„Vládnoucí třída má školy a tisk pod palcem. To umožňuje hýbat pocity davů.“ (Albert Einstein)

Studie 9/11 (43) Ostatní zajímavosti a skutečnosti

Autor: Hledač pravdy | Publikováno: 17.2.2014 | Rubrika: ZA OPONOU
Ilustrace

Zpravodajská agentura AFP s odvoláním na novozélandské vojenské archivy informovala dne 2. 1. 2013 o přísně tajné operaci Project Seal za druhé světové války, při níž USA a Nový Zéland pod mořem blízko souostroví Nová Kaledonie a později u novozélandského města Auckland od června 1944 tajně testovaly bomby, které by způsobily vlny tsunami, při čemž testy ukázaly, že série deseti mohutných podvodních výbuchů může vytvořit přívalové vlny o výšce asi deseti metrů, které dokážou zaplavit menší přímořské město, avšak počátkem roku 1945 byl projekt zastaven z důvodu nedosažení dostatečně ničivých účinků.

 

Asi rok před koncem druhé světové války Američané unesli z nacistického Německa dva vědce, kteří již před tím delší dobu na příkaz Adolfa Hitlera pracovali na vývoji atomové bomby. Tito dva vědci poté v Americe dopomohli zkonstruovat atomové bomby, jež byly následně shozeny na Hirošimu a Nagasaki.

 

Po osvobození od německé nadvlády ukradli spojenci České republice značnou část zlatého pokladu. Spojenci, stejně tak jako Rusové, dopomohli k útěku mnohých nacistickým válečným zločincům a unesli mnoho německých vědců a konstrukčních inženýrů, které posléze využívali pro vývoj a modernizaci vlastních zbraní a vojenské technologie. V klášterech ve Vyšším Brodu, Zlaté Koruně, a v bývalých klášterech v Dolním Dvořišti a Rožumberku, ale jistě i na mnohých jiných místech, měli nacisté ukryto mnoho trezorů, v nichž měli uložené nakradené peníze, zlato a jiné cennosti převážně těch lidí, které poslali do plynových komor. Po osvobození spojenci tyto trezory objevili a odvezli si je.

 

V roce 1959 prohlásil tehdejší americký prezident Eisenhower, že USA jsou v područí vojensko-industriálního komplexu.

 

Jistý Čech, který v 60. letech 20. století emigroval do USA, kde žil do roku 1991, vyprávěl o tom, že v USA je snad úplně všechno možné, tedy v tom negativním slova smyslu – během krátké doby se v USA vytvoří lživé fámy, i gigantických rozměrů, a lživé mediální kampaně, kterými se pak obluzuje americká veřejnost, že většina nepodařených výrobků, které se v USA vyrobily, se exportovaly do Evropy, zejména do České republiky, atd.

 

V 80. letech 20. století zadaly USA v Saúdské Arábii ten nejdražší vojenský stavební projekt, jaký kdy byl realizován za hranicemi USA. Bylo přitom vydáno zhruba 200 miliard dolarů na zbraně, přístavy, opěrné body a letiště. Velmi pravděpodobně se toho zúčastnil také stavební koncern bin Ladin.

 

Kolem roku 1980 provedl Sovětský Svaz válečnou invazi do Afghánistánu, Sověti zde neuspěli a válka byla pro ně svým způsobem pohromou. Skutečnost je taková, že jejich intervenci vyprovokovaly USA a CIA, a to proto, aby dosáhly destabilizace východního bloku, zejména Sovětského svazu, a to tím, že podporovaly rebely a odpůrce prosovětské vlády v afghánském Kábulu. Sám tehdejší americký prezident Jimmy Carter dne 3. 7. 1979 podepsal první směrnici pro tajnou podporu těchto rebelů a odpůrců, a to právě zapříčinilo vojenskou intervenci Sovětů v Afghánistánu. V té době byl jistý muž, který pro CIA přiváděl stále nové bojovníky, a to saudské žoldnéře, na podporu těchto rebelů a odpůrců afghánské prosovětské vlády. Tento muž v podstatě bojoval na přední linii za věc západu a tahal za USA kaštany z ohně, a také byl k tomu vyzbrojen dolary z později uzavřené skandální banky tajných služeb BCCI (Bank of Credit and Commerce International). A tímto mužem nebyl nikdo jiný než Usama bin Ladin. Tento muž nebyl financován afghánským Talibanem, ale samotnými USA.

