„Vládnoucí třída má školy a tisk pod palcem. To umožňuje hýbat pocity davů.“ (Albert Einstein)

Seznámil jsem se se zrůdnými idejemi Nového světového řádu

Autor: Ivan Cícha | Publikováno: 20.3.2014 | Rubrika: U NÁS
Ilustrace

"Už několik málo let po roce 1989 jsem zjistil, že možnost realizovat čistou politiku je nereálná. Celou politickou scénu obepínala nějaká neviditelná chapadla a jejich stisk neustále sílil," popisuje své zkušenosti s politikou Ivan Cícha, který se rozhodl osobně podpořit kandidátní listinu NE Bruselu - Národní demokracie.

Od mládí mě vždy zajímala politika. Poté, co proběhla tzv. revoluce, jsem se jako 28-letý začal i politicky angažovat. Byl jsem dva roky členem SPR-RSČ, za kterou jsem byl i v roce 1990 zvolen do táborského zastupitelstva. Poté jsem byl ještě dva roky členem ODS.

Již tenkrát jsem narážel na postupy, které měly s avizovanou demokracií jen málo společného.

Zjistil jsem, již několik málo let po roce 1989, že možnost realizovat čistou politiku je nereálná. Celou politickou scénu obepínala nějaká neviditelná chapadla a jejich stisk neustále sílil.

Přestal jsem se tedy v tomto prostředí angažovat a po předchozích zkušenostech na pozici stavbyvedoucího na výstavbě Temelína jsem si založil svoji menší stavební firmu. Této pracovní činnosti se věnuji nepřetržitě již více než 20 let.

Bohužel volný trh, který nám byl slibován, se velmi rychle rozplynul a přesto, že došlo k neuvěřitelnému technologickému pokroku, jaksi se to pracujících občanů a jejich rodin vůbec v dobrém nedotklo. Spíše naopak, obyčejní a slušní lidé chudnou a zadlužují se takovou rychlostí, že to je již neúnosné. Kvalita života poctivých lidí neuvěřitelně klesá a naopak úpadkové formy života jsou nám presentovány jako vrcholová fáze vývoje lidského druhu. Tento stav jsem nemohl vnitřně přijmout a díky literatuře a internetu jsem se před několika lety dopracoval k ucelenému světovému názoru a pochopení, co se to vlastně děje.

Seznámil jsem se se zrůdnými idejemi Nového světového řádu, který nám chtějí mocní tohoto světa vnutit prostřednictvím svých nástrojů. Jejich jednání zakryté nánosy lží o dobru, jsem již prohlédl. V této situaci jsem si uvědomil, že tomuto budovanému zlořádu napomáhají všechny parlamentní a velká většina neparlamentních stran.

S radostí jsem proto přijal skutečnost, že na mně blízkých ideových tezích vznikla v lednu tohoto roku strana NE Bruselu - Národní demokracie. Jsem rád, že se nejedná pouze o úzkou skupinu lidí, ale že tato strana roste v propojení s dalšími iniciativami. Tedy myšlenkové zdroje a zdroje intelektuálního potenciálu jsou tak velké, že se naši budoucí zvolení poslanci vedle spřízněných poslanců ostatních protibruselských stran z EU neztratí a společně přispějí k rozpuštění tohoto pařátu Nového světového neřádu.

Potom bude zase cesta k vytvoření Evropy spolupracujících národů možná!

www.nebruselu.cz

Klíčová slova: EU  | Česká republika  | NE Bruselu - Národní demokracie
4033 čtenářů | 
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Tisknout článek Poslat článek e-mailem
Vaše hodnocení: 

Zde můžete nastavit své hodnocení

Podpořte nás
Přihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

Zasílání upozornění
Čtěte také

FreeGlobe.cz

Íránský útok na tankery? Japonci zpochybňují americkou a saúdskoarabskou propaganduDvě lesby uřízly malému chlapečkovi… A pak… (+ foto)Googlem ke světovládě? Vyhledávač, po němž se blbne, ale správně volíČetba knih způsobuje změny v mozku!Svět se mění. K lepšímu? Pride 1959 vs Pride 2019

ePortal.cz

Naprosto neuvěřitelné vyjádření ministra vnitraRobinson musí zmizet. Je málo pokrokový

euPortal.cz

Temná minulost hraběte Walderode: Pomáhal vytipovat Lidice jako odplatu za atentát na Heydricha? Prolomení Benešových dekretů v den popravy parašutistů. Náhoda, nebo symbol?Totálně odporné. Mladík pod hrozbou smrti musel sledovat, jak mu migrant znásilňuje jeho přítelkyni na výletě v Německu

Eurabia.cz

Syrský “uprchlík” plánoval masakr v kosteleDíky infiltraci bavorských mešit českou antiislamistkou Křížkovou jsme potvrdili propojení pražských islamistů na ty v Mnichově

Nezdravi.cz

Co je podstatou stárnutí? Je to cílená autodestrukce? Proč se to vyvinulo? Jak ho zpomalit, anti-aging? Tímto si můžete prodloužit životSilnější než chemoterapie: Bylinka na rakovinu, která vám roste přímo pod nosem

euServer.cz

Probíhá pokus spodiny o majdanizaci našich politických poměrů. O fašistický převrat, který se pro tupý dav a herce, nemající o politických faktech zbla tušení, zamaskoval do hávu demokracieMůže vůle 1/3 občanů přetlačit vůli 2/3 občanů?

ParlamentniListy.cz

Komunista Valenta udeřil: Demonstrace organizuje nejzákeřnější skupina osob v zemi. Většina protestujících ani neví, o co běží! A vesnice? Ta má jiné starostiProfesor Chýla: Milion chvilek se musí na Letné omluvit. S Babišem a EU je to jinak. Mrzí mě přístup mladých
Články autora
Průzkum
Žádné aktivní ankety nebyly nalezeny