„Vládnoucí třída má školy a tisk pod palcem. To umožňuje hýbat pocity davů.“ (Albert Einstein)

Studie 9/11 (42) Další události, okolnosti a zajímavosti ohledně 11. září

Autor: Hledač pravdy | Publikováno: 10.2.2014 | Rubrika: ZA OPONOU
Ilustrace

Současná oficiální verze vyšetřování teroristického útoku 11. září 2001 tvrdí, že za útoky stojí teroristé, přičemž jisté kruhy amerických tajných služeb nějakým způsobem selhaly. Viz – http://www.youtube.com/watch?v=8V57YmG4Z5A - celý dokument působí dost pochybně, také proto, že je málo pravděpodobné, že by některé informace, pokud by skutečně byly pravdivé, byly sděleny světové veřejnosti. Zejména se hovoří o selháni NSA a špatné spolupráci mezi jednotlivými agenturami tajných služeb, jako jsou NSA, FBI, CIA. Asi další nový obětní beránek, na kterého se to dá svést. Jenže kdyby se opravdu mělo jednat jen o selhání, potom by to muselo být selhání nejen určitých kruhů tajných služeb, ale i zjevně protivzdušné obrany, ministerstva obrany, jistých vládních kruhů, možná i letové kontroly, a kdo ví, koho všeho. Takové vážné, velké a rozsáhlé selhání se jeví jako vysoce nepravděpodobné, navíc se tím nevysvětlují různá další podezření a podivné okolnosti celé události. Tedy u této nové verze se zřejmě jedná o další mediální mystifikační zastírací kamufláž, tentokrát formou zábavné absurdní pohádky o chudinkách, bezradných amerických tajných službách, s lehkým nádechem zfušované bondovky, která má za cíle nahradit původní, naprosto absurdní a neudržitelnou oficiální verzi, tím také alespoň částečně uchlácholit její pochybovače, a dále zakrýt skutečnou pravdu a odvést pozornost od pravých viníků a jejich případných dalších konspirací.

 

V dopadové zóně severní i jižní věže sídlila společnost Marsh and McLennan, která byla v té době největší světovou společností na zprostředkování pojistek. Jedním z jejích ředitelů byl muž jménem Lewis Paul Bremer. Bremer po studiu na Yaleské univerzitě začínal jako asistent Henryho Kissingera, doyena americké zahraniční politiky, mimo jiné však také jednoho z architektů vietnamské války a podle nově odtajněných dokumentů Nixonovy a Fordovy administrativy i puče proti demokraticky zvolenému prezidentovi Allendemu v Chile či genocidy ve Východním Timoru. Později Bremer působil jako americký velvyslanec či ředitel konzultantské společnosti Kissinger and Associates. Díky svým postům koordinátora proti terorismu v letech 1986-1989 či předsedy kongresové Národní komise o terorismu vletech 1999-2000 je označován za předního odborníka na terorismus. Však také v době útoků a krátce po nich dokončoval pro vládu takzvanou Národní zprávu o terorismu. Kromě své ředitelské pozice u Marsh and McLennan seděl Bremer rovněž v mezinárodním poradním výboru japonské těžební a strojírenské společnosti Komatsu, která vytvořila tandem s korporací Dresser Industries. Ve společnosti Dresser, jež v roce 1998 sfúzovala s Halliburtonem, který vedl bývalý viceprezident Dick Cheney, začínali svoji kariéru například Prescott Bush a George H. W. Bush, tedy dědeček a otec předešlého amerického prezidenta. A právě těžební divize Komatsu-Dresser si v červenci 1996 patentovala nanotermitové demoliční zařízení, jež by mohlo zničit betonovou konstrukci s vysokou účinností při zamezení druhotných problémů s hlukem, polétavým prachem, odštěpky a tak podobně.

 

Muhamad Atta měl před 11. září potíže s policií v USA ve státě Florida, vše se ale nakonec ututlalo. Hlavní fáze leteckého výcviku všech teroristů proběhly právě ve státě Florida, kde v tehdejší době byl guvernérem bratr prezidenta G. Bushe jr. Jeb Bush. Navíc dva experti na lety dopravních letadel Jörg Kujak a Niki Lauda, což je bývalý pilot formule 1, tvrdili, že takové schopnosti, které předvedli terorističtí piloti 11. září, se nedají naučit ani s profesionálním simulátorem letu a ani s počítačovým simulátorem. Niki Lauda, který létal i s Boeingy 757 a 767, 12. září 2001 pro TV Stern prohlásil, že “job“ na Světové obchodní centrum byl proveden dobře vycvičenými profesionály. Navíc z historie je známé, že lety sebevražedných kamikadze byly velmi málo úspěšné.

