„Vládnoucí třída má školy a tisk pod palcem. To umožňuje hýbat pocity davů.“ (Albert Einstein)

NE BRUSELU – NÁRODNÍ DEMOKRACIE: Náš tým je týmem veteránů boje proti EU. Strana zveřejnila další jména kandidátů

Autor: redakce | Publikováno: 1.3.2014 | Rubrika: U NÁS
Ilustrace

Politická strana NE Bruselu - Národní demokracie dnes zveřejnila další desítku kandidátů pro volby do Evropského parlamentu. "Náš tým kandidátů je týmem veteránů boje proti EU, zasloužilých účastníků protiunijního odboje," vysvětlil předseda NE Bruselu - Národní demokracie (ND) a lídr kandidátky Adam B. Bartoš.

Ten zdůraznil, že ND sestavuje kandidátku ze samých osobností české nacionalistické a konzervativní scény, které svým životem a prací prokázaly lásku k vlasti, odhodlaný postoj bránit národ proti bruselské zvůli i odvahu obhajovat konzervativní hodnoty.

V tomto smyslu pořadí nijak nereflektuje důležitost kandidátů - každý z nich je významným článkem týmu, který oslovuje specifickou část voličského segmentu. Dalších osm jmen, které je možné vyslat do boje proti EU, ohlásí strana na příští tiskové konferenci.

K prvním jedenácti už představeným jménům (Adam B. Bartoš, Daniel Solis, Jan Skácel, David Hibsch, František Červenka, Ladislav Zemánek, Petr Žák, Tomáš Kaláb, Radim Lhoták, Tomáš Hamet a Michal Kretschmer) dnes lídr kandidátky ND seznámil novináře s dalšími devíti kandidáty.

V dresu NE Bruselu - Národní demokracie budou proti Evropské unii a za opětovné nabytí české suverenity bojovat tito naši výteční kolegové, jejichž profily a fotografie najdete na webových stránkách www.nebruselu.cz:

    Roman Gryc
    Jindřiška Fikarová
    Vít Skalský
    Tomáš Eybl
    Bohumil Šourek
    Jan Kašpar
    František Karel Ladislav
    František Hucek
    Martin Kadlečík


Vedení NE Bruselu - Národní demokracie také ústy místopředsedy Ladislava Zemánka seznámilo novináře s postojem strany k aktuálnímu dění na Ukrajině.

"NE Bruselu - Národní demokracie jako jediná česká strana nenasedla na módní vlnu, která odsuzovala prezidenta Janukovyče a svým způsobem se za něj postavila a vyzvala k obnově pořádku a běžného fungování státu," připomněl místopředseda strany Ladislav Zemánek.

Státní převrat na Ukrajině byl podle něho podnícen západními velmocemi, které zde mají své zájmy a všechny současné bouřlivé události v této zemi jsou namířeny zejména proti Rusku. "Souvisejí s tím, co se dnes děje v Sýrii, kde se střetávají sféry vlivu Západu a Ruska. V tomto kontextu je to vše třeba chápat – tedy jako součást geopolitické hry," dodal Zemánek.

NE Bruselu - Národní demokracie se v posledním prohlášení vyjádřila pro zachování územní celistvosti Ukrajiny. Protože události nabraly rychlý spád a Janukovyčův režim mezitím padl, ND má v nové situaci plné pochopení pro to, když se Rusko bude snažit ochránit zájmy svých krajanů na Ukrajině, které jsou v současné době pošlapávány.

Předseda ND Adam B. Bartoš na závěr novináře informoval o tom, že strana oslovila s nabídkou předvolební spolupráce a možností sestavení společné kandidátky jako jediný politický subjekt Stranu svobodných občanů.

"Svobodné jsme vyhodnotili jako jedinou stranu u nás, které před evropskými volbami můžeme nabídku spolupráce učinit. I když máme mnoho významných výhrad k programu této strany, které znesnadňují budoucí spolupráci v širším měřítku, euroskeptický postoj Svobodných oceňujeme a jsme připraveni s nimi jednat o společné kandidátce, aby euroskepticky zaměřený volič nemusel vybírat ze dvou stran, ale jeho volba byla jasná," vysvětlil Bartoš.

NE Bruselu - Národní demokracie proto vedení Svobodných před týdnem oslovilo otevřeným dopisem. Nabídkou se zabývalo předsednictvo Svobodných, které se rozhodlo spolupráci odmítnout. „Nemáme v úmyslu vytvořit s vaší stranou společnou kandidátku, ale přejeme vám, aby se vám dařilo objektivně informovat občany naší země o tom, že EU je projekt, který spíše problémy vytváří, než řeší,“ odpověděl předseda strany SSO Petr Mach.

záznam celé tiskové konference najdete na adrese http://www.youtube.com/watch?v=-TIzMsuH2wo

Adam B. Bartoš – předseda
Ladislav Zemánek – místopředseda
www.nebruselu.cz

2813 čtenářů | 
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Tisknout článek Poslat článek e-mailem
Vaše hodnocení: 

Zde můžete nastavit své hodnocení

Podpořte nás
Přihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

Zasílání upozornění
Čtěte také

FreeGlobe.cz

Chaluhy, třeste se! Bílí dredaři ve skutečnosti šíří rasismus. Taková je dikce nového stupně politické korektnosti (+ foto)Ruské špičky: USA nemají prostředky k nátlaku na politiku RuskaEuroopilec Juncker si užívá za naše peníze! Vůbec se s tím nemazlí. Podívejte se, jak si žije šlechta, poddaníBrutalita francouzské policie. Milovníci demokracie mlčí, není to v Rusku (+ foto)Neuvěřitelná epidemie útoků kyselinou! Policie si neví rady. Další kulturní obohacení Evropy

ePortal.cz

Právo samozvaných držitelů klíčů a té správné ideologieJan Palach nebyl hrdina. To opravdu ne

euPortal.cz

Česká televize je opravdu dojná kráva? Aneb povánoční dáreček pro Václava MoravceTak to je vtipné. Švédi doufají, že sexuální příručka naučí imigrnty, že znásilňování není správné. Devíti z deseti skupinových znásilnění se dopouštějí imigranti

Eurabia.cz

Vyznavači zvracené morálky - imigrace, multikulturalismus a islamizaceJak muslimové skrývají svou agresivitu za obviňování druhých z perzekuce muslimů

Nezdravi.cz

Co je podstatou stárnutí? Je to cílená autodestrukce? Proč se to vyvinulo? Jak ho zpomalit, anti-aging? Tímto si můžete prodloužit životHliník sa nachádza v mnohých vakcínach/vysoká hladina jedovatého hliníku v mozgu autistov

euServer.cz

Bandera se prokazatelně 13x tajně setkal s představiteli CIA. Například: 22.3.1950 v Hamburku, 17.5.1950 s CIA, 7.5.1951 na letecké základně USA ve Wiesbadenu...Přemrštěné náklady nekončící války mohou vést k tomu, že Spojené státy budou muset překonat pocit ponížení a z Afghánistánu se stáhnou. Už dnes Čína, Rusko a Indie přebírají v oblasti politickou inciativu

ParlamentniListy.cz

Šok. Sbírka na klinikářku, exekutor jí za „camping“ vyměřil skoro půl milionu. I vy můžete přispětPrvní oběť médií. Když to ČT přepálí... Zbožštění Palacha. Halík skončí v pekle. Reakce politiků i lidu na dnešní tragédii. Jen pro silné žaludky
Články autora
Průzkum
Žádné aktivní ankety nebyly nalezeny