 

V 80. letech minulého století USA a Velká Británie poskytovaly velkou podporu svému příteli a spojenci Saddámu Husajnovi během období, kdy páchal nejhorší zvěrstva.

 

V 80. letech 20. stol. USA vedly velkou válku ve Střední Americe, v níž za sebou nechaly asi 200 000 umučených a zmrzačených lidí, miliony sirotků a uprchlíků, a čtyři zničené země. Hlavním terčem USA byla katolická církev, neboť se jim nelíbilo, že zavedla přednostní právo pro chudé.

 

V roce 1986 byly USA, jako jediná země na světě, odsouzeny světovým tribunálem za nezákonné použití síly, tedy vlastně za mezinárodní terorismus, a to díky jejich válečné intervenci v Nikaraguy, ve které přišli desítky tisíc lidí o život a země byla z velké části zničena. USA však odmítly platit válečné reparace a vystupňovaly vůči Nikaragui svůj útok. Nikaragua se obrátila na Radu bezpečnosti, která navrhla rezoluci, vyzývající státy k dodržování mezinárodního práva, avšak USA jako jediný stát tuto rezoluci vetovaly. Načež se Nikaragua obrátila na Generální shromáždění, které schválilo podobnou rezoluci, přičemž USA a Izrael hlasovaly dva roky proti.

 

Vláda amerického prezidenta Billa Clintona napomohla v 90. letech Turecku v likvidaci svého vlastního obyvatelstva kurdského původou poskytnutím 80-ti% veškerých zbraní a tato podpora rostla úměrně s nárůstem páchaných zvěrstev. Šlo skutečně o jednu z nejhorších etnických čistek a zkáz 90. let, za kterou hlavní zodpovědnost nesou USA.

 

V roce 1998 americká vláda nechala rozbombardovat farmaceutickou továrnu Al-Shifa v Súdánu. Následkem zemřeli statisíce lidí na nejrůznější nemoci, jako malárie, tuberkulóza, atd. Súdán požadoval po OSN zahájení vyšetření důvodů bombardování, ale tyto snahy byly Washingtonem zablokovány.

 

V roce 1999 prohlásil ministr obrany William Cohen, že USA jsou odhodlány k jednostrannému použití vojenské síly na obranu životně důležitých zájmů, k zajištění neomezeného přístupu ke klíčovým trhům, dodávkám energie a strategickým zdrojům a v podstatě k čemukoliv, co by Washington mohl vymezit jako součást své vlastní jurisdikce.

 

Podle New York Times ze dne 16. září 2001 požadovaly USA po Pakistánu přerušit potravinovou pomoc do Afghánistánu, bez níž by milióny Afghánců postihnul hladomor.

 

Ve válce s Afghánistánem byly USA použity dálkově ovládané špionážní letouny, které mohou nepozorovaně a neslyšně létat až 16 hodin ve výšce kolem 5km a přenášet do velitelského ústředí živě video, infračervené a radarové obrazy, a pod každým křídlem mohou nést raketu.

 

USA začaly s bombardováním Afghánistánu 4 týdny po 11. září 2001. 19. března 2003 USA napadly suverénní stát Irák. Oběťmi tohoto brutálního amerického útoku se stali předně civilisté, z velké části nevinné ženy a děti. Saddam Husein, jenž byl do čela Iráku postaven samotnými USA, byl americkou vládou obviňován z výroby chemických a atomových zbraní, což ale nebylo potvrzeno.