 

Podle zjištění některých zpravodajských sítí USA muži, kteří byli označováni za únosce, měli domy, auta a kreditní karty financované americkou vládou a ve skutečnosti to údajně byli agenti.

 

Náčelník pakistánské tajné služby ISI generál Mahmůd Ahmed požádal před 11. září 2001 Omara Saed Šejka o zaslání 100 000 dolarů hlavnímu únosci Mohamedu Attovi. O. S. Šejk připustil, že byl podporován pakistánskou tajnou službou ISI. Nikdy nebylo vyšetřeno, proč náčelník ISI M. Ahmed dal příkaz O. S. Šejkovi, aby zaslal 100 000 dolarů M. Attovi. 11. září 2001 někteří vládní představitelé USA snídali s náčelníkem ISI M. Ahmedem ve Washingtonu.

 

Jistý poručík americké tajné služby NAVY Delmart Edward Vreeland, který byl před 11. září 2001 vzat do vazby kvůli šekovému podvodu v Kanadě, informoval o chystaných atentátech v New Yorku a dne 12. srpna 2001 předal vedení věznice dokonce zalepenou dopisní obálku, které kanadské úřady nepřikládaly žádný význam, avšak po jejím otevření dne 14. září 2001 v ní našly přesný popis útoků, které se konaly 11. září 2001 v USA.

 

Jim Pierce, tehdy výkonný ředitel AON Corporation, který je mimochodem bratranec George W. Bushe, na ráno 11. září 2001 naplánoval obchodní schůzku ve 105. patře jižní věže. Z dvanácti lidí, kteří na ni dorazili, jich jedenáct zemřelo. Pierce mezi oběťmi ale chyběl, místo schůzky totiž v noci přesunul do Millenium Hotelu s výhledem na jižní věž, odkud pozoroval, jak byla zasažena letadlem. Podle knihy bývalé první dámy Barbary Bushové Pierce až příliš pozdě zjistil, že evidentně ne všichni byli o změně místa konání mítinku řádně informováni.

 

Všechna čtyři unesená letadla byla v podstatě minimálně obsazená, dohromady asi jen 250 pasažérů, přitom do jednoho z těchto letadel se vejde asi 300 lidí. Na seznamu cestujících těchto letadel chyběli všichni únosci, neboť mezi jmény pasažérů těchto letů nebylo ani jedno arabské jméno. Dokonce dvě z těchto údajně unesených letadel neměly na den 11. září 2001 stanoveny letové plány. Také dvě z těchto letadel podle výrobních čísel létala ještě několik let, jedno z nich bylo poté dokonce prodáno, existuje o tom údajně i doklad.

 

Do severní věže WTC narazilo letadlo zhruba mezi 93.-99. patrem, a v jednom z těchto pater měla sídlo bezpečnostní agentura, jež měla na starost bezpečnost v komplexu budov WTC. Podle názoru některých konspiračních teoretiků v sídle této bezpečnostní agentury byly nějaké signalizace, možná laserové, které měly dopomoci správnému nasměrování dálkově řízeného letadla na budovu do konkrétního místa.

 

Každé letadlo je vybaveno tzv. černou skříňkou (viz – http://cs.wikipedia.org/wiki/%C4%8Cern%C3%A1_sk%C5%99%C3%AD%C5%88ka_%28doprava%29), což je téměř nezničitelná věc, kam se zaznamenávají všechny události a data v kokpitu letadla. Po čtyřech unesených letadlech byly tyto skříňky údajně nalezeny, ale zveřejněna byla jen naprosto minimální část informací z nich.

Při tzv. teroristických útocích 11. září 2001 zemřelo celkem 2906 lidí, podle jiných zdrojů dokonce 2982. Prezident G. Bush jr. po 11. září prohlásil, že si ani neumíme představit, jak zlí jsou lidé, kteří provedli teroristický útok 11. září. V tomto by se s prezidentem G. Bushem asi dalo souhlasit, otázka ovšem je, kdo jsou ve skutečnosti ti “zlí lidé“.

