„Vládnoucí třída má školy a tisk pod palcem. To umožňuje hýbat pocity davů.“ (Albert Einstein)

Každý rok zmizí město velikosti Strakonic. NE Bruselu - Národní demokracie proti potratům

Autor: redakce | Publikováno: 29.3.2014 | Rubrika: U NÁS
Ilustrace

Vedení NE Bruselu - Národní demokracie (ND) se v sobotu zúčastní pražského Pochodu pro život, který se staví za ochranu nenarozených dětí. Podpora tradiční rodiny a podpora života obecně patří mezi základní programové priority strany.

Každý den je v potratovém průmyslu zavražděno 63 dětí, což ročně znamená 23 tisíc dětí, tedy město velikosti Strakonic.

"To je ohromná tragédie, je to vlastně plíživá genocida českého národa. Vyvražďujeme svoji vlastní budoucnost a protože nás je pak málo, zveme si sem všemožné utečence z kulturně zaostalých koutů země," uvedl předseda ND Adam B. Bartoš.

NE Bruselu - Národní demokracie bude proto vždy proti všemu, co útočí na rodinu a na morálku společnosti. Strana podporuje tradiční rodinu (otec, matka, děti) a to, aby tato byla ekonomicky silná.

Místopředseda ND Ladislav Zemánek informoval o blahopřejném dopise, který byl vedením Národní demokracie zaslán předsedovi Státní rady Republiky Krym. V něm strana vyjádřila potěšení nad výsledky krymského referenda a nad sjednocením Krymu a Sevastopolu s Ruskou federací.

Připomněl rovněž své vystoupení na nedělní demonstraci proti mediální propagandě v souvislosti s ukrajinskou krizí a na podporu Ruska, kde se sešli zástupci pravicových i levicových politických stran.

"Tato různorodá orientace řečníků nebyla na škodu, naopak si myslíme, že v těchto nelehkých dobách je spolupráce vlasteneckých sil žádoucí," uvedl Zemánek s tím, že ND ale byla jediná, která ve své zdravici vyslovila požadavek na vystoupení České republiky z EU.

Kandidát NE Bruselu - Národní demokracie pro volby do Evropského parlamentu Jan Skácel zkritizoval postoj české vlády, která se nestará o osud volyňských Čechů, ač tito projevili zájem o návrat do vlasti.

"Obviňuji tuto vládu z toho, že poklonkuje Bruselu a kolaborantskému režimu na Ukrajině a neumí se postarat o několik tisíc našich  volyňských Čechů, jejichž otcové už své zkusili za minulé války, kdy byli zabíjeni ukrajinskými banderovci," řekl Skácel.

Předseda ND rovněž vládě vytkl schválení tzv. Fiskálního paktu, který podle něj nic neřeší, zemi dále zadluží, je dalším krokem k přijetí eura a navíc přesouvá nové kompetence do Bruselu. Současná vláda je podle něho protektorátní vládou, která nehájí české zájmy, ale zájmy Západu.
"Naše strana podporuje a ve svém programu má vyrovnaný nebo ještě lépe přebytkový rozpočet. Jeho prosazení je ale nemožné v současné EU, která nás nutí žít na dluh. EU je totiž nástrojem mezinárodních bankéřských rodin, které mají zájem na co největším zadlužování zemí, neboť z něho bohatnou," vysvětlil Bartoš.

NE Bruselu - Národní demokracie udělá vše proto, aby této zemi vrátila nezávislost, svobodu a prosperitu. Prvním krokem je vystoupení z EU, dodal.


Adam B. Bartoš – předseda
Ladislav Zemánek – místopředseda
www.nebruselu.cz

Klíčová slova: rodina  | NE Bruselu - Národní demokracie
2598 čtenářů | 
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Tisknout článek Poslat článek e-mailem
Vaše hodnocení: 

Zde můžete nastavit své hodnocení

Podpořte nás
Přihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

Zasílání upozornění
Čtěte také

FreeGlobe.cz

Chaluhy, třeste se! Bílí dredaři ve skutečnosti šíří rasismus. Taková je dikce nového stupně politické korektnosti (+ foto)Ruské špičky: USA nemají prostředky k nátlaku na politiku RuskaEuroopilec Juncker si užívá za naše peníze! Vůbec se s tím nemazlí. Podívejte se, jak si žije šlechta, poddaníBrutalita francouzské policie. Milovníci demokracie mlčí, není to v Rusku (+ foto)Neuvěřitelná epidemie útoků kyselinou! Policie si neví rady. Další kulturní obohacení Evropy

ePortal.cz

Jan Palach nebyl hrdina. To opravdu neRazítkovací mánie snad nikdy neskončí

euPortal.cz

V minulosti Kliniku podpořil Andrej Babiš a dokonce hrál roli při jakési provizorní užívací smlouvě, za což byl tehdy levičáckými kruhy adorovánTvrdá realita: V Británii díky muslimům 15 útoků kyselinou týdně. Z toho 3/4 v Londýně

Eurabia.cz

Jak muslimové skrývají svou agresivitu za obviňování druhých z perzekuce muslimů Jak potom kvalifikovat chování NATO v Srbsku či v Afghánistánu a některých jeho členů v Iráku a v Libyí?

Nezdravi.cz

Co je podstatou stárnutí? Je to cílená autodestrukce? Proč se to vyvinulo? Jak ho zpomalit, anti-aging? Tímto si můžete prodloužit životHliník sa nachádza v mnohých vakcínach/vysoká hladina jedovatého hliníku v mozgu autistov

euServer.cz

Bandera se prokazatelně 13x tajně setkal s představiteli CIA. Například: 22.3.1950 v Hamburku, 17.5.1950 s CIA, 7.5.1951 na letecké základně USA ve Wiesbadenu...Přemrštěné náklady nekončící války mohou vést k tomu, že Spojené státy budou muset překonat pocit ponížení a z Afghánistánu se stáhnou. Už dnes Čína, Rusko a Indie přebírají v oblasti politickou inciativu

ParlamentniListy.cz

Tohle je smrtelné. Blíží se k TOP 09. A Petříček do vedení? Ne! Bývalý vysoký funkcionář ČSSD jde do akceRodinu tvoři máma, táta a děti! Senátor Valenta je pobouřen tím, co ČT pustila dětem
Články autora
Průzkum
Žádné aktivní ankety nebyly nalezeny