„Vládnoucí třída má školy a tisk pod palcem. To umožňuje hýbat pocity davů.“ (Albert Einstein)

Lidé, probuďte se!

Autor: Radim Lhoták | Publikováno: 15.4.2014 | Rubrika: U NÁS
Ilustrace

Politický systém parlamentní demokracie neznamená vládu lidu, nemá tudíž nic společného s demokracií v jejím pravém smyslu. Přesto dosud dává možnost vybrat si do vedení státu stranu, která to myslí s českým národem dobře.

Nutno ovšem zdůraznit, že ona možnost je prozatímní a nemusí platit věčně. Jestliže se dnes ustanovila strana NE Bruselu – Národní demokracie a může říkat lidem pravdu a tuto pravdu prosazovat do svého volebního programu, nemusí to platit už zítra. Všechno záleží na tom, zda získá podporu voličů či nikoliv. Využijme toho, protože vyjádřit svým hlasem podporu skutečné změně k lepšímu ještě lze.

Jednání současných parlamentních zástupců z řad dosud vládnoucích stran je podmíněné rozsáhlou podporou a vedením tajnými agenty oligarchických sil, které prostřednictvím peněz a vlastněných informačních médií manipulují mínění všech. Poslanců i jejich voličů. Tato manipulace se opírá o vylhané paradigma liberálně demokratické společnosti, které údajně lidem zaručuje osobní svobodu a neomezený přístup k podílu na výnosech z volného trhu. Ideologie tvořící toto paradigma potom zastírá lidem nazírání skutečnosti mlhou nevědomosti o tom, kdo jim ve skutečnosti vládne a kdo určuje podmínky jejich existence.

Jen nevědomost může zdůvodnit fakt, že lidé stále volí strany, které vedou naši zemi do záhuby. Propaganda politiků a médií Západu v souvislosti s uměle vyvolanými krizemi v Iráku, Libyi, Sýrii a nyní na Ukrajině mnoha lidem otevírá oči a ukazuje, nakolik je agresivní postup USA, EU a všech jejich nohsledů pouhým dobyvačným aktem mocných západních diktátorů usilujících o světovládu. To je přesvědčivá ukázka moci zla nad všemi slušnými lidmi. Je to zlo bezohledných oligarchů, jimž je lhostejný osud prostých lidí. Probuzených je ale stále málo.

Lze zdánlivě pochopit člověka, který se ve svém pracovním úsilí či obchodní prozíravosti dobral jistého nadstandardního příjmu a bohatství, člověka, který počítá statisíce na svém kontě, když podléhá sebeuspokojení a pocitu, že žije v prostředí, jež straní schopným a tvořivým lidem. Leč, není tomu tak. Jeho existence je krajně nejistá a měl by vědět, že zítra může být všechno jinak, protože se stal jen užitečným nástrojem v záměru vyvolených. Těm je úspěch či neúspěch většiny lhostejný. Oni nebudují spravedlivou společnost, ale nový feudální řád astronomicky bohatých šlechticů a poddaných otroků.

Pokud se jedná o zbytek populace upadající do chudoby a bezmoci, je jejich volba zavedených stran, ale i hnutí ANO, naprostým přehmatem. Snaha Andreje Babiše zamezit korupci v řadách státní byrokracie může vypadat slibně, pokud si myslíme, že korupce je příčinou všeho zla. Není to pravda. Zmírnění korupce současnými oligarchy povede pouze k posílení jejich moci. Jen proto vystupují ze skrytu a sami se angažují v politice. Lepší je to pouze v tom, že nyní před sebou nemáme politické loutky, ale samotné strůjce našeho neštěstí. Měli bychom se podle toho proti nim vymezit, a ne je podporovat. Brzy bude jejich moc neomezená a nám zbude už jenom rebelie, v níž poteče naše krev s velmi nejistým výsledkem.

Dokud ještě existuje možnost dát hlas lidem, kteří nasazují vlastní kariéru i osobní bezpečí za to, aby odvrátili pád naší země do totální poroby, udělejme to. Jak takové poznáme? Inu podle toho, že říkají otevřeně a nepokrytě pravdu o příčinách současného stavu společnosti. Za přečtení určitě stojí rozhovor s politologem Danielem Solisem ve zpravodajském magazínu AC24, který má příznačný název „Amerika hraje o všechno“ :

ac24.cz -Rozhovor s politologem Danielem Solisem: Amerika hraje o všechno

Daniel Solis je kandidát do Evropského parlamentu za stranu NE Bruselu - Národní demokracie, za stranu, která zatím jako jediná nazývá věci pravými jmény a má ve svých řadách poctivé lidi s názorem podloženým kritickým a nezávislým poznáním. Každý, komu záleží na budoucnosti naší země, ale i na budoucnosti vlastní, by měl dát této straně hlas a vyjádřit tak své odhodlání postavit se zničujícímu diktátu Evropské unie, protože EU není ničím jiným, než imperialistickým projektem USA a světových finančních magnátů ovládajících světový kapitál a politiku západních zemí.

www.nebruselu.cz

6003 čtenářů | 
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Tisknout článek Poslat článek e-mailem
Vaše hodnocení: 

Zde můžete nastavit své hodnocení

Podpořte nás
Přihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

Zasílání upozornění
Čtěte také

FreeGlobe.cz

Dvě lesby uřízly malému chlapečkovi… A pak… (+ foto)Googlem ke světovládě? Vyhledávač, po němž se blbne, ale správně volíČetba knih způsobuje změny v mozku!Svět se mění. K lepšímu? Pride 1959 vs Pride 2019Bilderberg! Známe agendu a účastníky letošního setkání šedých korifejů ve Švýcarsku

ePortal.cz

Naprosto neuvěřitelné vyjádření ministra vnitraRobinson musí zmizet. Je málo pokrokový

euPortal.cz

Už toho máme opravdu dost, aby každý, kdo slepě a tupě nevyznává pochybné „unijní“ hodnoty, jež různí hamáčkové vydávají za „evropské“, byl dehonestován, skandalizován a uráženKlaus ml. (Trikolóra): Pokud kvůli Semínovi odejde ČSSD z koalice, bude to výborná zpráva pro občany

Eurabia.cz

Muslimský otec chtěl v Itálií upálit dceru za to, že chtěla žít jako Evropanka. Naštěstí selhal zapalovačBombové útoky: Švédsko (jak) ve válce

Nezdravi.cz

Co je podstatou stárnutí? Je to cílená autodestrukce? Proč se to vyvinulo? Jak ho zpomalit, anti-aging? Tímto si můžete prodloužit životSilnější než chemoterapie: Bylinka na rakovinu, která vám roste přímo pod nosem

euServer.cz

Probíhá pokus spodiny o majdanizaci našich politických poměrů. O fašistický převrat, který se pro tupý dav a herce, nemající o politických faktech zbla tušení, zamaskoval do hávu demokracieMůže vůle 1/3 občanů přetlačit vůli 2/3 občanů?

ParlamentniListy.cz

Žádný listopad 1989, ty demonstrace připomínají spíš padesátá léta, vzpomíná Lenka Procházková. Pak nám vyprávěla drsné zážitky s některými senátory Romové z Chanova přišli s peticí: Nechtějí „čunkodomy“ ani zadarmo. Opraví si ghetto sami, věří Piráti
Články autora
Průzkum
Žádné aktivní ankety nebyly nalezeny