 

Po 11. září prezident G. Bush jr. ve vztahu k teroristům prohlásil – ,,Pachatele najdeme a v jejich norách je vykouříme!“ Ve vztahu k celému světu Bush prohlásil – ,,Každý národ, v každém regionu, se nyní musí rozhodnout - buď jste s námi, nebo s teroristy! Od tohoto dne budou Spojené státy považovat každý národ, který teroristům poskytuje přístřeší nebo je podporuje, za nepřátelský režim!“ ,,Když jsme zahájili toto tažení, dal jsem zcela jasně najevo, že země, která poskytne útočiště jednomu teroristovi, zásobí ho potravinami nebo ho bude skrývat, nese stejnou vinu, jako vrazi, kteří proti nám provedli útok dne 11. září!“ Dále Bush uvedl – ,,….kdyby to mělo znamenat, že bychom měli zahájit příští stoletou válku, tak to učiníme!“ A také ještě prohlásil toto – „Netolerujme nestoudné konspirační teorie, týkající se útoků z 11. září, záludné lži, které se pokoušejí přesouvat zodpovědnost směrem od samotných teroristů, od těch, již jsou vinni.“ Paul Wolfowitz, zastupující ministr obrany a muž PNAC, prohlásil – ,,Jde o to, odstranit útočiště teroristů, odstranit systémy, které je podporují, a státy, které jim napomáhají vymazat stopy!“ Americký viceprezident Dick Cheney prohlásil – ,,Boj může být skončen jedině jejich úplným a trvalým zničením.“

 

Občané USA byli v následujících letech po 11. září 2001 vládou, tajnými službami a médii, a to někdy až absurdními způsoby, neustále strašeni, v podstatě terorizováni hrozbami různých teroristických útoků.

 

Ve dnech po 11. září 2001 všechna komerční a soukromá letadla v USA zůstala na zemi, FAA (letová kontrola) podnikla kroky k zavření všech letišť v USA. Podle senátora Byrona Dorgana ze senátní komise pro letectví existovalo po 13. září 2001 několik letadel, která měla z Bílého domu oprávnění nejvyššího stupně, aby vyzvedla 24 členů rodiny Usamy bin Ladina a dalších 118 Saudských Arabů a odvezla je z USA pryč v nejméně šesti soukromých a dvaceti čtyř komerčních letadlech.

 

Saudský princ Bandar má velmi blízko k Bushově rodině. 13. září 2001 pozval G. Bush jr. prince Bandara do Bílého domu. Bandarova vláda nedovolila americkým vyšetřovatelům promluvit si s příbuznými 19-ti teroristických únosců. Saudská Arábie se zdráhala zmrazit účty únosců. Koordinátor pro národní bezpečnost, ochranu infrastruktury a pro boj s terorismem, Richard Clarke, chtěl 13. září představitelům vlády naznačit, jakou odvetu chystá proti Al-Kajdě. Prezident G. Bush jr. však naznačil, aby se vrátili jedině s tím, že za 11. září byl Irák.

 

Ze začátku se snažil prezident G. Bush jr. a viceprezident Dick Cheney zastavit kongres ve vyšetřování 11. září, následně se pokusili zastavit vytvoření nezávislé komise. Bylo zastaveno dokonce i oficiální vyšetřování FBI, uvalilo se embargo na zprávy a média byla instruována, co mohou a nemohou reportovat. Když kongres dokončil své vlastní vyšetřování, Bílý dům a prezident G. Bush jr. zcenzurovaly 28 stran zprávy, většinou se jednalo o tajné zprávy tykající se Saudské Arábie.

 

Americký kongres přijal po 11. září 2001 tzv. bipartisan politiku, tzn., že obě politické strany stojí za prezidentem a jeho akcemi.

 

Bushova administrativa ignorovala více než 500 pozůstalých obětí 11. září, kteří následně podaly žalobu na členy saudské královské rodiny a další. Saudské ministerstvo obrany najalo proti pozůstalým obětí 11. září právní firmu důvěrného přítele Bushovy rodiny Jamese Bakera.

 

Sám prezident G. Bush jr. nakonec uzákonil komisi pro vyšetřování 11. září s rozpočtem 3 miliony dolarů, později komise dostala dalších asi 9 milionů. Na vyšetřování jiných, i podstatně menších katastrof, byly uvolněny i desítky milionů dolarů. Někteří členové vyšetřovací komice si stěžovali, avšak zbytečně, že jim nebyly dodány kompletní materiály a důkazy k vyšetřování. Též si stěžovali, že byla před nimi zamaskována, zamlčována nebo překrucována některá fakta a mnozí svědci vypovídali křivě a falešně. Také někteří vysoce postavení američtí činitelé chtěli vystoupit a říci pravdu o 11. září, ale byly ignorováni a všelijak umlčováni (viz – http://nwoo.org/view.php?cisloclanku=2011090035).

 

Prezident G. Bush jr. a viceprezident Dick Cheney si sami stanovili pravidla, za kterých vystoupí u vyšetřovací komise 11. září. Před komisí vypovídali bez přísahy, tisk ani pozůstalí nemohli být přítomní, a nebylo povoleno žádné nahrávání ani žádný záznam nebo zápis.

