„Vládnoucí třída má školy a tisk pod palcem. To umožňuje hýbat pocity davů.“ (Albert Einstein)

Holandský politik vyzývá zemi, aby vystoupila z EU

Autor: BKP | Publikováno: 19.2.2014 | Rubrika: V BRUSELU
Ilustrace

Nizozemsko by mělo říct EU „Sbohem,“ řekl leader strany „Svoboda“ Geert Wilders. Vystoupení Holandska z Evropské unie bude mít podle jeho názoru pozitivní vliv na rozvoj země. Politik je přesvědčen, že je to jediný způsob, jak se mohou vytvořit nová pracovní místa, snížit daně a zabezpečit růst ekonomiky. „Nesmíme dovolit, aby nám diktovali destruktivní politiku, kterou musíme dodržovat, abychom byli v souladu s evropskými standardy,“ řekl politik.

Kromě toho, Geert Wilders prezentoval svůj vlastní výzkum všech výhod výstupu Holandska z EU. Svou zprávu nazval symbolicky – Nexit. Do anglického slova exit (východ) dodal písmeno N, které by znamenalo Netherlands (Holandsko). Studie ukazuje, že „po oddělení od Evropy bude ekonomika země růst o 10 % za deset let“.

Analytici mají za to, že leader strany „Svoboda“ nečiní tato prohlášení před volbami do Evropského parlamentu, které se budou konat ve všech členských státech EU od 22. do 25. května 2014, jen tak. Geert Wilders doufá, že takto získá více hlasů, aby v příštím Evropském parlamentu měli odpůrci EU většinu.

Zdroj: http://politikus.ru/events/12443-gollandskiy-politik-prizyvaet-stranu-vyyti-iz-es.html

http://vkpatriarhat.org.ua/

Klíčová slova: EU
2809 čtenářů | 
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Tisknout článek Poslat článek e-mailem
Vaše hodnocení: 

Zde můžete nastavit své hodnocení

Podpořte nás
Přihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

Zasílání upozornění
Aktuálně nejčtenější
Články autora
Průzkum
Žádné aktivní ankety nebyly nalezeny