 

Počet obětí ve válce s tzv. terorismem v Afghánistánu, Iráku a Pakistánu dosahuje minimálně několik stovek tisíc. Války vyhnaly z domovů kolem 7-8 miliónu Iráčanů, Afghánců a Pákistánců. Skutečná čísla mohou být však ještě mnohem větší.

 

Ve Spojených státech už existují návrhy pocházející od poradců prezidenta B. Obamy, aby byly konspirační teorie postaveny mimo zákon. V podstatě by se tak ten, kdo hledá alternativní výklad dějin a událostí, stal zločincem. V principu jde o zavedení cenzury, kdy bude povolena jedna jediná verze událostí (tedy jediná, státem posvěcená pravda) a veškeré pochybnosti o její pravdivosti budou člověka vyřazovat ze slušné společnosti. V takovém případě konspirační teoretik nebude už jen neškodný paranoik, ale rovnou nepřítel státu, záškodník, terorista, protivládní aktivista. Tak s ním také bude moci být nakládáno. Podobné nebezpečí hrozí již i od FBI – http://www.ac24.cz/zpravy-ze-sveta/2749-fbi-prohasila-polovinu-obyvatel-kteri-pochybuji-o-11-zari-za-potencialni-teroristy.

 

14. 8. 2002 NCRI (Národní rada íránského odporu), považovaná za mezinárodní teroristickou organizaci, působící pod záštitou organizace Mudžahedín-e Khaly (MEK), si uspořádala tiskovou konferenci přímo ve Washingtonu.

 

Zbigniew Brzezinsky, jenž osobně dohlížel na vyzbrojování Al-Kajdy a působil jako poradce bývalého amerického prezidenta Jimmyho Cartera, působí i nyní ve vysoké politice presidenta Baracka Obamy.

 

Podle některých zdrojů pochází velká část blahobytu prezidentské rodiny Bushů z dodávek důležitých surovin a úvěrů Třetí říši Adolfa Hitlera. Dne 20. října 1942 uzavřela vláda USA společnost Union Banking Corporation v New Yorku jako přední podnik nacistů a jedním z jejích ředitelů byl děd prezidenta G. Bushe jr. Prescott Bush. Společnosti Holandsko-americká Trading Corporation a Seamless Steel Equipment Corporation, obě řízené Bushovou Harriman Bankou, byly americkou vládou obviněny, že slouží jako čelní organizace Hitlerovy Třetí říše.

 

Podle některých zdrojů investovali bohatí Saudští investoři v Americe kolem 860 miliard dolarů, což v investičních termínech na Wall Street je něco kolem 6-7% z Ameriky. Většina z těchto peněz šla do velkých důvěryhodných společností, jako kupř. Citygroup, Citibank, AOL Time Warner, atd. Saudové mají údajně v amerických bankách uloženo kolem 1 bilionu dolarů.

 

Časopis New York Times zveřejnil, že švýcarský nacista Francois Genoud v 90. letech 20. stol. pracoval jako bankéř pro rozvětvenou rodinu Usamy bin Ladina.

 

Na propagaci a podpoře věrohodnosti americké politiky a válečných akcí se také celkem významně podílí americký filmový průmysl v Hollywoodu zejména některými svými válečnými filmy. Také drtivá většina zvrácených brutálních akčních filmů, hororů, sci-fi filmů a všelijakých kriminálních seriálů, které mají neblahý vliv na utváření osobnosti, morálky a psychiky mládeže, je původem z USA.

