„Vládnoucí třída má školy a tisk pod palcem. To umožňuje hýbat pocity davů.“ (Albert Einstein)

Aleš Krejčí: Su architekt z Brna. Také jsem se radoval, žil a pracoval...

Autor: Aleš Krejčí | Publikováno: 18.3.2014 | Rubrika: U NÁS
Ilustrace

Podporuji vystoupení ČR z EU, protože zrazování zájmů občanů zvolenými zástupci se zvětšuje s jejich vzdáleností od voliče. Stejně tak jako za vlády Berlína, Moskvy, tak nyní za vlády Bruselu se jedny společenské problémy nahrazují druhými, aby zmátly zaneprázdněné voliče. Takový "odezdikezdismus" má však ve výsledku klesající úroveň a hrozí pádem na samé dno.

Současný český zastupitel je ve většině vychován ke shromažďování hmotných zisků, nelze od něj očekávat odolnost vůči pokušení, které se mu ve vrcholné politice nabízí. Pyramidální uspořádání moci soustřeďuje stále větší bohatství do stále menšího počtu rukou. Budoucnost patří omezené státní moci s jejím rozdrobením na místní úrovně, kde budou nešvary zastupitelů lépe viditelné. Zavádění zaprodanými hromadnými sdělovacími prostředky bude snáze čitelné.

Zaprodané hromadné sdělovací prostředky jsou stejně jako úřednictvo EU loutkami ovládanými nadnárodními korporacemi. Proto spatřuji členství naší země v EU překážkou k nastolení svobody názoru a jeho šíření. Nepřesnost hromadných sdělovacích prostředků je v současné době na takovém stupni, že ve stále více případech obrací skutečnost úplně na ruby. Ne každý má možnost čerpat z nezávislých zdrojů na internetu.

Odmítám západními korporacemi vedené útoky do okolních zemí, který jsou pod zástěrkou lidských práv pouze snahou o rozšíření tržních odbytišť a vyčerpání místních zdrojů. Takové zájmy nejsou zájmy mými. Dnes je toho názorným příkladem rozvracení Ukrajiny. Mnichovská zrada je zase poučením z minulosti, kdy jsme spoléhali na druhé, a když došlo na uplatnění uzavřených dohod, tyto byly pošlapány. Dobrým příkladem nám může být současné Maďarsko, které již nastoupilo cestu vlastní zodpovědnosti, byť může být zpočátku trnitá.

Volba "NE Bruselu - Národní demokracie" je snadným vykročením pro dospělé.

www.nebruselu.cz

Klíčová slova: EU  | NE Bruselu - Národní demokracie
2913 čtenářů | 
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Tisknout článek Poslat článek e-mailem
Vaše hodnocení: 

Zde můžete nastavit své hodnocení

Podpořte nás
Přihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

Zasílání upozornění
Čtěte také

FreeGlobe.cz

Váš příspěvek porušuje právo šaría, vzkázal známé aktivistce... Twitter. Její odpověď byla dost drsnáChaluhy, třeste se! Bílí dredaři ve skutečnosti šíří rasismus. Taková je dikce nového stupně politické korektnosti (+ foto)Ruské špičky: USA nemají prostředky k nátlaku na politiku RuskaEuroopilec Juncker si užívá za naše peníze! Vůbec se s tím nemazlí. Podívejte se, jak si žije šlechta, poddaníBrutalita francouzské policie. Milovníci demokracie mlčí, není to v Rusku (+ foto)

ePortal.cz

Správnej chlap je ženskáDotační socialismus nás žene do pekel

euPortal.cz

Evropský parlament přichází s dalším nástrojem, kterým bude trestat "neposlušné" členské státy. Byli jsme před Bruselem, budeme i po němTo už je vážně jak za bolševika. BIS bude u nás určovat, co se bude učit ve školách!

Eurabia.cz

Lukáš Lhoťan komentuje: "Před německou 4. říši nás ochrání pouze USA aneb co nedokázal Hitler plní se skrze EU"Poslanec Bundestagu chce reformu EU - v partnerství s Ruskem

Nezdravi.cz

Co je podstatou stárnutí? Je to cílená autodestrukce? Proč se to vyvinulo? Jak ho zpomalit, anti-aging? Tímto si můžete prodloužit životHliník sa nachádza v mnohých vakcínach/vysoká hladina jedovatého hliníku v mozgu autistov

euServer.cz

Čtete tyhle vznešeně vyhlížející řádky a nevěříte svým očím. Propánakrále, kdo tohle psal? Někdo v ČT...Bandera se prokazatelně 13x tajně setkal s představiteli CIA. Například: 22.3.1950 v Hamburku, 17.5.1950 s CIA, 7.5.1951 na letecké základně USA ve Wiesbadenu...

ParlamentniListy.cz

Komentátorka nejen o „lepšolidech“: Profesor Putna! Akademik, intelektuál, elita národa, řeklo by se... A on označí prezidenta za „směšného ožralu“. To mluví za svéChcete slyšet moje názory, nebo svoje? Já mohu odejít! Filip se pořádně rozčílil na moderátorku Českého rozhlasu
Články autora
Průzkum
Žádné aktivní ankety nebyly nalezeny