„Vládnoucí třída má školy a tisk pod palcem. To umožňuje hýbat pocity davů.“ (Albert Einstein)

Mlčení o nacistech na Ukrajině

Autor: freeman | Publikováno: 6.5.2014 | Rubrika: VE SVĚTĚ
Ilustrace

Již delší dobu je mi nápadné úplné ticho, které přichází z jistého místa, jedná-li se o události na Ukrajině, z něhož jinak zaznívají velmi hlasité tóny, pokud jde o to označit lidi jako antisemity. Od obvyklých křiklounů, kteří tak rádi rozdělují své odsudky, není slyšet nic o stranách „Svoboda“ a “Pravý sektor“. Jedná se například o Henryka M. Brodera. Broder samozřejmě ostře kritizuje prezidenta Putina a rovněž tak i německého ministra zahraničí Steinmeiera, kterého nazývá „slabochem“ kvůli tomu, že nechce proti Rusům nic podniknout, ale o nacistických stranách, které se dostaly na Ukrajině k moci prostřednictvím puče, od něho neuslyšíte ani jediné slovo. Jakoby na Ukrajině nyní otevřeně nedocházelo k pronásledování židů. Přitom to musí být poměrně vážné, vzhledem k tomu, že počet židů, kteří se v průběhu posledních týdnů vystěhovali do Izraele, stoupl o 70 %.

Židovský deník „the allgemeiner“ nazval svůj článek z 6. dubna „Ukrainian Immigration to Israel Rises 70% Amid Instability“, nebo-li „Imigrace židů z Ukrajiny stoupla díky nestabilitě o 70 procent.“ Proud židů směřujících z Ukrajiny směrem do Izraele vzrostl dramatickým způsobem.

Jak je to možné, když je nyní Ukrajina „osvobozená“ a byla začleněna do rámce „zlatého Západu“? USA a EU tam přece mají rozhodující slovo, „evropské hodnoty“ přicházejí do země a budoucnost musí vypadat růžově. Proč tedy opouští stále více židů Ukrajinu? Není důvodem toho to, že nacisté, které tam Západ dosadil k moci, mohou nyní dát volný průchod své nesnášenlivosti?

Toto ticho, které přichází od Brodera, je ještě o to nepochopitelnější vzhledem k tomu, že vůdce strany Svoboda, Oleg Tjagnibok, je nyní součástí pučistického režimu a jeho strana jmenovala do vlády své ministry. Tjagnibok se přitom stal členem této Sociálně-národní strany Ukrajiny (NSPU) již v roce 1991. Tento název vznikl obrácením názvu Národně-socialistické strany a z této strany se poté vyvinulo hnutí pro celou Ukrajinu nazvané „Svoboda“.

V roce 2004 se Tjagnibok stal předsedou tohoto hnutí. Ve stejném roce na sebe upozornil svým štvavými, antisemitskými vyjádřeními. V jedné ze svých řečí tvrdil, že Ukrajina je řízena „židovsko-ruskou mafií“a následujícími slovy vyzval k osvobozeneckému boji podle příkladu Bandery-bojovníka:

Vy jste ukrajinští nacionalisté, ukrajinští patrioti! Vy se musíte stát dnes hrdiny, kteří budou bránit zemi, která je pod našima nohama! Tenkrát si naši hrdinové pověsili pušky na ramena a odešli do lesů. Bojovali proti Rusům, proti Němcům, proti židovským prasatům a proti dalšímu podobnému ksindlu, který nám chtěl sebrat ukrajinský stát! Ukrajina musí konečně patřit Ukrajincům!“

Proč se Broder strašlivě nerozčiluje nad tímto výrokem a proč nekritizuje německou vládu za to, že pomohla nacistům k moci? Namísto toho uráží ruskou vládu, která se zcela jasně staví proti nacistickému režimu a která chce před těmito prodejnými zrádci ochránit své občany. Secese Krymu od Ukrajiny a referendum o přistoupení k Ruské federaci vzniklo přece z toho důvodu, jelikož nacisté řádí v Kyjevě a na Krymu toto lidé nechtějí.

Odkud pochází jméno Broder? Jedná se o židovské jméno, které je odvozené od dříve galicijského a dnes ukrajinského města Brody. Tedy Brodyho předci pravděpodobně pocházeli z dnešní Ukrajiny a Brody by měl mít z tohoto důvodu obzvláště zájem na tom, aby nebyla tato země řízena nacisty, kteří vystupují proti „židovským prasatům“, kteří říkají, že je zemi třeba očistit od podobného „ksindlu“ a kteří chtějí Ukrajinu pouze pro Ukrajince. Proč Broder proti tomuto hlasitě nevystoupí? Dělá to jinak při každé příležitosti.

V roce 2012 se Jakob Augstein (známý německý novinář-p.p.) dostal na seznam deseti největších antisemitských/antiizraelských nactiutrhačů Centra Simona Wiesenthala (SWC) v Los Angeles. Broder již předtím označil Augsteina za „malého Streichera“, což je neuvěřitelná urážka na cti, vzhledem k tomu, že Julius Streicher byl v období nacistické vlády vydavatelem antisemitského štvavého plátku „Der Stürmer“. Streicher patřil k 24 předním válečným zločincům obžalovaným Mezinárodním vojenským tribunálem v Norimberku, byl za zločiny proti lidskosti odsouzen k trestu smrti oběšením a byl popraven.

