„Vládnoucí třída má školy a tisk pod palcem. To umožňuje hýbat pocity davů.“ (Albert Einstein)

Je Severní Korea tou nejvíce ďábelskou zemí na celé planetě?

Autor: Michael Snyder | Publikováno: 2.4.2014 | Rubrika: VE SVĚTĚ
Ilustrace

Na světě existuje v dnešní době mnoho zemí zla, ale je poměrně snadné určit, že Severní Korea je ze všech těchto zemí tou nejhorší. Některé z věcí, které budete číst v rámci tohoto článku, jsou naprosto děsivé. Skutečně, pokud máte slabý žaludek, neměli byste tento článek vůbec číst. V Severní Koreji jsou veřejné popravy, znásilňování a mučení součástí životního stylu. Opravdu, podle novin Daily Mail, „proběhlo v Severní Koreji v roce 2013 čtyřicet až osmdesát veřejných poprav“.

Některé z věcí, kvůli nimž byli lidé v Severní Koreji popraveni, zahrnovaly „sledování jihokorejské TV show a vlastnictví Bible“. A jak budete číst dále v textu, zažívají křesťané v této zemi horší věci, než kdy v minulosti. V jednom případě byly malé děti pověšeny v přítomnosti svých rodičů, kteří byli poté přejeti a usmrceni parním válcem. Opravdu tedy nepřeháním, když popisuji Severní Koreu jako tu „nejhorší zemi zla“.

Nový vůdce Severní Koreji, Kim Čong-un, nechal dokonce popravit svoji bývalou přítelkyni a svého vlastního strýce. Nechal rovněž, po smrti svého otce Kim Čong-ila, veřejně popravit větší množství lidí za „nedostatečné truchlení“.

Nyní jsme se dozvěděli, že Severní Korea brzy popraví 33 lidí za to, že spolupracovali s jihokorejským baptistickým misionářem...

Třicet tři Korejců čeká na popravu, poté, co byli obviněni z toho, že se pokusili svrhnout represivní režim Kim Čong-una.

Tito Korejci se ocitli v této zoufalé situaci poté, co vyšlo najevo, že spolupracovali s jihokorejským baptistickým misionářem Kim-Jong-wookem a obdrželi od něho peníze na to, aby založili 500 podzemních církví. Jsou umístěni v cele Ministerstva státní bezpečnosti a   očekává se, že na nich bude vykonán trest smrti. Tak proč Obama a americké Ministerstvo zahraničí v tomto případě nekřičí, že se jedná o krvavou vraždu?

Pokud by těchto 33 osob pocházelo z jednoho z Obamových „oblíbených seskupení“, jednalo by se o hlavní zprávu.

Nicméně, pokud se jedná o křesťany, Obamova administrativa záhadně mlčí.

Prosím, modlete se za tyto drahé bratry a sestry. Budou to potřebovat.

Samozřejmě, ne všichni křesťané jsou v Severní Koreji zabíjeni. Mnohem obvyklejší je, že jsou posíláni do gulagů, kde jsou po zbytek svého života biti, mučeni a znásilňováni, dříve než zemřou...

Bývalý dozorce odhalil skutečnost, že vězni v Severní Koreji byli donuceni, aby sami sobě vykopali hroby a poté byli zabiti údery kladiva do zadní části hlavy.
Bývalý dozorce se stal rovněž svědkem toho, jak vězenští úředníci škrtili vězně a poté je dřevěnými holemi umlátili k smrti.

Tento bývalý dozorce rovněž prohlásil, že vězenští úředníci běžně znásilňovali ženské vězenkyně, jež byly poté zabity.  

„Poté, co v noci žena „posloužila“ úředníkovi, musela zemřít, protože toto tajemství se nesmělo dostat ven. Toto se děje ve většině politických vězeňských táborů v zemi, řekl bývalý dozorce organizaci Amnesty International.

Na internetu lze najít neuvěřitelné kresby toho, co se odehrává uvnitř gulagů v Severní Koreji. Jsou to kresby těch, kteří tyto tábory dokázali přežít.  

V Severní Koreji je povoleno pouze jedno náboženství. Většina lidí si to neuvědomuje, ale Severokorejci musí každý den uctívat jako božstvo svého „věčného prezidenta“ Kim Il- sunga...

Jak objasňuje generální ředitel společnosti Seoul USA, Eric Foley, „musí být na té nejlepší zdi v každém domě v Severní Koreji vyvěšeny zachovalé fotografie Kim Il-sunga a Kim Čong-ila. Během každého jídla vzhlížejí rodiny k těmto fotografiím a modlí  se: Děkuji ti, Kim-Il-sungu, za toto jídlo“.
Zatímco většinou Američanů je toto království pousteníků vnímáno jako ateistická země, Foley tvrdí, že se ve skutečnosti pravděpodobně jedná o tu nejvíce religiózní zemi na světě, protože 100 % jejích občanů musí Kim Il-sunga uctívat jako božstvo. Severní Korea je jedinou neokracií na světě – tato země je navždy řízena svým zemřelým, věčným prezidentem.

Není to šílené?

Pokud se budete snažit bojovat proti tomuto systému, může vás to stát vše.

Byli byste ochotni riskovat vše a veřejně se postavit za něco, čemu věříte?

Jak jsem již zmínil výše, někteří z těch, kteří se odvážili uctívat Boha, jenž stvořil všechny věci, se museli dívat na to, jak byly jejich vlastní děti pověšeny přímo před jejich očima. Následující příběh pochází původně z webu Voice of the Martyrs (Hlas mučedníků)...

