„Vládnoucí třída má školy a tisk pod palcem. To umožňuje hýbat pocity davů.“ (Albert Einstein)

Varovný tweet Matta Drudge: „Mít plán úniku“

Autor: Mac Slavo | Publikováno: 3.2.2014 | Rubrika: ZA OPONOU
Ilustrace

Jeho webové stránky sice tvoří pouze jedna jediná strana (www.drudgereport.com-p.p.), nicméně Matt Drudge je, podle odhadů, tou nejvlivnější osobností v médiích na světě. Jeho stránky navštíví každý měsíc téměř jedna miliarda čtenářů. Drudge Report je s to doslova proměnit veřejné mínění, což z něj dělá nezbytné čtení pro insidery v D.C., pro profesionály na Wall Street, jakož i pro kohokoli, kdo chce zůstat na špici nejnovějších globálních záležitostí.

Pokud Matt Drudge umístí zprávu o nějaké události do hlavního titulku, je zaručené, že se tato zpráva rozšíří k milionům čtenářů téměř v reálném čase.

Drudge má kontakty v těch nejdůležitějších sférách vlivu, jež zahrnují vše, od politiky a vládních kruhů, až po finance a zábavu. Když Drudge hovoří, lidé naslouchají.

Minulý víkend, jak poznamenali Steve Quayle a Susan Dulcos, tento Behemot (biblický netvor, jenž bývá někdy chápán jako symbolické vyjádření Ďábla-p.p.),jenž se vypracoval sám z ničeho, zaslal ze svého twitterového účtu jednoduché varování, které se skládá pouze ze tří slov... Mít plán úniku (Have an Exit Plan)

Drudge k tomuto tweetu nepřipojil žádné další upřesnění.

Toto varování, i když má kryptickou podobu, může být výsledkem přímých informací od insiderů. Pokud vezmeme v potaz to, že Drudge kdysi téměř položil Clintonovu administrativu, když odhalil prezidentovy nerozvážnosti se stážistkou v Bílém domě, lze odhadnout, že pokud má někdo skutečné informace, jež k němu přicházejí z celého světa, je to právě Matt Drudge.      

Mohlo by to být varování pro investory na burze a týkat se informací o bezprostředním zhroucení finančních trhů ve Spojených státech, v Číně a v Evropě?

Nebo má Drudge přístup k insiderům na klíčových místech, což mu dává možnost, aby si navzájem propojil jednotlivé informace, jež odkazují k nějaké události, jež by se mohla odehrát v blízké budoucnosti? Jen málo lidí si na to ještě vzpomene, ale tři týdny před útoky 11.září vyznačil Drudge jako hlavní zprávu své stránky varování, které se týkalo možných útoků na cíle v USA. Tedy rovněž i pro toto nové varování může existovat nějaký důverohodný zdroj.

Během nedávných let rozšířil tento magnát distribuční servis svých zpráv takovým způsobem, aby zahrnoval rovněž i zprávy z důležitých alternativních informačních center, jako jsou stránky Alexe Jonese, Infowars, které zkoumají a analyzují klíčové jevy a události na globální úrovni. V poslední době si dal Drudge záležet na tom, aby uvedl množství témat z Infowars, které zahrnují militarizaci domácího amerického aparátu, porušování ústavy na nejvyšších úrovních a další zprávy insiderů, jež bývají v médiích mainstreamu často ignorovány. Média establišmentu se snaží rapidně rostoucí alternativní média odsunout na vedlejší kolej a varování typu „mít plán úniku“ je jednou z těch alternativních zpráv, které alternativní média neustále doporučují, ale v kruzích mainstreamu se jim lidé vysmívají.

Vzhledem k Drudgeově obrovské čtenosti, vzhledem k jeho dosahu a důveryhodnosti bychom se možná nyní měli přestat smát!

Něco Matta Drudge vyděsilo a není sám. Minulý rok, jeden z amerických předních moderátorů, Mark Levin, varoval, že americká vláda provádí simulaci zhroucení finančního systému a celé společnosti, jež má v sobě potenciál široce rozšířeného násilí. Existuje bezpočet příkladů takovýchto velmi vlivných osobností v médiích, jež vydaly podobná varování.

Během posledních několika let získala říše alternativních médií neuvěřitelný vhled zevnitř do toho, jakým způsobem funguje vláda USA,  jak funguje politický systém a jakým způsobem jsou prováděny ekonomické machinace. Vše, od manipulace našeho finančního systému, až po, někdy až neuvěřitenou, expanzi amerického policejního státu, bylo již rozsáhle studováno a informovaly o tom tisíce nezávislých novinářů, mnoho nezávislých moderátorů v rádiu a blogerů, kteří operují vně sféry vlivu hlavního proudu establišmentu.

