„Vládnoucí třída má školy a tisk pod palcem. To umožňuje hýbat pocity davů.“ (Albert Einstein)

Karel Gott podpořil Národní demokracii. Strana i Mistr shodně varují před ilumináty a sionisty

Autor: redakce | Publikováno: 1.4.2014 | Rubrika: HUMOR
Ilustrace

NE Bruselu - Národní demokracie (ND) získala významnou podporu od legendárního umělce. Nejpopulárnější český zpěvák a zlatý slavík Karel Gott bude volit národní demokraty a stranu hodlá podpořit i ve volební kampani.

Dohoda o podpoře je výsledkem několika týdnů jednání mezi Mistrem a vedením ND. Rozhodnutí Karla Gotta urychlilo současné dění na Ukrajině a s ním spojená mediální propaganda.

"Převrat na Ukrajině byl připraven zednáři a ilumináty, financován Spojenými státy a Izraelem. Z českých stran na nebezpečí spojená s těmito vlivnými organizacemi, které řídí svět, dlouhodobě poukazuje jen NE Bruselu - Národní demokracie. Proto jsem se rozhodl stranu nejen volit, ale i doporučovat ji svým fanouškům," řekl matador české pop-music.

Vedení ND si podpory proslulého umělce váží. "Velmi si podpory Karla Gotta ceníme. Jde o přirozené spojenectví, protože pan Gott na téma svobodných zednářů, sionistů a tzv. Nového světového řádu upozorňuje už řadu let," uvedl předseda ND Adam B. Bartoš.

"Jsem přesvědčený, že zvlášť v posledních stoletích nejde o žádné omyly, naopak politika se odvíjí podle přesných scénářů, nic se neděje náhodou, i to nejhorší jako války. Vždy je o vítězích rozhodnuto dávno předtím. Stejné banky podporovaly toho, kdo je rozpoutal, a vyjednávaly s tím, kdo byl napaden. Domlouvaly se, čím budou platit, až jim budou posílat zbraně. Běh světa řídí tyto vysoké nadstátní kruhy, tzv. ilumináti nebo osvícenci, a také svaté řády a lóže až po mysticko-okultní organizace," nechal se Gott slyšet například v roce 2001 v rozhovoru pro Lidové noviny.

Adam B. Bartoš – předseda
Ladislav Zemánek – místopředseda

www.nebruselu.cz

pozn. redakce: zpráva vyšla 1. apríla

8833 čtenářů | 
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Tisknout článek Poslat článek e-mailem
Vaše hodnocení: 

Zde můžete nastavit své hodnocení

Podpořte nás
Přihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

Zasílání upozornění
Čtěte také

FreeGlobe.cz

Italská mafie vyměkla. Bere i homosexuály a syn jednoho z šéfů je...Kolik zatím stála válka proti terorismu peněz i životů?Chtějí zrušit výuku hymny na základních školáchVeganství zachrání naši planetu, tvrdí slavný závodník formule 1. Dostal pádné odpovědi od svých kolegů (+ foto)Švédská vláda ztratila kontrolu nad zemí: 120 pumových útoků za půl roku. Integrace migrantů v praxi

ePortal.cz

Koronavirus jako chřipka, neomarxismus jako morV případě, že by se nepodařilo déle sehnat více peněz, činnost Eportalu bude ukončena

euPortal.cz

Rusko představuje léčbu COVIDU-19 s pomocí léku proti maláriiPUTINOVO POSELSTVÍ NÁRODU

Eurabia.cz

Imigrant v Norsku podpálil kostelKoronavirus: Mocenská elita se stará jen o sebe, obyčejní lidé ať klidně chcípnou

Nezdravi.cz

Co je podstatou stárnutí? Je to cílená autodestrukce? Proč se to vyvinulo? Jak ho zpomalit, anti-aging? Tímto si můžete prodloužit životVeganka tvrdí, vejce jsou pro vaše zdraví horší než kouření. Takto to prý zjistila

euServer.cz

ČT v nejvyšším vzepětí své nestrannosti. Zatím vystoupili herec Mádl, kněz Halík, sportovec Hašek a dramatik Svěrák. Další podobní jsou připraveni...Pomoc Ruska a nepomoc NATO a EU Itálii...

ParlamentniListy.cz

EU předvedla, jak je odtržená od reality. Obejmi svého Číňana, a virus se vesele šířil. Nejlépe to zvládly státy za „železnou oponou“, všiml si Černý z TrikolóryHrozí tragédie, varuje hejtman-exprimář. A naštval se na ODS: Co to hrajete? Máte to z Číny?
Aktuálně nejčtenější
Články autora
Průzkum
Žádné aktivní ankety nebyly nalezeny