„Vládnoucí třída má školy a tisk pod palcem. To umožňuje hýbat pocity davů.“ (Albert Einstein)

Kampaň za zrušení oddělených WC pro ženy a muže v USA se zintenzivňuje

Autor: BKP | Publikováno: 23.1.2014 | Rubrika: VE SVĚTĚ
Ilustrace

Oddělené veřejné toalety pro muže a ženy jsou již dlouhou dobu jablkem sváru pro lidi s „netradiční“ sexuální orientací. Pokusy vytvořit genderově neutrální veřejné záchodky byly v Americe za několik posledních let provedeny mnohokrát.

Většinou byly zavedeny ve státech Oregon a Filadelfie, a to hlavně ve školách a vysokých školách. Ve státě Vermont kampaň za společné šatny pro všechny začal 16letý chlapec. A univerzitami a středními školami v některých jiných státech se přehnala celá vlna akcí „za svobodný přístup pro všechny“ do všech veřejných toalet.

Před nedávnem skupina studentů Wesleyanské univerzity začala svou kampaň za to, aby byly odstraněny příslušné značky a všechny toalety na univerzitě se staly genderově neutrální. Podobnou kampaň provedli studenti na Brownově Universitě poté, co v jednom z areálů bylo po opravě společné WC rozděleno na dvě části a byly tam pověšeny cedulky pro „dámy“ a „pány“.

Jak vidíme, sexuální výchova ve školách už přináší své zhoubné ovoce. Demoralizované děti, které se teď staly studenty vysokých škol, vnášejí místo boje za předmanželskou čistotu a rodinné hodnoty do společnosti nemorálnost a zvrácený životní styl.

Zdroj: http://3rm.info/42644-plody-tolerastii-v-amerike-rastet-kampaniya-po-otmene-razdeleniya-tualetov-na-zhenskie-i-muzhskie.html

http://vkpatriarhat.org.ua

 

Klíčová slova: USA
4850 čtenářů | 
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Tisknout článek Poslat článek e-mailem
Vaše hodnocení: 

Zde můžete nastavit své hodnocení

Podpořte nás
Přihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

Zasílání upozornění
Aktuálně nejčtenější
Články autora
Průzkum
Žádné aktivní ankety nebyly nalezeny