 

Vyšetřováním kolapsu budov WTC a vydáním oficiální zprávy byla pověřena společnost NIST (National Institute of Standards and Technology). V průběhu zfušovaného vyšetřování NIST prokazatelně lhal, samotnému průběhu kolapsu se ve zprávě zcela vyhnul, manipuloval parametry při testech, ignoroval klíčové důkazy a svědectví o sekundárních explozích i přítomnosti roztaveného kovu. Některé argumentace oficiální vyšetřovací verze, jako kupř. nálet letadla na Pentagon, kolaps budovy WTC 7, atd., byly obhajovány za pomoci různých počítačových simulací, které však mají naprosto nulovou důkazní hodnotu, neboť vycházejí z dat, které do nich vloží programátor.

 

Po 11. září se v USA objevily dopisy s antraxem, údajně od teroristů. Antrax je vlastně sněť slezinná a je to samozřejmě nebezpečná a jedovatá látka. Již v roce 1998 uzavřela firma BioPort v Lansingu v americkém státě Michigan smlouvu s americkou vládou na vyvinutí vakcín proti antraxu, k čemuž je zapotřebí samotný bacil antraxu. Vlastníkem podílu společnosti BioPort je společnost Carlyle Group. A tato společnost získala po 11. září 2001 rychle na významu v boji proti terorismu. Také se brzy provalilo, že dopisy s antraxem nepocházejí z Afghánistánu či Iráku od teroristů, ale z jedné americké laboratoře, což se dalo dokázat jak z kmene bakterií, tak i z nosného materiálu, který byl infekční substancí kontaminován.

 

Na tomto videu – http://www.youtube.com/watch?v=J9XBfYRf6-4 - v čase mezi 2:13-3:30 je autentický záznam z rozhovoru s prezidentem G. Bushem jr. k tématu teroristického útoku z 11. záři 2001, ve kterém se v podstatě podřekl tím, že prohlásil (dosl. překlad) – ,,Než jsem udělal New York“. Údajně existuje více rozhovorů s prezidentem G. Bushem jr., ve kterých se nějakým způsobem podřekl. Také údajně ministr obrany Donald Rumsfeld se podřekl, když po 11. září prohlásil – ,,Pentagon zasáhla řízená střela.“

 

12. srpna roku 2005 Court of Appeals, nejvyšší newyorský soud, nařídil, že město New York musí zveřejnit přístup k 15 hodinám ústních výpovědí hasičů, které do té doby zveřejnit odmítalo. Zde jsou uvedeny některé citace – „Všichni jsme pocítili, jak se zem roztřásla... Krátce před pádem první věže si vzpomínám na otřesy země... Myslel jsem, že slyším explozi. Až mi zakřupaly kosti... Uslyšel jsem obrovský hluk a trosky začaly lítat okolo.“ Už o tři roky dříve ale unikly na veřejnost některé záznamy z vysílaček newyorských hasičů – „Máme tu spoustu lidí pokrytých prachem ze sekundární exploze… Další výbuch ve věži… Věž číslo dvě zaznamenala obrovský výbuch a došlo ke zřícení celého komplexu.“ Hasiči popsali i jasné záblesky z vnitřku budov či množství prskavých zvuků, charakteristických pro řízené demolice, těsně před zřícením – „Slyšel jsem prskavé zvuky a explozí stále přibývalo, nejprve nahoře i dole a pak kolem dokola celé budovy.“ Jednou z hlavních záhad je zničení vstupní haly severní věže ještě před tím, než mohla být poškozena pádem jižní věže – „Zaslechl jsem hlasitou ránu. Byl jsem zrovna u vchodu do věže číslo jedna, kde bylo všechno to rozbité sklo. Pak jsem se podíval nahoru a viděl jsem obrovský stín na budově naproti, jak padá... Nečekal jsem tak obrovské poškození vstupní haly. Vypadala, jako by v ní vybuchla bomba. Všechno sklo bylo vytlučené, byly tam 3 x 3 metry velké mramorové panely, které byly předtím na stěnách, vytrhané ze zdi. Šel jsem okolo nákladního výtahu a viděl jsem, že byl prostě roztrhaný na kusy výbuchem.“ Hasič Louie Cachiolli řekl týdeníku People – „Vezl jsem hasiče výtahem do 24. poschodí, aby zaujali pozici pro evakuaci pracovníků. Při poslední cestě nahoru vybuchla bomba. Myslíme si, že v budově byly umístěny nálože.“

 

