„Vládnoucí třída má školy a tisk pod palcem. To umožňuje hýbat pocity davů.“ (Albert Einstein)

U tohoto videa raději vypněte zvuk: Péče o děti v podání EU. Může se to stát každému z nás..

Autor: odjinud | Publikováno: 29.1.2014 | Rubrika: VE SVĚTĚ
Ilustrace

Dne 5. 1. 2014 odebrali dva policisté finskému obránci lidských práv Janu-Eriku Kurhelovi z města Oulu jeho dva syny – dvojčata. Otci se podařilo zachytit na kameru, jak se vše odehrávalo.

Chlapci se samozřejmě velmi vzpírali, protože chtějí žít se svými rodiči.

Ve Finsku nikdo nemůže odolat brutálnímu systému oddělení dětí od rodičů, protože vzepřít se policii je ve Finsku závažný trestný čin.

a videu je vidět, že Kurhelovi mají dobré životní podmínky, žijí v normálním domě. Otec stále nemůže pochopit, proč mu odebrali děti. Žádné drogy, žádné násilí, žádná nemoc. Jednoduše přišli a děti vzali pryč. Když policisté násilně vzali dvojčata, jeho další děti byly doma. Naštěstí ony doma zůstaly a mohou žít se svými rodiči.

http://www.svetkolemnas.info/

 

Ombudsmanka pro práva dětí ve Finsku odstoupila

Ombudsmanka pro práva dětí ve Finsku, Maria Kaisa, odstoupila s odůvodněním, že její práce je „příliš těžká.“ Odstoupila bezprostředně po skandálu, který vypukl na internetu, když byl zveřejněn videozáznam odebrání dvojčat z města Oulu z rodiny Fina Jana-Erika Kurhela (http://www.youtube.com/watch?v=5pLzzEebN-U). Akce byla provedena policií s uplatněním fyzické síly. Scéna, kterou se otci rodiny podařilo natočit, kde je slyšet zoufalé výkřiky a pláč matky i dětí, je skutečně otřásající.

Připomínáme, že 4. 1. 2014 finskému otci a zastánci lidských práv, Janu-Eriku Kurhelovi, policie odebrala dvě z jeho dětí, dvojčata.

Zdroj:
http://politikus.ru/events/11008-finskie-degeneraty-yuvenaly-obuchayut-moskovskih.-shokiruyuschee-video.html

Klíčová slova: rodina  | juvenilní justice
4020 čtenářů | 
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Tisknout článek Poslat článek e-mailem
Vaše hodnocení: 

Zde můžete nastavit své hodnocení

Podpořte nás
Přihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

Zasílání upozornění
Čtěte také

FreeGlobe.cz

Íránský útok na tankery? Japonci zpochybňují americkou a saúdskoarabskou propaganduDvě lesby uřízly malému chlapečkovi… A pak… (+ foto)Googlem ke světovládě? Vyhledávač, po němž se blbne, ale správně volíČetba knih způsobuje změny v mozku!Svět se mění. K lepšímu? Pride 1959 vs Pride 2019

ePortal.cz

Naprosto neuvěřitelné vyjádření ministra vnitraRobinson musí zmizet. Je málo pokrokový

euPortal.cz

Jak chce EU a Německo postavit Rakousko do latě kvůli jeho vztahům k RuskuŠestnáctiletou dívku z Terezína dnes kolem poledne znásilnil na poli u Lukavce v Ústeckém kraji africký migrant!

Eurabia.cz

Díky infiltraci bavorských mešit českou antiislamistkou Křížkovou jsme potvrdili propojení pražských islamistů na ty v MnichověJak Salvini «obrátil» katolické voliče?

Nezdravi.cz

Co je podstatou stárnutí? Je to cílená autodestrukce? Proč se to vyvinulo? Jak ho zpomalit, anti-aging? Tímto si můžete prodloužit životSilnější než chemoterapie: Bylinka na rakovinu, která vám roste přímo pod nosem

euServer.cz

Probíhá pokus spodiny o majdanizaci našich politických poměrů. O fašistický převrat, který se pro tupý dav a herce, nemající o politických faktech zbla tušení, zamaskoval do hávu demokracieMůže vůle 1/3 občanů přetlačit vůli 2/3 občanů?

ParlamentniListy.cz

Pozor! Klaus ml. není Okamura. Obří chyba ODS. Po týdnu máme pět tisíc příznivců, říká koordinátor Mánek z TrikolóryOkamuru nas*al ČRo! Co jsem si to dovolil říct, že ji znásilnil migrant z Afriky? Šílená jízda redaktorky, doufám, že ten rozhovor odvysílají
Články autora
Průzkum
Žádné aktivní ankety nebyly nalezeny