„Vládnoucí třída má školy a tisk pod palcem. To umožňuje hýbat pocity davů.“ (Albert Einstein)

Ukrajina a odporná zbabělost a pokrytectví evropských novinářů

Autor: Přišlo mailem | Publikováno: 5.3.2014 | Rubrika: VE SVĚTĚ
Ilustrace

Bezbranní policisté "Berkut" na jedné straně a drogami rozběsnění teroristé za okultních rytmů dunění bubnů kvůli gumování mozku a otupělosti házeli láhve se zapáleným benzinem na policisty. Pokud chytí policistu, člena Berkut, vypíchají mu oči. Který stát na světě by bránil svou vládní budovu s bezbrannými policajty?

Srovnejte si to s totálně brutálním zásahem francouzské policie proti demonstrantům s dětmi za ochranu rodin. Západní policisté nemají smilování a likvidují skupiny odporu velmi krutě. A také střílí, pokud jsou ohroženi. Ale na Ukrajince je tu jiný metr.

Z reportáže očitého svědka událostí z Kyjeva na Mejdanu se dozvíte děsivou podlost "pro-západních" teroristů a jejich zednářských ideologů. Staví jim na odiv zednářské pyramidy za asistence pro-homosexuálních, tedy pro-evropských kněží. Tohle je boj za demokracii? Hanba. My jsme stáli proti ruským tankům za okupace 1968 s holýma rukama, ale nezlomeni a později jsme bojovali dvacet let normalizace za svobodu vyznání a občanskou svobodu stále s jednou nohou v kriminále nabo na zvláštním oddělení psychiatrie.

Ti v Mejdanu vrhali kameny a molotojlovy koktejly na absolutně bezbranné policisty. Zbabělci! Odporná zbabělost, odporné pokrytectví evropských novinářů. Hanba jim. Ukrajinští křesťané mají plnou svobodu, o které jsme si my za totality ani nesnili. Takovou svobodu nám, unijním křesťanům, již začínají rychle omezovat. Evropská unie útočí proti tradičním rodinám a křesťanským hodnotám.

Ukrajinci mají, tedy dosud měli, svobodu. Nemusejí se dokonce povinně registrovat před úřady jako u nás. Nějací novináři, z nichž někteří totalitu přežili jako utečenci na Západ, nás dnes poučují, že Ukrajinci oproti nám bojují statečně s nezlomeným charakterem. Je to naopak odporné divadlo rozběsněných bezcharkterních lidí, příslušníků radikálních fašistických komand, kteří vrhali na mladé policajty, ještě v postpubertálním věku, skoro ještě chlapce - oheň a kameny a střílí zákeřně do svých řad, aby mohli mít konečně své oběti.

Tohle je realita, o které západní noviny nepíšou, o tom hovoří očití svědci přímo z Kyjeva. Potom i policie, snášející dlouhé dny ohnivé útoky a kameny, začala zcela logicky a opožděně odstřelovat ony vražedné vrhače plamenů. Divíte se? Každý stát má povinnost zasáhnout proti zločincům a vrahům i násilím. Přečtěte si svědectví očitého svědka, který poslal dopis z kyjevského Majdanu. Je to jiná zpráva než z novin.

Kdo jsou zbabělci a kdo hrdinové v Majdanu ? Policajti beze zbraní, bránící se vrhačům kamenů a ohňových lahví se stali hrdiny tohoto šílenství nenávisti. "Demokrati" zapalující státní policajty zde spáchali morální sebevraždu. Lépe řečeno samotná západní demokracie si v Majdanu pustila naplno plyn. Je otázka času, kdy vybuchne.

Bez ohledu na to, kdo zde skutečně začal střílet z obou stran - je to prohra a deziluze mýthu západní kultury. Totem padnul a dvanáct hvězdiček zacinkalo, ale zatím ještě nepopadalo. To už ale patří do jiné kategorie...

Klíčová slova: USA  | zednáři  | Rusko
5276 čtenářů | 
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Tisknout článek Poslat článek e-mailem
Vaše hodnocení: 

Zde můžete nastavit své hodnocení

Podpořte nás
Přihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

Zasílání upozornění
Čtěte také

FreeGlobe.cz

Švédská vláda ztratila kontrolu nad zemí: 120 pumových útoků za půl roku. Integrace migrantů v praxiTak tohle nedokážete! Greta prý vidí oxid uhličitý pouhým okem!Hrdinové z Antify proti důchodkyni s chodítkem (+ video)Na antirasistické konferenci zakázali bělochům pokládat otázkyGreta není první! Už před 27 lety tleskali světoví potentáti holčičce, která nechtěla dýchat vzduch a kupodivu dodnes blahobytně žije (+ video)

ePortal.cz

Jak Palestinci oficiálně oslavují vrahy a teroristyg

euPortal.cz

Kavárna a Kurdové: Sedmero lží a iluzí. Jak se s tím vším srovnají? Svět je zase naruby. Vše, co si lepšolidé o světě mysleli, byla nepravdaKde asi soudruzi dělají s eurem chybu?

Eurabia.cz

V Brně na ZŠ Vejrostova propagují dětem lásku k islámu!Orbán: Pokud Turecko pustí imigranty, použijeme na hranicích sílu!

Nezdravi.cz

Co je podstatou stárnutí? Je to cílená autodestrukce? Proč se to vyvinulo? Jak ho zpomalit, anti-aging? Tímto si můžete prodloužit životVeganka tvrdí, vejce jsou pro vaše zdraví horší než kouření. Takto to prý zjistila

euServer.cz

Proč si Karel Gott získal národ a proč původní pokus mediálního mainstreamu a některých politiků prezentovat jej jako "rozporuplnou osobnost" skončil fiaskem, trapnými výlevy několika jedincůSmrt fake news

ParlamentniListy.cz

Bomba: Xaver vypustil utajované VIDEO semináře o financování ČT. Trapné ticho, výmluvy, chybějící sumyMladí se učí stávkovat v patnácti. Důchodcům to ještě pořádně osladí. Václav Cílek o tom, že se blíží zásadní společenský rozkol
Články autora
Průzkum
Žádné aktivní ankety nebyly nalezeny