 

Dluh USA činí zhruba 17 biliónů dolarů. Počet obyvatel USA je zhruba 315 milionů, tzn., že každý Američan má dluh v hodnotě zhruba 54 000 dolarů, což je v přepočtu na koruny zhruba 1 036 000. Dluh České republiky je zhruba 1.83 biliónů korun (viz – http://www.verejnydluh.cz/), Česká republika má zhruba 10.5 miliónů obyvatel, což v přepočtu na jednoho Čecha připadá dluh ve výši 174 000Kč. To znamená, že jsme na tom zhruba 6x lépe než Američané. Avšak podle studie kalifornské univerzity činí celkový národní dluh USA dokonce 70 bilionů dolarů (viz – http://www.thenewamerican.com/usnews/congress/item/16264-university-of-california-study-the-national-debt-is-really-70-trillion). Zhruba od roku 1970 nemá USA dolar krytý zlatem a na celém světě je v oběhu údajně 20x více dolarů, než je potřeba.

 

Po několika desetiletích se ukázalo, že CIA někdy v 60. letech 20. století experimentovala s halucinogenními látkami a prováděla tajné pokusy na obyvatelstvu jednoho francouzského městečka, kdy bez vědomí občanů přimíchala LSD do chleba a pak sledovala jejich reakce. Netřeba dodávat, že davové šílenství, které tehdy městečko postihlo, si vyžádalo i několik mrtvých. Obvinit z toho americkou vládu v 60. letech, kdy k pokusům probíhalo, by znělo jako výplod choré mysli, dnes to ale stojí černé na bílém na archivních záznamech a vláda se za to postiženým omlouvá.

V 70. letech 20. století vyhlásil tehdejší prezident USA Nixon válku proti drogám, avšak globální komise pro drogovou politiku před několika lety konstatovala, že protidrogová politika selhala s devastujícími účinky pro jednotlivce a společnosti po celém světě, rozdmýchala naopak organizovaný zločin a způsobila smrt tisíců lidí. Její zpráva uvádí, že užívání opiátů, kokainu a dalších narkotik naopak vzrostlo o desítky procent. Tento grandiózně pojatý program byl ve skutečnosti v podstatě zástěrkou pro převzetí trhu s drogami pod kontrolu CIA, která se mezitím stala největším dealerem drog na světě. Připomeňme si havárii letadla CIA, jehož útroby byly plné drog, dále kvetoucí drogový byznys v Kolumbii či Mexiku, který přes hranice kontrolují americké úřady, a v neposlední řadě exponenciální nárůst pěstování opia v Afghánistánu obsazeným americkou armádou, či Kosovo jakožto malý velký drogový ostrůvek v lůně Evropy, nad nímž drží ochrannou ruku nejmenovaný světový hegemon a jeho filiálka v Bruselu.

 

7. 7. 2005 ráno v Londýně došlo k teroristickému útoku, při kterém explodovaly 3 vlaky a 1 autobus a zahynulo 56 lidí. Podle slov agenta britské tajné služby MI5 Davida Shaylera přesně tento den ráno proběhlo protiteroristické cvičení, které předpokládalo přesně stejný scénář útoků, na stejných železničních stanicích a ve stejném čase.

 

Podle některých zdrojů uzavírají spiklenecké spojenectví tyto čtyři společnosti – Bilderberg + Skull and bones + Trilaterální komise + CFR (Rada pro zahraniční vztahy USA). Setkání klubu Bilderberg se s českých představitelů zúčastnili Vladimír Dlouhý, Karel Kovanda, Jiří Pehe, Karel Schwarzenberg, Michael Žantovský, a možná i někteří další. Společnost Skull and Bones, což česky znamená lebka a kosti, je okultní společnost, která vznikla již v 19. století na univerzitě Yale v USA, a každý rok přijímá 15 nových členů prostřednictvím zvrácených okultních rituálů (viz – http://www.matrix-2001.cz/clanek-detail/1266-skull-and-bones/). K jejím členům patří prý i bývalý americký prezident George Bush jr. Mezi české členy trilaterální komise patří Jiří Kunert, Vladimír Dlouhý, Karel Schwarzenberg, Alexander Vondra. CFR má také v České republice pobočku, mezi jejíž členy kromě některých komunistů z dob totality patří také všichni čeští Bilderbergčané a Trilaterálové. Jistěže mnozí členové těchto spolků mohou být celkem slušní lidé i s víceméně dobrými úmysly, ale je potřeba být velmi opatrný a raději se do takovýchto spolků nezačleňovat, neboť jejich představitelé a výše postavení členové mohou mít tajné spiklenecké plány.

