„Vládnoucí třída má školy a tisk pod palcem. To umožňuje hýbat pocity davů.“ (Albert Einstein)

Pozdrav červenobílému mládí

Autor: Milan Nakonečný | Publikováno: 24.1.2014 | Rubrika: U NÁS
Ilustrace

Vážení a milí červenobílí, před téměř sto lety Vaši předchůdci a jmenovci, převážně mladí lidé, vedení ideou národovectví, zápasili o suverénní národní stát a byli předmětem útoků a zloby internacionalistů a kosmopolitů všeho druhu. Po druhé světové válce se zdálo, že osvobozením od nacistického protektorátu a zbavením německé menšiny je náš problém suverénního národního státu vyřešen. Avšak přišel bolševický protektorát a po jeho listopadové změně se na naši zemi vrhl světový kapitál a domácí zlatokopové a naše vlast byla systematicky rozprodávána a rozkrádána. Odneslo to i rodinné stříbro, takže nám dnes nepatří už skoro nic, politicky jsme se stali satelity USA a EU, zradili jsme své nejvěrnější spojence Srby, zchudli jsme, ale v korupci jsme se propracovali na přední místo ve světě. A opět je zde ta pseudohumanismem a pseudodemokratismem zfanatizovaná smečka, která všechny, kdož se ozvou proti postupující destrukci naší národní suverenity, nazývá opět nacionalisty. Aby mohla pošpinit vznešenou ideu národovectví, nazvala ho prostě nacionalismem, udělala z toho slova nadávku a s drzostí sobě vlastní označila nacionalismus jako neonacismus. A znovu, jako kdysi, za jidášský groš servilně přisluhuje domácí i světové oligarchii. Doba se změnila, ale úkol boje za národní, suverénní stát, jehož země se stává tučnou pastvou cizí a novopečené české, nezřídka zločinné, buržoazie, zůstává. Ve státě s rozprodaným a rozkradeným národním bohatstvím, ve státě, kde se pěstuje pozitivní rasismus, slabomyslný ekonomistický liberalismus, ve státě, jehož vládní političtí představitelé jsou lobbysté jakéhosi nenasytitelného monstra zvaného cudně globalismus, v takovém státě je nutno opět zvednout hlavu a jít, tak říkajíc, do toho, objevovat a ukazovat všem slušným lidem, kteří na své češství dosud nezapomněli ve shonu dne, v diskotékách i jinde, v jakých morbidních poměrech žijeme a kdo nám vládne.

Šílení globalizace, páchnoucí pseudokultury, zmatky unikulturalismu, novodobý diktát světové plutokracie, morální marasmus, zbídačování a vymírání národa, ztráta jeho důstojnosti a suverenity…což to nejsou dostatečné důvody pro to, abychom opět zvedli hlasy proti této morové nákaze a ukazovali všem spoluobčanům duchovní hygienu a prevenci proti všemu, co nás opět přivádí k propasti národní ekonomické a také morální katastrofy. Buďme hrdí, nazývají-li nás opět ti „užiteční idioti“ ve službách světové oligarchie, nacionalisty, přeložme si to jako jejich název pro snobsky odhazovanou a špiněnou lásku k vlasti, její krásné zemi, obdivuhodné kultuře a historii. Naše národovectví nikdy nebylo expanzivním, nesmiřitelným šovinismem, ale obranou nezadatelných práv v dobách, kdy hrozila jejich ztráta. Dnes tato ztráta opět hrozí v míře, která může již znamenat zánik. Spoléháme na vás, mladí, buďme na stráži !

Zdravici zaslal našemu Červenobílému studentskému hnutí prof. PhDr. Milan Nakonečný (více o autorovi ZDE a ve starším rozhovoru ZDE) dne 9. července 2012.

http://cervenobili.cz

Klíčová slova: nacionalismus  | konzervatismus
3549 čtenářů | 
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Tisknout článek Poslat článek e-mailem
Vaše hodnocení: 

Zde můžete nastavit své hodnocení

Podpořte nás
Přihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

Zasílání upozornění
Čtěte také

FreeGlobe.cz

Italská mafie vyměkla. Bere i homosexuály a syn jednoho z šéfů je...Kolik zatím stála válka proti terorismu peněz i životů?Chtějí zrušit výuku hymny na základních školáchVeganství zachrání naši planetu, tvrdí slavný závodník formule 1. Dostal pádné odpovědi od svých kolegů (+ foto)Švédská vláda ztratila kontrolu nad zemí: 120 pumových útoků za půl roku. Integrace migrantů v praxi

ePortal.cz

Celonárodní karanténa je cestou do pekel. Apelujme i v této pozdní hodině na politiky, aby okamžitě otevřeli školy, obchody i restauraceKoronavirus jako chřipka, neomarxismus jako mor

euPortal.cz

Virus totálního blbství: USA se zničí samy. Učit se budete jen o islámu a černoších. Pryč s hnusnou evropskou rasistickou klasikou! Na sever Čech přichází stále více Romů ze Slovenska. Za stěhováním jsou hlavně výrazně vyšší sociální dávky a pro muže dostupná práce načerno

Eurabia.cz

Byla to ministryně za KDU-ČSL, kdo zrušil českou civilní obranu a proto jsme dnes bez ochranyKorona: Došlo na imigranstké čtvrti. "Tyranie menšiny"! Povolat armádu !

Nezdravi.cz

Co je podstatou stárnutí? Je to cílená autodestrukce? Proč se to vyvinulo? Jak ho zpomalit, anti-aging? Tímto si můžete prodloužit životVeganka tvrdí, vejce jsou pro vaše zdraví horší než kouření. Takto to prý zjistila

euServer.cz

Podpora migrace na západě Evropy kvůli zjevné neochotě migrantů podrobit se omezením, zkomplikuje průběh epidemie. Co se stane, až následná hospodářská krize omezí jejich sociální podporu...Přežije EU pandemii?

ParlamentniListy.cz

Politickým neziskovkám už ani korunu! Padla výzva premiérovi. A je zde otevřený dopisSlavný Čech udeřil: Karanténa? Teď můžete pozorovat, kdo je kokot. Největší bojovníci za něčí práva a za menšiny řvou, že nemůžou chodit ven!
Aktuálně nejčtenější
Články autora
Průzkum
Žádné aktivní ankety nebyly nalezeny