„Vládnoucí třída má školy a tisk pod palcem. To umožňuje hýbat pocity davů.“ (Albert Einstein)

Hájek ztrhal Babiše a promluvil o Novém světovém řádu

Autor: Prvnizpravy.cz | Publikováno: 4.2.2014 | Rubrika: SVĚTOVLÁDA
Ilustrace

Šéfredaktor kontrarevolučního magazínu Protiproud Petr Hájek se ve svých dopisech čtenářů zamýšlí na domácí politickou situací. Nástup strany typu hnutí ANO Andreje Babiše považuje za příznačný projev nástupu sil Nového světového řádu.

Nová vláda podle něho bude "extrémně bruselská“.

"To by ještě bylo v pořádku. Voliči rozhodli – a poneseme za to následky všichni – ale právě tak za normálních okolností funguje demokracie. Jenže ona nefunguje. Počínaje ´novátorským´ smetením předchozí vlády policejně-prokurátorským pučem je zjevné, že se i v našich domněle vnitřních politických záležitostech již naplno angažují síly, které ´nesídlí´ v naší republice. Také pan Babiš je s nimi spojen – a ani to nijak nezastírá," napsal Petr Hájek.

Jeho voličům to prý ani nevadí, stejně jako jim nevadí krycí jméno Bureš, které podle Hájka "stojí na počátku jeho ohromného majetku."

„Nadnárodní eurofašismus“ není pro tohoto muže nic, co by bylo proti jeho zájmům, souhlasí Hájek s označením, které použila čtenářka.

"Naopak. Ale není to on, kdo to způsobil. Stal se pouze vyjádřením a vhodným ´nosičem´ něčeho, co se chystalo již dlouho. Byl ve správnou dobu na správném místě. Se správnou ´legitimací´ z dob minulých. Je důvěryhodný, protože vydíratelný. Právě proti takovým případům jsme měli ´lustrační´ zákon."

"Pohlédneme-li do našeho nepříliš vzdáleného okolí, zvláště na Ukrajinu či na Sýrii, nemůže být nejmenších pochyb o tom, že ´síly´ Nového světového řádu nastupují na všech frontách. Havlistická pátá kolona v naší zemi jim po volbách konečně může dokořán otevřít i brány České republiky. Snaží se o to již pětadvacet let, nyní se jí to konečně podařilo," napsal také Hájek.

Na žádném významnějším postu také není jediný člověk, který by to vše alespoň brzdil, konstatuje Hájek s tím, že poslední odešel před necelým rokem z Pražského hradu.

"Už řadu měsíců tam vlaje ´bruselský´ prapor, přestože žádná smlouva nám to nejen neukládá, ale tato vlajka podle Lisabonské smlouvy ani neexistuje, stejně jako ´evropská hymna´. Ale říkejte to příslušníkům Páté kolony. Ti velmi dobře vědí, že o žádné smlouvy a dohody nejde," napsal blízký spolupracovník Václava Klause.

www.prvnizpravy.cz

Klíčová slova: světovláda  | NWO
5572 čtenářů | 
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Tisknout článek Poslat článek e-mailem
Vaše hodnocení: 

Zde můžete nastavit své hodnocení

Podpořte nás
Přihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

Zasílání upozornění
Čtěte také

FreeGlobe.cz

Dvě lesby uřízly malému chlapečkovi… A pak… (+ foto)Googlem ke světovládě? Vyhledávač, po němž se blbne, ale správně volíČetba knih způsobuje změny v mozku!Svět se mění. K lepšímu? Pride 1959 vs Pride 2019Bilderberg! Známe agendu a účastníky letošního setkání šedých korifejů ve Švýcarsku

ePortal.cz

Jestli si u nás Putin někoho platí, tak je to tenhle joudaNež důchodovou reformu, raději postaví pekárnu na koblihy

euPortal.cz

Boj sluníčkářů, neomarxistů a elitářů proti vlastencům a normálním hodnotám se přiostřuje. Dokonce napadli nedávno i Ladislava Jakla... Pomozte nám proto prosímVšechny polistopadové vlády bohužel nechaly zbídačit a chátrat českých venkov a zničit české zemědělství

Eurabia.cz

Imigranti v detenčním centru se vzbouřili: chtějí kapesnéBelgičané se v zaimigrované a islamizované Belgii už necítí doma

Nezdravi.cz

Co je podstatou stárnutí? Je to cílená autodestrukce? Proč se to vyvinulo? Jak ho zpomalit, anti-aging? Tímto si můžete prodloužit životSilnější než chemoterapie: Bylinka na rakovinu, která vám roste přímo pod nosem

euServer.cz

Probíhá pokus spodiny o majdanizaci našich politických poměrů. O fašistický převrat, který se pro tupý dav a herce, nemající o politických faktech zbla tušení, zamaskoval do hávu demokracieMůže vůle 1/3 občanů přetlačit vůli 2/3 občanů?

ParlamentniListy.cz

Teď vás naštvu! Babiš utřel Jiřího Mádla a Milion chvilekMarkéta Šichtařová má několik rad pro Klausovo hnutí. A reaguje na Macronův šílený nápad, který hrozí zabít východní ekonomiky v EU
Články autora
Průzkum
Žádné aktivní ankety nebyly nalezeny