„Vládnoucí třída má školy a tisk pod palcem. To umožňuje hýbat pocity davů.“ (Albert Einstein)

Každý rok zmizí město velikosti Strakonic. NE Bruselu - Národní demokracie proti potratům

Autor: redakce | Publikováno: 29.3.2014 | Rubrika: U NÁS
Ilustrace

Vedení NE Bruselu - Národní demokracie (ND) se v sobotu zúčastní pražského Pochodu pro život, který se staví za ochranu nenarozených dětí. Podpora tradiční rodiny a podpora života obecně patří mezi základní programové priority strany.

Každý den je v potratovém průmyslu zavražděno 63 dětí, což ročně znamená 23 tisíc dětí, tedy město velikosti Strakonic.

"To je ohromná tragédie, je to vlastně plíživá genocida českého národa. Vyvražďujeme svoji vlastní budoucnost a protože nás je pak málo, zveme si sem všemožné utečence z kulturně zaostalých koutů země," uvedl předseda ND Adam B. Bartoš.

NE Bruselu - Národní demokracie bude proto vždy proti všemu, co útočí na rodinu a na morálku společnosti. Strana podporuje tradiční rodinu (otec, matka, děti) a to, aby tato byla ekonomicky silná.

Místopředseda ND Ladislav Zemánek informoval o blahopřejném dopise, který byl vedením Národní demokracie zaslán předsedovi Státní rady Republiky Krym. V něm strana vyjádřila potěšení nad výsledky krymského referenda a nad sjednocením Krymu a Sevastopolu s Ruskou federací.

Připomněl rovněž své vystoupení na nedělní demonstraci proti mediální propagandě v souvislosti s ukrajinskou krizí a na podporu Ruska, kde se sešli zástupci pravicových i levicových politických stran.

"Tato různorodá orientace řečníků nebyla na škodu, naopak si myslíme, že v těchto nelehkých dobách je spolupráce vlasteneckých sil žádoucí," uvedl Zemánek s tím, že ND ale byla jediná, která ve své zdravici vyslovila požadavek na vystoupení České republiky z EU.

Kandidát NE Bruselu - Národní demokracie pro volby do Evropského parlamentu Jan Skácel zkritizoval postoj české vlády, která se nestará o osud volyňských Čechů, ač tito projevili zájem o návrat do vlasti.

"Obviňuji tuto vládu z toho, že poklonkuje Bruselu a kolaborantskému režimu na Ukrajině a neumí se postarat o několik tisíc našich  volyňských Čechů, jejichž otcové už své zkusili za minulé války, kdy byli zabíjeni ukrajinskými banderovci," řekl Skácel.

Předseda ND rovněž vládě vytkl schválení tzv. Fiskálního paktu, který podle něj nic neřeší, zemi dále zadluží, je dalším krokem k přijetí eura a navíc přesouvá nové kompetence do Bruselu. Současná vláda je podle něho protektorátní vládou, která nehájí české zájmy, ale zájmy Západu.
"Naše strana podporuje a ve svém programu má vyrovnaný nebo ještě lépe přebytkový rozpočet. Jeho prosazení je ale nemožné v současné EU, která nás nutí žít na dluh. EU je totiž nástrojem mezinárodních bankéřských rodin, které mají zájem na co největším zadlužování zemí, neboť z něho bohatnou," vysvětlil Bartoš.

NE Bruselu - Národní demokracie udělá vše proto, aby této zemi vrátila nezávislost, svobodu a prosperitu. Prvním krokem je vystoupení z EU, dodal.


Adam B. Bartoš – předseda
Ladislav Zemánek – místopředseda
www.nebruselu.cz

Klíčová slova: rodina  | NE Bruselu - Národní demokracie
2711 čtenářů | 
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Tisknout článek Poslat článek e-mailem
Vaše hodnocení: 

Zde můžete nastavit své hodnocení

Podpořte nás
Přihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

Zasílání upozornění
Čtěte také

FreeGlobe.cz

Člověk málem přišel o hlavu! Zvířeckoprávním aktivistům se protest vymkl z rukou (+ video)Íránský útok na tankery? Japonci zpochybňují americkou a saúdskoarabskou propaganduDvě lesby uřízly malému chlapečkovi… A pak… (+ foto)Googlem ke světovládě? Vyhledávač, po němž se blbne, ale správně volíČetba knih způsobuje změny v mozku!

ePortal.cz

Na Letné umělci lámali čínské hůlky i rdousili ruského plyšového medvěda. Zazářili nahatí Jarda Hutka a Kačka Jacques BursíkováÚnos a znásilnění, které otřáslo Izraelem

euPortal.cz

Podle sluníčkářů imigrace a islám není hrozbou. Ale zpráva odhalila, že islámské teroristické útoky v Evropě vzrostly mezi lety 2007 a 2017 o 725 procent!Armáda potřebuje vrtulníky, nikoliv ale ty předražené z USA. Odborník hovoří

Eurabia.cz

Imigrant z Nepálu podřezal v Itálií Poláka. Polák mu nechtěl totiž dát peníze ...Cikáni pořádají loupežné nájezdy v Itálií již za bílého dne ... Mladý Ital se stal jejich cílem a bojuje o život

Nezdravi.cz

Co je podstatou stárnutí? Je to cílená autodestrukce? Proč se to vyvinulo? Jak ho zpomalit, anti-aging? Tímto si můžete prodloužit životMilióny obětí podvodu s cholesterolem. Vejce a tučná jídla potřebujeme! Impotence a infarkty v důsledku "zdravé výživy? Kudy z toho? Nespoléhejme na vědce, ale na rozum

euServer.cz

Přesvědčení, že se nemáme starat o vlastní komunitu, ale o trpící menšiny z celého lidstva bez ohledu na to, proč trpí, a zda není lépe jim pomoci, aby si pomohli sami, je přesvědčení nesmyslnéZtrapní se Vojtěch Filip jako přízemní lhář? Filip drží rekord v disciplínách, jak skončit v každých volbách hůř, než jeho předchůdce i on sám v těch předchozích, a jak se z debaklů vylhat na cizí konto

ParlamentniListy.cz

Erik Best a Milion chvilek: Čapí hnízdo? O to nejde. Pravdu hledejte jindePamatujete intervence? ČNB nyní podle Markéty Šichtařové chystá ještě větší hloupost
Články autora
Průzkum
Žádné aktivní ankety nebyly nalezeny