„Vládnoucí třída má školy a tisk pod palcem. To umožňuje hýbat pocity davů.“ (Albert Einstein)

Ukrajina a odporná zbabělost a pokrytectví evropských novinářů

Autor: Přišlo mailem | Publikováno: 5.3.2014 | Rubrika: VE SVĚTĚ
Ilustrace

Bezbranní policisté "Berkut" na jedné straně a drogami rozběsnění teroristé za okultních rytmů dunění bubnů kvůli gumování mozku a otupělosti házeli láhve se zapáleným benzinem na policisty. Pokud chytí policistu, člena Berkut, vypíchají mu oči. Který stát na světě by bránil svou vládní budovu s bezbrannými policajty?

Srovnejte si to s totálně brutálním zásahem francouzské policie proti demonstrantům s dětmi za ochranu rodin. Západní policisté nemají smilování a likvidují skupiny odporu velmi krutě. A také střílí, pokud jsou ohroženi. Ale na Ukrajince je tu jiný metr.

Z reportáže očitého svědka událostí z Kyjeva na Mejdanu se dozvíte děsivou podlost "pro-západních" teroristů a jejich zednářských ideologů. Staví jim na odiv zednářské pyramidy za asistence pro-homosexuálních, tedy pro-evropských kněží. Tohle je boj za demokracii? Hanba. My jsme stáli proti ruským tankům za okupace 1968 s holýma rukama, ale nezlomeni a později jsme bojovali dvacet let normalizace za svobodu vyznání a občanskou svobodu stále s jednou nohou v kriminále nabo na zvláštním oddělení psychiatrie.

Ti v Mejdanu vrhali kameny a molotojlovy koktejly na absolutně bezbranné policisty. Zbabělci! Odporná zbabělost, odporné pokrytectví evropských novinářů. Hanba jim. Ukrajinští křesťané mají plnou svobodu, o které jsme si my za totality ani nesnili. Takovou svobodu nám, unijním křesťanům, již začínají rychle omezovat. Evropská unie útočí proti tradičním rodinám a křesťanským hodnotám.

Ukrajinci mají, tedy dosud měli, svobodu. Nemusejí se dokonce povinně registrovat před úřady jako u nás. Nějací novináři, z nichž někteří totalitu přežili jako utečenci na Západ, nás dnes poučují, že Ukrajinci oproti nám bojují statečně s nezlomeným charakterem. Je to naopak odporné divadlo rozběsněných bezcharkterních lidí, příslušníků radikálních fašistických komand, kteří vrhali na mladé policajty, ještě v postpubertálním věku, skoro ještě chlapce - oheň a kameny a střílí zákeřně do svých řad, aby mohli mít konečně své oběti.

Tohle je realita, o které západní noviny nepíšou, o tom hovoří očití svědci přímo z Kyjeva. Potom i policie, snášející dlouhé dny ohnivé útoky a kameny, začala zcela logicky a opožděně odstřelovat ony vražedné vrhače plamenů. Divíte se? Každý stát má povinnost zasáhnout proti zločincům a vrahům i násilím. Přečtěte si svědectví očitého svědka, který poslal dopis z kyjevského Majdanu. Je to jiná zpráva než z novin.

Kdo jsou zbabělci a kdo hrdinové v Majdanu ? Policajti beze zbraní, bránící se vrhačům kamenů a ohňových lahví se stali hrdiny tohoto šílenství nenávisti. "Demokrati" zapalující státní policajty zde spáchali morální sebevraždu. Lépe řečeno samotná západní demokracie si v Majdanu pustila naplno plyn. Je otázka času, kdy vybuchne.

Bez ohledu na to, kdo zde skutečně začal střílet z obou stran - je to prohra a deziluze mýthu západní kultury. Totem padnul a dvanáct hvězdiček zacinkalo, ale zatím ještě nepopadalo. To už ale patří do jiné kategorie...

Klíčová slova: USA  | zednáři  | Rusko
5784 čtenářů | 
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Tisknout článek Poslat článek e-mailem
Vaše hodnocení: 

Zde můžete nastavit své hodnocení

Podpořte nás
Přihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

Zasílání upozornění
Čtěte také

FreeGlobe.cz

Budou nám taky měřit penisy?Italská mafie vyměkla. Bere i homosexuály a syn jednoho z šéfů je...Kolik zatím stála válka proti terorismu peněz i životů?Chtějí zrušit výuku hymny na základních školáchVeganství zachrání naši planetu, tvrdí slavný závodník formule 1. Dostal pádné odpovědi od svých kolegů (+ foto)

ePortal.cz

64. pohlaví je lidským právem!Kdovíjak by to v Listopadu asi dopadlo, kdybychom o pravdoláskařích už tenkrát věděli, co o nich víme dnes? Je načase se těmhle hrobařům demokracie se vší vážností postavit

euPortal.cz

Amerika bude ve válce zničena, ví to obyčejní Američané? Rozumí ten pitomec vládnoucí ve Washingtonu tomuto  jazyku?Chcete válku s Ruskem? Chcete islamizaci Evropy? Chcete se stát otroky sluníčkářské diktarury?

Eurabia.cz

Anketa: Jak myslíte, že ČR vypadá s "Vrběticemi" na mezinárodní scéně ?Odhaleny detaily Kupní smlouvy EU-Pfizer

Nezdravi.cz

Co je podstatou stárnutí? Je to cílená autodestrukce? Proč se to vyvinulo? Jak ho zpomalit, anti-aging? Tímto si můžete prodloužit životVeganka tvrdí, vejce jsou pro vaše zdraví horší než kouření. Takto to prý zjistila

euServer.cz

Na co všechno mají propagandisté ČT žaludekMezi morem a covidem, aneb zrození a smrt evropské civilizace

ParlamentniListy.cz

Vrbětice: Továrna pro výrobu raket USA, šlo o ni. BIS tutlá pravdu. Načasování. Nová fakta,,Podělají Vrbětice a Rusko je pošle na Skripala?" Výbuch: Kontroverzní muž po letech promluvil
Aktuálně nejčtenější
Články autora
Průzkum
Žádné aktivní ankety nebyly nalezeny