„Vládnoucí třída má školy a tisk pod palcem. To umožňuje hýbat pocity davů.“ (Albert Einstein)

Pozdrav červenobílému mládí

Autor: Milan Nakonečný | Publikováno: 24.1.2014 | Rubrika: U NÁS
Ilustrace

Vážení a milí červenobílí, před téměř sto lety Vaši předchůdci a jmenovci, převážně mladí lidé, vedení ideou národovectví, zápasili o suverénní národní stát a byli předmětem útoků a zloby internacionalistů a kosmopolitů všeho druhu. Po druhé světové válce se zdálo, že osvobozením od nacistického protektorátu a zbavením německé menšiny je náš problém suverénního národního státu vyřešen. Avšak přišel bolševický protektorát a po jeho listopadové změně se na naši zemi vrhl světový kapitál a domácí zlatokopové a naše vlast byla systematicky rozprodávána a rozkrádána. Odneslo to i rodinné stříbro, takže nám dnes nepatří už skoro nic, politicky jsme se stali satelity USA a EU, zradili jsme své nejvěrnější spojence Srby, zchudli jsme, ale v korupci jsme se propracovali na přední místo ve světě. A opět je zde ta pseudohumanismem a pseudodemokratismem zfanatizovaná smečka, která všechny, kdož se ozvou proti postupující destrukci naší národní suverenity, nazývá opět nacionalisty. Aby mohla pošpinit vznešenou ideu národovectví, nazvala ho prostě nacionalismem, udělala z toho slova nadávku a s drzostí sobě vlastní označila nacionalismus jako neonacismus. A znovu, jako kdysi, za jidášský groš servilně přisluhuje domácí i světové oligarchii. Doba se změnila, ale úkol boje za národní, suverénní stát, jehož země se stává tučnou pastvou cizí a novopečené české, nezřídka zločinné, buržoazie, zůstává. Ve státě s rozprodaným a rozkradeným národním bohatstvím, ve státě, kde se pěstuje pozitivní rasismus, slabomyslný ekonomistický liberalismus, ve státě, jehož vládní političtí představitelé jsou lobbysté jakéhosi nenasytitelného monstra zvaného cudně globalismus, v takovém státě je nutno opět zvednout hlavu a jít, tak říkajíc, do toho, objevovat a ukazovat všem slušným lidem, kteří na své češství dosud nezapomněli ve shonu dne, v diskotékách i jinde, v jakých morbidních poměrech žijeme a kdo nám vládne.

Šílení globalizace, páchnoucí pseudokultury, zmatky unikulturalismu, novodobý diktát světové plutokracie, morální marasmus, zbídačování a vymírání národa, ztráta jeho důstojnosti a suverenity…což to nejsou dostatečné důvody pro to, abychom opět zvedli hlasy proti této morové nákaze a ukazovali všem spoluobčanům duchovní hygienu a prevenci proti všemu, co nás opět přivádí k propasti národní ekonomické a také morální katastrofy. Buďme hrdí, nazývají-li nás opět ti „užiteční idioti“ ve službách světové oligarchie, nacionalisty, přeložme si to jako jejich název pro snobsky odhazovanou a špiněnou lásku k vlasti, její krásné zemi, obdivuhodné kultuře a historii. Naše národovectví nikdy nebylo expanzivním, nesmiřitelným šovinismem, ale obranou nezadatelných práv v dobách, kdy hrozila jejich ztráta. Dnes tato ztráta opět hrozí v míře, která může již znamenat zánik. Spoléháme na vás, mladí, buďme na stráži !

Zdravici zaslal našemu Červenobílému studentskému hnutí prof. PhDr. Milan Nakonečný (více o autorovi ZDE a ve starším rozhovoru ZDE) dne 9. července 2012.

http://cervenobili.cz

Klíčová slova: nacionalismus  | konzervatismus
3930 čtenářů | 
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Tisknout článek Poslat článek e-mailem
Vaše hodnocení: 

Zde můžete nastavit své hodnocení

Podpořte nás
Přihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

Zasílání upozornění
Aktuálně nejčtenější
Články autora
Průzkum
Žádné aktivní ankety nebyly nalezeny