„Vládnoucí třída má školy a tisk pod palcem. To umožňuje hýbat pocity davů.“ (Albert Einstein)

Přituhuje: Soud nařídil stržení kříže nad San Diegem. V Oklahomě má Boží desatero nahradit pomník satanovi. Ani u nás satanovi miláčci nezahálejí

Autor: Václav Danda | Publikováno: 9.2.2014 | Rubrika: VE SVĚTĚ
Ilustrace

Současná americká administrativa Baracka Obamy stále zostřuje protikřesťanský kurz, který Obamovi hoši nastolili hned po nástupu do funkce. Zatímco republikánští neokonzervativci pod vedením George Bushe alespoň předstírali, že USA dále stojí na křesťanských základech a Kříž zůstával součástí americké civilizace, dnes již ani toto minimum neplatí. Obamovská revoluční administrativa, která je zjevně v rukou organizací „Nového světového řádu“ (NWO), jako je Rada pro mezinárodní vztahy či Trilaterální komise, ukazuje stále jasněji svou pravou tvář. 

Jedním z pilířů Obamovy politiky je multikulturalismus, v tom se plně shoduje s „řádovými bratry“ z Evropské unie. Hlavní překážkou promíchání kultur a vytvoření „nového člověka“ je nikoli jen symbolicky Kristův kříž, který tomuto „babylónskému“ záměru dlouhodobě překáží. Je proto třeba odstranit kříže nejen ze škol, jak se intenzivně pokoušejí soudruzi z EU, ale především z viditelných míst nad americkými městy. 

Strhávání křížů

Oko iluminátské moci bdící nad multikulturní Amerikou se proto před vánoci soustředilo na velký kříž, který se téměř šest desetiletí tyčí nad kalifornským San Diegem. Soud v Kalifornii rozhodl, že je kříž protiústavní, neboť údajně upřednostňuje křesťanství před jinými náboženskými vyznáními. A po bolševicku vzkázal, že musí být do devadesáti dnů zbourán.

Kříž, který je součástí pomníku válečných veteránů, byl trnem v oku organizaci Židovských válečných veteránů Spojených států amerických, Unii občanských svobod (ACLU) a dalších strážců multikulturní čistoty USA, kteří v roce 2006 společně podali stížnost k federálnímu soudu. Připomeňme, že symbol utrpení Ježíše Krista, zakladatele západní civilizace, byl na hoře ve čtvrti La Jolla v San Diegu postaven roku 1954 na počest veteránů z korejské války.

Definitivní odkřesťanštění Západu

Boj o kříž je dnes první linií  v zápase o „Nový svět“. Apologeti světové revoluce, vcelku nezastřeně dávají najevo, že nejprve je třeba vyvrátit viditelné křesťanské symboly, aby mohli naplno rozvinout plán na zotročení lidstva pod vládou „jejich“ temného boha, jemuž se v tajných rituálech klanějí. Boje o kříže v italských školách, stejně jako v polském Sejmu, patří do stejné kategorie.

Nejde o nic menšího než o definitivní odkřesťanštění Západu. Ale mýlil by se každý, kdo by si snad myslel, že se s tím „bratři v zástěrách“, kteří pod pláštíkem liberalismu a rovnosti šancí „politicky korektní“ odkřesťanštění Západu provádějí, spokojí. Právě naopak, spolu s ničením křesťanských symbolů bude postupně docházet k nahrazování jejich satanskými monumenty. Doslova.

Projekt satanova pomníku

V tomto smyslu není překvapivá zpráva, která se objevila hned po Novém roce, že v Oklahomě chystají stavbu pomníku „jejich“ vládce. Projekt satanova pomníku, který hodlají postavit v Oklahomě před budovou Kapitolu, kde sídlí vláda státu, je jen začátkem. Dvoumetrová socha má nahradit monument věnovaný biblickému desateru.

