„Vládnoucí třída má školy a tisk pod palcem. To umožňuje hýbat pocity davů.“ (Albert Einstein)

NE Bruselu - Národní demokracie vyhlašuje referendum o vystoupení ČR z EU

Autor: redakce | Publikováno: 15.3.2014 | Rubrika: V BRUSELU
Ilustrace

Strana NE Bruselu – Národní demokracie představila kompletní kandidátku (pod textem) do květnových eurovoleb. Předseda Adam B. Bartoš připomenul první dvacítku, která byla představena na předchozích tiskových konferencích, a doplnil zbývající osmero kandidátů. V odpoledních hodinách pak zástupci strany předali potřebné dokumenty ministerstvu vnitra.

Místopředseda Ladislav Zemánek přítomné seznámil s podrobnostmi návštěvy představitelů Národní demokracie na ruském velvyslanectví, k níž došlo 7. března. Hlavním cílem bylo předání dopisu ruskému velvyslanci, v němž naše strana vyjadřuje podporu Rusku v jeho úsilí o ochranu ruské menšiny na Ukrajině a celkovou stabilizaci oblasti. „Kromě toho jsme však diskutovali o mezinárodní politice či českých médiích a jejich praktikách. A snad na všem jsme se shodli,“ dodal Zemánek s tím, že tato návštěva dokázala částečně prolomit mediální blokádu, které Národní demokracie musí čelit.

Předseda Bartoš následně vyhlásil referendum o vystoupení z EU. Tím budou květnové volby. Každý, kdo dá hlas Národní demokracii, bude hlasovat proti Bruselu. Ti, kteří ve zmanipulovaném referendu před deseti lety hlasovali pro vstup, a teď toho litují, mohou vše snadno napravit. "Tímto dnem začíná kampaň k referendu o vystoupení z EU. Rozhodli jsme se nečekat na stát, až takové referendum vypíše. My ho rovnou vyhlašujeme. V Evropských volbách budete mít možnost hlasovat pro vystoupení z EU. Stačí pro to jediné - vybrat ze všech hlasovacích lístků ten, který má tu odpověď už ve svém záhlaví: NE Bruselu," uvedl Bartoš.

Tuto sobotu si připomínáme neblahé 75. výročí vzniku Protektorátu Čechy a Morava. Předseda Bartoš upozornil, že v protektorátu žijeme i nyní. Proto naše strana vyhlašuje Celonárodní den odporu proti protektorátu EU a vyzývá, aby občané nahrazovali bruselské vlajky českými a hrdě nosili naše národní symboly.

Kandidát NE Bruselu – Národní demokracie do eurovoleb Daniel Solis na závěr okomentoval úvahy některých amerických představitelů, zejména senátora Johna McCaina, oprášit plány na vybudování raketové a radarové základny v Polsku a České republice. S vědomím toho, že takový systém není obranné, nýbrž útočné povahy a že je zaměřen proti Rusku, vybudování této základny rezolutně odmítáme. „My jsme proti americkému radaru a jsme také proti vybudování vojenských základen na našem území bez ohledu na to, jakému státu by patřily,“ dodal Solis.


Adam B. Bartoš – předseda
Ladislav Zemánek – místopředseda

www.nebruselu.cz

celý záznam tiskové konference zde https://www.youtube.com/watch?v=Cxmj0wCItHM

Kandidátní listina NE Bruselu - Národní demokracie


1. Adam B. Bartoš, novinář, Praha 5
2. Lic. Daniel Solis LL.M., politolog, Praha 5
3. Mgr. Jan Skácel, ekonomický a organizační poradce, Praha 8
4. David Hibsch, grafik, Ostrava
5. František Červenka, publicista, Kladno
6. Ladislav Zemánek, publicista, Praha 6
7. Petr Žák, živnostník, Děčín
8. RNDr. Tomáš Kaláb, živnostník, Polička
9. Radim Lhoták, IT specialista, Štěchovice
10. Tomáš Pavel Patrick Hamet, písničkář, Panské Dubenky
11. Michal Kretschmer, publicista, Praha 4
12. Mgr. Roman Gryc, jednatel a ředitel IT společnosti, Frýdek-Místek
13. RNDr. Jindřiška Fikarová, překladatelka, Praha 4
14. Bc. Vít Skalský, mistr výroby, Plzeň
15. Tomáš Eybl, dělník, Ostrava
16. Bohumil Šourek, sociální pracovník, Praha 4
17. Bc. Jan Kašpar, muzejní knihovník, Praha 5
18. František Karel Ladislav, dělník, Strakonice
19. František Hucek, administrativní pracovník, Přezletice
20. Martin Kadlečík, OSVČ, Strakonice
21. Ing. Valentin Papazián, sociální pracovník Unie otců, Častrov
22. Ing. Pavel Křivka MSc., botanický zahradník, nakladatel a překladatel, Pardubice
23. Ing. Ivan Cícha, podnikatel, Tábor
24. PhDr. František Krejča, etnograf, České Budějovice
25. Petr Vostřel, živnostník, Děčín
26. Petr Ručka, živnostník, Frýdek-Místek
27. Ing. arch. Aleš Krejčí, autorizovaný architekt, Brno
28. Michal Chvorinov, knihovník, Kladno

4512 čtenářů | 
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Tisknout článek Poslat článek e-mailem
Vaše hodnocení: 

Zde můžete nastavit své hodnocení

Podpořte nás
Přihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

Zasílání upozornění
Čtěte také

FreeGlobe.cz

Budou nám taky měřit penisy?Italská mafie vyměkla. Bere i homosexuály a syn jednoho z šéfů je...Kolik zatím stála válka proti terorismu peněz i životů?Chtějí zrušit výuku hymny na základních školáchVeganství zachrání naši planetu, tvrdí slavný závodník formule 1. Dostal pádné odpovědi od svých kolegů (+ foto)

ePortal.cz

Další oběť genderové válkyPomozte. Sluníčkáři chtějí vyvolat anarchii a urychlují svou revoluci a totální převzetí moci. Vidíme to v USA a západní Evropě. Buď se budeme bránit, nebo náš svět zanikne

euPortal.cz

Policejní šéf obviněn z rasismu za prohlášení, že zahraniční kriminálníci do Švédska ‚nepatří‘Stojí za zpochybňováním epidemie Vladimír Putin?

Eurabia.cz

Vakcína: Pfizer v potížíchRepubliku si rozvracet islámizmem nedáme!

Nezdravi.cz

Co je podstatou stárnutí? Je to cílená autodestrukce? Proč se to vyvinulo? Jak ho zpomalit, anti-aging? Tímto si můžete prodloužit životVeganka tvrdí, vejce jsou pro vaše zdraví horší než kouření. Takto to prý zjistila

euServer.cz

Volby jako válka generací?Každý, kdo nám bude chtít vnutit migranty, ohrožuje naše životy. Propaganda EU na tom nic nezmění

ParlamentniListy.cz

Proč se tak křičí, aby vrchní velitel ozbrojených sil Zeman nedostal informace od BIS? Petr Žantovský má jasnoObracení hlasů proti Trumpovi? Firma s vazbou na Clintonovi a Sorose? Advokátka Samková předložila závažné tvrzení, které zaznělo v USA
Aktuálně nejčtenější
Články autora
Průzkum
Žádné aktivní ankety nebyly nalezeny