„Vládnoucí třída má školy a tisk pod palcem. To umožňuje hýbat pocity davů.“ (Albert Einstein)

Mlčení o nacistech na Ukrajině

Autor: freeman | Publikováno: 6.5.2014 | Rubrika: VE SVĚTĚ
Ilustrace

Již delší dobu je mi nápadné úplné ticho, které přichází z jistého místa, jedná-li se o události na Ukrajině, z něhož jinak zaznívají velmi hlasité tóny, pokud jde o to označit lidi jako antisemity. Od obvyklých křiklounů, kteří tak rádi rozdělují své odsudky, není slyšet nic o stranách „Svoboda“ a “Pravý sektor“. Jedná se například o Henryka M. Brodera. Broder samozřejmě ostře kritizuje prezidenta Putina a rovněž tak i německého ministra zahraničí Steinmeiera, kterého nazývá „slabochem“ kvůli tomu, že nechce proti Rusům nic podniknout, ale o nacistických stranách, které se dostaly na Ukrajině k moci prostřednictvím puče, od něho neuslyšíte ani jediné slovo. Jakoby na Ukrajině nyní otevřeně nedocházelo k pronásledování židů. Přitom to musí být poměrně vážné, vzhledem k tomu, že počet židů, kteří se v průběhu posledních týdnů vystěhovali do Izraele, stoupl o 70 %.

Židovský deník „the allgemeiner“ nazval svůj článek z 6. dubna „Ukrainian Immigration to Israel Rises 70% Amid Instability“, nebo-li „Imigrace židů z Ukrajiny stoupla díky nestabilitě o 70 procent.“ Proud židů směřujících z Ukrajiny směrem do Izraele vzrostl dramatickým způsobem.

Jak je to možné, když je nyní Ukrajina „osvobozená“ a byla začleněna do rámce „zlatého Západu“? USA a EU tam přece mají rozhodující slovo, „evropské hodnoty“ přicházejí do země a budoucnost musí vypadat růžově. Proč tedy opouští stále více židů Ukrajinu? Není důvodem toho to, že nacisté, které tam Západ dosadil k moci, mohou nyní dát volný průchod své nesnášenlivosti?

Toto ticho, které přichází od Brodera, je ještě o to nepochopitelnější vzhledem k tomu, že vůdce strany Svoboda, Oleg Tjagnibok, je nyní součástí pučistického režimu a jeho strana jmenovala do vlády své ministry. Tjagnibok se přitom stal členem této Sociálně-národní strany Ukrajiny (NSPU) již v roce 1991. Tento název vznikl obrácením názvu Národně-socialistické strany a z této strany se poté vyvinulo hnutí pro celou Ukrajinu nazvané „Svoboda“.

V roce 2004 se Tjagnibok stal předsedou tohoto hnutí. Ve stejném roce na sebe upozornil svým štvavými, antisemitskými vyjádřeními. V jedné ze svých řečí tvrdil, že Ukrajina je řízena „židovsko-ruskou mafií“a následujícími slovy vyzval k osvobozeneckému boji podle příkladu Bandery-bojovníka:

Vy jste ukrajinští nacionalisté, ukrajinští patrioti! Vy se musíte stát dnes hrdiny, kteří budou bránit zemi, která je pod našima nohama! Tenkrát si naši hrdinové pověsili pušky na ramena a odešli do lesů. Bojovali proti Rusům, proti Němcům, proti židovským prasatům a proti dalšímu podobnému ksindlu, který nám chtěl sebrat ukrajinský stát! Ukrajina musí konečně patřit Ukrajincům!“

Proč se Broder strašlivě nerozčiluje nad tímto výrokem a proč nekritizuje německou vládu za to, že pomohla nacistům k moci? Namísto toho uráží ruskou vládu, která se zcela jasně staví proti nacistickému režimu a která chce před těmito prodejnými zrádci ochránit své občany. Secese Krymu od Ukrajiny a referendum o přistoupení k Ruské federaci vzniklo přece z toho důvodu, jelikož nacisté řádí v Kyjevě a na Krymu toto lidé nechtějí.

Odkud pochází jméno Broder? Jedná se o židovské jméno, které je odvozené od dříve galicijského a dnes ukrajinského města Brody. Tedy Brodyho předci pravděpodobně pocházeli z dnešní Ukrajiny a Brody by měl mít z tohoto důvodu obzvláště zájem na tom, aby nebyla tato země řízena nacisty, kteří vystupují proti „židovským prasatům“, kteří říkají, že je zemi třeba očistit od podobného „ksindlu“ a kteří chtějí Ukrajinu pouze pro Ukrajince. Proč Broder proti tomuto hlasitě nevystoupí? Dělá to jinak při každé příležitosti.

V roce 2012 se Jakob Augstein (známý německý novinář-p.p.) dostal na seznam deseti největších antisemitských/antiizraelských nactiutrhačů Centra Simona Wiesenthala (SWC) v Los Angeles. Broder již předtím označil Augsteina za „malého Streichera“, což je neuvěřitelná urážka na cti, vzhledem k tomu, že Julius Streicher byl v období nacistické vlády vydavatelem antisemitského štvavého plátku „Der Stürmer“. Streicher patřil k 24 předním válečným zločincům obžalovaným Mezinárodním vojenským tribunálem v Norimberku, byl za zločiny proti lidskosti odsouzen k trestu smrti oběšením a byl popraven.

