„Vládnoucí třída má školy a tisk pod palcem. To umožňuje hýbat pocity davů.“ (Albert Einstein)

Američané bojují proti homosexuálním sňatkům: 17 států je pro, 33 proti

Autor: BKP | Publikováno: 29.4.2014 | Rubrika: VE SVĚTĚ
Ilustrace

V posledních letech jedna země Evropy a Ameriky za druhou legalizují homosexuální „sňatky“ i přes četné protesty ze strany občanů. Zavedení homosexuálních „sňatků“ je nebezpečím konfrontace různých oblastí uvnitř jednoho státu. Nejvýraznějším příkladem je USA, kde proti homosexuálním „sňatkům“ aktivně vystupuje celá řada konzervativních, převážně jižních států v USA. Tam nejen vystupují nevládní organizace, ale je zde také veden politický boj na úrovni přijetí konkrétních návrhů zákona. Podstata boje spočívá v tom, že se řeší otázka zákazu homosexuálních „sňatků“.

Například v polovině února prokurátor Aljašky, Michael Geraghty, řekl, že ve federálních soudech v některých státech se usiluje o zrušení zákazu homosexuálních „sňatků“. Prohlásil, že on osobně i státní prokurátoři budou i nadále hájit u soudů zákaz, a kromě toho Aljaška bude nadále podporovat další státy, které bojují za zachování ústavních dodatků pro zákaz homosexuálních „sňatků“.

Další linií obrany odpůrců homosexuálních „sňatků“ byly pokusy o schválení návrhů zákona prostřednictvím parlamentů jednotlivých států, které neumožňují služby spojené s provedením takových „sňatků“, pokud je to v rozporu s náboženským přesvědčením podnikatelů. V únoru takový zákon přijali zákonodárci v Arizoně, ale guvernérka jej vetovala.

http://rodkom.org/2014/odnopolye-braki-stavyat-obshhestvo-pered-ugrozoj-diskriminacii-i-unichtozheniya-tradicionnoj-semi/

http://vkpatriarhat.org.ua

Klíčová slova: rodina  | Homosexualismus
2825 čtenářů | 
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Tisknout článek Poslat článek e-mailem
Vaše hodnocení: 

Zde můžete nastavit své hodnocení

Podpořte nás
Přihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

Zasílání upozornění
Aktuálně nejčtenější
Články autora
Průzkum
Žádné aktivní ankety nebyly nalezeny