„Vládnoucí třída má školy a tisk pod palcem. To umožňuje hýbat pocity davů.“ (Albert Einstein)

Rodinu mám na prvním místě. Proto jdu do boje proti EU

Autor: Vít Skalský | Publikováno: 6.3.2014 | Rubrika: U NÁS
Ilustrace

Od začátku devadesátých let jsem byl zapojen v několika pronárodních politických iniciativách. Především jsem dlouhodobě pracoval v Hnutí národního sjednocení, pak v politické straně Národní sjednocení. Je mi 40 let, jsem ženatý, máme tři děti. Rodina je u mě na prvním místě. Bohužel, právě rodina je v rámci EU vystavena likvidačnímu tlaku.

Ale hezky popořadě. Jsem přesvědčený, že současná společensko-ekonomická krize má jednoho jmenovatele. Je jím ztráta politické a ekonomické moci občanů. Žijeme v oligarchii, která se rychle upevňuje.

Historicky se nejedná o nový fenomén. Dokonale zpracoval destruktivní důsledky přesunu moci ze strany občanů směrem k 'vyvoleným' již Platon ve své Ústavě. Někteří historici se přiklánějí k názoru, že Římská říše padla díky extrémnímu vzestupu moci a bohatství tehdejší aristokracie. Boháči na sklonku zániku zápodořímské říše ožebračovali obyvatelstvo, ze svých obrovských zisků však nechtěli přispívat na obranu říše. U nás po smrti Karla IV. jeho syn Václav nedokázal udržet pod kontrolou šlechtu. Žebráci, kteří utekli z područí hamižných pánů do Prahy, byli základnou pro husitské hnutí. Husité předznamenali náš úpadek jako evropské velmoci. Mohl bych dlouho pokračovat, výčet příkladů zhoubného působení nekontrolovaných společenských elit by byl téměř nekonečný.

Podmínky v dnešním světě nejsou o mnoho jiné. Moderní elity však mají jiný charakter, než ty, které známe z historie. Dříve byly elity většinou etnicky, kulturně a nábožensky spjaté s ostatní společností. V globalizovaném světě dochází k naprostému odtržení společenských elit od politicko společenských prostorů.

Připadá v úvahu změna? Jestliže může vzniknout reálná opozice, pak musí stát na pevných, přirozených základech. Aby občané získali moc k řízení svých osudů, musí stavět na pevných platformách, které jim zprostředkují suverenitu proti nadnárodním elitám.

Na prvním místě je v tomto smyslu svobodný občan. Co však propaguje EU? Distribuce hodnot politické korektnosti, které skutečnou svobodu a důstojnost jedinců destruují.

Na druhém místě je rodina. Uvnitř rodiny se formuje svobodný a silný jedinec, v rodině se realizuje kvalita života. Co dělá EU? Ideologický feminismus staví ženu proti muži, podpora homosexuality rozkládá rodinu jako klasickou základní instituci silné, svobodné a demokratické společnosti.

Na dalším místě pro formaci politické síly evropských občanů stojí národ. Společná národní kultura a hodnoty, společný etnický původ, to je základ pro realizaci demokratické vůle a síly občanů. Co na to EU? Řízení imigrace a podpora mimoevropských kultur na úkor národního státu nabývá obludných rozměrů.

Poslední příčkou pro realizaci moci občanů je evropský kontinent. Evropa, kterou však netvoří devianti, narkomani, mafiáni a soupeřící etnika nebo náboženské skupinky. Evropa, aby mohla být záštitou občanské svobody a moci, musí odpovídat tradiční specifičnosti, která Evropu historicky konstituovala. V tomto smyslu se jedná o křesťanské hodnoty a rasovou příslušnost. V této rovině pak mohou evropští občané nacházet společný zájem a vzájemnou podporu. Podporuje tento přirozený zájem Evropanů dnešní EU? Není třeba odpovídat, předešlé názory jsou již blízko hranici právní trestnosti, tak jak jí EU nastavuje.

EU není projektem, který by sloužil zájmům evropských občanů. Všechny hlavní aktivity EU směřují k likvidaci uvedených společenských struktur a hodnot, na kterých je možné založit kvalitní a důstojný život občanů. Současná EU slouží jen globálním oligarchům. Chceme-li svobodu, musíme EU odmítnout!

www.nebruselu.cz

Klíčová slova: EU  | NE Bruselu - Národní demokracie
4038 čtenářů | 
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Tisknout článek Poslat článek e-mailem
Vaše hodnocení: 

Zde můžete nastavit své hodnocení

Podpořte nás
Přihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

Zasílání upozornění
Čtěte také

FreeGlobe.cz

Člověk málem přišel o hlavu! Zvířeckoprávním aktivistům se protest vymkl z rukou (+ video)Íránský útok na tankery? Japonci zpochybňují americkou a saúdskoarabskou propaganduDvě lesby uřízly malému chlapečkovi… A pak… (+ foto)Googlem ke světovládě? Vyhledávač, po němž se blbne, ale správně volíČetba knih způsobuje změny v mozku!

ePortal.cz

Cítíte ten rozdíl? Na Letné umělci lámali čínské hůlky i rdousili ruského plyšového medvěda. Zazářili nahatí Jarda Hutka a Kačka Jacques Bursíková

euPortal.cz

Piráti a KDU-ČSL nominovaly do Rady ČTK Josefa Šlerku, což je člověk napojený na sorosovské globalistyŠokující miliardová kauza Walderode. Benešovy dekrety porušeny. České soudy rozhodly o navrácení majetku rodu s nacistickou minulostí

Eurabia.cz

Imigrant z Nepálu podřezal v Itálií Poláka. Polák mu nechtěl totiž dát peníze ...OSN: Táák holenkové, a teď si džihádisty pěkně vemte domů do Evropy!

Nezdravi.cz

Co je podstatou stárnutí? Je to cílená autodestrukce? Proč se to vyvinulo? Jak ho zpomalit, anti-aging? Tímto si můžete prodloužit životMilióny obětí podvodu s cholesterolem. Vejce a tučná jídla potřebujeme! Impotence a infarkty v důsledku "zdravé výživy? Kudy z toho? Nespoléhejme na vědce, ale na rozum

euServer.cz

Přesvědčení, že se nemáme starat o vlastní komunitu, ale o trpící menšiny z celého lidstva bez ohledu na to, proč trpí, a zda není lépe jim pomoci, aby si pomohli sami, je přesvědčení nesmyslnéZtrapní se Vojtěch Filip jako přízemní lhář? Filip drží rekord v disciplínách, jak skončit v každých volbách hůř, než jeho předchůdce i on sám v těch předchozích, a jak se z debaklů vylhat na cizí konto

ParlamentniListy.cz

Vaše generace vnímá demonstrace jako samozřejmost... Schillerová nadzvedla ze židle Tvarůžkovou z ČT. Ta začala soptitTakže zpět ke kalkulačce... Analytik počítá demonstranty na Letné a o jejich vlivu má zcela jasno
Články autora
Průzkum
Žádné aktivní ankety nebyly nalezeny