„Vládnoucí třída má školy a tisk pod palcem. To umožňuje hýbat pocity davů.“ (Albert Einstein)

Varovný tweet Matta Drudge: „Mít plán úniku“

Autor: Mac Slavo | Publikováno: 3.2.2014 | Rubrika: ZA OPONOU
Ilustrace

Jeho webové stránky sice tvoří pouze jedna jediná strana (www.drudgereport.com-p.p.), nicméně Matt Drudge je, podle odhadů, tou nejvlivnější osobností v médiích na světě. Jeho stránky navštíví každý měsíc téměř jedna miliarda čtenářů. Drudge Report je s to doslova proměnit veřejné mínění, což z něj dělá nezbytné čtení pro insidery v D.C., pro profesionály na Wall Street, jakož i pro kohokoli, kdo chce zůstat na špici nejnovějších globálních záležitostí.

Pokud Matt Drudge umístí zprávu o nějaké události do hlavního titulku, je zaručené, že se tato zpráva rozšíří k milionům čtenářů téměř v reálném čase.

Drudge má kontakty v těch nejdůležitějších sférách vlivu, jež zahrnují vše, od politiky a vládních kruhů, až po finance a zábavu. Když Drudge hovoří, lidé naslouchají.

Minulý víkend, jak poznamenali Steve Quayle a Susan Dulcos, tento Behemot (biblický netvor, jenž bývá někdy chápán jako symbolické vyjádření Ďábla-p.p.),jenž se vypracoval sám z ničeho, zaslal ze svého twitterového účtu jednoduché varování, které se skládá pouze ze tří slov... Mít plán úniku (Have an Exit Plan)

Drudge k tomuto tweetu nepřipojil žádné další upřesnění.

Toto varování, i když má kryptickou podobu, může být výsledkem přímých informací od insiderů. Pokud vezmeme v potaz to, že Drudge kdysi téměř položil Clintonovu administrativu, když odhalil prezidentovy nerozvážnosti se stážistkou v Bílém domě, lze odhadnout, že pokud má někdo skutečné informace, jež k němu přicházejí z celého světa, je to právě Matt Drudge.      

Mohlo by to být varování pro investory na burze a týkat se informací o bezprostředním zhroucení finančních trhů ve Spojených státech, v Číně a v Evropě?

Nebo má Drudge přístup k insiderům na klíčových místech, což mu dává možnost, aby si navzájem propojil jednotlivé informace, jež odkazují k nějaké události, jež by se mohla odehrát v blízké budoucnosti? Jen málo lidí si na to ještě vzpomene, ale tři týdny před útoky 11.září vyznačil Drudge jako hlavní zprávu své stránky varování, které se týkalo možných útoků na cíle v USA. Tedy rovněž i pro toto nové varování může existovat nějaký důverohodný zdroj.

Během nedávných let rozšířil tento magnát distribuční servis svých zpráv takovým způsobem, aby zahrnoval rovněž i zprávy z důležitých alternativních informačních center, jako jsou stránky Alexe Jonese, Infowars, které zkoumají a analyzují klíčové jevy a události na globální úrovni. V poslední době si dal Drudge záležet na tom, aby uvedl množství témat z Infowars, které zahrnují militarizaci domácího amerického aparátu, porušování ústavy na nejvyšších úrovních a další zprávy insiderů, jež bývají v médiích mainstreamu často ignorovány. Média establišmentu se snaží rapidně rostoucí alternativní média odsunout na vedlejší kolej a varování typu „mít plán úniku“ je jednou z těch alternativních zpráv, které alternativní média neustále doporučují, ale v kruzích mainstreamu se jim lidé vysmívají.

Vzhledem k Drudgeově obrovské čtenosti, vzhledem k jeho dosahu a důveryhodnosti bychom se možná nyní měli přestat smát!

Něco Matta Drudge vyděsilo a není sám. Minulý rok, jeden z amerických předních moderátorů, Mark Levin, varoval, že americká vláda provádí simulaci zhroucení finančního systému a celé společnosti, jež má v sobě potenciál široce rozšířeného násilí. Existuje bezpočet příkladů takovýchto velmi vlivných osobností v médiích, jež vydaly podobná varování.

Během posledních několika let získala říše alternativních médií neuvěřitelný vhled zevnitř do toho, jakým způsobem funguje vláda USA,  jak funguje politický systém a jakým způsobem jsou prováděny ekonomické machinace. Vše, od manipulace našeho finančního systému, až po, někdy až neuvěřitenou, expanzi amerického policejního státu, bylo již rozsáhle studováno a informovaly o tom tisíce nezávislých novinářů, mnoho nezávislých moderátorů v rádiu a blogerů, kteří operují vně sféry vlivu hlavního proudu establišmentu.