 

Podle některých zdrojů byla v roce 2012 kongresem USA navržena ochrana sexuální orientace, pod kterou patří incest, nekrofilie pedofilie, zoofilie, sadomasochismus a jiné zvrácenosti.

 

Při tak zvaném “humanitárním bombardování“ v Jugoslávii byli mnozí spojenečtí vojáci pod vlivem drog (viz – http://www.youtube.com/watch?v=It8rgZ0_IRI).

 

Podle některých odborníků byl vojenský zásah spojenců v Mali proveden tak bleskově a precizně, že musel být plánován již delší dobu před vzniklými problémy v Mali.

 

V březnu 2013 varovalo ministerstvo vnitra České republiky, že těžiště teroristických aktivit se může přesunout do Česka (viz – http://www.novinky.cz/domaci/296604-teziste-teroristickych-aktivit-se-muze-presunout-do-ceska-varuje-vnitro.html). Otázka však je, kolik je na tomto varování pravdy, a zda se nejedná jen o snahu přimět Českou republiku přijmout nějaká nepopulární opatření, třeba opětovně zákon o možnosti získávání takzvaných provozních a lokalizačních údajů od operátorů policií a tajnými službami, apod.

 

Anonymous (viz – http://cs.wikipedia.org/wiki/Anonymous_%28skupina%29) je skupina anonymních nehierarchicky uspořádaných počítačových hackerů, kteří se nabourávají do webů různých společností, organizací, i vládních, atd., umisťují na internet spoustu pornografie, zejména na youtube, atd. To vše vede k návrhům zákonů (ACTA – http://cs.wikipedia.org/wiki/ACTA, tématicky podobné jsou i americké návrhy zákonů SOPA – http://cs.wikipedia.org/wiki/SOPA a PIPA – http://cs.wikipedia.org/wiki/PIPA), které mají chránit duševní vlastnictví na internetu. Podle některých zdrojů, i podle samotných Anonymous, tyto zákony omezují svobodu a lidská práva. Tyto zákony pak mohou být právě zneužity k tomu, aby se z internetu odstranily články a videa o různých spiknutích, ať už zednářských, NWO, nebo 11. září, atd. Je také možné, že tuto skupinu Anonymous, nebo jiné hackerské skupiny, vytvořili a řídí právě někteří ze spiklenců, aby tak získali záminku k vytvoření těchto zákonů, díky nimž budou moci cenzurovat a více sledovat internet, a případně z něj odstranit nepohodlné články a videa.

 

