„Vládnoucí třída má školy a tisk pod palcem. To umožňuje hýbat pocity davů.“ (Albert Einstein)

Na židovské obci určují, kdo může kandidovat za Svobodné?

Autor: Adam B. Bartoš | Publikováno: 4.4.2014 | Rubrika: U NÁS
Ilustrace

Psal se rok 2010. Konzervativci (převážně ze strany Právo a spravedlnost) s nadějemi vstoupili do Strany svobodných občanů, kde se podle dohody mělo vedle liberálního křídla vytvořit i křídlo konzervativní.

Naděje trvaly sotva pár neděl. Brzy se ukázalo, že Svobodní si své volnomyšlenkářské ideje velmi úzkostlivě střeží a konzervativním myšlenkám ve skutečnosti ve straně prostor poskytnout nechtějí. Konzervativci, kteří zde nehodlali dělat pouhé křoví, tedy zase hromadně odešli. Tak se stala ze Svobodných libertariánská sekta...

Jakýsi předobraz tohoto budoucího vývoje však naznačily už rozepře týkající se kandidatury Michala Kretschmera, která byla na základě stížností některých členů židovské obce stažena.

O co šlo? Strana svobodných občanů a politické hnutí Právo a Spravedlnost (PaS) uzavřeli dohodu o společné kandidátce, kdy by na kandidátní listině Svobodných mohli kandidovat i kandidáti strany PaS. Jedním z nich byl Michal Kretschmer.

Jeho ostře formulované názory se ale staly Svobodným trnem v oku. Tedy, Svobodným... Přesněji lidem, kteří stranu Svobodných zdálky kontrolují.

Záminkou se stal skvělý páně Kretschmerův článek, ve kterém se odvážně přiznal, čemu všemu věří a čemu naopak ne.

Vlastně na něm nebylo nic až tak skandálního, jak se o něm traduje, jen samé věci, se kterými se správný konzervativec plně ztotožňuje.

Například:

– Trest smrti za vraždu a některé další zločiny je dovolen.

– Monarchie sama o sobě je lepší způsob vlády než demokracie.

– Stát nemá schvalovat svazky homosexuálů, ale naopak trestat sodomity a ty, kdo šíří jejich zvrhlou ideologii.

– Nacistické, komunistické a další zločiny mají být v současných poměrech předmětem svobodného historického zkoumání a tzv. historičtí revizionisté nemají být pronásledováni.

– Je třeba podstatně omezit imigraci zejména Asiatů a Afričanů do Evropy a prověřit život stávajících imigrantů, ať již nabyly občanství některého z evropských států nebo ne, a většinu z těch, kdo jsou kulturně cizorodým prvkem či řádně nepracují, je třeba odsunout mimo Evropu.

– Stát Izrael by měl co nejdříve zaniknout.

– Dnešní židé nejenže nejsou našimi staršími bratry, jakými byli Mojžíš a jiní věřící židé před příchodem Krista, ale jsou spíše následníky těch, kteří chtěli Krista usmrtit. Když se však distancují od viny svých předků uznáním Kristova Božství a přijetím křtu, stávají se křesťany.

celý článek čtěte zde

Reakce na sebe nenechala dlouho čekat. Na židovské obci svraštili čela a zavolali si Petra Macha. Takto tedy ne. Člověk, který otevřeně tvrdí, že stát Izrael by měl zaniknout, nesmí za Svobodné kandidovat.

Petr Mach poslušně zasalutoval, sklapl podpatky a šel.

Strana PaS, která Kretschmera nominovala, neměla tehdy mnoho možností, jak se bránit, když jí Mach oznámil, že si jistí lidé přejí, aby její kandidát odstoupil. Buď se mohla za Kretschmera postavit a odvolat na protest všechny své kandidáty ze všech krajů (což by byl odpovídající postoj), nebo celou záležitost nehrotit a mlčky Kretschmerovo odvolání spolknout. Protože to byli Svobodní, kterým kandidátka patřila a kteří měli zmocněnce, jenž rozhodoval o bytí či nebytí kandidáta, byli v nevýhodné pozici, pročež převážil názor mlčky se podřídit.

