nového sjednoceného náboženství má stanout Antikrist. Halík si nevidí na špičku nosu. Na předávání mediálně vychvalované, leč zednářsko-iluministické Templetonovy finanční dotace určené pro to nejhrubší zrno heretiků v Londýně, byla přítomna špička českého kléru v osobě kardinálů Vlka a Duky, bok po boku s odpadlým knězem, nyní ministrem českého kulturního úpadku, který proslul podporou islámistických teroristů MEK.

Mohl byste se také vyjádřit ke snaze TOP 09 zakázat stranu NE Bruselu - Národní demokracie? Jak budete reagovat?

Je to trapná snaha uposlechnutí zoufalého povelu k útoku na skupinku lidí, která nehodlá tolerovat to, co jsem uvedl v předchozích větách a která se navíc naváží do posvátného okultistického projektu té zmíněné party, která tvoří vnitřní jádro luciferiánských iluministů. Tímto projektem je samozřejmě Evropská unie a její veřejnosti málo viditelná temná tvář. Ta temná tvář, kterou bylo lze spatřit v pravém světle během ukrajinského puče, kdy se na stranu ozbrojených pučistů podpořených kohortami neonacistických eskader útočících na demokratické struktury země pod vlajkami banderovců a jednotek SS Halyčina okamžitě přidali evropští byrokraté jako Ashtonová, Van Rompuy, Baroso a exponenti euroatlantických složek Nového světového pořádku, McCain za SSA a Schwarzenberg za Evropu, spolu s dalšími podobnými, kteří vystoupili na Euromaidanu, krátce před převzetím moci jejich dobře placenou soldateskou. Nyní tento již rozjetý vlak záhuby a ničení jen těžko zabrzdí, dokud nenarazí na pancéřovou zeď své východní hranice, která leží tam, kde se rozkládají nově vyhlášené republiky, které se od této neudržitelné šílenosti rozhodly včas odtrhnout. Predikce je jasná. Ale ani se mi ji zde nechce vyslovit. Již jsem podobný scénář popsal výše, ve velmi zjednodušené formě. Ale zpět k otázce. Již jsem reagoval v prohlášení, které jsem pověsil na Parlamentní listy.

www.prvnizpravy.cz

Klíčová slova: pravdoláska  | světovláda  | Rockefeller  | Schwarzenberg  | NWO  | NE Bruselu - Národní demokracie
5086 čtenářů | 
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Tisknout článek Poslat článek e-mailem
Vaše hodnocení: 

Zde můžete nastavit své hodnocení

Podpořte nás
Přihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

Zasílání upozornění
Čtěte také

FreeGlobe.cz

Vypadá to tady jako mini Pákistán, řekla známá herečka v Anglii (+ video)Vědci odhalili údajný rasismus už u nemluvňat! Prý se s tím má něco udělatV budoucnu bude genetická zbraň schopna vyhlazovat určité národnostiŠílená hysterie feministek. Zmlátily lidský plod tyčí a pak ho zapálily (+ video)Anarchista chtěl podpálit středisko pro nelegální imigranty! (+ foto)

ePortal.cz

Volejte řediteli?Každá demokracie má právo bránit sama sebe

euPortal.cz

Máme tady další důsledek šílené masové imigrace a multikulturalismu. „Němečtí“ učni často neumí německyNaše republika žije v situaci, kdy si nemůže přijímat vlastní zákony, jsme pod sametovou okupací elit Bruselu a komu se to nelíbí, je mediálně popraven a případně kriminalizován jako extremista

Eurabia.cz

Liberálové jsou ve skutečnosti maskování bolševici toužící po teroru proti odlišným názorůmHrůzostrašné: 2/3 vražd páchají imigranti

Nezdravi.cz

Co je podstatou stárnutí? Je to cílená autodestrukce? Proč se to vyvinulo? Jak ho zpomalit, anti-aging? Tímto si můžete prodloužit životVeganka tvrdí, vejce jsou pro vaše zdraví horší než kouření. Takto to prý zjistila

euServer.cz

Otázka nejen pro pražskou smečku: Co je demokratičtější?Jak daleko je Milion chvilek od demokracie a jak blízko má k fašizmu

ParlamentniListy.cz

Politická agitace? Státní univerzita čelí hněvu Okamury. Za vše může tento její počinBabiš udeřil na televizi. Zprudka. Tanky, Zeman, Zaorálek, všechno špatně
Články autora
Průzkum
Žádné aktivní ankety nebyly nalezeny