„Vládnoucí třída má školy a tisk pod palcem. To umožňuje hýbat pocity davů.“ (Albert Einstein)

Rodinu mám na prvním místě. Proto jdu do boje proti EU

Autor: Vít Skalský | Publikováno: 6.3.2014 | Rubrika: U NÁS
Ilustrace

Od začátku devadesátých let jsem byl zapojen v několika pronárodních politických iniciativách. Především jsem dlouhodobě pracoval v Hnutí národního sjednocení, pak v politické straně Národní sjednocení. Je mi 40 let, jsem ženatý, máme tři děti. Rodina je u mě na prvním místě. Bohužel, právě rodina je v rámci EU vystavena likvidačnímu tlaku.

Ale hezky popořadě. Jsem přesvědčený, že současná společensko-ekonomická krize má jednoho jmenovatele. Je jím ztráta politické a ekonomické moci občanů. Žijeme v oligarchii, která se rychle upevňuje.

Historicky se nejedná o nový fenomén. Dokonale zpracoval destruktivní důsledky přesunu moci ze strany občanů směrem k 'vyvoleným' již Platon ve své Ústavě. Někteří historici se přiklánějí k názoru, že Římská říše padla díky extrémnímu vzestupu moci a bohatství tehdejší aristokracie. Boháči na sklonku zániku zápodořímské říše ožebračovali obyvatelstvo, ze svých obrovských zisků však nechtěli přispívat na obranu říše. U nás po smrti Karla IV. jeho syn Václav nedokázal udržet pod kontrolou šlechtu. Žebráci, kteří utekli z područí hamižných pánů do Prahy, byli základnou pro husitské hnutí. Husité předznamenali náš úpadek jako evropské velmoci. Mohl bych dlouho pokračovat, výčet příkladů zhoubného působení nekontrolovaných společenských elit by byl téměř nekonečný.

Podmínky v dnešním světě nejsou o mnoho jiné. Moderní elity však mají jiný charakter, než ty, které známe z historie. Dříve byly elity většinou etnicky, kulturně a nábožensky spjaté s ostatní společností. V globalizovaném světě dochází k naprostému odtržení společenských elit od politicko společenských prostorů.

Připadá v úvahu změna? Jestliže může vzniknout reálná opozice, pak musí stát na pevných, přirozených základech. Aby občané získali moc k řízení svých osudů, musí stavět na pevných platformách, které jim zprostředkují suverenitu proti nadnárodním elitám.

Na prvním místě je v tomto smyslu svobodný občan. Co však propaguje EU? Distribuce hodnot politické korektnosti, které skutečnou svobodu a důstojnost jedinců destruují.

Na druhém místě je rodina. Uvnitř rodiny se formuje svobodný a silný jedinec, v rodině se realizuje kvalita života. Co dělá EU? Ideologický feminismus staví ženu proti muži, podpora homosexuality rozkládá rodinu jako klasickou základní instituci silné, svobodné a demokratické společnosti.

Na dalším místě pro formaci politické síly evropských občanů stojí národ. Společná národní kultura a hodnoty, společný etnický původ, to je základ pro realizaci demokratické vůle a síly občanů. Co na to EU? Řízení imigrace a podpora mimoevropských kultur na úkor národního státu nabývá obludných rozměrů.

Poslední příčkou pro realizaci moci občanů je evropský kontinent. Evropa, kterou však netvoří devianti, narkomani, mafiáni a soupeřící etnika nebo náboženské skupinky. Evropa, aby mohla být záštitou občanské svobody a moci, musí odpovídat tradiční specifičnosti, která Evropu historicky konstituovala. V tomto smyslu se jedná o křesťanské hodnoty a rasovou příslušnost. V této rovině pak mohou evropští občané nacházet společný zájem a vzájemnou podporu. Podporuje tento přirozený zájem Evropanů dnešní EU? Není třeba odpovídat, předešlé názory jsou již blízko hranici právní trestnosti, tak jak jí EU nastavuje.

EU není projektem, který by sloužil zájmům evropských občanů. Všechny hlavní aktivity EU směřují k likvidaci uvedených společenských struktur a hodnot, na kterých je možné založit kvalitní a důstojný život občanů. Současná EU slouží jen globálním oligarchům. Chceme-li svobodu, musíme EU odmítnout!

www.nebruselu.cz

Klíčová slova: EU  | NE Bruselu - Národní demokracie
3947 čtenářů | 
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Tisknout článek Poslat článek e-mailem
Vaše hodnocení: 

Zde můžete nastavit své hodnocení

Podpořte nás
Přihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

Zasílání upozornění
Čtěte také

FreeGlobe.cz

Chaluhy, třeste se! Bílí dredaři ve skutečnosti šíří rasismus. Taková je dikce nového stupně politické korektnosti (+ foto)Ruské špičky: USA nemají prostředky k nátlaku na politiku RuskaEuroopilec Juncker si užívá za naše peníze! Vůbec se s tím nemazlí. Podívejte se, jak si žije šlechta, poddaníBrutalita francouzské policie. Milovníci demokracie mlčí, není to v Rusku (+ foto)Neuvěřitelná epidemie útoků kyselinou! Policie si neví rady. Další kulturní obohacení Evropy

ePortal.cz

Jan Palach nebyl hrdina. To opravdu neRazítkovací mánie snad nikdy neskončí

euPortal.cz

Migranti položili na koleje dřevěné hole a kameny...Brutalita francouzské policie. Milovníci "liberální demokracie" mlčí, podívejte se na šokující záběry

Eurabia.cz

Být Zelený je diagnoza. Za vražedným šílenstvím uprchlíku v Rakousku nestojí jejich kultura, ale mužstvíFrancouzské GESTAPO chránící multikulturní režim střílí protestujícím lidem do zad. V Bordeaux těžce zranili prchajícího hasiče

Nezdravi.cz

Co je podstatou stárnutí? Je to cílená autodestrukce? Proč se to vyvinulo? Jak ho zpomalit, anti-aging? Tímto si můžete prodloužit životHliník sa nachádza v mnohých vakcínach/vysoká hladina jedovatého hliníku v mozgu autistov

euServer.cz

Bandera se prokazatelně 13x tajně setkal s představiteli CIA. Například: 22.3.1950 v Hamburku, 17.5.1950 s CIA, 7.5.1951 na letecké základně USA ve Wiesbadenu...Přemrštěné náklady nekončící války mohou vést k tomu, že Spojené státy budou muset překonat pocit ponížení a z Afghánistánu se stáhnou. Už dnes Čína, Rusko a Indie přebírají v oblasti politickou inciativu

ParlamentniListy.cz

Ruský špion v tramvaji. Politik Václav Moravec, tvrdohlavý Pospíšil. A Respekt jako Gustáv Husák... Soukup ohlásil vstup do politiky a pak se s Ovčáčkem totálně odvázaliMocným se hroutí pilíře jejich pravd, v panice se chovají přesně podle Orwella. Doktorka Salminen o „sovětském výkladu dějin“
Články autora
Průzkum
Žádné aktivní ankety nebyly nalezeny