„Vládnoucí třída má školy a tisk pod palcem. To umožňuje hýbat pocity davů.“ (Albert Einstein)

Protektorát EU končí

Autor: redakce | Publikováno: 16.3.2014 | Rubrika: V BRUSELU
Ilustrace

Vážení spoluobčané!

dnes, 15. března, si připomínáme smutné výročí německé okupace. Před 75 lety vpochodovala na naše území noha německého vojáka, aby zde na šest dlouhých let vyhlásila Protektorát Čechy a Morava.

Dnes žijeme v podobném protektorátu. Opět je to Německo, které nás okupuje a které si z nás udělalo svoji kolonii. Jen místo okupace vojenské zvolilo uzurpaci ekonomickou a dovedně se navíc schovalo za instituce Evropské unie, skrze kterou uspokojuje své mocenské ambice.

Protektorát je to o to horší, oč je záludnější, rafinovanější a realizovaný za zády občanů. Před 75 lety jsme věděli jasně, kdo je náš nepřítel. Dnes to vnímají jen ti, kdo se nenechali ohloupit mediální propagandou a nad věcmi přemýšlejí.

Takových lidí je ale naštěstí stále více - v naší zemi i v evropském měřítku. Nastává evropské jaro, kdy evropské národy zvedají svoji hlavu a chtějí setřást bruselskou (berlínskou) ohlávku. Připojujeme se k tomuto celoevropskému hnutí vlastenců, kteří jsou v nadcházejících volbách do Evropského parlamentu připraveni říci Bruselu své NE.

Rozhodli jsme se převzít věci do svých rukou. Chceme vzít vládu nad tímto národem z rukou cizinců a vrátit ji do rukou tohoto lidu.

Proto v den výročí nacistické okupace, v den, který jsme nazvali Dnem celonárodního odporu proti protektorátu EU, vyhlašujeme tomuto protektorátu začátek jeho konce.

Začíná se odpočítávat právě teď a nastane okamžikem voleb do Evropského parlamentu. Pokud v nich dostaneme Vaši důvěru, připojíme se k vlasteneckým hnutím ostatních zemí a společně zrušíme Evropskou unii. S ničím menším se nehodláme spokojit.

Protektorát EU končí. Nerozhodnou o tom politické elity, které vždy v klíčových okamžicích naší historie selhaly, ale rozhodnou o tom lidé sami. Rozhodnete o tom vy. Rozhodneme o tom my, synové a dcery českého národa.

Tato země zažila jen jedno referendum - před deseti lety referendum o vstupu do EU. Bylo zmanipulované, protože peníze na kampaň dostali jen příznivci Unie. Mnoho lidí také nevědělo, do čeho vlastně vstupujeme, protože EU se tehdy tvářila přátelštěji než dnes.

Jiné referendum náš stát nevyhlásil a vyhlásit nehodlá. Proto na to nečekejme a z voleb do Evropského parlamentu udělejme lidové hlasování o našem vystoupení z EU. Po deseti letech neblahých zkušeností s EU nemůže dopadnout jinak, než převahou odpůrců Evropské unie.

Záleží jen na tom, jak informaci o důležitosti těchto voleb a o tom, že tu konečně existuje reálná politická síla, která si odchod z EU vzala za cíl, dostat k co nejvíce lidem.

To je nyní náš největší úkol, protože na zkorumpovaná média spoléhat nemůžeme. Spoléháme proto na lid této země, apelujeme na jeho zdravý smysl pro realitu, na jeho přirozenou touhu po svobodě a samostatnosti.

Podpořte vystoupení České republiky z EU. V Evropských volbách řekněte NE Bruselu. Volte NE Bruselu - Národní demokracii.

Vlasti zdar!

www.nebruselu.cz

4223 čtenářů | 
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Tisknout článek Poslat článek e-mailem
Vaše hodnocení: 

Zde můžete nastavit své hodnocení

Podpořte nás
Přihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

Zasílání upozornění
Čtěte také

FreeGlobe.cz

Chaluhy, třeste se! Bílí dredaři ve skutečnosti šíří rasismus. Taková je dikce nového stupně politické korektnosti (+ foto)Ruské špičky: USA nemají prostředky k nátlaku na politiku RuskaEuroopilec Juncker si užívá za naše peníze! Vůbec se s tím nemazlí. Podívejte se, jak si žije šlechta, poddaníBrutalita francouzské policie. Milovníci demokracie mlčí, není to v Rusku (+ foto)Neuvěřitelná epidemie útoků kyselinou! Policie si neví rady. Další kulturní obohacení Evropy

ePortal.cz

Právo samozvaných držitelů klíčů a té správné ideologieJan Palach nebyl hrdina. To opravdu ne

euPortal.cz

Drsná reportáž TV Prima z žižkovské Kliniky: Všude je plno výkalů, odpadků i použitých injekčních stříkačekČeská televize je opravdu dojná kráva? Aneb povánoční dáreček pro Václava Moravce

Eurabia.cz

Další případ násilí francouzské policie: Střelili muže do hlavy a přišel o oko. Tohle si nedovolili ani komunisti v 1989 u nás!Spisovatel Petr Hampl přeje Okamurovi konkurenci na politické scéně

Nezdravi.cz

Co je podstatou stárnutí? Je to cílená autodestrukce? Proč se to vyvinulo? Jak ho zpomalit, anti-aging? Tímto si můžete prodloužit životHliník sa nachádza v mnohých vakcínach/vysoká hladina jedovatého hliníku v mozgu autistov

euServer.cz

Bandera se prokazatelně 13x tajně setkal s představiteli CIA. Například: 22.3.1950 v Hamburku, 17.5.1950 s CIA, 7.5.1951 na letecké základně USA ve Wiesbadenu...Přemrštěné náklady nekončící války mohou vést k tomu, že Spojené státy budou muset překonat pocit ponížení a z Afghánistánu se stáhnou. Už dnes Čína, Rusko a Indie přebírají v oblasti politickou inciativu

ParlamentniListy.cz

Dvacet let od velké dezinformace NATO. Zpochybňovaný masakr vedl přímo k bombardování JugoslávieVIDEO Další tvrdá slova profesora Piťhy: Kabát hanby těch, kteří řeční o Palachovi. Pravda je pohozena jako pet lahve. Rozbijeme si lebky
Články autora
Průzkum
Žádné aktivní ankety nebyly nalezeny