V současnosti je v USA určitým způsobem pronásledováno křesťanství. Kupř. – Základní škola v Severní Karolíně nařídila šestileté holčičce, aby ze své básně odstranila slovo „Bůh“. Tuto báseň holčička napsala proto, aby uctila svého dědečka, který bojoval ve Vietnamu. Kapitol v Ohiu zakázal křesťanským pastorům užívat během zahájení každodenních bohoslužeb jméno Ježíš. Užití jména Ježíš bylo zakázáno rovněž v rámci všech modliteb, které jsou součástí úvodních bohoslužeb v Kapitolu Severní Karolíny. V loňském roce rozhodl Federální odvolávací soud o tom, že užití modliteb obsahující Ježíšovo jméno před zasedáním reprezentantů okresu Forsyth v Severní Karolíně je neústavní. V březnu letošního roku byl z Florida Atlantic University vykázán ze třídy student, protože odmítl dupat po jméně Ježíš. Učitel v New Jersey byl propuštěn, protože věnoval vlastní Bibli studentovi, který neměl svoji. Kazateli pod širým nebem v Illinois bylo nedávno vyhrožováno zatčením, protože prý „strašil lidi“ hlásáním evangelia. Letos v květnu byl na U.S. střední škole diskvalifikován celý atletický tým, protože jeden z běžců poté, co doběhl za cílovou čáru, učinil gesto, jímž „poděkoval Bohu.“ Dobrovolným kazatelům policejního oddělení v Charlotte-Mecklenburgu (okres v Severní Karolíně-p.p.) bylo zakázáno užívání slova Ježíš během večerních modliteb. Bohužel, nejedná se o nějaký ojedinělý incident. Kazatelům po celé zemi se nyní nakazuje, aby přestali používat jméno Ježíš. Před několika měsíci přešel odvážlivec Nik Walleda po visutém laně přes Niagarské vodopády a přes Grand Canyon. V obou případech se média hlavního proudu ve zprávách, v nichž o tom informovala, vyhnula užití jména Ježíš. I přesto, že Nik Walleda během svého přechodu po visutém laně často zmiňoval slova Bůh Otec a Ježíš, ve zprávách televize ABC, která pořizovala detailní záznam z této události a zdokumentovala každý jednotlivý okamžik tohoto výkonu, nikde nezazní Walledovo verbální poděkování Tvůrci. Nedávno zveřejněná zpráva o 140 stránkách, jež byla nazvána „Výzkum nepřátelství zaměřenému vůči náboženství v Americe“, obsahovala více příkladů, jakým způsobem dochází v dnešní Americe k systematickému útisku křesťanství. Např. – Federální soudce hrozil uvězněním studentovi střední školy, který přednášel řeč na rozloučenou, pokud ze svého proslovu neodstraní zmínku o Bohu. Městští úředníci zakázali důchodci v centru pro aktivity seniorů, aby před jídlem pronášel modlitby, aby poslouchal náboženská poselství a zpíval evangelia. Úředníci státní školy zabránili studentovi, aby rozdával svým spolužákům letáky, které je zvaly na událost do kostela. Právnická škola státní univerzity zakázala křesťanskou organizaci, protože tato požadovala na svých členech, aby se drželi prohlášení víry, s nímž tato univerzita nesouhlasila. Americké ministerstvo spravedlnosti tvrdilo u Nejvyššího soudu, že federální vláda může nařídit kostelům a synagogám, kterého pastora, či rabína lze přijmout a kterého je třeba propustit. Americké ministerstvo pro záležitosti válečných veteránů zakázalo, proti přání rodinných příslušníků, užívat zmínky o Bohu během pohřbů válečných veteránů. Federální soud vyhlásil, že se před Kapitolem mohou lidé modlit k Alláhovi, ale nikoliv k Ježíši. Právě nyní usilují velmi mocné síly o to, aby byly všechny křesťanské výrazy vymazány ze slovníku americké