Americký generál Wesley Clark 3. října 2007 v San Franciscu prohlásil, že po 11. září 2001 již před intervencí USA v Afghánistánu bylo strategickým plánem Bushovy administrativy, k níž patřili lidé jako např. Paul Wolfowitz, Donald Rumsfeld, Dick Chenney, atd., a to bez souhlasu kongresu či senátu, dobytí a ovládnutí sedmi zemí do pěti let, a to Iráku, Sýrie, Libanonu, Libye, Somálska, Súdánu a Íránu (viz – http://www.youtube.com/watch?v=wLvJUX18mkg, http://www.ceskenarodnilisty.cz/clanky/general-wesley-clark-v-usa-byl-proveden-statni-prevrat.html). Zdá se, že v dodržení tohoto plánu, zejména ohledně intervence v Sýrii, předlužení a afér s odposlechy, narazily USA kosou na kámen.

 

Pozůstalí po obětech 11. září založili hnutí 911ForTruth, do kterého se zapojilo již tisíce odborníků, nejen architektů a stavařů, pilotů, ale i politiků, vysokoškolských pedagogů, dokonce i členů zpravodajských služeb, atd. Obyvatelé New Yorku se marně dožadovali nového kriminálního vyšetřování, dokonce ani petice s 80 000 podpisy nebyla uznána za platnou, také se pořádají další akce i vznikají další občanská sdružení (NYCAN, We Are Change, atd.), a v mnoha zemích probíhají demonstrace na jejich podporu, a to i v Praze, což je samozřejmě správné, neboť mlčení většiny, a také ignorance mnohých skutečností, může dávat konspiračním spiklencům větší šanci vyhnout se spravedlnosti a ještě větší prostor k tomu, aby mohli kout další pikle a páchat ještě více zla. Samotný jedinec nemůže nic udělat, ale sto jedinců již ano. Bylo by vhodné apelovat na opětovné otevření vyšetřování celé události z 11. září 2001, poněvadž jednalo-li se o podvod, což je zcela zřejmé, bylo by nutné a správné zastavit války (v Afghánistánu, Iráku, atd.), které byly na základě 11. září vyvolány. Rozhodně není dobré tyto války podporovat a ještě do nich posílat naše vlastní vojáky, neboť se nám to může jednou díky expanzi Muslimů v Evropě velmi vymstít. Již dnes jsou známy případy, kupř. ve Francii či Británii, kdy Muslimové napadli z pomsty za válečné intervence v jejich zemích vojáky a brutálním způsobem je zabili. Samozřejmě i Česká republika vysílala a vysílá své vojáky do těchto válek. Zde je vhodné uvést skutečnost, že Česká republika měla k dispozici vojenské záchranné útvary (VZÚ), které zasahovaly při různých živelných katastrofách, jako byly kupř. povodně v letech 1997, 1998, 2002, atd. Od roku 2003 bylo těchto útvarů celkem 6, v Kutné Hoře, Jindřichově Hradci, Rakovníku, Bučovicích, Olomouci, Hlučíně a k tomu jeden sklad záchranného materiálu v Lázni Bohdaneč – Kutná Hora. Tyto záchranné útvary se velice dobře osvědčily, získaly ocenění a všemi hejtmany naší republiky, ale i mnohými jinými veřejnými činiteli a občany z postižených oblastí, byly označeny jako “výkladní skříň“ armády České republiky. Avšak v průběhu času byly tyto útvary postupně zmenšovány, a ministryní obrany Vlastou Parkanovou byly k 1. 11. 2008 čtyři z nich přetransformovány a přezbrojeny v ženijní prapory, a ponechány byly pouze dva záchranné útvary v Rakovníku a Olomouci. Zkušenosti ale ukázaly, že tyto pouhé dva útvary nejsou v současném klimatickém období dostačující k poskytnutí odborné záchrany v případě živelných katastrof. Navzdory tomu mají být zrušeny i tyto poslední dva záchranné útvary a jejich osazenstvo a výzbroj mají být přeřazeny k ženijním praporům. Tehdy v roce 2003 jako důvod tohoto nešťastného kroku paní ministryně Parkanová uvedla, že armáda České republiky potřebuje bojovníky a ne záchranáře, neboť záchranné práce mohou provádět jiné organizace, jako civilní obrana, hasičské sbory, atd. Paní ministryně ale neměla již odvahu toto své rozhodnutí sama osobně obhájit před členy jednotlivých rušených útvarů a tak místo sebe posílala různé armádní činitele. Nově vycvičení bojovníci měli posílit již nasazené jednotky v Afghánistánu, Iráku, atd., předně ve válce proti tzv. globálnímu terorismu. Tedy Česká republika již není na periferii světového politického dění a coby členský stát patku NATO nese za každou jeho vojenskou intervenci a i dění ve světě určitý díl zodpovědnosti, a to jak před světem, tak předně před Bohem. Je jistě dobré, že vznikají různé organizace, spolky či sdružení za 11. září, ale je však třeba upozornit, že i když si mnozí lidé v otázce 11. září, ale i jiných zločinů, spiknutí a křivd, přejí a také se prostřednictvím různých protestních akcí, petic a apelů na příslušné úřady a zodpovědné činitele snaží odhalit pravdu, usilovat o průchod práva a spravedlnosti, a dosáhnout potrestání viníků a pak také záruky ochrany před podobnými zločiny, jakož i před všemi mocenskými spikleneckými strukturami, snaží se o to zpravidla bez obrácení se k Bohu a bez Jeho pomoci. Jenže strůjci takovýchto spiknutí disponují tak obrovskými finančními prostředky, mocí a vlivem v mnoha sférách, že běžní občané bez Boží pomoci a bez zaštítění se Boží mocí jen prostřednictvím výše uvedených aktivit proti nim máloco zmůžou, maximálně jim mohou “vrazit pár klacků pod kola“, ale asi těžko něco víc.

