„Vládnoucí třída má školy a tisk pod palcem. To umožňuje hýbat pocity davů.“ (Albert Einstein)

Seznámil jsem se se zrůdnými idejemi Nového světového řádu

Autor: Ivan Cícha | Publikováno: 20.3.2014 | Rubrika: U NÁS
Ilustrace

"Už několik málo let po roce 1989 jsem zjistil, že možnost realizovat čistou politiku je nereálná. Celou politickou scénu obepínala nějaká neviditelná chapadla a jejich stisk neustále sílil," popisuje své zkušenosti s politikou Ivan Cícha, který se rozhodl osobně podpořit kandidátní listinu NE Bruselu - Národní demokracie.

Od mládí mě vždy zajímala politika. Poté, co proběhla tzv. revoluce, jsem se jako 28-letý začal i politicky angažovat. Byl jsem dva roky členem SPR-RSČ, za kterou jsem byl i v roce 1990 zvolen do táborského zastupitelstva. Poté jsem byl ještě dva roky členem ODS.

Již tenkrát jsem narážel na postupy, které měly s avizovanou demokracií jen málo společného.

Zjistil jsem, již několik málo let po roce 1989, že možnost realizovat čistou politiku je nereálná. Celou politickou scénu obepínala nějaká neviditelná chapadla a jejich stisk neustále sílil.

Přestal jsem se tedy v tomto prostředí angažovat a po předchozích zkušenostech na pozici stavbyvedoucího na výstavbě Temelína jsem si založil svoji menší stavební firmu. Této pracovní činnosti se věnuji nepřetržitě již více než 20 let.

Bohužel volný trh, který nám byl slibován, se velmi rychle rozplynul a přesto, že došlo k neuvěřitelnému technologickému pokroku, jaksi se to pracujících občanů a jejich rodin vůbec v dobrém nedotklo. Spíše naopak, obyčejní a slušní lidé chudnou a zadlužují se takovou rychlostí, že to je již neúnosné. Kvalita života poctivých lidí neuvěřitelně klesá a naopak úpadkové formy života jsou nám presentovány jako vrcholová fáze vývoje lidského druhu. Tento stav jsem nemohl vnitřně přijmout a díky literatuře a internetu jsem se před několika lety dopracoval k ucelenému světovému názoru a pochopení, co se to vlastně děje.

Seznámil jsem se se zrůdnými idejemi Nového světového řádu, který nám chtějí mocní tohoto světa vnutit prostřednictvím svých nástrojů. Jejich jednání zakryté nánosy lží o dobru, jsem již prohlédl. V této situaci jsem si uvědomil, že tomuto budovanému zlořádu napomáhají všechny parlamentní a velká většina neparlamentních stran.

S radostí jsem proto přijal skutečnost, že na mně blízkých ideových tezích vznikla v lednu tohoto roku strana NE Bruselu - Národní demokracie. Jsem rád, že se nejedná pouze o úzkou skupinu lidí, ale že tato strana roste v propojení s dalšími iniciativami. Tedy myšlenkové zdroje a zdroje intelektuálního potenciálu jsou tak velké, že se naši budoucí zvolení poslanci vedle spřízněných poslanců ostatních protibruselských stran z EU neztratí a společně přispějí k rozpuštění tohoto pařátu Nového světového neřádu.

Potom bude zase cesta k vytvoření Evropy spolupracujících národů možná!

www.nebruselu.cz

Klíčová slova: EU  | Česká republika  | NE Bruselu - Národní demokracie
4092 čtenářů | 
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Tisknout článek Poslat článek e-mailem
Vaše hodnocení: 

Zde můžete nastavit své hodnocení

Podpořte nás
Přihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

Zasílání upozornění
Čtěte také

FreeGlobe.cz

Vědci odhalili údajný rasismus už u nemluvňat! Prý se s tím má něco udělatV budoucnu bude genetická zbraň schopna vyhlazovat určité národnostiŠílená hysterie feministek. Zmlátily lidský plod tyčí a pak ho zapálily (+ video)Anarchista chtěl podpálit středisko pro nelegální imigranty! (+ foto)Zoufalí Katalánci zaútočili na středisko pro uprchlíky (+ video)

ePortal.cz

Šéf Pirátů a satanista Ivan Bartoš reaguje na nenávistné komentáře u své fotky před duhovou vlajkou. V rámci satanského rituálu se oženil s hercem Janem CinuNemilého překvapení se dočkali rodiče z Konga. Jejich děti adoptovala europoslankyně Šojdrová

euPortal.cz

Žádat Nebe, aby papeže Františka odstranilo, je více než naléhavou otázkou našeho přežití, a to jak na úrovni občanské, tak církevní; je načase, aby uvolnil místo člověku se zdravým rozumem a katolickou vírouPropuštěný učitel uvedl, jak neziskovky převzaly výuku ve škole. Multikulturalismus a džungle

Eurabia.cz

Islamizovaná Anglie: Napsala, že nemiluje islámské zvyky a tak ji vyhodili od maturity Ďábelská věc? Brazilský prezident utnul podporu LGBT a genderu!

Nezdravi.cz

Co je podstatou stárnutí? Je to cílená autodestrukce? Proč se to vyvinulo? Jak ho zpomalit, anti-aging? Tímto si můžete prodloužit životVeganka tvrdí, vejce jsou pro vaše zdraví horší než kouření. Takto to prý zjistila

euServer.cz

Otázka nejen pro pražskou smečku: Co je demokratičtější?Jak daleko je Milion chvilek od demokracie a jak blízko má k fašizmu

ParlamentniListy.cz

Na to nemáte právo! Klaus ml. má vzkaz pro Mináře a připomíná mrtvéSchwarzenberg v ČT: Nepřítel a ničitel! Na Zemana se to jen valilo
Články autora
Průzkum
Žádné aktivní ankety nebyly nalezeny