„Vládnoucí třída má školy a tisk pod palcem. To umožňuje hýbat pocity davů.“ (Albert Einstein)

Dopis vedení Národní demokracie ruskému velvyslanci

Autor: Ladislav Zemánek | Publikováno: 8.3.2014 | Rubrika: U NÁS
Ilustrace

Jeho Excelence
Sergej Borisovič Kiselev
Mimořádný a zplnomocněný velvyslanec Ruské federace v ČR
náměstí Pod Kaštany 1
160 00 Praha 6

V Praze dne 7. března 2014

Vaše Excelence,
chtěli bychom Vám a Vaším prostřednictvím i prezidentu Ruské federace Vladimiru Vladimiroviči Putinovi a celému ruskému národu vyjádřit podporu v úsilí o zajištění pořádku, bezpečnosti a stability na Ukrajině, která byla v posledních týdnech rozvrácena díky působení sil ze Západu. Boj Západu proti Rusku, který rozbitím SSSR ani v nejmenším neskončil, je živen hlubokou nenávistí k Vaší mocné zemi, jež nerezignovala na svou důležitou úlohu ve světové politice.

V současnosti je Rusko garantem rovnováhy v mezinárodních vztazích a sehrává nesmírně pozitivní roli například v Sýrii. Lze říci, že země, již v České republice zastupujete, je hlavní baštou proti agresivním útokům západních velmocí, které se v různých částech světa snaží prosadit nejen své ekonomické a politické zájmy, ale především svou zvrhlou ideologii.

Bohužel se stalo skutečností, že Západ vědomě odvrhl to nejcennější, co měl – své kořeny a svou identitu. Křesťanství je na Západě čím dál více zatlačováno a nahrazováno nejrůznějšími ideologiemi, které jsou v nesmiřitelném rozporu s lidskou přirozeností a Božím řádem. A Vaše země se – k překvapení mnohých – stala místem, kde je naše křesťanská víra a z ní vyrůstající kultura v relativním bezpečí. I proto je Rusko terčem neustávajících útoků.

Vězte, že tyto útoky neustanou, dokud budete vzdorovat tlaku Západu a jeho pokrokářských ideologií. Proto se těchto útoků nebojte a braňte se jim. V opačném případě budete ztraceni – a spolu s tím zahynou i naděje všech těch, kteří si čím dál silněji uvědomují, že bez silného Ruska křesťanská Evropa nemá šanci na přežití. Patříme mezi ně i my.

Nedávno založená vlastenecká strana NE Bruselu – Národní demokracie (ND), již máme tu čest vést, si je vědoma destruktivního vlivu Evropské unie, jejímž cílem není větší svoboda a spravedlnost, nýbrž naprostá unifikace ovládaného prostoru, likvidace staletími prověřených společenských norem a vytvoření nové, silné, centralizované říše. Společně se Spojenými státy americkými bruselské elity a ti, jejichž zájmy plní, usilují o světovládu. V novém globálním uspořádání by pochopitelně naše, ani Vaše země neměla místo.

V těchto geopolitických souvislostech je třeba vnímat i dění na Ukrajině. K němu jsme již 20. února vydali prohlášení, v němž jsme se jako jediná česká strana postavili za legitimní hlavu státu, prezidenta Viktora Fjodoroviče Janukovyče. Dne 3. března jsme v souvislosti s útoky na ruskou menšinu ze strany samozvané kyjevské vlády a s plány Ruské federace bránit zájmy Vašich krajanů na Ukrajině veřejně deklarovali, že postup Ruska je v této věci naprosto přirozený a správný. Jsme hluboce přesvědčeni, že vstup ruských vojsk na Ukrajinu je legitimním krokem. Lokajové Západu provedli v Kyjevě státní převrat a vydali Ukrajinu do jeho rukou. Pokud Vaše země nezasáhne – ať už jakkoli – bude to mít velmi negativní důsledky. A nejen pro Vás.

My, národní demokraté, se snažíme a budeme snažit bojovat proti sílícímu útlaku Evropské unie, proti mediální propagandě, která se plně projevuje i nyní, kdy už ani nezakrývá své protiruské zaměření, a za pozitivní hodnoty, jež nám odkázaly generace našich předků. Mezi ně patří také vědomí blízké sounáležitosti se slovanskými zeměmi v čele s Ruskem.

S úctou

Adam B. Bartoš, předseda NE Bruselu - Národní demokracie
Ladislav Zemánek, místopředseda NE Bruselu - Národní demokracie

www.nebruselu.cz

Klíčová slova: Rusko
4048 čtenářů | 
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Tisknout článek Poslat článek e-mailem
Vaše hodnocení: 

Zde můžete nastavit své hodnocení

Podpořte nás
Přihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

Zasílání upozornění
Aktuálně nejčtenější
Články autora
Průzkum
Žádné aktivní ankety nebyly nalezeny