Ale Broder šel ve svém nestydatém nactiutrhání ještě dále, když prohlásil: „Jakob Augstein není žádným salónním antisemitou, je to antisemita tělem i duší, antisemitský špinavec, je to pachatel z přesvědčení, jenž jen díky pozdnímu datu svého narození přišel o možnost udělat kariéru na Hlavním úřadě pro bezpečnost Říše. Schopnosti by mu k tomu nechyběly.“ Tento výrok Brodera cituje SWC jako důvod pro to, že umístilo Augsteina na svůj seznam.

Z jakého důvodu Broder takovýmto způsobem pomluvil Augsteina a označil jej za antisemitu? Bylo to z toho důvodu, jelikož Augstein měl tu „drzost“ kritizovat v rámci svého článku politiku izraelské vlády, kterou uplatňuje vůči Palestincům. V Broderových očích je kritika politiky Izraele ze zásady antisemitismem, nicméně nacisté pronásledující židy na Ukrajině, to antisemitismus není. Ne, Broder musí bušit do Putina a do Ruska, protože oni jsou těmi zlými.

Víte, kdo byl ještě na seznamu těch největších antisemitů SWC? Oleg Tjagnibok!!! Centrum Simona Wiesenthala umístilo Tjagniboka na 5. místo „seznamu židům nepřátelských a židy očerňujících osob“. Jakob Augstein se umístil na 9. místě. Proč nyní Broder o Tjagnibokovi něco neřekl, když je Tjagnibok nyní součástí ukrajinské vlády v Kyjevě? Co je horší, novinář, který oprávněně kritizuje Izrael, či vůdce nacistické strany, která se dostala k moci a může nyní podnikat kroky proti židům?

Broder o nacistech na Ukrajině mlčí. Očividně nemá Olegu Tjagnibokovi a „Pravému sektoru“ co vytknout. Tito lidé přitom užívají stylizované nacistické symboly a nacistické vlajky a zdraví se nacistickým pozdravem. Hlásají antisemitismus a nenávist vůči sousednímu národu – především vůči Rusům – a použití násilí vůči svým nepřátelům a popírají nacistické zločiny.

Existuje vůbec nějaké slovo, jímž by se dal označit takovýto licoměrník, pokrytec a Farizej? Jak může vůbec někdo mít takovouto dvojí morálku? Jak může někdo jednoho člověka v tak velké míře odsuzovat, ale v jiném případě mlčet? Broder není sám. To, že se na Ukrajině používají násilničtí nacisté, kteří jsou představováni jako neškodní a jsou zcela ignorováni, to plně odhaluje celý náš šálivý systém a naše prolhaná média.

Nacisté mohou řádit na Ukrajině, pokud jsou proti Rusku. Stejně tak, jako radikální islámští teroristé smějí běsnit v Sýrii, protože jsou proti Asadovi. Nepřítel mého nepřítele je mým přítelem!

 

Funkstille über die Nazis in der Ukraine, vyšel 8.dubna na alles-schallundrauch.blogspot.co.uk, překlad R.Václav

Klíčová slova: Rusko  | sionismus  | Ukrajina
2897 čtenářů | 
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Tisknout článek Poslat článek e-mailem
Vaše hodnocení: 

Zde můžete nastavit své hodnocení

Podpořte nás
Přihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

Zasílání upozornění
Čtěte také

FreeGlobe.cz

Chaluhy, třeste se! Bílí dredaři ve skutečnosti šíří rasismus. Taková je dikce nového stupně politické korektnosti (+ foto)Ruské špičky: USA nemají prostředky k nátlaku na politiku RuskaEuroopilec Juncker si užívá za naše peníze! Vůbec se s tím nemazlí. Podívejte se, jak si žije šlechta, poddaníBrutalita francouzské policie. Milovníci demokracie mlčí, není to v Rusku (+ foto)Neuvěřitelná epidemie útoků kyselinou! Policie si neví rady. Další kulturní obohacení Evropy

ePortal.cz

Jan Palach nebyl hrdina. To opravdu neRazítkovací mánie snad nikdy neskončí

euPortal.cz

Migranti položili na koleje dřevěné hole a kameny...Brutalita francouzské policie. Milovníci "liberální demokracie" mlčí, podívejte se na šokující záběry

Eurabia.cz

Být Zelený je diagnoza. Za vražedným šílenstvím uprchlíku v Rakousku nestojí jejich kultura, ale mužstvíFrancouzské GESTAPO chránící multikulturní režim střílí protestujícím lidem do zad. V Bordeaux těžce zranili prchajícího hasiče

Nezdravi.cz

Co je podstatou stárnutí? Je to cílená autodestrukce? Proč se to vyvinulo? Jak ho zpomalit, anti-aging? Tímto si můžete prodloužit životHliník sa nachádza v mnohých vakcínach/vysoká hladina jedovatého hliníku v mozgu autistov

euServer.cz

Bandera se prokazatelně 13x tajně setkal s představiteli CIA. Například: 22.3.1950 v Hamburku, 17.5.1950 s CIA, 7.5.1951 na letecké základně USA ve Wiesbadenu...Přemrštěné náklady nekončící války mohou vést k tomu, že Spojené státy budou muset překonat pocit ponížení a z Afghánistánu se stáhnou. Už dnes Čína, Rusko a Indie přebírají v oblasti politickou inciativu

ParlamentniListy.cz

Ruský špion v tramvaji. Politik Václav Moravec, tvrdohlavý Pospíšil. A Respekt jako Gustáv Husák... Soukup ohlásil vstup do politiky a pak se s Ovčáčkem totálně odvázaliMocným se hroutí pilíře jejich pravd, v panice se chovají přesně podle Orwella. Doktorka Salminen o „sovětském výkladu dějin“
Články autora
Průzkum
Žádné aktivní ankety nebyly nalezeny