 

Organizace s názvem Union of Concerned Scientists (Svaz angažovaných vědců), která spojuje vědce zabývající se řešeními palčivých globálních problémů, zveřejnila dokonce dokument obviňující Bushovu administrativu z překrucování vědy ve prospěch zaujatých politických závěrů. Na konci Bushova období bylo pod manifestem podepsáno přes 15 000 vědců, zahrnujících 52 laureátů Nobelovy ceny a 63 držitelů Národní medaile za vědeckou činnost.

 

Morgan Reynolds, doktor filosofie, ekonom, emeritní profesor na Texas A&M University a bývalý vysoký úředník administrativy prezidenta G. Bushe jr., který v době útoků 11. září byl šéfem centra Criminal Justice Center při Národním centru pro policejní analýzu, zdůrazňoval důležitost řádného vědeckého přezkoumání tragédie z 11. září, a konstatoval, že 11. září bylo zorganizováno zevnitř a naznačuje, že vědci a specialisté jsou v současném “bezpečnostním státě“ zastrašováni, aby se k tématu nevyjadřovali.

 

Někteří odborníci tvrdí, že za 11. září nestála jen americká tajná služba CIA, ale také britská tajná služba MI6 a izraelská tajná služba MOSSAD.

 

Ted Gunderson, bývalý šéf FBI pro Kalifornii mluvil o tom, že americké tajné služby CIA a FBI, prezident G. Bush jr., izraelská tajná služba Mossad, britská tajná služba MI5 věděly před 11. září, co se stane, mimoto bin Ladinovy telefonické hovory byly už od února 1998 sledovány. Ted Gunderson také shromažďoval důkazy o vládní korupci a mluvil o pašování drog pro prezidenta G. Bushe jr.

 

Pracovníci tajné služby CIA A. Schaffer a M. Scheuer tvrdili, že oficiální zpráva vyšetřovací komise 11. září není pravdivá.

 

April Gallop, zaměstnankyně Pentagonu, byla se svým 10-ti týdenním synem svědkem útoku. Po nárazu údajného letadla do Pentagonu byla odhozena tlakovou vlnou na zeď, když však nahlédla do díry, žádný Boeing tam nebyl. Podala tedy žalobu na Rumsfelda, Myerse a Cheneyho, ale jak se ukázalo, soudce pověřený případem byl bratranec prezidenta G. Bushe jr.

 

John Farmer byl vrchním státním zástupcem New Jersey, 8. ledna 2002 se stal guvernérem stejného státu. A také byl zvolen prezidentem G. Bushem jr. do funkce hlavního rady vyšetřovací komise 11. září, známé také jako Národní komise pro teroristické útoky na Spojené státy. John Farmer v roce 2010 vydal knihu Základní pravda, kde odhaluje, že oficiální verze 11. září je nejen téměř zcela nepravdivá, ale že slouží falešnému dojmu řádu a bezpečnosti. Farmer v knize rekonstruuje pravdu o tom, co se onoho osudového dne skutečně stalo, píše o institucionalizovaném odloučení mezi tím, co věděli ti na zemi, a co věděli ti u moci. Odhaluje děsivě a názorně klíčové okamžiky v letech, měsících, týdnech a dnech, které předcházely útokům, pak postupuje téměř v reálném čase samotnými útoky a odhaluje je tak, jak předtím nikdy viděny nebyly. J. Farmer ve své knize také prozradil, že členové komise dostali příkaz, že se veřejnost nesmí dozvědět, co se vlastně stalo a také jak opakovaně zástupci Pentagonu měnili výpovědi a lhali. John Farmer není prvním z komise, který se postavil proti oficiální chronologii událostí. V roce 2006 dva nejvyšší členové odborné komise, předseda Thomas Kean a místopředseda Lee Hamilton, vydali Příběh Komise 9/11 zevnitř, kde bylo bez obalu uvedeno – „Válečná mlha může vysvětlit, proč byli někteří lidé 11. září zmateni, ale nemůže vysvětlit, proč všechny následné zprávy, vyšetřování incidentu a veřejná svědectví představitelů FAA a NORAD ohledně 11. září byla nepravdivá“.