Existují zprávy insiderů, jež naznačují, že do Spojených států blíží krize bezprecedentního rozsahu. Antagonističtí ekonomové, kteří jsou téměř zcela ignorováni médii mainstreamu, varovali před hrozivými následky, které by v tomto případě postihly naše obchodní systémy, včetně naší domácí sítě distribuce potravin. I když to neuvidíte ani na jedné z mnoha našich televizních stanic, americká armáda aktivně nacvičuje, v rámci válečných her, scénář kolapsu společnosti a zabývá se velmi podezřelými cvičeními v oblastech velkých měst napříč celými Spojenými státy.

I když by se mohl nejnovější komentář Matta Drudge vztahovat k čemukoli, s ohledem na typ zpráv, které Drudge pokrýval v posledních letech, by se dalo usoudit, že odkazuje k těm nejhorším možným scénářům.

Jeho varování, jež se týká plánu úniku, může zahrnovat celou škálu potenciálních scénářů, jako je přicházející šok finančních trhů, evakuace velkých měst v případě stavu nouze, příprava na destrukci naší měny, či se může týkat toho, jak najít cestu úniku a jakým způsobem se dostat ze Spojených států v případě čistky v sovětském stylu.

Atˇ už se jedná o cokoli, Matt Drudge si je vědom toho, že jeho názory a komentáře sledují stovky milionů lidí po celém světě, tedy jsme přesvědčeni o tom, že by neuveřejnil takovéto varování, pokud by neměl přístup k důvěryhodným informacím, na nichž se toto tvrzení zakládá.

Z důvodu toho, co bylo řečeno výše, naléhavě žádáme čtenáře, aby zůstali ostražití. A pokud by mělo, někdy v blízké budoucnosti, skutečně dojít k nějaké hrozné události, důrazně doporučujeme, aby lidé měli připravený pohotovostní plán, jenž zahrnuje zásoby potravin, zásoby na směnný obchod, léky, vzácné kovy a plán na strategickou relokaci v případě, že se budete nuceni evakuovat z místa, kde nyní bydlíte.

Matt Drudge Issues Warning: „Have An Exit Plan“, vyšel 28.01.na prisonplanet.com, překlad R.Václav

Klíčová slova: světovláda  | psychologické operace  | NWO
4361 čtenářů | 
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Tisknout článek Poslat článek e-mailem
Vaše hodnocení: 

Zde můžete nastavit své hodnocení

Podpořte nás
Přihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

Zasílání upozornění
Čtěte také

FreeGlobe.cz

Italská mafie vyměkla. Bere i homosexuály a syn jednoho z šéfů je...Kolik zatím stála válka proti terorismu peněz i životů?Chtějí zrušit výuku hymny na základních školáchVeganství zachrání naši planetu, tvrdí slavný závodník formule 1. Dostal pádné odpovědi od svých kolegů (+ foto)Švédská vláda ztratila kontrolu nad zemí: 120 pumových útoků za půl roku. Integrace migrantů v praxi

ePortal.cz

Prosíme o pomoc. Buď se budeme bránit, nebo náš svět zanikneIstanbulská pirueta Andreje Babiše

euPortal.cz

Voda je nás všech, ale musíme si ji paradoxně koupit zpětVážení čtenáři, pomozte nám prosím

Eurabia.cz

Kterak realita naučila BISku housti: přešaltovává na TureckoVideo: V tureckém plážovém rezortu zmlátili top-modelku

Nezdravi.cz

Co je podstatou stárnutí? Je to cílená autodestrukce? Proč se to vyvinulo? Jak ho zpomalit, anti-aging? Tímto si můžete prodloužit životVeganka tvrdí, vejce jsou pro vaše zdraví horší než kouření. Takto to prý zjistila

euServer.cz

Nová ruská ústava Kalousek ví stejně dobře jak to ví generál Flynn, že hnutí Blak Lives Matter je jen dočasnou zástěrkou toho, co má přijít po něm. Což je nová barevná revoluce fašistického střihu

ParlamentniListy.cz

Film Havel? Předvolební agitka, zhnusil se senátní kandidát a bývalý rektor. Rozdrtil Istanbulskou smlouvu a popsal, jak vyhrožují dnešní neziskovkyPodpora pro Jakuba Železného z Reflexu: Prezident Svoboda skutečně zradil národ
Aktuálně nejčtenější
Články autora
Průzkum
Žádné aktivní ankety nebyly nalezeny