Mladá, hnědooká dívka se zadívala na svoji matku. Jak se rozhodne?

Onoho jitra, matka této dívky, její pastor a 26 dalších lidí z jejich vesnice Goksan, byli svázáni a předvedeni před ryčící dav komunistů.
 
Jeden ze strážných nařídil knězi Kimovi a dalším křesťanům: „Zapřete Krista nebo zemřete“. Při těchto slovech ji zamrazilo. Jak ji mohou žádat, aby zapřela Ježíše? Ve svém srdci věděla, že Ježíš je skutečný. Všichni vězni toto tiše odmítli.

Poté komunistický strážný vykřikl přímo směrem k dospělým křesťanům: „Zapřete Krista nebo budou vaše děti pověšeny.“ Mladá dívka se zadívala na svoji matku. Chytila ji pevně za ruku a uvědomila si, jak moc ji její matka miluje. Matka se k ní poté sklonila a s důvěrou a smířeně zašeptala „Dnes, moje milá, se s tebou setkám v nebi.“

Všechny děti byly pověšeny.

Zbyvší věřící byli poté vyvedeni ven na chodník a byli donuceni k tomu, aby si lehli před obrovský parní válec. Komunisté jim dali ještě jednu poslední šanci: „Zapřete Ježíše nebo budete rozdrceni.“ Křesťané již obětovali své děti; nebylo cesty zpět.

Jakmile řidič nastartoval těžký stroj, začali vesničané potichu zpívat: „Více lásky, ó Kriste, tobě, více lásky tobě“.

Ano, Severní Korea je skutečnou zemí zla.  

Na youtube se můžete podívat na zcela neuvěřitelný dokument National Geographic o tom, jak vypadá život v Severní Koreji (Inside North Korea-p.p.). Pokud jste tento mimořádný dokumentární film ještě neviděli, vězte, že čas, který na jeho shlédnutí obětujete stojí určitě za to.

Je smutné, že život ve Spojených státech se s každým dalším uplynulým dnem, pomalu ale jistě, začíná podobat životu v Severní Koreji.

Pokud se domníváte, že věci zde nikdy nemohou být tak špatné, měli byste si uvědomit, že ústava Severní Koreji rovněž garantuje svobodu projevu a svobodu tisku, stejně tak jako naše ústava.

Samozřejmě, zatím na tom ještě nejsme tak jako Severní Korea, ale pohybujeme se tím směrem. Nechat si uniknout pryč naše svobody je velmi snadné. Jakmile ale jednou zmizí, bude téměř nemožné je zítra získat zpět.


Is North Korea The Most Evil Nation On The Entire Planet?  Vyšel 5.03. na thetruthwins.com, překlad R. Václav.

9684 čtenářů | 
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Tisknout článek Poslat článek e-mailem
Vaše hodnocení: 

Zde můžete nastavit své hodnocení

Podpořte nás
Přihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

Zasílání upozornění
Čtěte také

FreeGlobe.cz

Váš příspěvek porušuje právo šaría, vzkázal známé aktivistce... Twitter. Její odpověď byla dost drsnáChaluhy, třeste se! Bílí dredaři ve skutečnosti šíří rasismus. Taková je dikce nového stupně politické korektnosti (+ foto)Ruské špičky: USA nemají prostředky k nátlaku na politiku RuskaEuroopilec Juncker si užívá za naše peníze! Vůbec se s tím nemazlí. Podívejte se, jak si žije šlechta, poddaníBrutalita francouzské policie. Milovníci demokracie mlčí, není to v Rusku (+ foto)

ePortal.cz

Správnej chlap je ženskáDotační socialismus nás žene do pekel

euPortal.cz

Evropský parlament přichází s dalším nástrojem, kterým bude trestat "neposlušné" členské státy. Byli jsme před Bruselem, budeme i po němTo už je vážně jak za bolševika. BIS bude u nás určovat, co se bude učit ve školách!

Eurabia.cz

Lukáš Lhoťan komentuje: "Před německou 4. říši nás ochrání pouze USA aneb co nedokázal Hitler plní se skrze EU"Poslanec Bundestagu chce reformu EU - v partnerství s Ruskem

Nezdravi.cz

Co je podstatou stárnutí? Je to cílená autodestrukce? Proč se to vyvinulo? Jak ho zpomalit, anti-aging? Tímto si můžete prodloužit životHliník sa nachádza v mnohých vakcínach/vysoká hladina jedovatého hliníku v mozgu autistov

euServer.cz

Čtete tyhle vznešeně vyhlížející řádky a nevěříte svým očím. Propánakrále, kdo tohle psal? Někdo v ČT...Bandera se prokazatelně 13x tajně setkal s představiteli CIA. Například: 22.3.1950 v Hamburku, 17.5.1950 s CIA, 7.5.1951 na letecké základně USA ve Wiesbadenu...

ParlamentniListy.cz

Komentátorka nejen o „lepšolidech“: Profesor Putna! Akademik, intelektuál, elita národa, řeklo by se... A on označí prezidenta za „směšného ožralu“. To mluví za svéChcete slyšet moje názory, nebo svoje? Já mohu odejít! Filip se pořádně rozčílil na moderátorku Českého rozhlasu
Články autora
Průzkum
Žádné aktivní ankety nebyly nalezeny