„Vládnoucí třída má školy a tisk pod palcem. To umožňuje hýbat pocity davů.“ (Albert Einstein)

Rodinu mám na prvním místě. Proto jdu do boje proti EU

Autor: Vít Skalský | Publikováno: 6.3.2014 | Rubrika: U NÁS
Ilustrace

Od začátku devadesátých let jsem byl zapojen v několika pronárodních politických iniciativách. Především jsem dlouhodobě pracoval v Hnutí národního sjednocení, pak v politické straně Národní sjednocení. Je mi 40 let, jsem ženatý, máme tři děti. Rodina je u mě na prvním místě. Bohužel, právě rodina je v rámci EU vystavena likvidačnímu tlaku.

Ale hezky popořadě. Jsem přesvědčený, že současná společensko-ekonomická krize má jednoho jmenovatele. Je jím ztráta politické a ekonomické moci občanů. Žijeme v oligarchii, která se rychle upevňuje.

Historicky se nejedná o nový fenomén. Dokonale zpracoval destruktivní důsledky přesunu moci ze strany občanů směrem k 'vyvoleným' již Platon ve své Ústavě. Někteří historici se přiklánějí k názoru, že Římská říše padla díky extrémnímu vzestupu moci a bohatství tehdejší aristokracie. Boháči na sklonku zániku zápodořímské říše ožebračovali obyvatelstvo, ze svých obrovských zisků však nechtěli přispívat na obranu říše. U nás po smrti Karla IV. jeho syn Václav nedokázal udržet pod kontrolou šlechtu. Žebráci, kteří utekli z područí hamižných pánů do Prahy, byli základnou pro husitské hnutí. Husité předznamenali náš úpadek jako evropské velmoci. Mohl bych dlouho pokračovat, výčet příkladů zhoubného působení nekontrolovaných společenských elit by byl téměř nekonečný.

Podmínky v dnešním světě nejsou o mnoho jiné. Moderní elity však mají jiný charakter, než ty, které známe z historie. Dříve byly elity většinou etnicky, kulturně a nábožensky spjaté s ostatní společností. V globalizovaném světě dochází k naprostému odtržení společenských elit od politicko společenských prostorů.

Připadá v úvahu změna? Jestliže může vzniknout reálná opozice, pak musí stát na pevných, přirozených základech. Aby občané získali moc k řízení svých osudů, musí stavět na pevných platformách, které jim zprostředkují suverenitu proti nadnárodním elitám.

Na prvním místě je v tomto smyslu svobodný občan. Co však propaguje EU? Distribuce hodnot politické korektnosti, které skutečnou svobodu a důstojnost jedinců destruují.

Na druhém místě je rodina. Uvnitř rodiny se formuje svobodný a silný jedinec, v rodině se realizuje kvalita života. Co dělá EU? Ideologický feminismus staví ženu proti muži, podpora homosexuality rozkládá rodinu jako klasickou základní instituci silné, svobodné a demokratické společnosti.

Na dalším místě pro formaci politické síly evropských občanů stojí národ. Společná národní kultura a hodnoty, společný etnický původ, to je základ pro realizaci demokratické vůle a síly občanů. Co na to EU? Řízení imigrace a podpora mimoevropských kultur na úkor národního státu nabývá obludných rozměrů.

Poslední příčkou pro realizaci moci občanů je evropský kontinent. Evropa, kterou však netvoří devianti, narkomani, mafiáni a soupeřící etnika nebo náboženské skupinky. Evropa, aby mohla být záštitou občanské svobody a moci, musí odpovídat tradiční specifičnosti, která Evropu historicky konstituovala. V tomto smyslu se jedná o křesťanské hodnoty a rasovou příslušnost. V této rovině pak mohou evropští občané nacházet společný zájem a vzájemnou podporu. Podporuje tento přirozený zájem Evropanů dnešní EU? Není třeba odpovídat, předešlé názory jsou již blízko hranici právní trestnosti, tak jak jí EU nastavuje.

EU není projektem, který by sloužil zájmům evropských občanů. Všechny hlavní aktivity EU směřují k likvidaci uvedených společenských struktur a hodnot, na kterých je možné založit kvalitní a důstojný život občanů. Současná EU slouží jen globálním oligarchům. Chceme-li svobodu, musíme EU odmítnout!

www.nebruselu.cz

Klíčová slova: EU  | NE Bruselu - Národní demokracie
4812 čtenářů | 
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Tisknout článek Poslat článek e-mailem
Vaše hodnocení: 

Zde můžete nastavit své hodnocení

Podpořte nás
Přihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

Zasílání upozornění
Čtěte také

FreeGlobe.cz

Budou nám taky měřit penisy?Italská mafie vyměkla. Bere i homosexuály a syn jednoho z šéfů je...Kolik zatím stála válka proti terorismu peněz i životů?Chtějí zrušit výuku hymny na základních školáchVeganství zachrání naši planetu, tvrdí slavný závodník formule 1. Dostal pádné odpovědi od svých kolegů (+ foto)

ePortal.cz

“Prasečinky” v poštěDaně nás dusí

euPortal.cz

Planetární diktatura nastupuje přes finance: BlackRock ovládne svět. Nahradí dolar nová měna? Peníze už jen digitální. Konec národních státůGlobalistická média nás označují za dezinformátory...

Eurabia.cz

Vláda Arménie informuje OSN, že Ázerbájdžáncům se nedá věřit, protože porušuji uzavřené dohodySvrchovaná: Kuba má svoji vakcínu!

Nezdravi.cz

Co je podstatou stárnutí? Je to cílená autodestrukce? Proč se to vyvinulo? Jak ho zpomalit, anti-aging? Tímto si můžete prodloužit životVeganka tvrdí, vejce jsou pro vaše zdraví horší než kouření. Takto to prý zjistila

euServer.cz

Volby budou soubojem konzervativních zastánců národního státu a progresivistů v čele s Piráty usilujících o „více Evropy“ a podporu imigrace a islamizaceBez práva na slávu. K dějinám ruské rozvědky

ParlamentniListy.cz

To jsem neříkal, kdo to je? Profesor Beran po ,,Staromáku” překvapí mnohé. Důrazný textNevyřčený důvod Kalouskova odchodu? Expremiér promluvil nejen o tom. A přidal varování před Pekarovou Adamovou
Aktuálně nejčtenější
Články autora
Průzkum
Žádné aktivní ankety nebyly nalezeny