 

Susan Lindauer, bývalá pracovnice CIA, která byla rok vězněná bez soudu na základě zákona Patriot Act, napsala o 11. září knihu Extreme Prejudice. V této knize obvinila své nadřízené a vládu, také v ní píše i o úloze Mossadu v celé akci. V současné době píše další články na toto téma.

 

Bývalý italský křesťanskodemokratický prezident Francesco Cossiga prohlásil pro přední italský deník Corriere Della Sera, že za útoky 11. září stála americká tajná služba CIA, izraelský Mossad a světové sionistické hnutí. Útoky prý byly provedeny za účelem falešného obvinění muslimských zemí pro vytvoření falešné záminky k invazi do Afghánistánu a Iráku. Řekl též, že to bylo italské zpravodajské komunitě kolem Palazzo Chigi známé. Dále řekl, že kontroverzní kazeta s přiznáním se Usamy bin Ládina k útokům 11. září, která je i bez Cossigova odhalení často považována za padělek, byla prý vytvořena v milánských studiích Mediaset za účelem zvýšení politické podpory Silvia Berlusconiho, který je na kazetě prý též zmiňován v souvislosti s údajnými osobními hrozbami Al-Kajdy. Cossiga byl sám zamlada zapojen do operace Gladio, zná tedy provádění false flag operací z vlastní zkušenosti, byl též členem celoevropské zpravodajské a teroristické organizace řízené NATO, obviňované z teroristických útoků v 70. a 80. letech, včetně útoku na nádraží v Bologni, největšího teroristického útoku v dějinách poválečné Evropy, či zavraždění italského premiéra Alda Mora, ze kterých pak byli často falešně obviňováni komunisté.

 

Generál Hamid Gul z pakistánské tajné služby ISI se vyjádřil k zastřelení bin Ladina a k 11. září tak, že to byl podle něj inside job, později z něj byl obviňován i on, mluvil později i o tom, že Pákistán má hrát roli v možném propuknutí 3. světové války.

 

Bývalý dánský premiér Poul Nyrup Rasmussen v rozhovoru pro dánskou televizi The Danish Broadcast Corporation v roce 2009 přiznal, že byl informován o pádu Dvojčat v předstihu, zrovna když prý odpoledne vcházel do budovy svého úřadu – „Bylo mi řečeno, že první věž brzy spadne. Obdržel jsem tuto informaci asi pět nebo deset minut předtím, než k tomu skutečně došlo, tudíž jsem věděl, že dojde ke kolapsu a katastrofa se blíží.“ A dodal, že zpráva o pádu věže byla potvrzena, jakmile vstoupil do své kanceláře.

 

