„Vládnoucí třída má školy a tisk pod palcem. To umožňuje hýbat pocity davů.“ (Albert Einstein)

Chyťte zloděje!

Autor: Bohumil Šourek | Publikováno: 16.5.2014 | Rubrika: U NÁS
Ilustrace

Zloděj křičí „Chyťte zloděje!“ Mnohokrát jsme to v různých modifikacích kolem sebe slyšeli, ale tentokrát tato nebetyčná drzost překonala vrchol. Účastníky slavnostní recepce ke Dni vítězství na ruské ambasádě označil Karel Schwarzenberg za kolaboranty, dokonce navíc s opovržlivým přívlastkem „nadšení kolaboranti.“

Urazil tak všechny ty miliony ruských obětí, kterým je jedno, v jakém režimu žili, kteří nemohou za dnešní napjatou situaci, ale obětavě položili život za svobodu. Urazil tak i jejich potomky. Jejich oběť - podle svého zvyku – Schwarzenberg konjunkturálně znevážil. Bruselští soudruzi mu ovšem budou klepat pochvalně na rameno.

Tento rodem šlechtic, charakterem však nejnižší kmán a lokaj, ochotně přisluhující současnému panstvu držícímu moc, tento patolízal nejnižšího zrna, který byl ve své touze po vysokých politických postech ochoten sprostě zapomenout i na své vlastní deklarované zásady („Hodně lidí tady začíná mít pocit, že i když to na první pohled možná nevypadá, jde Karlu Schwarzenbergovi především o funkci v české vládě a kvůli takové kariéře je ochoten hodně obětovat i ze svých dřívějších zásad.“ Gustav Chalupa, nestor rakouské žurnalistiky), mezi jehož ostudné činy patří nejen rozhodný podíl na přijetí Lisabonské smlouvy, jíž jsme ztratili samostatnost, jen krátce předtím obnovenou, uznání korupčního „státu“ Kosovo a celkově jeho destruktivní působení ve funkci ministra zahraničních věcí. Projevil se jako válečný štváč v každém nastalém konfliktu, po Jugoslávii následoval Irák a další destinace, v živé současnosti pak jeho veřejná podpora teroristů a neonacistů na Ukrajině, kdy se s krvavými důsledky společně s dalšími politiky EU a USA postavil na jejich stranu, přiložil tak své polínko pod oheň a podílel se tak na rozbití suverénního státu. A ještě si rozvrat Ukrajiny dovoluje přičítat prezidentu Putinovi a vyzývat k tvrdému postoji!

Vůbec jeho kolaborace s osobami, spojovanými s tzv. Novým světovým řádem (NWO), které usilují o světovou nadvládu, nejviditelněji prozrazenou jeho účastí na bilderbergských „přednáškách“ by měla stačit k tomu, aby byl politicky zapomenut. To nám ovšem jemu nakloněný mainstream neumožní.

Vedle těchto aktivit, jež neváhám nazvat vlastizrádnými, lze pak zcela přejít jeho patolízalský způsob dlaždičské mluvy, jeho čistě populistické hospodské sbližování se s lidem v předvolebním období, dokonce i jeho pitomoučký obdiv k pokleslému „umění“ Pussy Riot, což je zvláště pikantní vzhledem k jeho vyjádření, že „Češi mají úctu k právu jako holky z Perlovky“, když jeho vlastní úcta k právu je čistě konjunkturální. Však o tom svědčí již podezřelá restituce, při níž přiznal úplatky. Lze přejít i jeho pohrdlivé výroky o českých občanech, které jsou švejkovští Češi ochotni snášet v domnění, že jde o nadsázku, ve skutečnosti však svědčí o tom, že nás řadí mezi nejnižší ksindl, na který stačí si počíhat a pak je bez milosti popravit. Nejsme prý dost pokrokoví a dost Evropští – protože na rozdíl od jeho patolízalských kolegů obyčejný český občan nežere vše, co se mu z Brusele předkládá.

Rád bych při této příležitosti připomněl stanovisko Konzervativní platformy Koruny České otištěné v srpnu 2011 na serveru První zprávy.cz, které se týkalo jeho podlého útoku na Ladislava Bátoru, jež v konečném důsledku vedlo k existenční popravě p. Bátory. Jak se praví ve stanovisku, „Inu, řečeno s Georgem Orwellem a jeho Farmou zvířat, všichni jsou si rovni, ale někteří jsou si rovnější.“

A tak jsem v souvislosti s letošní oslavou vítězství nad hitlerovským nacismem přesvědčen, že jeho předkové na nebesích trpí, když sledují jeho politickou kariéru. V prvé řadě Karel Filip Schwarzenberg, vítěz nad Napoleonem v bitvě národů u Lipska, za což od císaře Františka I. obdržel Velký kříž Marie Terezie a Zlatý válečný kříž, od pruského Fridricha Viléma III. Černou orlici a od ruského cara Alexandra I. velký kříž svatého Jiří. Náš Karel by zřejmě, zdá se, stál na straně Napoleonově. To kolaboranti dělají. Jen doufám, že by ho prohlédli, až by se pokoušel konjunkturálně správně zařadit.

Je to bída, v co zdegenerovali někteří čeští šlechtici…

http://www.monarchista.cz/

Klíčová slova: pravdoláska  | propaganda  | Rusko
4068 čtenářů | 
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Tisknout článek Poslat článek e-mailem
Vaše hodnocení: 

Zde můžete nastavit své hodnocení

Podpořte nás
Přihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

Zasílání upozornění
Aktuálně nejčtenější
Články autora
Průzkum
Žádné aktivní ankety nebyly nalezeny