„Vládnoucí třída má školy a tisk pod palcem. To umožňuje hýbat pocity davů.“ (Albert Einstein)

Novým předsedou ukrajinské vlády byl jmenován centrální bankéř

Autor: Kurt Nimmo | Publikováno: 4.3.2014 | Rubrika: VE SVĚTĚ
Ilustrace

Nově sestavený ukrajinský parlament, jenž byl ustanoven po státním převratu minulý týden, hlasoval pro jmenování Arsenije Jaceňuka novým ministerským předsedou země. Jac, jak jej nazývá Viktoria Nuland, zástupkyně ministra zahraničních věcí pro Evropu a Euroasii Ministerstva zahraničních věcí USA, je přirozenou volbou. Jedná se o milionáře a o bývalého centrálního bankéře, který, předtím než do své funkce nastoupil v roce 2010 Janukovyč, pracoval jako ministr pro ekonomiku, jako ministr zahraničí a jako mluvčí parlamentu. Jaceňuk je členem strany Otčina Julie Tymošenkové. Před revolucí, jež byla připravena Ministerstvem zahraničních věcí USA a která byla provedena za pomoci ultranacionalistických pouličních hrdlořezů, byla Tymošenková uvězněna za zpronevěru (půl miliardy dolarů –p.p.) a za další zločiny proti lidu Ukrajiny. Tymošenková bude nyní součástí nově instalované vlády, stejně jako byla její součástí po posledním zinscenovaném puči, Oranžové revoluci.

 

Jac odevzdá Ukrajinu mezinárodním bankéřům. Ariel Cohen, starší odborný pracovník Heritage Foundation ve Washingtonu, uvedl pro Bloomberg News: „Ukrajina se nachází na pokraji bankrotu a je třeba ji zachránit před kolapsem – Jaceňuk má na toto patřičnou ekonomickou průpravu“. Na počátku tohoto týdne prohlásil ministr financí USA, Jacob Lew, že zásadní věcí je jednání s MMF. Aby bylo dosaženo jisté dohody, americká vláda tuto nabídku ještě vylepší. Lew o Ukrajině hovořil s šéfkou MMF, Christine Lagardovou, když se vrátil ze setkání globalistů, G-20, v australském Sydney.

 

Jak bylo oznámeno v pondělí prostřednictvím MNI News: “Ministr Lew hovořil s ukrajinským lídrem Arsenijem Jaceňukem a doporučil mu, aby došlo, jakmile bude parlamentem plně ustanovena přechodná ukrajinská vláda, k vyslovení široké podpory finančnímu balíku mezinárodní pomoci, jenž by měl být soustředěn kolem MMF.

 

Příběh Ukrajiny je jako vystřižený z učebnice strategických postupů MMF. Zkorumpovaní představitelé země v minulosti a v současnosti – především Tymošenková, která byla uvězněna kvůli korupci a zlodějině ve velkém měřítku – se obohatili na úkor běžných Ukrajinců.

 

„Ukrajina patřila na počátku své nezávislosti mezi deset nejvyspělejších zemí a dnes je z ní zbědovaná země“, prohlásil minulý rok lídr komunistické strany, Petro Symonenko. Představitelé země „podepsali memorandum s Mezinárodním měnovým fondem, že budou plnit požadavky oligarchů, že bude země rovněž platit včas úroky z půjčky MMF a že se zvýší ceny plynu a elektřiny“, dodal Symonenko.

 

Oranžová revoluce, která byla zorganizována prostřednictvím organizací NED (National Endowment for Democracy-p.p.), IRI, Sorosem a CIA – instalovala do vůdčích pozic lupičskou bandu egocentrických sociopatů, kteří zemi, jež byla již tehdy díky korupci velmi oslabená, ještě více zruinovali.

 

Pro MMF a pro finanční elitu představuje Ukrajina mimořádně lákavou odměnu. Jak poznamenala webová stránka organizace ABO, která se zabývá energetickými zdroji: „Jedná se o zemi s mimořádně výnosnou, černou půdou, která generovala více než jednu třetinu celkového sovětského zemědělského výnosu a její farmy produkovaly podstatné množství masa, mléka, obilí a zeleniny pro ostatní republiky.“

 

Poté, co došlo k odtržení Ukrajiny od Sovětského svazu a země vyhlásila nezávislost, hovořilo se o tom, že Ukrajina bude „liberalizovat“ svůj průmysl a své zdroje, jinak řečeno, že je otevře pro privatizaci prostřednictvím nadnárodních korporací a mezinárodních bank. Nicméně z pohledu finančníků a korporativistů se toto neodehrávalo s dostatečnou rychlostí.

 

Nyní, když se Janukovyč již nachází mimo dění; když parlamentu vládne přisluhovač bankéřů, Jac, a když gangsterští fašisté kontrolují ulice a chrání je před kontrarevolucí, jež by mohla ohrozit tento státní převrat organizovaný Wall Street, je jasné, že MMF může navázat na svůj původní plán. Ukrajina, která je, díky Washingtonem podporované kleptokracii, dnes jednou z nejchudších zemí Evropy, je nyní zcela otevřena dalšímu rabování.

 

Central Banker Appointed as Prime Minister of Ukraine, vyšel 27.02. na infowars.com, překlad R.Václav.

Klíčová slova: USA  | banky  | NWO  | Rusko
3732 čtenářů | 
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Tisknout článek Poslat článek e-mailem
Vaše hodnocení: 

Zde můžete nastavit své hodnocení

Podpořte nás
Přihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

Zasílání upozornění
Čtěte také

FreeGlobe.cz

Dvě lesby uřízly malému chlapečkovi… A pak… (+ foto)Googlem ke světovládě? Vyhledávač, po němž se blbne, ale správně volíČetba knih způsobuje změny v mozku!Svět se mění. K lepšímu? Pride 1959 vs Pride 2019Bilderberg! Známe agendu a účastníky letošního setkání šedých korifejů ve Švýcarsku

ePortal.cz

Naprosto neuvěřitelné vyjádření ministra vnitraRobinson musí zmizet. Je málo pokrokový

euPortal.cz

Viděli jste někdy větší příklad arogance a zpupnosti? Poslanec ODS Pavel Žáček hájí fašistické banderovce, kteří masově sadisticky vraždili Čechy, Poláky i Židy, a odporně překrucuje historii a relativizuje zločiny banderovců

Eurabia.cz

Studie: brutální islamizace v britských věznicíchImigranti v detenčním centru se vzbouřili: chtějí kapesné

Nezdravi.cz

Co je podstatou stárnutí? Je to cílená autodestrukce? Proč se to vyvinulo? Jak ho zpomalit, anti-aging? Tímto si můžete prodloužit životSilnější než chemoterapie: Bylinka na rakovinu, která vám roste přímo pod nosem

euServer.cz

Probíhá pokus spodiny o majdanizaci našich politických poměrů. O fašistický převrat, který se pro tupý dav a herce, nemající o politických faktech zbla tušení, zamaskoval do hávu demokracieMůže vůle 1/3 občanů přetlačit vůli 2/3 občanů?

ParlamentniListy.cz

Pamatujete intervence? ČNB nyní podle Markéty Šichtařové chystá ještě větší hloupostLetná je rozcvička. Babiše to nejhorší čeká za 153 dnů. Má se na co těšit, nebudou mu stačit smajlíky s kupičkami lejn, co prý rozesílá
Články autora
Průzkum
Žádné aktivní ankety nebyly nalezeny