„Vládnoucí třída má školy a tisk pod palcem. To umožňuje hýbat pocity davů.“ (Albert Einstein)

Aleš Krejčí: Su architekt z Brna. Také jsem se radoval, žil a pracoval...

Autor: Aleš Krejčí | Publikováno: 18.3.2014 | Rubrika: U NÁS
Ilustrace

Podporuji vystoupení ČR z EU, protože zrazování zájmů občanů zvolenými zástupci se zvětšuje s jejich vzdáleností od voliče. Stejně tak jako za vlády Berlína, Moskvy, tak nyní za vlády Bruselu se jedny společenské problémy nahrazují druhými, aby zmátly zaneprázdněné voliče. Takový "odezdikezdismus" má však ve výsledku klesající úroveň a hrozí pádem na samé dno.

Současný český zastupitel je ve většině vychován ke shromažďování hmotných zisků, nelze od něj očekávat odolnost vůči pokušení, které se mu ve vrcholné politice nabízí. Pyramidální uspořádání moci soustřeďuje stále větší bohatství do stále menšího počtu rukou. Budoucnost patří omezené státní moci s jejím rozdrobením na místní úrovně, kde budou nešvary zastupitelů lépe viditelné. Zavádění zaprodanými hromadnými sdělovacími prostředky bude snáze čitelné.

Zaprodané hromadné sdělovací prostředky jsou stejně jako úřednictvo EU loutkami ovládanými nadnárodními korporacemi. Proto spatřuji členství naší země v EU překážkou k nastolení svobody názoru a jeho šíření. Nepřesnost hromadných sdělovacích prostředků je v současné době na takovém stupni, že ve stále více případech obrací skutečnost úplně na ruby. Ne každý má možnost čerpat z nezávislých zdrojů na internetu.

Odmítám západními korporacemi vedené útoky do okolních zemí, který jsou pod zástěrkou lidských práv pouze snahou o rozšíření tržních odbytišť a vyčerpání místních zdrojů. Takové zájmy nejsou zájmy mými. Dnes je toho názorným příkladem rozvracení Ukrajiny. Mnichovská zrada je zase poučením z minulosti, kdy jsme spoléhali na druhé, a když došlo na uplatnění uzavřených dohod, tyto byly pošlapány. Dobrým příkladem nám může být současné Maďarsko, které již nastoupilo cestu vlastní zodpovědnosti, byť může být zpočátku trnitá.

Volba "NE Bruselu - Národní demokracie" je snadným vykročením pro dospělé.

www.nebruselu.cz

Klíčová slova: EU  | NE Bruselu - Národní demokracie
3678 čtenářů | 
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Tisknout článek Poslat článek e-mailem
Vaše hodnocení: 

Zde můžete nastavit své hodnocení

Podpořte nás
Přihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

Zasílání upozornění
Aktuálně nejčtenější
Články autora
Průzkum
Žádné aktivní ankety nebyly nalezeny