„Vládnoucí třída má školy a tisk pod palcem. To umožňuje hýbat pocity davů.“ (Albert Einstein)

Protektorát EU končí

Autor: redakce | Publikováno: 16.3.2014 | Rubrika: V BRUSELU
Ilustrace

Vážení spoluobčané!

dnes, 15. března, si připomínáme smutné výročí německé okupace. Před 75 lety vpochodovala na naše území noha německého vojáka, aby zde na šest dlouhých let vyhlásila Protektorát Čechy a Morava.

Dnes žijeme v podobném protektorátu. Opět je to Německo, které nás okupuje a které si z nás udělalo svoji kolonii. Jen místo okupace vojenské zvolilo uzurpaci ekonomickou a dovedně se navíc schovalo za instituce Evropské unie, skrze kterou uspokojuje své mocenské ambice.

Protektorát je to o to horší, oč je záludnější, rafinovanější a realizovaný za zády občanů. Před 75 lety jsme věděli jasně, kdo je náš nepřítel. Dnes to vnímají jen ti, kdo se nenechali ohloupit mediální propagandou a nad věcmi přemýšlejí.

Takových lidí je ale naštěstí stále více - v naší zemi i v evropském měřítku. Nastává evropské jaro, kdy evropské národy zvedají svoji hlavu a chtějí setřást bruselskou (berlínskou) ohlávku. Připojujeme se k tomuto celoevropskému hnutí vlastenců, kteří jsou v nadcházejících volbách do Evropského parlamentu připraveni říci Bruselu své NE.

Rozhodli jsme se převzít věci do svých rukou. Chceme vzít vládu nad tímto národem z rukou cizinců a vrátit ji do rukou tohoto lidu.

Proto v den výročí nacistické okupace, v den, který jsme nazvali Dnem celonárodního odporu proti protektorátu EU, vyhlašujeme tomuto protektorátu začátek jeho konce.

Začíná se odpočítávat právě teď a nastane okamžikem voleb do Evropského parlamentu. Pokud v nich dostaneme Vaši důvěru, připojíme se k vlasteneckým hnutím ostatních zemí a společně zrušíme Evropskou unii. S ničím menším se nehodláme spokojit.

Protektorát EU končí. Nerozhodnou o tom politické elity, které vždy v klíčových okamžicích naší historie selhaly, ale rozhodnou o tom lidé sami. Rozhodnete o tom vy. Rozhodneme o tom my, synové a dcery českého národa.

Tato země zažila jen jedno referendum - před deseti lety referendum o vstupu do EU. Bylo zmanipulované, protože peníze na kampaň dostali jen příznivci Unie. Mnoho lidí také nevědělo, do čeho vlastně vstupujeme, protože EU se tehdy tvářila přátelštěji než dnes.

Jiné referendum náš stát nevyhlásil a vyhlásit nehodlá. Proto na to nečekejme a z voleb do Evropského parlamentu udělejme lidové hlasování o našem vystoupení z EU. Po deseti letech neblahých zkušeností s EU nemůže dopadnout jinak, než převahou odpůrců Evropské unie.

Záleží jen na tom, jak informaci o důležitosti těchto voleb a o tom, že tu konečně existuje reálná politická síla, která si odchod z EU vzala za cíl, dostat k co nejvíce lidem.

To je nyní náš největší úkol, protože na zkorumpovaná média spoléhat nemůžeme. Spoléháme proto na lid této země, apelujeme na jeho zdravý smysl pro realitu, na jeho přirozenou touhu po svobodě a samostatnosti.

Podpořte vystoupení České republiky z EU. V Evropských volbách řekněte NE Bruselu. Volte NE Bruselu - Národní demokracii.

Vlasti zdar!

www.nebruselu.cz

5023 čtenářů | 
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Tisknout článek Poslat článek e-mailem
Vaše hodnocení: 

Zde můžete nastavit své hodnocení

Podpořte nás
Přihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

Zasílání upozornění
Čtěte také

FreeGlobe.cz

Italská mafie vyměkla. Bere i homosexuály a syn jednoho z šéfů je...Kolik zatím stála válka proti terorismu peněz i životů?Chtějí zrušit výuku hymny na základních školáchVeganství zachrání naši planetu, tvrdí slavný závodník formule 1. Dostal pádné odpovědi od svých kolegů (+ foto)Švédská vláda ztratila kontrolu nad zemí: 120 pumových útoků za půl roku. Integrace migrantů v praxi

ePortal.cz

Sluníčkáři chtějí vyvolat anarchii a urychlují svou revoluci a totální převzetí moci. Buď se budeme bránit, nebo náš svět zanikneForum 24 a Hlídací pes. Dva dezinformační weby, které si hrají na arbitra pravdy, peskují ty druhé a jiný názor než svůj označují za fake news. Sami ale fake news pilně šíří

euPortal.cz

"Bojovníci proti rasismu" strhávají a ničí i sochy světců Deset bodů, proč už nepotřebujeme NATO

Eurabia.cz

Trump: V USA se objevil nový krajně levicový fašizmus!Austrálie odrazila nájezd imigrantů

Nezdravi.cz

Co je podstatou stárnutí? Je to cílená autodestrukce? Proč se to vyvinulo? Jak ho zpomalit, anti-aging? Tímto si můžete prodloužit životVeganka tvrdí, vejce jsou pro vaše zdraví horší než kouření. Takto to prý zjistila

euServer.cz

Evropská komise vypracovala další dokument, jenž počítá s rozmísťováním migrantů do členských zemí, které bude možno provádět i bez jejich souhlasu. Solidaritu si v EU prostě rozvracet nedámeEvropská komise vyvíjí iniciativu, která má dosáhnout toho, aby se internetem šířila pravda, pouze pravda a nic než pravda... Splnění tohoto plánu garantuje Věra Jourová

ParlamentniListy.cz

Okamura reaguje na Klause: Jestli z EU nevystoupíme, tak nás zničí. Jsme jen kolonie pro jejich šmejdy. Vlastenci, buďte jako FoldynaPřepište dějiny: Než se stal Havel prezidentem, chtěli soudruzi vlastní jméno. Padlo na jednání, jehož se účastnili pouze dva lidi
Aktuálně nejčtenější
Články autora
Průzkum
Žádné aktivní ankety nebyly nalezeny