„Vládnoucí třída má školy a tisk pod palcem. To umožňuje hýbat pocity davů.“ (Albert Einstein)

Seznámil jsem se se zrůdnými idejemi Nového světového řádu

Autor: Ivan Cícha | Publikováno: 20.3.2014 | Rubrika: U NÁS
Ilustrace

"Už několik málo let po roce 1989 jsem zjistil, že možnost realizovat čistou politiku je nereálná. Celou politickou scénu obepínala nějaká neviditelná chapadla a jejich stisk neustále sílil," popisuje své zkušenosti s politikou Ivan Cícha, který se rozhodl osobně podpořit kandidátní listinu NE Bruselu - Národní demokracie.

Od mládí mě vždy zajímala politika. Poté, co proběhla tzv. revoluce, jsem se jako 28-letý začal i politicky angažovat. Byl jsem dva roky členem SPR-RSČ, za kterou jsem byl i v roce 1990 zvolen do táborského zastupitelstva. Poté jsem byl ještě dva roky členem ODS.

Již tenkrát jsem narážel na postupy, které měly s avizovanou demokracií jen málo společného.

Zjistil jsem, již několik málo let po roce 1989, že možnost realizovat čistou politiku je nereálná. Celou politickou scénu obepínala nějaká neviditelná chapadla a jejich stisk neustále sílil.

Přestal jsem se tedy v tomto prostředí angažovat a po předchozích zkušenostech na pozici stavbyvedoucího na výstavbě Temelína jsem si založil svoji menší stavební firmu. Této pracovní činnosti se věnuji nepřetržitě již více než 20 let.

Bohužel volný trh, který nám byl slibován, se velmi rychle rozplynul a přesto, že došlo k neuvěřitelnému technologickému pokroku, jaksi se to pracujících občanů a jejich rodin vůbec v dobrém nedotklo. Spíše naopak, obyčejní a slušní lidé chudnou a zadlužují se takovou rychlostí, že to je již neúnosné. Kvalita života poctivých lidí neuvěřitelně klesá a naopak úpadkové formy života jsou nám presentovány jako vrcholová fáze vývoje lidského druhu. Tento stav jsem nemohl vnitřně přijmout a díky literatuře a internetu jsem se před několika lety dopracoval k ucelenému světovému názoru a pochopení, co se to vlastně děje.

Seznámil jsem se se zrůdnými idejemi Nového světového řádu, který nám chtějí mocní tohoto světa vnutit prostřednictvím svých nástrojů. Jejich jednání zakryté nánosy lží o dobru, jsem již prohlédl. V této situaci jsem si uvědomil, že tomuto budovanému zlořádu napomáhají všechny parlamentní a velká většina neparlamentních stran.

S radostí jsem proto přijal skutečnost, že na mně blízkých ideových tezích vznikla v lednu tohoto roku strana NE Bruselu - Národní demokracie. Jsem rád, že se nejedná pouze o úzkou skupinu lidí, ale že tato strana roste v propojení s dalšími iniciativami. Tedy myšlenkové zdroje a zdroje intelektuálního potenciálu jsou tak velké, že se naši budoucí zvolení poslanci vedle spřízněných poslanců ostatních protibruselských stran z EU neztratí a společně přispějí k rozpuštění tohoto pařátu Nového světového neřádu.

Potom bude zase cesta k vytvoření Evropy spolupracujících národů možná!

www.nebruselu.cz

Klíčová slova: EU  | Česká republika  | NE Bruselu - Národní demokracie
3963 čtenářů | 
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Tisknout článek Poslat článek e-mailem
Vaše hodnocení: 

Zde můžete nastavit své hodnocení

Podpořte nás
Přihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

Zasílání upozornění
Čtěte také

FreeGlobe.cz

Chaluhy, třeste se! Bílí dredaři ve skutečnosti šíří rasismus. Taková je dikce nového stupně politické korektnosti (+ foto)Ruské špičky: USA nemají prostředky k nátlaku na politiku RuskaEuroopilec Juncker si užívá za naše peníze! Vůbec se s tím nemazlí. Podívejte se, jak si žije šlechta, poddaníBrutalita francouzské policie. Milovníci demokracie mlčí, není to v Rusku (+ foto)Neuvěřitelná epidemie útoků kyselinou! Policie si neví rady. Další kulturní obohacení Evropy

ePortal.cz

Jan Palach nebyl hrdina. To opravdu neRazítkovací mánie snad nikdy neskončí

euPortal.cz

Mladý Klaus natvrdo promluvil o tom, jak feťáky z Kliniky podporoval Babiš...V minulosti Kliniku podpořil Andrej Babiš a dokonce hrál roli při jakési provizorní užívací smlouvě, za což byl tehdy levičáckými kruhy adorován

Eurabia.cz

Jak muslimové skrývají svou agresivitu za obviňování druhých z perzekuce muslimů Anketa: Měl by se zpřísnit azylantský a cizinecký zákon? 92% (!) ano. Hlasujte!

Nezdravi.cz

Co je podstatou stárnutí? Je to cílená autodestrukce? Proč se to vyvinulo? Jak ho zpomalit, anti-aging? Tímto si můžete prodloužit životHliník sa nachádza v mnohých vakcínach/vysoká hladina jedovatého hliníku v mozgu autistov

euServer.cz

Bandera se prokazatelně 13x tajně setkal s představiteli CIA. Například: 22.3.1950 v Hamburku, 17.5.1950 s CIA, 7.5.1951 na letecké základně USA ve Wiesbadenu...Přemrštěné náklady nekončící války mohou vést k tomu, že Spojené státy budou muset překonat pocit ponížení a z Afghánistánu se stáhnou. Už dnes Čína, Rusko a Indie přebírají v oblasti politickou inciativu

ParlamentniListy.cz

Tohle je smrtelné. Blíží se k TOP 09. A Petříček do vedení? Ne! Bývalý vysoký funkcionář ČSSD jde do akceRodinu tvoři máma, táta a děti! Senátor Valenta je pobouřen tím, co ČT pustila dětem
Články autora
Průzkum
Žádné aktivní ankety nebyly nalezeny