armády. Situace se již natolik zhoršila, že bylo veteránovi Amerických vzdušných sil, který u jednotek sloužil více než 23 let, nařízeno, aby odstranil Bibli ze svého stolu. Poté vystoupili představitelé Air Force na veřejnost s prohlášením, že zaměstnancům těchto sil je povoleno hovořit o své víře pouze v tom případě, pokud to “není ostatním lidem nepříjemné“. Plukovník Kenneth Reyes je křesťanský kaplan, který až donedávna sloužil v U.S. vzdušných silách. Reyes byl umístěn na základně Elmendorf-Richardson na Aljašce. Jakožto vysvěcený kněz, k jehož povinnostem patří poskytovat náboženské instrukce a duchovní poradenství, provozuje Reyes v rámci webových stránek základny svoji vlastní stránku. Tato stránka se nazývá „Kaplanův názor.“ Reyes nedávno napsal esej, kterou nazval „Žádní ateisté v zákopech: Vojenští kaplani ze sebe během 2. světové války vydali vše.“ Toto, všeobecně známé rčení, je připisované jednomu katolickému knězi z doby 2. světové války a vešlo ve známost díky prezidentu Eisenhowerovi, který prohlásil v rámci svého proslovu v roce 1954: „Jsem potěšen, že naši veteráni sponzorují hnutí za účelem toho, aby si lidé více uvědomili přítomnost Boží ve svých každodenních životech. V bitvě se naučili velké pravdě, že v zákopech nesedí žádní ateisté.“ Když se o tomto dozvěděla Vojenská nadace pro náboženství (MRFF), byla naprosto pobouřena. Představitelé této nadace požadovali, aby s tímto slovním výpadem proti sekulárně smýšlejícím vedoucí základny, plukovník Brian Duffy, něco udělal. Rovněž díky této nadaci bylo zakázáno zvláštní vydání Bible a toto vydání si na vojenských základnách nebylo možné koupit. Pentagon nevydal souhlas vydavateli, aby mohl být použit oficiální emblém armádní služby na Biblích, které se prodávají v armádních obchodech na základnách. MRFF vede člověk, který se jmenuje Mikey Weinstein. Weinstein nazval křesťany “lidskými zrůdami“ a označil je rovněž za “nepřátele ústavy Spojených států“. Weinstein je přesvědčený, že sdílet poselství Ježíše Krista během vojenské služby je “protistátní agitace a zrada“ a jako taková by měla být potrestatána. Obamova administrativa zaměstnala tohoto člověka v Pentagonu jako zvláštního poradce. Barack Obama mlčí, když je zcela nevinný americký občan mučen v íránském vězení. Pokud by byl tento vězeň liberální aktivista, Obama by udělal první poslední pro to, aby byl propuštěn. Ale protože se jedná o křesťana, neslyšeli jsme od Obamy jediné slovo na jeho obranu a mnoho křesťanských vůdců požaduje vysvětlení. A dále – Ve scénáři válečných her ve Fort Leavenworth byly evangelické a další křesťanské skupiny identifikovány jako budoucí hrozba. V memorandu z roku 2009 identifikuje Ministerstvo pro vnitřní bezpečnost budoucí hrozby pro bezpečnost státu jako evangelické skupiny a skupiny zaměřené proti potratům. Studie West Point, kterou vydalo Americké centrum vojenské akademie pro boj proti terorismu, dává do souvislosti skupiny, které vystupují proti potratům, s terorismem. Evangelickému představiteli Franklinu Grahamovi bylo kvůli jeho komentářům, které se týkaly Islámu, zrušeno pozvání na Národní den modliteb v Pentagonu. Na pohřebních obřadech pro veterány na Houstonském národním hřbitově byly zakázány křesťanské modlitby. Atd., atd. Je zřejmé, že se jedná o likvidaci křesťanství zejména postupnými legislativními a právními kroky.