Existují zprávy insiderů, jež naznačují, že do Spojených států blíží krize bezprecedentního rozsahu. Antagonističtí ekonomové, kteří jsou téměř zcela ignorováni médii mainstreamu, varovali před hrozivými následky, které by v tomto případě postihly naše obchodní systémy, včetně naší domácí sítě distribuce potravin. I když to neuvidíte ani na jedné z mnoha našich televizních stanic, americká armáda aktivně nacvičuje, v rámci válečných her, scénář kolapsu společnosti a zabývá se velmi podezřelými cvičeními v oblastech velkých měst napříč celými Spojenými státy.

I když by se mohl nejnovější komentář Matta Drudge vztahovat k čemukoli, s ohledem na typ zpráv, které Drudge pokrýval v posledních letech, by se dalo usoudit, že odkazuje k těm nejhorším možným scénářům.

Jeho varování, jež se týká plánu úniku, může zahrnovat celou škálu potenciálních scénářů, jako je přicházející šok finančních trhů, evakuace velkých měst v případě stavu nouze, příprava na destrukci naší měny, či se může týkat toho, jak najít cestu úniku a jakým způsobem se dostat ze Spojených států v případě čistky v sovětském stylu.

Atˇ už se jedná o cokoli, Matt Drudge si je vědom toho, že jeho názory a komentáře sledují stovky milionů lidí po celém světě, tedy jsme přesvědčeni o tom, že by neuveřejnil takovéto varování, pokud by neměl přístup k důvěryhodným informacím, na nichž se toto tvrzení zakládá.

Z důvodu toho, co bylo řečeno výše, naléhavě žádáme čtenáře, aby zůstali ostražití. A pokud by mělo, někdy v blízké budoucnosti, skutečně dojít k nějaké hrozné události, důrazně doporučujeme, aby lidé měli připravený pohotovostní plán, jenž zahrnuje zásoby potravin, zásoby na směnný obchod, léky, vzácné kovy a plán na strategickou relokaci v případě, že se budete nuceni evakuovat z místa, kde nyní bydlíte.

Matt Drudge Issues Warning: „Have An Exit Plan“, vyšel 28.01.na prisonplanet.com, překlad R.Václav

Klíčová slova: světovláda  | psychologické operace  | NWO
3823 čtenářů | 
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Tisknout článek Poslat článek e-mailem
Vaše hodnocení: 

Zde můžete nastavit své hodnocení

Podpořte nás
Přihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

Zasílání upozornění
Čtěte také

FreeGlobe.cz

OSN si bere do úst fotbalistu Messiho a hraje po bolševicku na prachsprostou závist (+ foto)Člověk málem přišel o hlavu! Zvířeckoprávním aktivistům se protest vymkl z rukou (+ video)Íránský útok na tankery? Japonci zpochybňují americkou a saúdskoarabskou propaganduDvě lesby uřízly malému chlapečkovi… A pak… (+ foto)Googlem ke světovládě? Vyhledávač, po němž se blbne, ale správně volí

ePortal.cz

Kdy přijde znárodňování k nám?Cítíte ten rozdíl?

euPortal.cz

Michal Semín i Ladislav Jakl jsou lidsky velmi tolerantní a mírumilovné lidi, kteří si své užili za komunistického režimu a dnes se důvodně obávají, že opět nastává doba politického útiskuPolitruci vtrhli do škol: Týdny mediální nenávisti. Na naše děti si troufnou. Kdo jim to dovolil? Co takhle se učit matiku a češtinu? Soudruzi z Člověka v plísni by to potřebovali

Eurabia.cz

Google manipuluje a cenzuruje ovšem českým bojovníkům proti manipulacím to nevadíSkupina muslimských uprchlíků několik hodin znásilňovala německou dívku a nevidí v tom nic špatného

Nezdravi.cz

Co je podstatou stárnutí? Je to cílená autodestrukce? Proč se to vyvinulo? Jak ho zpomalit, anti-aging? Tímto si můžete prodloužit životMilióny obětí podvodu s cholesterolem. Vejce a tučná jídla potřebujeme! Impotence a infarkty v důsledku "zdravé výživy? Kudy z toho? Nespoléhejme na vědce, ale na rozum

euServer.cz

Přesvědčení, že se nemáme starat o vlastní komunitu, ale o trpící menšiny z celého lidstva bez ohledu na to, proč trpí, a zda není lépe jim pomoci, aby si pomohli sami, je přesvědčení nesmyslnéZtrapní se Vojtěch Filip jako přízemní lhář? Filip drží rekord v disciplínách, jak skončit v každých volbách hůř, než jeho předchůdce i on sám v těch předchozích, a jak se z debaklů vylhat na cizí konto

ParlamentniListy.cz

Ticho! Jste hloupá! Skoro zalezli pod stůl! Na*raná Černochová o půlnoci explodovala. A bylo strašně zle Jste mladý, to dostudujete. Schillerová drsně vytřela podlahu s Ferjenčíkem. A tím spustila peklo
Články autora
Průzkum
Žádné aktivní ankety nebyly nalezeny