„Vládnoucí třída má školy a tisk pod palcem. To umožňuje hýbat pocity davů.“ (Albert Einstein)

Zvláštní osazenstvo a let zmizelého Boeingu, může v tom mít prsty Rothschild?

Autor: odjinud | Publikováno: 13.4.2014 | Rubrika: VE SVĚTĚ
Ilustrace

Na palubě bylo 20 zaměstnanců americké firmy Freescale, která vyrábí naváděcí systémy do vojenských raket. Jeli prý do Číny vyjednávat nějaký obchod.

Kolem ne/havarovaného letadla Boeing 777 číslo letu MH 370 se vynořily první zajímavé otazníky. Kdo vlastně byl na palubě? Nezávislé weby provedly masivní kritiku hlavních médií, které nezmínily ani slovo o hlavním osazenstvu posádky. Nakonec oficiálně vytáhl kočku z pytle jeden velký burzovní deník zde.

 

Na palubě bylo 20 zaměstnanců high-tech firmy Freescale sídlem v Texasu. Jeli do Číny vyjednávat nějaký obchod. Podívejme se na zajímavou výrobní činnost této "soukromé" firmy:

spojení jednotek na bojišti
avionika a vybavení letadel
radary ve speciálních frekvencích
navádění raketových střelelektronická válka a rušení
identifikace vlastních a nepřátelských letadel

Dnes je jasné, že letadlo jednak změnilo směr a jednak někdo na palubě vypnul hlavní navigační přístroje oznamující polohu letadla. Podle vojenských radarů bylo letadlo zachyceno asi hodinu poté v novém kurzu a identifikační data firmy Boeing (systém ACARS(external link)) potvrdila, že letadlo letělo asi 6 hodin neznámým směrem. Ten ovšem musí být známý, když existují navigační data.

Celá situace vzbuzuje několik zásadních otázek.

Proč je světový tisk tak hloupý a nechá se vodit za nos politiky a vojáky? Všichni přece věděli, že letadlo letělo přes velmi sledovanou radarovou oblast, kde je Čína v konfliktu o ostrovy Spratley(external link) se svými pacifickými sousedy, hlavně s Vietnamem. Je zcela vyloučeno, že by letadlo nebylo rutinně sledováno armádami nejméně 3 zemí. A po změně kurzu musel nastat poplach v každém případě.

Proč firma Boeing vydala oficiální data o letu s takovým zpožděním? Ohled na zmizelé a jejich rodiny nechme stranou, to ve velké politice nikdy nehrálo žádnou roli. Jde zase o novináře: to jsou tak hloupí, že nezavolají někomu, kdo má na starosti navigaci letadel?

Má únos nebo zmizení letadla něco společného se zvláštním osazenstvem, které bylo na palubě?

Otázek je najedou hodně a všechny stojí za zvážení. Smutný je fakt, který je nyní vidět v případě ukrajinské krize v plné nahotě. Tisk se stal hlásnou troubou zájmových skupin a vlád. Jako pes uvázaný na řetězu je krmen pečlivě sebranými střípky informací, z nichž fabuluje "zprávy" upravené jako informační opium pro velkou část nemyslícího čtenářstva. Ta druhá skupina se vinou nedostatku informací vyžívá v bláznivých spikleneckých teoriích. Tím se kruh dezinformace uzavírá.

 

Únos kvůli čtyřem čínským armádním inženýrům a novému čipu?

Se zprávou přišel server.4key.net, podle kterého vědci a výzkumníci čínského národního vojenského programu Wang Peidong, Chen Zhijun, Cheng Zhihong and Ying Li nedávno nabídli americké firmě britského magnáta Jacoba Rothschilda patent na výrobu nového čipu. To dokládá i zaevidování patentu americkou administrativou.

Tatáž skupinka byla na palubě inkriminovaného letounu s označením MH370. Zmíněnou teorii o únosu s nadnárodním zájmem by podporoval i fakt, že o nalezení letounu se enormě zajímají právě Spojené státy i Čína. Ve Spojených státech navíc vyšetřování bedlivě sleduje i vojenské ústředí v Pentagonu.

[zdroj]

Klíčová slova: USA  | tajné služby  | Rothschild
6451 čtenářů | 
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Tisknout článek Poslat článek e-mailem
Vaše hodnocení: 

Zde můžete nastavit své hodnocení

Podpořte nás
Přihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

Zasílání upozornění
Čtěte také

FreeGlobe.cz

Italská mafie vyměkla. Bere i homosexuály a syn jednoho z šéfů je...Kolik zatím stála válka proti terorismu peněz i životů?Chtějí zrušit výuku hymny na základních školáchVeganství zachrání naši planetu, tvrdí slavný závodník formule 1. Dostal pádné odpovědi od svých kolegů (+ foto)Švédská vláda ztratila kontrolu nad zemí: 120 pumových útoků za půl roku. Integrace migrantů v praxi

ePortal.cz

Sluníčkáři chtějí vyvolat anarchii a urychlují svou revoluci a totální převzetí moci. Buď se budeme bránit, nebo náš svět zanikneForum 24 a Hlídací pes. Dva dezinformační weby, které si hrají na arbitra pravdy, peskují ty druhé a jiný názor než svůj označují za fake news. Sami ale fake news pilně šíří

euPortal.cz

"Bojovníci proti rasismu" strhávají a ničí i sochy světců Deset bodů, proč už nepotřebujeme NATO

Eurabia.cz

Trump: V USA se objevil nový krajně levicový fašizmus!Austrálie odrazila nájezd imigrantů

Nezdravi.cz

Co je podstatou stárnutí? Je to cílená autodestrukce? Proč se to vyvinulo? Jak ho zpomalit, anti-aging? Tímto si můžete prodloužit životVeganka tvrdí, vejce jsou pro vaše zdraví horší než kouření. Takto to prý zjistila

euServer.cz

Evropská komise vypracovala další dokument, jenž počítá s rozmísťováním migrantů do členských zemí, které bude možno provádět i bez jejich souhlasu. Solidaritu si v EU prostě rozvracet nedámeEvropská komise vyvíjí iniciativu, která má dosáhnout toho, aby se internetem šířila pravda, pouze pravda a nic než pravda... Splnění tohoto plánu garantuje Věra Jourová

ParlamentniListy.cz

Přepište dějiny: Než se stal Havel prezidentem, chtěli soudruzi vlastní jméno. Padlo na jednání, jehož se účastnili pouze dva lidi„Ty chceš ještě kandidovat?“ Výsměch Kalouskovi
Aktuálně nejčtenější
Články autora
Průzkum
Žádné aktivní ankety nebyly nalezeny