„Vládnoucí třída má školy a tisk pod palcem. To umožňuje hýbat pocity davů.“ (Albert Einstein)

Projev místopředsedy ND Ladislava Zemánka na demonstraci na podporu Ruska

Autor: Ladislav Zemánek | Publikováno: 25.3.2014 | Rubrika: VE SVĚTĚ
Ilustrace

Vážení přítomní!

I s ohledem na počasí se pokusím být co nejstručnější. Jsem tady, protože jsem přesvědčen, že je třeba konečně vytáhnout do boje proti donebevolající mediální propagandě, která se opět rozeběhla na plné obrátky. Tentokrát v souvislosti se státním převratem na Ukrajině a se znovusjednocením Krymu a Ruska.

Fakt je ten, že šlo o státní převrat – či chcete-li puč – a o znovusjednocení dvou celků, které k sobě z mnoha důvodů patří. Přirozený byl nikoli stav, jenž panoval až doposud, nýbrž ten, který byl podepsáním smlouvy o integraci nastolen v úterý – Krym k Rusku zkrátka a dobře patří. Povykování české mediální fronty, jež poslušně plní zadání západních elit, propůjčujíc se cizím pánům v jejich boji proti našim vlastním zájmům, na tom nic nezmění.

I když vlastně ano – změní! Dnes a denně mediální propaganda a havlisté všech možných barev oblečení do různých politických kabátů deformují a převracejí realitu takovým způsobem, že by se za ni nemusel stydět ani Joseph Goebbels. Kyjevský puč se tak vydává za revoluci, během níž mírumilovní demokraté po právu svrhli nenáviděného tyrana, pučistickou vládu vydávají za vládu legitimní a z vůle lidu ustavenou a konečně činí z Ruska agresívní velmoc, která podněcuje nepokoje, okupuje území nebohého svého souseda a snaží se ze všech sil uspokojit neukojitelné imperiální choutky.

Vedle reality, která je, se tak velmi umně konstruuje realita umělá, jež je následně prohlašována za pravdu. Jenže pravda zůstane pravdou, i kdyby se manipulátoři snažili sebevíc. Pravda zůstane pravdou, i když její prapor pozvedají jen nemnozí. Ale všechna čest těm, kteří ho nesou, ať jsou to odvážní jedinci z řad novinářů, politiků či jakéhokoli jiného stavu. Je dobře, že se zde sešli lidé různé politické a světonázorové orientace. A je dobře, že se to odráží i ve složení řečníků. Jde-li totiž o pravdu a o boj proti lži, kterou tu paradoxně šíří především ti, kteří si pravdu a lásku vetkli do štítu, měli by jít mnohé ze vzájemných různic stranou. Zdá se, že jdou. A to je dobře.

Spolupráce vlasteneckých sil je v těchto dobách opět nesmírně důležitá. Snad se Vám teď bude zdát, že odbočuji od tématu, ale není tomu tak. Po pětasedmdesáti letech opět žijeme v protektorátu. Ti, které dnes musíme poslouchat, jen nesedí v Berlíně, ale v Bruselu. Opět jsme ztratili nezávislost a opět nás nutí přísahat věrnost Říši – ta se tentokrát jmenuje Evropská unie. Proto je nutné z Evropské unie vystoupit, protože právě ona je dnes hlavní hrozbou pro český národ.

Ale proč to říkám? Ptám se Vás: Kdo stál v pozadí kyjevského „mejdanu“? Kdo ho podnítil a kdo ho pomáhal financovat? A komu prospěl? Přece Bruselu a Washingtonu. Kdy ten „mejdan“ vůbec začal? Když prezident Janukovyč odmítl podepsat asociační dohodu s Evropskou unií. Bezpochyby Vám neuniklo, že tu už předseda nové pučistické vlády Jaceňuk v Bruselu podepsal. Ano, ten Jaceňuk, který si občas na veřejnosti před svými příznivci zahajluje.

Rusko je v tom zcela nevinně. Když byla svržena legitimní vláda a nahradili ji šovinističtí radikálové, rozpoutalo se protiruské běsnění. Nejen na Ukrajině, i tady – díky našim pravdoláskařským médiím a politikům. Za takových okolností byla iniciativa Moskvy žádoucí, ba nutná. I proto naše strana předala na ruském velvyslanectví dopis, v němž ruský postup podpořila. A ihned nás média označila za kolaboranty, pátou kolonu, český sliz, zrádce, pomatence.

