„Vládnoucí třída má školy a tisk pod palcem. To umožňuje hýbat pocity davů.“ (Albert Einstein)

Novým předsedou ukrajinské vlády byl jmenován centrální bankéř

Autor: Kurt Nimmo | Publikováno: 4.3.2014 | Rubrika: VE SVĚTĚ
Ilustrace

Nově sestavený ukrajinský parlament, jenž byl ustanoven po státním převratu minulý týden, hlasoval pro jmenování Arsenije Jaceňuka novým ministerským předsedou země. Jac, jak jej nazývá Viktoria Nuland, zástupkyně ministra zahraničních věcí pro Evropu a Euroasii Ministerstva zahraničních věcí USA, je přirozenou volbou. Jedná se o milionáře a o bývalého centrálního bankéře, který, předtím než do své funkce nastoupil v roce 2010 Janukovyč, pracoval jako ministr pro ekonomiku, jako ministr zahraničí a jako mluvčí parlamentu. Jaceňuk je členem strany Otčina Julie Tymošenkové. Před revolucí, jež byla připravena Ministerstvem zahraničních věcí USA a která byla provedena za pomoci ultranacionalistických pouličních hrdlořezů, byla Tymošenková uvězněna za zpronevěru (půl miliardy dolarů –p.p.) a za další zločiny proti lidu Ukrajiny. Tymošenková bude nyní součástí nově instalované vlády, stejně jako byla její součástí po posledním zinscenovaném puči, Oranžové revoluci.

 

Jac odevzdá Ukrajinu mezinárodním bankéřům. Ariel Cohen, starší odborný pracovník Heritage Foundation ve Washingtonu, uvedl pro Bloomberg News: „Ukrajina se nachází na pokraji bankrotu a je třeba ji zachránit před kolapsem – Jaceňuk má na toto patřičnou ekonomickou průpravu“. Na počátku tohoto týdne prohlásil ministr financí USA, Jacob Lew, že zásadní věcí je jednání s MMF. Aby bylo dosaženo jisté dohody, americká vláda tuto nabídku ještě vylepší. Lew o Ukrajině hovořil s šéfkou MMF, Christine Lagardovou, když se vrátil ze setkání globalistů, G-20, v australském Sydney.

 

Jak bylo oznámeno v pondělí prostřednictvím MNI News: “Ministr Lew hovořil s ukrajinským lídrem Arsenijem Jaceňukem a doporučil mu, aby došlo, jakmile bude parlamentem plně ustanovena přechodná ukrajinská vláda, k vyslovení široké podpory finančnímu balíku mezinárodní pomoci, jenž by měl být soustředěn kolem MMF.

 

Příběh Ukrajiny je jako vystřižený z učebnice strategických postupů MMF. Zkorumpovaní představitelé země v minulosti a v současnosti – především Tymošenková, která byla uvězněna kvůli korupci a zlodějině ve velkém měřítku – se obohatili na úkor běžných Ukrajinců.

 

„Ukrajina patřila na počátku své nezávislosti mezi deset nejvyspělejších zemí a dnes je z ní zbědovaná země“, prohlásil minulý rok lídr komunistické strany, Petro Symonenko. Představitelé země „podepsali memorandum s Mezinárodním měnovým fondem, že budou plnit požadavky oligarchů, že bude země rovněž platit včas úroky z půjčky MMF a že se zvýší ceny plynu a elektřiny“, dodal Symonenko.

 

Oranžová revoluce, která byla zorganizována prostřednictvím organizací NED (National Endowment for Democracy-p.p.), IRI, Sorosem a CIA – instalovala do vůdčích pozic lupičskou bandu egocentrických sociopatů, kteří zemi, jež byla již tehdy díky korupci velmi oslabená, ještě více zruinovali.

