„Vládnoucí třída má školy a tisk pod palcem. To umožňuje hýbat pocity davů.“ (Albert Einstein)

Seznámil jsem se se zrůdnými idejemi Nového světového řádu

Autor: Ivan Cícha | Publikováno: 20.3.2014 | Rubrika: U NÁS
Ilustrace

"Už několik málo let po roce 1989 jsem zjistil, že možnost realizovat čistou politiku je nereálná. Celou politickou scénu obepínala nějaká neviditelná chapadla a jejich stisk neustále sílil," popisuje své zkušenosti s politikou Ivan Cícha, který se rozhodl osobně podpořit kandidátní listinu NE Bruselu - Národní demokracie.

Od mládí mě vždy zajímala politika. Poté, co proběhla tzv. revoluce, jsem se jako 28-letý začal i politicky angažovat. Byl jsem dva roky členem SPR-RSČ, za kterou jsem byl i v roce 1990 zvolen do táborského zastupitelstva. Poté jsem byl ještě dva roky členem ODS.

Již tenkrát jsem narážel na postupy, které měly s avizovanou demokracií jen málo společného.

Zjistil jsem, již několik málo let po roce 1989, že možnost realizovat čistou politiku je nereálná. Celou politickou scénu obepínala nějaká neviditelná chapadla a jejich stisk neustále sílil.

Přestal jsem se tedy v tomto prostředí angažovat a po předchozích zkušenostech na pozici stavbyvedoucího na výstavbě Temelína jsem si založil svoji menší stavební firmu. Této pracovní činnosti se věnuji nepřetržitě již více než 20 let.

Bohužel volný trh, který nám byl slibován, se velmi rychle rozplynul a přesto, že došlo k neuvěřitelnému technologickému pokroku, jaksi se to pracujících občanů a jejich rodin vůbec v dobrém nedotklo. Spíše naopak, obyčejní a slušní lidé chudnou a zadlužují se takovou rychlostí, že to je již neúnosné. Kvalita života poctivých lidí neuvěřitelně klesá a naopak úpadkové formy života jsou nám presentovány jako vrcholová fáze vývoje lidského druhu. Tento stav jsem nemohl vnitřně přijmout a díky literatuře a internetu jsem se před několika lety dopracoval k ucelenému světovému názoru a pochopení, co se to vlastně děje.

Seznámil jsem se se zrůdnými idejemi Nového světového řádu, který nám chtějí mocní tohoto světa vnutit prostřednictvím svých nástrojů. Jejich jednání zakryté nánosy lží o dobru, jsem již prohlédl. V této situaci jsem si uvědomil, že tomuto budovanému zlořádu napomáhají všechny parlamentní a velká většina neparlamentních stran.

S radostí jsem proto přijal skutečnost, že na mně blízkých ideových tezích vznikla v lednu tohoto roku strana NE Bruselu - Národní demokracie. Jsem rád, že se nejedná pouze o úzkou skupinu lidí, ale že tato strana roste v propojení s dalšími iniciativami. Tedy myšlenkové zdroje a zdroje intelektuálního potenciálu jsou tak velké, že se naši budoucí zvolení poslanci vedle spřízněných poslanců ostatních protibruselských stran z EU neztratí a společně přispějí k rozpuštění tohoto pařátu Nového světového neřádu.

Potom bude zase cesta k vytvoření Evropy spolupracujících národů možná!

www.nebruselu.cz

Klíčová slova: EU  | Česká republika  | NE Bruselu - Národní demokracie
4470 čtenářů | 
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Tisknout článek Poslat článek e-mailem
Vaše hodnocení: 

Zde můžete nastavit své hodnocení

Podpořte nás
Přihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

Zasílání upozornění
Čtěte také

FreeGlobe.cz

Italská mafie vyměkla. Bere i homosexuály a syn jednoho z šéfů je...Kolik zatím stála válka proti terorismu peněz i životů?Chtějí zrušit výuku hymny na základních školáchVeganství zachrání naši planetu, tvrdí slavný závodník formule 1. Dostal pádné odpovědi od svých kolegů (+ foto)Švédská vláda ztratila kontrolu nad zemí: 120 pumových útoků za půl roku. Integrace migrantů v praxi

ePortal.cz

Motivace některých dnes hodně slyšitelných kovidových alarmistů je velmi sporná, ne-li rovnou cynicky sobeckáKoronavirus v přímém přenosu

euPortal.cz

Sebedestruktivní schopnosti elit jsou větší, než předpokládámeProsím, pomozte

Eurabia.cz

Proč Francie s islámem prohrává? Protože muslimové využívají demokracie k jejímu zničeníErdogan trvá na tom, že Macron je blázen !

Nezdravi.cz

Co je podstatou stárnutí? Je to cílená autodestrukce? Proč se to vyvinulo? Jak ho zpomalit, anti-aging? Tímto si můžete prodloužit životVeganka tvrdí, vejce jsou pro vaše zdraví horší než kouření. Takto to prý zjistila

euServer.cz

Na východní frontě chaos. Obávám se, že v letošním roce musíme počítat jen s těmi nejhoršími scénáři. Na Východě, na Západě, i u nás domaNepodmíněný příjem? – Cesta do pekel

ParlamentniListy.cz

Až někdo umře na covid těm mladým! Zdeněk Troška: Na vsi v pořádku. Lidi si pomáhají, vše dodržují. Zvlčili jsme po roce 89Moravec lhal. Zde je důkaz. Kauza Prymula má po show ČT nový rozměr
Aktuálně nejčtenější
Články autora
Průzkum
Žádné aktivní ankety nebyly nalezeny