„Vládnoucí třída má školy a tisk pod palcem. To umožňuje hýbat pocity davů.“ (Albert Einstein)

Karel Gott podpořil Národní demokracii. Strana i Mistr shodně varují před ilumináty a sionisty

Autor: redakce | Publikováno: 1.4.2014 | Rubrika: HUMOR
Ilustrace

NE Bruselu - Národní demokracie (ND) získala významnou podporu od legendárního umělce. Nejpopulárnější český zpěvák a zlatý slavík Karel Gott bude volit národní demokraty a stranu hodlá podpořit i ve volební kampani.

Dohoda o podpoře je výsledkem několika týdnů jednání mezi Mistrem a vedením ND. Rozhodnutí Karla Gotta urychlilo současné dění na Ukrajině a s ním spojená mediální propaganda.

"Převrat na Ukrajině byl připraven zednáři a ilumináty, financován Spojenými státy a Izraelem. Z českých stran na nebezpečí spojená s těmito vlivnými organizacemi, které řídí svět, dlouhodobě poukazuje jen NE Bruselu - Národní demokracie. Proto jsem se rozhodl stranu nejen volit, ale i doporučovat ji svým fanouškům," řekl matador české pop-music.

Vedení ND si podpory proslulého umělce váží. "Velmi si podpory Karla Gotta ceníme. Jde o přirozené spojenectví, protože pan Gott na téma svobodných zednářů, sionistů a tzv. Nového světového řádu upozorňuje už řadu let," uvedl předseda ND Adam B. Bartoš.

"Jsem přesvědčený, že zvlášť v posledních stoletích nejde o žádné omyly, naopak politika se odvíjí podle přesných scénářů, nic se neděje náhodou, i to nejhorší jako války. Vždy je o vítězích rozhodnuto dávno předtím. Stejné banky podporovaly toho, kdo je rozpoutal, a vyjednávaly s tím, kdo byl napaden. Domlouvaly se, čím budou platit, až jim budou posílat zbraně. Běh světa řídí tyto vysoké nadstátní kruhy, tzv. ilumináti nebo osvícenci, a také svaté řády a lóže až po mysticko-okultní organizace," nechal se Gott slyšet například v roce 2001 v rozhovoru pro Lidové noviny.

Adam B. Bartoš – předseda
Ladislav Zemánek – místopředseda

www.nebruselu.cz

pozn. redakce: zpráva vyšla 1. apríla

9300 čtenářů | 
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Tisknout článek Poslat článek e-mailem
Vaše hodnocení: 

Zde můžete nastavit své hodnocení

Podpořte nás
Přihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

Zasílání upozornění
Aktuálně nejčtenější
Články autora
Průzkum
Žádné aktivní ankety nebyly nalezeny