Dnes jsme v jiné situaci. Strana PaS obměnila vedení, změnila název i strategii s taktikou. Jdeme do voleb sami, nejsme na nikom závislí a hlavně - své názory už nemusíme skrývat, nemusíme uzavírat politické kompromisy, brát ohledy na politické partnery. Rozhodli jsme se říkat věci tak, jak si opravdu myslíme, že jsou. Ať se to někomu líbí, nebo ne. Sami jsme se naučili, že nemá smysl ustupovat a že jediné, co naopak smysl má, je stát si tvrdě na svém, děj se co děj.

Proto mám velkou radost z toho, že pan Michal Kretschmer kandiduje za NE Bruselu - Národní demokracii. A článek, který se tehdy pro některé stal kamenem úrazu, můžeme dnes naopak s radostí publikovat. Jsem hrdý, že právě tito "extrémisté" jako je pan Kretschmer, jdou do volebního klání s námi.

NE Bruselu - Národní demokracie je totiž nezávislá strana.

Kdo bude či nebude na naší kandidátce, neurčují v židovské obci.

Jsme sví, jsme opravdoví a jdeme do volebního klání se svými autentickými názory.

Nás sionisté nesponzorují a neřídí...

Klíčová slova: domácí politika  | EU  | Česká republika  | sionismus
8489 čtenářů | 
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Tisknout článek Poslat článek e-mailem
Vaše hodnocení: 

Zde můžete nastavit své hodnocení

Podpořte nás
Přihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

Zasílání upozornění
Čtěte také

FreeGlobe.cz

Chaluhy, třeste se! Bílí dredaři ve skutečnosti šíří rasismus. Taková je dikce nového stupně politické korektnosti (+ foto)Ruské špičky: USA nemají prostředky k nátlaku na politiku RuskaEuroopilec Juncker si užívá za naše peníze! Vůbec se s tím nemazlí. Podívejte se, jak si žije šlechta, poddaníBrutalita francouzské policie. Milovníci demokracie mlčí, není to v Rusku (+ foto)Neuvěřitelná epidemie útoků kyselinou! Policie si neví rady. Další kulturní obohacení Evropy

ePortal.cz

Jan Palach nebyl hrdina. To opravdu neRazítkovací mánie snad nikdy neskončí

euPortal.cz

Mladý Klaus natvrdo promluvil o tom, jak feťáky z Kliniky podporoval Babiš...V minulosti Kliniku podpořil Andrej Babiš a dokonce hrál roli při jakési provizorní užívací smlouvě, za což byl tehdy levičáckými kruhy adorován

Eurabia.cz

Jak muslimové skrývají svou agresivitu za obviňování druhých z perzekuce muslimů Anketa: Měl by se zpřísnit azylantský a cizinecký zákon? 92% (!) ano. Hlasujte!

Nezdravi.cz

Co je podstatou stárnutí? Je to cílená autodestrukce? Proč se to vyvinulo? Jak ho zpomalit, anti-aging? Tímto si můžete prodloužit životHliník sa nachádza v mnohých vakcínach/vysoká hladina jedovatého hliníku v mozgu autistov

euServer.cz

Bandera se prokazatelně 13x tajně setkal s představiteli CIA. Například: 22.3.1950 v Hamburku, 17.5.1950 s CIA, 7.5.1951 na letecké základně USA ve Wiesbadenu...Přemrštěné náklady nekončící války mohou vést k tomu, že Spojené státy budou muset překonat pocit ponížení a z Afghánistánu se stáhnou. Už dnes Čína, Rusko a Indie přebírají v oblasti politickou inciativu

ParlamentniListy.cz

Tohle je smrtelné. Blíží se k TOP 09. A Petříček do vedení? Ne! Bývalý vysoký funkcionář ČSSD jde do akceRodinu tvoři máma, táta a děti! Senátor Valenta je pobouřen tím, co ČT pustila dětem
Články autora
Průzkum
Žádné aktivní ankety nebyly nalezeny