„Vládnoucí třída má školy a tisk pod palcem. To umožňuje hýbat pocity davů.“ (Albert Einstein)

Každý rok zmizí město velikosti Strakonic. NE Bruselu - Národní demokracie proti potratům

Autor: redakce | Publikováno: 29.3.2014 | Rubrika: U NÁS
Ilustrace

Vedení NE Bruselu - Národní demokracie (ND) se v sobotu zúčastní pražského Pochodu pro život, který se staví za ochranu nenarozených dětí. Podpora tradiční rodiny a podpora života obecně patří mezi základní programové priority strany.

Každý den je v potratovém průmyslu zavražděno 63 dětí, což ročně znamená 23 tisíc dětí, tedy město velikosti Strakonic.

"To je ohromná tragédie, je to vlastně plíživá genocida českého národa. Vyvražďujeme svoji vlastní budoucnost a protože nás je pak málo, zveme si sem všemožné utečence z kulturně zaostalých koutů země," uvedl předseda ND Adam B. Bartoš.

NE Bruselu - Národní demokracie bude proto vždy proti všemu, co útočí na rodinu a na morálku společnosti. Strana podporuje tradiční rodinu (otec, matka, děti) a to, aby tato byla ekonomicky silná.

Místopředseda ND Ladislav Zemánek informoval o blahopřejném dopise, který byl vedením Národní demokracie zaslán předsedovi Státní rady Republiky Krym. V něm strana vyjádřila potěšení nad výsledky krymského referenda a nad sjednocením Krymu a Sevastopolu s Ruskou federací.

Připomněl rovněž své vystoupení na nedělní demonstraci proti mediální propagandě v souvislosti s ukrajinskou krizí a na podporu Ruska, kde se sešli zástupci pravicových i levicových politických stran.

"Tato různorodá orientace řečníků nebyla na škodu, naopak si myslíme, že v těchto nelehkých dobách je spolupráce vlasteneckých sil žádoucí," uvedl Zemánek s tím, že ND ale byla jediná, která ve své zdravici vyslovila požadavek na vystoupení České republiky z EU.

Kandidát NE Bruselu - Národní demokracie pro volby do Evropského parlamentu Jan Skácel zkritizoval postoj české vlády, která se nestará o osud volyňských Čechů, ač tito projevili zájem o návrat do vlasti.

"Obviňuji tuto vládu z toho, že poklonkuje Bruselu a kolaborantskému režimu na Ukrajině a neumí se postarat o několik tisíc našich  volyňských Čechů, jejichž otcové už své zkusili za minulé války, kdy byli zabíjeni ukrajinskými banderovci," řekl Skácel.

Předseda ND rovněž vládě vytkl schválení tzv. Fiskálního paktu, který podle něj nic neřeší, zemi dále zadluží, je dalším krokem k přijetí eura a navíc přesouvá nové kompetence do Bruselu. Současná vláda je podle něho protektorátní vládou, která nehájí české zájmy, ale zájmy Západu.
"Naše strana podporuje a ve svém programu má vyrovnaný nebo ještě lépe přebytkový rozpočet. Jeho prosazení je ale nemožné v současné EU, která nás nutí žít na dluh. EU je totiž nástrojem mezinárodních bankéřských rodin, které mají zájem na co největším zadlužování zemí, neboť z něho bohatnou," vysvětlil Bartoš.

NE Bruselu - Národní demokracie udělá vše proto, aby této zemi vrátila nezávislost, svobodu a prosperitu. Prvním krokem je vystoupení z EU, dodal.


Adam B. Bartoš – předseda
Ladislav Zemánek – místopředseda
www.nebruselu.cz

Klíčová slova: rodina  | NE Bruselu - Národní demokracie
3554 čtenářů | 
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Tisknout článek Poslat článek e-mailem
Vaše hodnocení: 

Zde můžete nastavit své hodnocení

Podpořte nás
Přihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

Zasílání upozornění
Čtěte také

FreeGlobe.cz

Budou nám taky měřit penisy?Italská mafie vyměkla. Bere i homosexuály a syn jednoho z šéfů je...Kolik zatím stála válka proti terorismu peněz i životů?Chtějí zrušit výuku hymny na základních školáchVeganství zachrání naši planetu, tvrdí slavný závodník formule 1. Dostal pádné odpovědi od svých kolegů (+ foto)

ePortal.cz

Další oběť genderové válkyPomozte. Sluníčkáři chtějí vyvolat anarchii a urychlují svou revoluci a totální převzetí moci. Vidíme to v USA a západní Evropě. Buď se budeme bránit, nebo náš svět zanikne

euPortal.cz

Policejní šéf obviněn z rasismu za prohlášení, že zahraniční kriminálníci do Švédska ‚nepatří‘Stojí za zpochybňováním epidemie Vladimír Putin?

Eurabia.cz

Vakcína: Pfizer v potížíchRepubliku si rozvracet islámizmem nedáme!

Nezdravi.cz

Co je podstatou stárnutí? Je to cílená autodestrukce? Proč se to vyvinulo? Jak ho zpomalit, anti-aging? Tímto si můžete prodloužit životVeganka tvrdí, vejce jsou pro vaše zdraví horší než kouření. Takto to prý zjistila

euServer.cz

Volby jako válka generací?Každý, kdo nám bude chtít vnutit migranty, ohrožuje naše životy. Propaganda EU na tom nic nezmění

ParlamentniListy.cz

Proč se tak křičí, aby vrchní velitel ozbrojených sil Zeman nedostal informace od BIS? Petr Žantovský má jasnoObracení hlasů proti Trumpovi? Firma s vazbou na Clintonovy a Sorose? Advokátka Samková předložila závažné tvrzení, které zaznělo v USA
Aktuálně nejčtenější
Články autora
Průzkum
Žádné aktivní ankety nebyly nalezeny