„Vládnoucí třída má školy a tisk pod palcem. To umožňuje hýbat pocity davů.“ (Albert Einstein)

Vážená paní Tydlitátová! Skutečná mafie je neviditelná

Autor: Hana Zalabáková | Publikováno: 4.4.2014 | Rubrika: ZA OPONOU
Ilustrace

Vážená paní Tydlitátová!

Skutečná mafie je neviditelná, a zasahuje do všech oblastí života lidí. Její struktura nesmí být nikdy čitelná, a způsoby manipulace musí být vždy “šity na míru” momentálním požadavkům. Tak, aby vše na první pohled jasně splňovalo poptávku, nebo dokonce bylo především vítáno jako užitečné.

V těchto obdobích jsou získáváni, ovlivňováni a manipulováni důležití spojenci, s pocitem, že slouží dobré věci, že jsou potřební, pokrokoví, pomáhají.

Ve spletitosti všeho, co na světě probíhá, se všechny mafie připojují i ke všem záměrům, které důvěřivé lidi oslovují, jenomže ony mafie samovolně a nepozorovaně své záměry upravují tak, aby tok peněz “odklonily” spolehlivě a vždy na své účty. To už známe, a více než dobře a skutečně dokonale, i od takzvané revoluce z roku 1989.

A tak se všechny mafie, ovládáním každé současnosti, přesouvají dostatečně “zabezpečené” z minulosti (často i dávné a již skutečně jen těžko probádatelné) do daleké budoucnosti. A ze všech lidí se nejvíce právě ony tváří jako ty nejmorrálnější, ač jsou přitom zcela a absolutně lhostejní k životům lidí ostatních.

Viďte, paní Tydlitátová!

Ze stejného společenství, uvedeného výše, se rekrutovali i dnešní věštci a vizionáři, okupující v nebývalé míře naše média, největší podvodníci všech podvodníků, a možná i všech dob, zatímco Vám osobně naopak dokonce v dnešní době vizionáři schází.

A co takhle používat alespoň občas normální lidský mozek?

Mohli bychom začít třeba i Janem Ámosem Komenským, když už jsme v té České republice.

Hana Zalabáková

Klíčová slova: sionismus
5525 čtenářů | 
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Tisknout článek Poslat článek e-mailem
Vaše hodnocení: 

Zde můžete nastavit své hodnocení

Podpořte nás
Přihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

Zasílání upozornění
Aktuálně nejčtenější
Články autora
Průzkum
Žádné aktivní ankety nebyly nalezeny