 

Následně jsou uvedeno několik zajímavých výroků různých osobností. Platón – ,,Toto, a ne jiný, je původ všech tyranů - když se poprvé objeví, tváří se jako ochránce.“ John F. Kennedy (před svým zavražděním) – ,,Celý svět stojí proti monolitické konspiraci, která se opírá hlavně o skryté prostředky, aby šířila sféru svého vlivu - zakládá se na infiltraci namísto invaze, na podvratné činnosti namísto voleb, na zastrašování namísto svobodné volby, na partyzány v noci namísto armád ve dne. Je to systém, který upsal velké lidské a materiální zdroje do budování pevně upletené, vysoce efektivní mašinerie, která kombinuje armádní, diplomatické, zpravodajské, ekonomické, vědecké a politické operace.“ Maurice Strong, iniciátor environmentálního programu pro UN – ,,Není kolaps industriální civilizace jediná naděje pro tuto planetu? Není naší odpovědností tomuto napomoct?“ Franklin D. Roosevelt – ,,Věci se mají tak, jak vy i já víme, že finanční element z velké části vlastnil vládu Spojených států od doby Andrewa Jacksona. Historie ukazuje Andrewa Jacksona jako posledního čestného a nezkorumpovaného amerického prezidenta.“ Harry S. Truman – ,,Nikdy bych nedal souhlas s vytvořením CIA v čtyřicátém sedmém roce, kdybych věděl, že vytvořím Americké Gestapo.“ Otto von Bismarck – ,,Lincolnova smrt byla katastrofa pro křesťanství. Nebylo muže ve Spojených státech, který by se mu vyrovnal, bankéři znova šli ukořistit bohatství. Bojím se, že zahraniční bankéři se svým umem a vychytralými triky zcela ovládnou velké bohatství Ameriky a použijí je k systematické korupci celé civilizace.“ Ezra Pound – ,,Přirozeně nevěřím americkým novinám. Cítím tu masu lží, vím, že většina zdrojů je naprosto nedůvěryhodných.“ Winston Churchill – ,,Od času Spartaka, Weishophfa, Karla Marxe, Trotského, Belacoona, Rosy Luxenburgové a Emy Goldmanové, tato konspirace se stále rozrůstala. Tato konspirace hrála zřejmou a definitivní roli v tragédii francouzské revoluce . Byla zdrojem každého podvratného hnutí v 19. století. A nyní, nakonec, tato banda výjimečných osobností z podsvětí velkých evropských a amerických měst dostalo ruský lid do svých spárů a stalo se absolutními pány této obrovské říše.“ Milton Friedman, vítěz Nobelovy ceny za ekonomii – ,,Federální rezerva jednoznačně způsobila Velkou depresi snížením objemu měny v cirkulaci o třetinu během let 1929 - 1933.“ Lord Acton – ,,Problém, který se táhne po staletí, a o který dříve či později proběhne boj, je moc lidu versus moc bank.“ Albert Einstein – ,,Vládnoucí třída má školy a tisk pod palcem. To umožňuje hýbat pocity davů.“ Thomas Jefferson – ,,Věřím, že bankovní instituce jsou větším nebezpečím pro naše svobody, než skutečné armády. Už nyní vytvořily vrstvu bohaté aristokracie, která je hrozbou pro vládu. Moc vydávání peněz by ji měla být odebrána a předána lidem, pouze těm skutečně náleží.“ ,,Pokud by americký lid někdy dovolil soukromým bankám kontrolovat měnu, bude to nejdřív inflací, potom deflací - banky a korporace narostou okolo nich a budou usurpovat jejich majetek, až nakonec se jejich děti probudí jako bezdomovci a kontinent jejich otců bude dobit.“ James Madison, prezident USA – ,,Jestli do této země přijde tyranie a útlak, přijde pod rouškou války proti vnějšímu nepříteli.“

 

Zde jsou další zajímavé dokumenty, týkající se 11. září – http://www.youtube.com/watch?v=cjR2Dgp1lEI, http://www.youtube.com/watch?v=_k2Avo3ajZc, http://www.ulozto.cz/xnkHKdH/11-zari-2001-utok-na-new-york-jak-to-vlastne-bylo-avi, http://www.uloz.to/xKCp2oL/prilis-dokonala-mystifikace-o-11-zari-tv-barandov-tv-stranky-nejen-o-barrandov-tv-flv, http://www.youtube.com/watch?v=QmzIVggrSAw, http://uloz.to/xPxUqCz/911-press-for-truth-czech-n82-avi, http://www.ulozto.cz/xATwVKT/loose-change-final-cut-2007-cz-avi, http://uloz.to/xVbptCT/dokument-wtc-11-9-2001-360p-h-264-aac-mp4, http://www.youtube.com/watch?v=bGJbiyqx_T8.

 

pokračování příště

Klíčová slova: USA  | zednáři  | technologie  | tajné služby  | 11/9  | ilumináti
3833 čtenářů | 
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Tisknout článek Poslat článek e-mailem
Vaše hodnocení: 

Zde můžete nastavit své hodnocení

Podpořte nás
Přihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

Zasílání upozornění
Aktuálně nejčtenější
Články autora
Průzkum
Žádné aktivní ankety nebyly nalezeny