 

Pro MMF a pro finanční elitu představuje Ukrajina mimořádně lákavou odměnu. Jak poznamenala webová stránka organizace ABO, která se zabývá energetickými zdroji: „Jedná se o zemi s mimořádně výnosnou, černou půdou, která generovala více než jednu třetinu celkového sovětského zemědělského výnosu a její farmy produkovaly podstatné množství masa, mléka, obilí a zeleniny pro ostatní republiky.“

 

Poté, co došlo k odtržení Ukrajiny od Sovětského svazu a země vyhlásila nezávislost, hovořilo se o tom, že Ukrajina bude „liberalizovat“ svůj průmysl a své zdroje, jinak řečeno, že je otevře pro privatizaci prostřednictvím nadnárodních korporací a mezinárodních bank. Nicméně z pohledu finančníků a korporativistů se toto neodehrávalo s dostatečnou rychlostí.

 

Nyní, když se Janukovyč již nachází mimo dění; když parlamentu vládne přisluhovač bankéřů, Jac, a když gangsterští fašisté kontrolují ulice a chrání je před kontrarevolucí, jež by mohla ohrozit tento státní převrat organizovaný Wall Street, je jasné, že MMF může navázat na svůj původní plán. Ukrajina, která je, díky Washingtonem podporované kleptokracii, dnes jednou z nejchudších zemí Evropy, je nyní zcela otevřena dalšímu rabování.

 

Central Banker Appointed as Prime Minister of Ukraine, vyšel 27.02. na infowars.com, překlad R.Václav.

Klíčová slova: USA  | banky  | NWO  | Rusko
3801 čtenářů | 
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Tisknout článek Poslat článek e-mailem
Vaše hodnocení: 

Zde můžete nastavit své hodnocení

Podpořte nás
Přihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

Zasílání upozornění
Čtěte také

FreeGlobe.cz

Vědci odhalili údajný rasismus už u nemluvňat! Prý se s tím má něco udělatV budoucnu bude genetická zbraň schopna vyhlazovat určité národnostiŠílená hysterie feministek. Zmlátily lidský plod tyčí a pak ho zapálily (+ video)Anarchista chtěl podpálit středisko pro nelegální imigranty! (+ foto)Zoufalí Katalánci zaútočili na středisko pro uprchlíky (+ video)

ePortal.cz

Šéf Pirátů a satanista Ivan Bartoš reaguje na nenávistné komentáře u své fotky před duhovou vlajkou. V rámci satanského rituálu se oženil s hercem Janem CinuNemilého překvapení se dočkali rodiče z Konga. Jejich děti adoptovala europoslankyně Šojdrová

euPortal.cz

Žádat Nebe, aby papeže Františka odstranilo, je více než naléhavou otázkou našeho přežití, a to jak na úrovni občanské, tak církevní; je načase, aby uvolnil místo člověku se zdravým rozumem a katolickou vírouPropuštěný učitel uvedl, jak neziskovky převzaly výuku ve škole. Multikulturalismus a džungle

Eurabia.cz

Islamizovaná Anglie: Napsala, že nemiluje islámské zvyky a tak ji vyhodili od maturity Má Polsko trvat na válečných reparacích od Německa? Hlasujte!

Nezdravi.cz

Co je podstatou stárnutí? Je to cílená autodestrukce? Proč se to vyvinulo? Jak ho zpomalit, anti-aging? Tímto si můžete prodloužit životVeganka tvrdí, vejce jsou pro vaše zdraví horší než kouření. Takto to prý zjistila

euServer.cz

Otázka nejen pro pražskou smečku: Co je demokratičtější?Jak daleko je Milion chvilek od demokracie a jak blízko má k fašizmu

ParlamentniListy.cz

Profesor Pavlíček chladí horké hlavy Zemanových odpůrců: To všechno nastavil už Havel. Rychle jste zapomněli, co prováděl Sobotka BabišoviTak co, pane Mináři? Profesor Chýla znovu o Milionu chvilek, Babišovi a Zemanovi
Články autora
Průzkum
Žádné aktivní ankety nebyly nalezeny