„Vládnoucí třída má školy a tisk pod palcem. To umožňuje hýbat pocity davů.“ (Albert Einstein)

Velmi veselý fašismus: Smlouva, peníze a odejmutí dítěte

Autor: odjinud | Publikováno: 26.1.2014 | Rubrika: VE SVĚTĚ
Ilustrace

Současní revolucionáři burcují na poplach: V mravních, etických a obecně civilizačních hodnotách jde Rusko opačným směrem než Západ! Zatímco my plníme na sto deset procent plán totální destrukce všeho, na čem jsme po staletí rostli, stáli a prosperovali, Rusové to chtějí zachovat a chránit. Zatímco my zlenivěle vymíráme  a pokrokově souhlasíme, aby nás nahradili plodní přistěhovalci, nebezpečné Rusko pracuje na tom, aby v rodinách byly alespoň tři děti. Nejenže v té říši zla se už nesmí propagovat homosexualita mezi dětmi a mládeží, ale teď už ani něco tak báječného a „stylotvorného“ jako potrat! Fuj! Bojkot olympiády!

Soumrak na Západě

 

Rusové zcela vážně a konkrétně pokračují v úsilí o zastavení poklesu počtu obyvatel. Přijali proti i nový zákon zakazující propagaci potratu. Ruská média informují, že zákaz propagace potratů je součástí obšírnějších změn ruského federálního zákona o reklamě. V tomto roce Duma již přijala zákon zakazující propagaci homosexualismu. Zákonem zakazujícím propagaci potratů tak udělalo Rusko další krok na cestě k tradičnímu civilizovanému státu. Zatímco Západ se svojí revoluční legislativou propagující eutanázii, homosexualismus a potraty stále více blíží leninskému pojetí státu, Rusko se svou nedávnou děsivou historickou zkušeností míří opačným směrem.

Demografická spirála smrti

Duma zvažuje řadu dalších návrhů, které mají zastavit demografickou spirálu smrti, jež je podněcována mírou potratovosti 1,022 na 1000 narozených dětí. Organizace spojených národů odhaduje, že počet obyvatel Ruska, který v roce 2008 činil 143 milionů, se do roku 2050 sníží na 116 milionů.)

„Lidstvo pravděpodobně jednoho dne pochopí, že stejně jako jsme zakázali jaderné zbraně, abychom zabránili smrti Země, tak bychom měli zakázat technologie ničení životního prostředí a přirozených porodů, přirozeného způsobu lidského rozmnožování..."

Na podporu boje proti epidemii potratů byl navržen zákon, který by zakázal provádět zdarma potraty ve státních klinikách; vyžadoval by lékařský předpis pro postkoitální antikoncepci, v případě potratu by u dospívajících vyžadoval souhlas rodičů a u vdané ženy souhlas manžela; dále by nařídil týdenní čekací lhůtu před provedením potratu. Další návrhy zahrnují navýšení měsíčního státního příspěvku pro těhotné ženy o 2 000 rublů (70 USD).

Boj proti potratům

Steven Mosher, prezident Population Research Institute, poukázal na to, že navzdory vládním pobídkám, jako je příspěvek ve výši 9 000 dolarů po narození druhého a každého dalšího dítěte, a výzvám ruského prezidenta Vladimira Putina rodinám, aby měly alespoň tři děti, jsou potraty stále prováděny v přímo masových měřítkách. Putin také tvrdě vystoupil proti propagaci homosexualismu a vysloužil si za to hněv některých západních revolucionářů, kteří na protest proti diskriminaci homosexuálů v Rusku, žádají bojkot Olympijských her v Soči.

„Dokud společnost nedokáže uznat hodnotu lidského života a svévolně jej v obrovském počtu ničí, je velice obtížné ustanovit rodinu se třemi dětmi jako běžnou normu. Potrat musí přestat být součástí životního stylu v Rusku, pokud chce tento národ přežít,“ uvedl Mosher.

Počátkem tohoto měsíce předseda výboru pro rodinu a děti Státní dumy řekl, že Rusové musí přestat tolerovat potraty a současný nárůst náhradního mateřství, protože hrozí, že tyto praktiky „vyhladí ruskou populaci“. Ruská Duma tento rok také přijala zákon zakazující propagaci homosexualismu a na podporu tradiční rodiny, který rozlítil západní ochránce tzv. lidských práv „doběla“.

Na fóru historiků věnovaném 400. výročí ruského carského rodu Romanovců poslankyně Jelena Mizulina řekla: „Prevence potratu a změna veřejného mínění o potratu je v současné době velmi naléhavě potřebná. I když počet potratů v Rusku klesá, stále se jich každý rok provede více než 5 milionů.“  

Mizulina dodala, že ačkoli je praxe náhradního mateřství v Rusku relativně nová, jeho společenské důsledky jsou podle ní velmi znepokojující.  „Stále ještě můžeme zabránit tomu, aby se důsledky této praxe plně projevily. Náhradní mateřství může a musí být použito pouze ve výjimečných případech,“ vysvětlila Mizulina.