Něco trochu z numerologie (viz – http://cs.wikipedia.org/wiki/Numerologie - jedná se o okultní vědu). New York City má 11 písmen. Afghánistan má 11 písmen. Prezident George W. Bush má 11 písmen. Předchozí prezident Bill Clinton má 11 písmen. Prezident po G. Bushovi jr. Barack Obama má 11 písmen. Muhamad Atta, vůdce 19-ti teroristů, má 11 písmen. Usama b. Ladin má 11 písmen. George Tenet, ředitel CIA v době 11. září, má 11 písmen. Louis J. Freeh, ředitel FBI, který tři měsíce před 11. září odstoupil z funkce, a který dnes tvrdí, že tehdejší tajná služba v době 11. září selhala, má 11 písmen. New York je 11. stát USA. První letadlo, které narazilo do WTC 1, mělo číslo letu 11. V tomto letadle bylo 92 pasažérů – 9+2=11. Letadlo, které mělo číslo letu 175, a které narazilo do WTC 2, neslo 65 pasažérů – 6+5=11. Věž WTC 1 zkolabovala v 10:28 – 1+0+2+8=11. The Pentagon má 11 písmen. Město Shanksville, u kterého se zřítilo čtvrté letadlo, má 11 písmen. Americký viceprezident Dick Chenney má 11 písmen. Tajná společnost Skull & Bones má 11 znaků. Příjmení realitního magnáta Silversteina má 11 písmen. Tragédie se stala 11. září, tedy 9/11, jak se všude připomíná, tedy 9+1+1=11. Toto datum je stejné jako tísňová linka v USA 911 – 9+1+1=11. Součet obětí na unesených letadlech byl 254 – 2+5+4=11. 11. září je 254. den v roce – 2+5+4=11. Útoky v Madridu se staly 11. 3. 2004 – 1+1+2+3+0+0+4=11. Madridské útoky se staly o 911 dní později než útok v New Yorku – 9+1+1=11. To vše samozřejmě nemusí vůbec nic znamenat, protože podobné číselné spojitosti a opakovaní lze najít v mnoha událostech a záležitostech, i když někteří lidé chtějí tímto poukázat na to, že za 11. září mohli stát Ilumináti, kteří se věnují okultním praktikám, zejména numerologii. Také podle názoru některých odborníků byl 11. září 2001 tajnými mocnostmi dokončen dlouhodobě připravovaný gigantický okultní rituál, při němž zničením věží WTC, které symbolizovaly starý zednářský pořádek, a budovy WTC 7 byl zničen chrám starého pořádku. Cílem tohoto rituálu bylo začít novou éru podle představ těchto mocností. Je třeba poznamenat, že všechny okultní a esoterické praktiky, ať už se jedná o numerologii, horoskopy, výklady z karet, spiritistické seance, atd., jsou Bohem zavrženy, neboť jejich původ je ďábelský.

 

Velmi zajímavým a jistě vhodným ke shlédnutí je dokument Fahrenheit, zde na těchto adresách – http://uloz.to/xYiNd8F/fahrenheit-911-cz-tit-avi, http://uloz.to/xsz39wJ/fahrenheit-911-avi, http://www.youtube.com/watch?v=OmJ7-SzaHLs.

 

Různých zajímavostí a zejména podivných a podezřelých okolností a událostí ohledně 11. září by se dalo nalézt mnohem více, zde byly uvedeny alespoň některé, díky nimž a také díky ostatním uvedeným faktům, skutečnostem, důkazům a motivům se celé 11. září jeví tak průhledné, až to bije do očí, tak průhledné jako čiré sklo.

 

Klíčová slova: média  | USA  | zednáři  | světovláda  | tajné služby  | terorismus  | psychologické operace  | manipulace  | ilumináti
6957 čtenářů | 
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Tisknout článek Poslat článek e-mailem
Vaše hodnocení: 

Zde můžete nastavit své hodnocení

Podpořte nás
Přihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

Zasílání upozornění
Čtěte také

FreeGlobe.cz

Budou nám taky měřit penisy?Italská mafie vyměkla. Bere i homosexuály a syn jednoho z šéfů je...Kolik zatím stála válka proti terorismu peněz i životů?Chtějí zrušit výuku hymny na základních školáchVeganství zachrání naši planetu, tvrdí slavný závodník formule 1. Dostal pádné odpovědi od svých kolegů (+ foto)

ePortal.cz

A takto manipuluje a lže Česky rozhlas o europoslanci Davidovi ....Další úspěch EU: Masívní zdražování plynu ochromuje i produkci potravin v Evropě

euPortal.cz

Podpořte prosím EUportal.czČas utíká. 20 let už uplynulo ode dne, kdy mrakodrapy Světového obchodního centra, které byly vystavěny tak, aby odolaly nárazu letadel, byly strženy k zemi řízenou demolicí

Eurabia.cz

Le Figaro: Německá volební kampaň kašle na EU!Rakouský kancléř vyzval EU, aby s Polskem a Maďarskem hrála více fair-play

Nezdravi.cz

Co je podstatou stárnutí? Je to cílená autodestrukce? Proč se to vyvinulo? Jak ho zpomalit, anti-aging? Tímto si můžete prodloužit životVeganka tvrdí, vejce jsou pro vaše zdraví horší než kouření. Takto to prý zjistila

euServer.cz

Na co všechno mají propagandisté ČT žaludekMezi morem a covidem, aneb zrození a smrt evropské civilizace

ParlamentniListy.cz

Energetický hladomor! Nerušil z SPD přivodil slabost všem fanouškům Green Deal. Cibulka v plánu vidí stopu MoskvyKSČM není žádná parta hodných strýců, čílil se Jurečka a připomínal Semelovou a Gottwalda
Aktuálně nejčtenější
Články autora
Průzkum
Žádné aktivní ankety nebyly nalezeny