My ale dobře víme, že nynější události mají za cíl oslabit Rusko, vytlačit ho z Evropy – vždyť o to Západu jde ne desítky, ale stovky let. Po rozbití Sovětského svazu se mu to lehce dařilo, ale zdá se, že prezident Putin je silnější, než si revolucionáři Obama a Barroso, baronka Ashtonová či „náš“ prezident van Rompuy, kterého nikdo nezná, mysleli. A to je dobře, protože i my – Češi - silné Rusko potřebujeme. Netoliko kvůli mezinárodněpolitické rovnováze, nýbrž také proto, že dnešní Rusko je snad poslední baštou tradičních, prověřených a zdravých hodnot v Evropě.

Zkrátka a dobře: Média nám lžou, protože Rusko je nepřítelem Západu, je zemí, jež se brání znásilňování vlastní přirozenosti zvrácenými pokrokářskými výdobytky. Dění na Ukrajině je jen epizodou nekonečného boje, jejž proti Moskvě vede Washington a Brusel. Bohužel se ho účastní i Česká republika. A to my rozhodně nechceme. Proto říkáme NE BRUSELU.

Děkuji Vám za pozornost.

Projev místopředsedy NE Bruselu - Národní demokracie Ladislava Zemánka na demonstraci proti mediální manipulaci v souvislosti s děním na Ukrajině, Praha, Václavské náměstí, 23. března 2014

www.nebruselu.cz

Klíčová slova: USA  | Rusko  | Ukrajina
3382 čtenářů | 
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Tisknout článek Poslat článek e-mailem
Vaše hodnocení: 

Zde můžete nastavit své hodnocení

Podpořte nás
Přihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

Zasílání upozornění
Čtěte také

FreeGlobe.cz

Šílená hysterie feministek. Zmlátily lidský plod tyčí a pak ho zapálily (+ video)Anarchista chtěl podpálit středisko pro nelegální imigranty! (+ foto)Zoufalí Katalánci zaútočili na středisko pro uprchlíky (+ video)Důvod k válce? Američané se opravdu hodně snaží. Írán prý porušoval smlouvu před její platností (+ foto)Nebývalá upřímnost na parádě deviantů v Paříži! Zničíme vaši... (+ foto)

ePortal.cz

Palestinský kult smrtiČulík, Kartous a elfové, praporečníci nové totality

euPortal.cz

To je už vážně zvrácené. Pražský primátor Hřib (Piráti), který dal záštitu homosexualistickému festivalu Prague Pride, de facto legitimizuje účast pedofilů na Prague Pride a via facti legitimizuje i pedofilii samotnou Nejvíce šílené tvrzení ministerstva vnitra je, že prý hnutí SPD „kontinuálně a záměrně vyvolávalo dojem, že je majoritní obyvatelstvo České republiky akutně ohroženo imigrací a islamizací"

Eurabia.cz

V Africe masové vyvražďují černoši bělochy a Evropě je to jedno. Začnou brzy vraždit bělochy i v Evropě?Vrchol: uprchlíci si jezdí domů na dovolenou. Odsun!

Nezdravi.cz

Co je podstatou stárnutí? Je to cílená autodestrukce? Proč se to vyvinulo? Jak ho zpomalit, anti-aging? Tímto si můžete prodloužit životVeganka tvrdí, vejce jsou pro vaše zdraví horší než kouření. Takto to prý zjistila

euServer.cz

Otázka nejen pro pražskou smečku: Co je demokratičtější?Jak daleko je Milion chvilek od demokracie a jak blízko má k fašizmu

ParlamentniListy.cz

Co všechno udělají z člověka dolary! Tomáš Kňourek má jasno, proč Kalenský vyrukoval s novým radikálním opatřením proti „dezinformačním webům“„Pražská kavárna se nad ním ofrňuje, ale oživí vám preference.“ Jiří Paroubek radí ČSSD místo Šmardy nasadit velice známou tvář
Aktuálně nejčtenější
Články autora
Průzkum
Žádné aktivní ankety nebyly nalezeny