„Vládnoucí třída má školy a tisk pod palcem. To umožňuje hýbat pocity davů.“ (Albert Einstein)

Na židovské obci určují, kdo může kandidovat za Svobodné?

Autor: Adam B. Bartoš | Publikováno: 4.4.2014 | Rubrika: U NÁS
Ilustrace

Psal se rok 2010. Konzervativci (převážně ze strany Právo a spravedlnost) s nadějemi vstoupili do Strany svobodných občanů, kde se podle dohody mělo vedle liberálního křídla vytvořit i křídlo konzervativní.

Naděje trvaly sotva pár neděl. Brzy se ukázalo, že Svobodní si své volnomyšlenkářské ideje velmi úzkostlivě střeží a konzervativním myšlenkám ve skutečnosti ve straně prostor poskytnout nechtějí. Konzervativci, kteří zde nehodlali dělat pouhé křoví, tedy zase hromadně odešli. Tak se stala ze Svobodných libertariánská sekta...

Jakýsi předobraz tohoto budoucího vývoje však naznačily už rozepře týkající se kandidatury Michala Kretschmera, která byla na základě stížností některých členů židovské obce stažena.

O co šlo? Strana svobodných občanů a politické hnutí Právo a Spravedlnost (PaS) uzavřeli dohodu o společné kandidátce, kdy by na kandidátní listině Svobodných mohli kandidovat i kandidáti strany PaS. Jedním z nich byl Michal Kretschmer.

Jeho ostře formulované názory se ale staly Svobodným trnem v oku. Tedy, Svobodným... Přesněji lidem, kteří stranu Svobodných zdálky kontrolují.

Záminkou se stal skvělý páně Kretschmerův článek, ve kterém se odvážně přiznal, čemu všemu věří a čemu naopak ne.

Vlastně na něm nebylo nic až tak skandálního, jak se o něm traduje, jen samé věci, se kterými se správný konzervativec plně ztotožňuje.

Například:

– Trest smrti za vraždu a některé další zločiny je dovolen.

– Monarchie sama o sobě je lepší způsob vlády než demokracie.

– Stát nemá schvalovat svazky homosexuálů, ale naopak trestat sodomity a ty, kdo šíří jejich zvrhlou ideologii.

– Nacistické, komunistické a další zločiny mají být v současných poměrech předmětem svobodného historického zkoumání a tzv. historičtí revizionisté nemají být pronásledováni.

– Je třeba podstatně omezit imigraci zejména Asiatů a Afričanů do Evropy a prověřit život stávajících imigrantů, ať již nabyly občanství některého z evropských států nebo ne, a většinu z těch, kdo jsou kulturně cizorodým prvkem či řádně nepracují, je třeba odsunout mimo Evropu.

– Stát Izrael by měl co nejdříve zaniknout.

– Dnešní židé nejenže nejsou našimi staršími bratry, jakými byli Mojžíš a jiní věřící židé před příchodem Krista, ale jsou spíše následníky těch, kteří chtěli Krista usmrtit. Když se však distancují od viny svých předků uznáním Kristova Božství a přijetím křtu, stávají se křesťany.

celý článek čtěte zde

Reakce na sebe nenechala dlouho čekat. Na židovské obci svraštili čela a zavolali si Petra Macha. Takto tedy ne. Člověk, který otevřeně tvrdí, že stát Izrael by měl zaniknout, nesmí za Svobodné kandidovat.

Petr Mach poslušně zasalutoval, sklapl podpatky a šel.

Strana PaS, která Kretschmera nominovala, neměla tehdy mnoho možností, jak se bránit, když jí Mach oznámil, že si jistí lidé přejí, aby její kandidát odstoupil. Buď se mohla za Kretschmera postavit a odvolat na protest všechny své kandidáty ze všech krajů (což by byl odpovídající postoj), nebo celou záležitost nehrotit a mlčky Kretschmerovo odvolání spolknout. Protože to byli Svobodní, kterým kandidátka patřila a kteří měli zmocněnce, jenž rozhodoval o bytí či nebytí kandidáta, byli v nevýhodné pozici, pročež převážil názor mlčky se podřídit.

Dnes jsme v jiné situaci. Strana PaS obměnila vedení, změnila název i strategii s taktikou. Jdeme do voleb sami, nejsme na nikom závislí a hlavně - své názory už nemusíme skrývat, nemusíme uzavírat politické kompromisy, brát ohledy na politické partnery. Rozhodli jsme se říkat věci tak, jak si opravdu myslíme, že jsou. Ať se to někomu líbí, nebo ne. Sami jsme se naučili, že nemá smysl ustupovat a že jediné, co naopak smysl má, je stát si tvrdě na svém, děj se co děj.

Proto mám velkou radost z toho, že pan Michal Kretschmer kandiduje za NE Bruselu - Národní demokracii. A článek, který se tehdy pro některé stal kamenem úrazu, můžeme dnes naopak s radostí publikovat. Jsem hrdý, že právě tito "extrémisté" jako je pan Kretschmer, jdou do volebního klání s námi.

NE Bruselu - Národní demokracie je totiž nezávislá strana.

Kdo bude či nebude na naší kandidátce, neurčují v židovské obci.

Jsme sví, jsme opravdoví a jdeme do volebního klání se svými autentickými názory.

Nás sionisté nesponzorují a neřídí...

Klíčová slova: domácí politika  | EU  | Česká republika  | sionismus
9372 čtenářů | 
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Tisknout článek Poslat článek e-mailem
Vaše hodnocení: 

Zde můžete nastavit své hodnocení

Podpořte nás
Přihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

Zasílání upozornění
Čtěte také

FreeGlobe.cz

Italská mafie vyměkla. Bere i homosexuály a syn jednoho z šéfů je...Kolik zatím stála válka proti terorismu peněz i životů?Chtějí zrušit výuku hymny na základních školáchVeganství zachrání naši planetu, tvrdí slavný závodník formule 1. Dostal pádné odpovědi od svých kolegů (+ foto)Švédská vláda ztratila kontrolu nad zemí: 120 pumových útoků za půl roku. Integrace migrantů v praxi

ePortal.cz

Motivace některých dnes hodně slyšitelných kovidových alarmistů je velmi sporná, ne-li rovnou cynicky sobeckáKoronavirus v přímém přenosu

euPortal.cz

The New York Times je anti-bílý a anti-americkýProsím, pomozte

Eurabia.cz

Za podřezaného francouzského učitele před švédským parlamentem "pietně" spálen Korán Erdogan: "S muslimy v Evropě je zacházeno jako se židy v r. 1939!"

Nezdravi.cz

Co je podstatou stárnutí? Je to cílená autodestrukce? Proč se to vyvinulo? Jak ho zpomalit, anti-aging? Tímto si můžete prodloužit životVeganka tvrdí, vejce jsou pro vaše zdraví horší než kouření. Takto to prý zjistila

euServer.cz

Na východní frontě chaos. Obávám se, že v letošním roce musíme počítat jen s těmi nejhoršími scénáři. Na Východě, na Západě, i u nás domaNepodmíněný příjem? – Cesta do pekel

ParlamentniListy.cz

Covid se vrátí. I po vakcíně. Profesor z nemocnice: Mladí a zdraví, vážné zprávyZákaz venčení. Au: Babiš a Prymula si to pohnojili i u těch, co jim proti covidu fandili
Aktuálně nejčtenější
Články autora
Průzkum
Žádné aktivní ankety nebyly nalezeny