Satan je zobrazen v podobě Baphometa, tvora s kozlí hlavou, ženským tělem, rozdvojenými kopyty a párem křídel. Sedí na trůnu obklíčený usmívajícími se dětmi. Monument má být patřičně „friendly“: Každý si bude moci sednout satanovi na klín a oddat se úvahám a načerpat „inspiraci“, jak říkají autoři projektu.

pp

                          Maketa pomníku z Oklahomy (Foto: The Satanic Temple)

I v rovině symbolů tak vstupujeme, do zcela nové fáze boje o charakter Západu, o budoucnost světa. Více než kdy jindy platí slova svatého Augustina: „Ve světě jsou jen dva tábory. Kristův a Satanův. Kdo by si myslel, že může stát mezi nimi, bude vždy na straně Satana.“     

Bratři z "centra umění" DOX

V dnešní době, útoků na Církev, je dobré všímat si, kdo na ni útočí nejzuřivěji. Právě u nás máme díky hysterickým reakcím zmanipulované veřejnosti v souvislosti s církevními restitucemi možnost poznávat kdo je kdo „po ovoci.“ Neměli bychom ale přehlížet ani další příznaky. Projektanti Baphometových pomníků z Oklahomy jako by vyšli od svých „bratrů“ například v pražském „centru umění“ DOX.

Ti nám připravili hned po novém roce jednu z podobných ochutnávek. Uspořádali výstavu, „Kde domov můj“, kde se pokusili „netradičně“ zpracovat téma vlastenectví a národní identity. Jak napsala Babišova MF DNES „k nejvýraznějším exponátům výstavy, patří mapa České republiky složená z vyzvracených žaludečních šťáv“. Opravdu příznačné „umělecké dílko“.  

Bilboardy u pražského letenského tunelu zase upoutávají k projektu „Neposkvrněné početí,“ které připravila pro změnu Galerie Artwall. Prostřednictvím Jany Štěpánové nám na plakátech oznamuje pozoruhodnou homosexualistickou propagační novinku: „Některé děti škemrají, že taky chtějí mít dvě mámy.“ Tato otevřená provokace proti základnímu kameni civilizace, rodině, není ničím jiným než zdejší odobou oklahomských pomníků. Jak dlouho asi seděli autoři na Baphometově klíně, než dostali tu správnou inspiraci?

www.protiproud.cz

Klíčová slova: USA  | zednáři  | náboženství  | ilumináti
3854 čtenářů | 
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Tisknout článek Poslat článek e-mailem
Vaše hodnocení: 

Zde můžete nastavit své hodnocení

Podpořte nás
Přihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

Zasílání upozornění
Čtěte také

FreeGlobe.cz

Íránský útok na tankery? Japonci zpochybňují americkou a saúdskoarabskou propaganduDvě lesby uřízly malému chlapečkovi… A pak… (+ foto)Googlem ke světovládě? Vyhledávač, po němž se blbne, ale správně volíČetba knih způsobuje změny v mozku!Svět se mění. K lepšímu? Pride 1959 vs Pride 2019

ePortal.cz

Naprosto neuvěřitelné vyjádření ministra vnitraRobinson musí zmizet. Je málo pokrokový

euPortal.cz

V devadesátých letech probíhal poměrně ostrý boj mezi dvěma skupinami: a) havlisté chtěli všechno rozdat nadnárodním korporacím, b) klausovci chtěli vytvořit vrstvu domácích podnikatelů a národní kapitalismusPokud by nebyl ministrem vnitra Hamáček, tak standardní ministr vnitra by měl po německé vládě požadovat vysvětlení, proč z Německa vyhoštěný imigrant znásilňoval v ČR

Eurabia.cz

Jak Salvini «obrátil» katolické voliče?Africký uprchlík znásilnil šestnáctiletou Češku u Terezína! Multikulturní obohacení dorazilo ze Západu již i k nám ...

Nezdravi.cz

Co je podstatou stárnutí? Je to cílená autodestrukce? Proč se to vyvinulo? Jak ho zpomalit, anti-aging? Tímto si můžete prodloužit životSilnější než chemoterapie: Bylinka na rakovinu, která vám roste přímo pod nosem

euServer.cz

Probíhá pokus spodiny o majdanizaci našich politických poměrů. O fašistický převrat, který se pro tupý dav a herce, nemající o politických faktech zbla tušení, zamaskoval do hávu demokracieMůže vůle 1/3 občanů přetlačit vůli 2/3 občanů?

ParlamentniListy.cz

Jan Schneider: Babiš čelí Kubiceho zprávě číslo 2. Byl jsem u toho, viděl jsem ty lži z PrahyMilion chvilek: Pravda o Mikuláši Minářovi
Články autora
Průzkum
Žádné aktivní ankety nebyly nalezeny