Ale Broder šel ve svém nestydatém nactiutrhání ještě dále, když prohlásil: „Jakob Augstein není žádným salónním antisemitou, je to antisemita tělem i duší, antisemitský špinavec, je to pachatel z přesvědčení, jenž jen díky pozdnímu datu svého narození přišel o možnost udělat kariéru na Hlavním úřadě pro bezpečnost Říše. Schopnosti by mu k tomu nechyběly.“ Tento výrok Brodera cituje SWC jako důvod pro to, že umístilo Augsteina na svůj seznam.

Z jakého důvodu Broder takovýmto způsobem pomluvil Augsteina a označil jej za antisemitu? Bylo to z toho důvodu, jelikož Augstein měl tu „drzost“ kritizovat v rámci svého článku politiku izraelské vlády, kterou uplatňuje vůči Palestincům. V Broderových očích je kritika politiky Izraele ze zásady antisemitismem, nicméně nacisté pronásledující židy na Ukrajině, to antisemitismus není. Ne, Broder musí bušit do Putina a do Ruska, protože oni jsou těmi zlými.

Víte, kdo byl ještě na seznamu těch největších antisemitů SWC? Oleg Tjagnibok!!! Centrum Simona Wiesenthala umístilo Tjagniboka na 5. místo „seznamu židům nepřátelských a židy očerňujících osob“. Jakob Augstein se umístil na 9. místě. Proč nyní Broder o Tjagnibokovi něco neřekl, když je Tjagnibok nyní součástí ukrajinské vlády v Kyjevě? Co je horší, novinář, který oprávněně kritizuje Izrael, či vůdce nacistické strany, která se dostala k moci a může nyní podnikat kroky proti židům?

Broder o nacistech na Ukrajině mlčí. Očividně nemá Olegu Tjagnibokovi a „Pravému sektoru“ co vytknout. Tito lidé přitom užívají stylizované nacistické symboly a nacistické vlajky a zdraví se nacistickým pozdravem. Hlásají antisemitismus a nenávist vůči sousednímu národu – především vůči Rusům – a použití násilí vůči svým nepřátelům a popírají nacistické zločiny.

Existuje vůbec nějaké slovo, jímž by se dal označit takovýto licoměrník, pokrytec a Farizej? Jak může vůbec někdo mít takovouto dvojí morálku? Jak může někdo jednoho člověka v tak velké míře odsuzovat, ale v jiném případě mlčet? Broder není sám. To, že se na Ukrajině používají násilničtí nacisté, kteří jsou představováni jako neškodní a jsou zcela ignorováni, to plně odhaluje celý náš šálivý systém a naše prolhaná média.

Nacisté mohou řádit na Ukrajině, pokud jsou proti Rusku. Stejně tak, jako radikální islámští teroristé smějí běsnit v Sýrii, protože jsou proti Asadovi. Nepřítel mého nepřítele je mým přítelem!

 

Funkstille über die Nazis in der Ukraine, vyšel 8.dubna na alles-schallundrauch.blogspot.co.uk, překlad R.Václav

Klíčová slova: Rusko  | sionismus  | Ukrajina
2979 čtenářů | 
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Tisknout článek Poslat článek e-mailem
Vaše hodnocení: 

Zde můžete nastavit své hodnocení

Podpořte nás
Přihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

Zasílání upozornění
Čtěte také

FreeGlobe.cz

Člověk málem přišel o hlavu! Zvířeckoprávním aktivistům se protest vymkl z rukou (+ video)Íránský útok na tankery? Japonci zpochybňují americkou a saúdskoarabskou propaganduDvě lesby uřízly malému chlapečkovi… A pak… (+ foto)Googlem ke světovládě? Vyhledávač, po němž se blbne, ale správně volíČetba knih způsobuje změny v mozku!

ePortal.cz

Cítíte ten rozdíl? Na Letné umělci lámali čínské hůlky i rdousili ruského plyšového medvěda. Zazářili nahatí Jarda Hutka a Kačka Jacques Bursíková

euPortal.cz

Piráti a KDU-ČSL nominovaly do Rady ČTK Josefa Šlerku, což je člověk napojený na sorosovské globalistyŠokující miliardová kauza Walderode. Benešovy dekrety porušeny. České soudy rozhodly o navrácení majetku rodu s nacistickou minulostí

Eurabia.cz

Imigrant z Nepálu podřezal v Itálií Poláka. Polák mu nechtěl totiž dát peníze ...OSN: Táák holenkové, a teď si džihádisty pěkně vemte domů do Evropy!

Nezdravi.cz

Co je podstatou stárnutí? Je to cílená autodestrukce? Proč se to vyvinulo? Jak ho zpomalit, anti-aging? Tímto si můžete prodloužit životMilióny obětí podvodu s cholesterolem. Vejce a tučná jídla potřebujeme! Impotence a infarkty v důsledku "zdravé výživy? Kudy z toho? Nespoléhejme na vědce, ale na rozum

euServer.cz

Přesvědčení, že se nemáme starat o vlastní komunitu, ale o trpící menšiny z celého lidstva bez ohledu na to, proč trpí, a zda není lépe jim pomoci, aby si pomohli sami, je přesvědčení nesmyslnéZtrapní se Vojtěch Filip jako přízemní lhář? Filip drží rekord v disciplínách, jak skončit v každých volbách hůř, než jeho předchůdce i on sám v těch předchozích, a jak se z debaklů vylhat na cizí konto

ParlamentniListy.cz

Vaše generace vnímá demonstrace jako samozřejmost... Schillerová nadzvedla ze židle Tvarůžkovou z ČT. Ta začala soptitTakže zpět ke kalkulačce... Analytik počítá demonstranty na Letné a o jejich vlivu má zcela jasno
Články autora
Průzkum
Žádné aktivní ankety nebyly nalezeny