„Lidstvo pravděpodobně jednoho dne pochopí, že stejně jako jsme zakázali jaderné zbraně, abychom zabránili smrti Země, tak bychom měli zakázat technologie ničení životního prostředí a přirozených porodů, přirozeného způsobu lidského rozmnožování,“ řekla poslankyně.

Vyjádřila svou víru, že ruský národ jako celek je proti náhradnímu mateřství, protože se přiklání k „pravoslavným křesťanským duchovním hodnotám a k rodině jako strážci těchto hodnot“.  Pro-life zákony zaměřené na snížení potratovosti v Rusku jsou silně podporovány ruskou pravoslavnou církví.

Veselý potratový fašismus

Patriarcha Moskvy a celé Rusi Kirill na internetových stránkách moskevského patriarchátu zveřejnil řadu návrhů a naléhá, aby ministerstvo zdravotnictví a sociálního rozvoje učinilo „ochranu těhotenství prioritním úkolem lékařů“ a odrazovalo od výzev k potratům.

Moskevský patriarcha také obhajoval státní podporu mediálních kampaní ve prospěch mateřství a navrhl zřízení krizových těhotenských center v každé porodnici, která by pomáhala „osamělým matkám v těžké životní situaci“.

V říjnu představitel ruské pravoslavné církve ostře odsoudil legálnost náhradního mateřství v Rusku jako „vzpouru proti Bohu“.

Dmitrij Smirnov, předseda komise pro rodinu a mateřství při moskevském patriarchátu, se takto veřejně vyjádřil poté, co ruská média v září informovala, že náhradní matka porodila čtyřiašedesátileté ruské popové hvězdě a jejímu sedmatřicetiletému manželovi dvě děti.

Potrat jako leninský revoluční výdobytek

„Samozřejmě bych to zakázal. Zde vidíme, jak je špatný příklad nakažlivý,“ citovala tohoto církevního představitele agentura Interfax. „Je to vzpoura proti Bohu, velmi veselý fašismus: smlouva, peníze a odejmutí dítěte.“

Rusko se tak tímto zákonem zcela vymaní z temných revolučních dogmat, které po bolševické revoluci zavedl Lenin. Bolševické Rusko bylo totiž prvním státem na světe kde bylo beztrestné usmrcování nevinných dětí legalizováno. Dnes se tato leninská praxe „díky“ EU rozšířila do celé Evropy a „díky“ Obamově administrativě zachvátil tento revoluční výdobytek legálního vraždění dětí i USA.  

Převzato z webu Res Claritatis.

Klíčová slova: nacionalismus  | rodina  | Rusko  | konzervatismus
3387 čtenářů | 
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Tisknout článek Poslat článek e-mailem
Vaše hodnocení: 

Zde můžete nastavit své hodnocení

Podpořte nás
Přihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

Zasílání upozornění
Čtěte také

FreeGlobe.cz

Italská mafie vyměkla. Bere i homosexuály a syn jednoho z šéfů je...Kolik zatím stála válka proti terorismu peněz i životů?Chtějí zrušit výuku hymny na základních školáchVeganství zachrání naši planetu, tvrdí slavný závodník formule 1. Dostal pádné odpovědi od svých kolegů (+ foto)Švédská vláda ztratila kontrolu nad zemí: 120 pumových útoků za půl roku. Integrace migrantů v praxi

ePortal.cz

Překonejme protikorupční „paranoiu“V případě, že by se nepodařilo déle sehnat více peněz, činnost Eportalu bude ukončena

euPortal.cz

Trump žádá Putina o pomoc v ropné válceŽidé v Izraeli napadají křesťany, upozorňuje Latinský patriarchát Jeruzaléma

Eurabia.cz

Turecká armáda nacvičuje letecké útoky na hranice EU. Zaplatí Brusel opět výpalné?Přední bezpečnostní analytik: Česká republika nemá nic, čemu by se dalo říkat armáda

Nezdravi.cz

Co je podstatou stárnutí? Je to cílená autodestrukce? Proč se to vyvinulo? Jak ho zpomalit, anti-aging? Tímto si můžete prodloužit životVeganka tvrdí, vejce jsou pro vaše zdraví horší než kouření. Takto to prý zjistila

euServer.cz

Pražská špína se vypořádala s maršálem, který Prahu uchránil před osudem VaršavyČT v nejvyšším vzepětí své nestrannosti. Zatím vystoupili herec Mádl, kněz Halík, sportovec Hašek a dramatik Svěrák. Další podobní jsou připraveni...

ParlamentniListy.cz

Václav Vlk, signatář Charty: O Babišovi si můžete myslet, co chcete. Ale představte si, že by koronu měli řešit Fiala s Kalouskem...Hejtman Půta o dramatech v krizovém štábu: Nejhorší byl minulý pátek, trnuli jsme, že to přeskočí do domovů důchodců. Co řekl Hamáčkovi, když mu ujely nervy?
Aktuálně nejčtenější
Články autora
Průzkum
Žádné aktivní ankety nebyly nalezeny