„Vládnoucí třída má školy a tisk pod palcem. To umožňuje hýbat pocity davů.“ (Albert Einstein)

NE BRUSELU – NÁRODNÍ DEMOKRACIE: Náš tým je týmem veteránů boje proti EU. Strana zveřejnila další jména kandidátů

Autor: redakce | Publikováno: 1.3.2014 | Rubrika: U NÁS
Ilustrace

Politická strana NE Bruselu - Národní demokracie dnes zveřejnila další desítku kandidátů pro volby do Evropského parlamentu. "Náš tým kandidátů je týmem veteránů boje proti EU, zasloužilých účastníků protiunijního odboje," vysvětlil předseda NE Bruselu - Národní demokracie (ND) a lídr kandidátky Adam B. Bartoš.

Ten zdůraznil, že ND sestavuje kandidátku ze samých osobností české nacionalistické a konzervativní scény, které svým životem a prací prokázaly lásku k vlasti, odhodlaný postoj bránit národ proti bruselské zvůli i odvahu obhajovat konzervativní hodnoty.

V tomto smyslu pořadí nijak nereflektuje důležitost kandidátů - každý z nich je významným článkem týmu, který oslovuje specifickou část voličského segmentu. Dalších osm jmen, které je možné vyslat do boje proti EU, ohlásí strana na příští tiskové konferenci.

K prvním jedenácti už představeným jménům (Adam B. Bartoš, Daniel Solis, Jan Skácel, David Hibsch, František Červenka, Ladislav Zemánek, Petr Žák, Tomáš Kaláb, Radim Lhoták, Tomáš Hamet a Michal Kretschmer) dnes lídr kandidátky ND seznámil novináře s dalšími devíti kandidáty.

V dresu NE Bruselu - Národní demokracie budou proti Evropské unii a za opětovné nabytí české suverenity bojovat tito naši výteční kolegové, jejichž profily a fotografie najdete na webových stránkách www.nebruselu.cz:

    Roman Gryc
    Jindřiška Fikarová
    Vít Skalský
    Tomáš Eybl
    Bohumil Šourek
    Jan Kašpar
    František Karel Ladislav
    František Hucek
    Martin Kadlečík


Vedení NE Bruselu - Národní demokracie také ústy místopředsedy Ladislava Zemánka seznámilo novináře s postojem strany k aktuálnímu dění na Ukrajině.

"NE Bruselu - Národní demokracie jako jediná česká strana nenasedla na módní vlnu, která odsuzovala prezidenta Janukovyče a svým způsobem se za něj postavila a vyzvala k obnově pořádku a běžného fungování státu," připomněl místopředseda strany Ladislav Zemánek.

Státní převrat na Ukrajině byl podle něho podnícen západními velmocemi, které zde mají své zájmy a všechny současné bouřlivé události v této zemi jsou namířeny zejména proti Rusku. "Souvisejí s tím, co se dnes děje v Sýrii, kde se střetávají sféry vlivu Západu a Ruska. V tomto kontextu je to vše třeba chápat – tedy jako součást geopolitické hry," dodal Zemánek.

NE Bruselu - Národní demokracie se v posledním prohlášení vyjádřila pro zachování územní celistvosti Ukrajiny. Protože události nabraly rychlý spád a Janukovyčův režim mezitím padl, ND má v nové situaci plné pochopení pro to, když se Rusko bude snažit ochránit zájmy svých krajanů na Ukrajině, které jsou v současné době pošlapávány.

Předseda ND Adam B. Bartoš na závěr novináře informoval o tom, že strana oslovila s nabídkou předvolební spolupráce a možností sestavení společné kandidátky jako jediný politický subjekt Stranu svobodných občanů.

"Svobodné jsme vyhodnotili jako jedinou stranu u nás, které před evropskými volbami můžeme nabídku spolupráce učinit. I když máme mnoho významných výhrad k programu této strany, které znesnadňují budoucí spolupráci v širším měřítku, euroskeptický postoj Svobodných oceňujeme a jsme připraveni s nimi jednat o společné kandidátce, aby euroskepticky zaměřený volič nemusel vybírat ze dvou stran, ale jeho volba byla jasná," vysvětlil Bartoš.

NE Bruselu - Národní demokracie proto vedení Svobodných před týdnem oslovilo otevřeným dopisem. Nabídkou se zabývalo předsednictvo Svobodných, které se rozhodlo spolupráci odmítnout. „Nemáme v úmyslu vytvořit s vaší stranou společnou kandidátku, ale přejeme vám, aby se vám dařilo objektivně informovat občany naší země o tom, že EU je projekt, který spíše problémy vytváří, než řeší,“ odpověděl předseda strany SSO Petr Mach.

záznam celé tiskové konference najdete na adrese http://www.youtube.com/watch?v=-TIzMsuH2wo

Adam B. Bartoš – předseda
Ladislav Zemánek – místopředseda
www.nebruselu.cz

2894 čtenářů | 
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Tisknout článek Poslat článek e-mailem
Vaše hodnocení: 

Zde můžete nastavit své hodnocení

Podpořte nás
Přihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

Zasílání upozornění
Čtěte také

FreeGlobe.cz

Člověk málem přišel o hlavu! Zvířeckoprávním aktivistům se protest vymkl z rukou (+ video)Íránský útok na tankery? Japonci zpochybňují americkou a saúdskoarabskou propaganduDvě lesby uřízly malému chlapečkovi… A pak… (+ foto)Googlem ke světovládě? Vyhledávač, po němž se blbne, ale správně volíČetba knih způsobuje změny v mozku!

ePortal.cz

Cítíte ten rozdíl? Na Letné umělci lámali čínské hůlky i rdousili ruského plyšového medvěda. Zazářili nahatí Jarda Hutka a Kačka Jacques Bursíková

euPortal.cz

Dezinformační hra Evropské komise, Věry Jourové a cenzura ministra Hamáčka „Bože můj, to je vůl!“ Mediální expert Štěpánek se vysmál Jiřímu Drahošovi kvůli Číně

Eurabia.cz

53-letá v Německu schytala obohacení od 23-letého imigrantaStudie: Nový Zéland nejlepší muslimskou zemí

Nezdravi.cz

Co je podstatou stárnutí? Je to cílená autodestrukce? Proč se to vyvinulo? Jak ho zpomalit, anti-aging? Tímto si můžete prodloužit životMilióny obětí podvodu s cholesterolem. Vejce a tučná jídla potřebujeme! Impotence a infarkty v důsledku "zdravé výživy? Kudy z toho? Nespoléhejme na vědce, ale na rozum

euServer.cz

Přesvědčení, že se nemáme starat o vlastní komunitu, ale o trpící menšiny z celého lidstva bez ohledu na to, proč trpí, a zda není lépe jim pomoci, aby si pomohli sami, je přesvědčení nesmyslnéZtrapní se Vojtěch Filip jako přízemní lhář? Filip drží rekord v disciplínách, jak skončit v každých volbách hůř, než jeho předchůdce i on sám v těch předchozích, a jak se z debaklů vylhat na cizí konto

ParlamentniListy.cz

„Vy sluníčkáři, nelžete už!“ Co Okamura nestihl říct v ČT, protože ho ustřihli kvůli Kalouskovi„To nezvrátíme!“ Kalousek mluvil do duše poslanců ČSSD a udeřil: Podsvětí, Palermo!
Články autora
Průzkum
Žádné aktivní ankety nebyly nalezeny